STALKER Cień Czarnobyla Download

Pełne wersje gier

Pobierz STALKER Cień Czarnobyla w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
STALKER Cień Czarnobyla Download

STALKER Cień Czarnobyla Download Pełna Wersja 🥇

STALKER Cień Czarnobyla Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani! Mamy przyjemność zaprosić Was na opowiastkę o produkcji pod tytułem STALKER Cień Czarnobyla Download . Zachęcamy serdecznie do dalszego czytania. S.T.A.L.K.E.R . Cień Czarnobyla zawsze była zbyt ambitną grą i prawdopodobnie dlatego pojawiła się kilka lat później, niż pierwotnie zakładano. Celem gry jest stworzenie wirtualnego świata z własną ekologią, a następnie umieszczenie Cię w jego środku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

STALKER Cień Czarnobyla Download

Producenci gier komputerowych stosunkowo rzadko podejmują się takiego stanu rzeczy, szczególnie w grze pierwszoosobowej. Jednak dzięki współpracującym ze sobą autorom z których każdy wniósł coś swojego, STALKER Cień Czarnobyla Pełna wersja to doprawdy imponujące osiągnięcie. Ta pierwszoosobowa gra survivalowa jest czasami niesamowita i wciągająca, na równi z licznymi klasykami gatunku.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

STALKER Cień Czarnobyla pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

STALKER Cień Czarnobyla pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

STALKER Cień Czarnobyla download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

STALKER Cień Czarnobyla pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

STALKER Cień Czarnobyla download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

STALKER Cień Czarnobyla pelna wersja

STALKER Cień Czarnobyla download pelna wersja

STALKER Cień Czarnobyla download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry STALKER Cień Czarnobyla się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac STALKER Cień Czarnobyla

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

STALKER Cień Czarnobyla Pobierz

Konkurencję dla Cienia Czarnobyla można wymienić na palcach jednej tylko dłoni. To kolejna strzelanka pierwszoosobowa, w której występuje cichy i tajemniczy bohater, co ma swój własny, niepodważalny i oryginalny styl. Grasz jako Marked One, ciężko uzbrojony, cierpiący na amnezję i uwięziony w zamkniętej strefie otaczającej elektrownię jądrową w Czarnobylu na Ukrainie człowiek. Dla przypomnienia dodamy, że jest to ta sama elektrownia jądrowa, która eksplodowała w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym szóstym roku, a w produkcji STALKER Cień Czarnobyla Pobierz . ponownie stało się to trzy lata później, w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym dziewiątym roku, tworząc radioaktywny teren pełen mutantów, silnie uzbrojonych rywalizujących frakcji i wszelkiego rodzaju innych dziwnych, paranormalnych aktywności.

Twoje zadanie to dowiedzieć się, kim jesteś i co się dzieje w centrum tej strefy. Nie będzie to jednak proste, ale o tym później… W istocie STALKER Cień Czarnobyla Download PC to pierwszoosobowa gra survivalowa, która łączy akcję z odgrywaniem ról. To nie jest gra liniowa, w której w zasadzie jesteś ograniczony do prostej ścieżki i zabrany na ściśle kontrolowaną i skryptową jazdę. Ogromne środowiska Cienia Czarnobyla i otwarta rozgrywka sprawiają, że przypomina to bardziej grę fabularną, ponieważ możesz iść, gdzie chcesz i robić, co chcesz, jeśli chcesz żyć z konsekwencjami swoich działań, oraz tego, co napotkasz na swojej drodze.

Recenzje gier

STALKER Cień Czarnobyla Pełna wersja

Nie musisz jednak martwić się tradycyjnymi atrybutami odgrywania ról, takimi jak siła lub inteligencja, czy też gromadzeniem umiejętności i zdolności. Zamiast tego jedyne, o co musisz się martwić, to umiejętność posługiwania się karabinem i zbieranie wystarczającej ilości broni, amunicji i apteczek z poległych wrogów, aby móc kontynuować dalsze stawianie czoła temu nieprzyjaznemu środowisku. Powoli, ale systematycznie STALKER Cień Czarnobyla Pobierz PC wprowadza Cię w dziwaczny świat strefy, czyli miejsca, w którym rozpada się tkanka rzeczywistości.

Dziwne anomalie energetyczne są wszędzie i wędrujesz przed siebie jedynie na własne ryzyko. Te anomalie wytwarzają rzadkie i cenne artefakty, które można zbierać i handlować, a nawet się w nie wyposażać, ponieważ mogą nadawać specjalnych zdolności. Być może te najbardziej przydatne zwiększają Twoją wytrzymałość, pozwalając biegać znacznie dłużej niż zwykle, co jest szczególnie cenną umiejętnością podczas przemierzania ogromnego obszaru strefy. Oczywiście nie zapominajmy o tym, że niebezpieczeństwo w grze STALKER Cień Czarnobyla Pełna wersja Pobierz czai się wszędzie w postaci wrogów, którzy są zarówno ludźmi, mutantami, a także po części zwierzętami. Aby z nimi walczyć, będziesz miał duży arsenał broni do wyboru, głównie w postaci karabinów szturmowych, strzelb i pistoletów. Cień Czarnobyla zawiera jeden z najlepszych modeli balistycznych, jakie kiedykolwiek widziano w grze, w wyniku czego walki są bardzo autentyczne, gdy próbujesz trafić kogoś czymś, co może być szalenie niedokładnym karabinem.

Opisy i recenzje gier

STALKER Cień Czarnobyla Download PC

Nazwa gry polega na efektywnym wykorzystywaniu osłony i strzelaniu krótkimi, celnymi seriami, szczególnie w głowy wrogów. Po bitwie możesz łupić zmarłych w poszukiwaniu broni i amunicji, a jednym z miłych akcentów w grze jest to, że nie możesz biegać z arsenałem dziewięciu lub dziesięciu różnych broni. Zamiast tego system ekwipunku STALKER Cień Czarnobyla Cała gra ogranicza to, co możesz unieść, głównie ze względu na wagę, a większość broni używa innego rodzaju amunicji, co oznacza, że musisz rozważnie wybierać to, co ze sobą zabierasz. Po prostu nie da się ciągnąć za sobą trzech lub czterech różnych broni, amunicji do nich i wszystkiego, czego potrzebujesz, aby przetrwać w strefie. Obejmuje to apteczki, bandaże, alkohol, a nawet jedzenie. Trzeba przyznać, że zostało to bardzo realistycznie dopracowane i dokładnie przemyślane.

Dzięki temu rozgrywka jest o wiele bardziej przyziemna, a przez to wartościowa. W STALKER Cień Czarnobyla Download PL musisz jeść regularnie, a jeśli za długo będziesz bez jedzenia, pojawią się znaki ostrzegające o głodzie. Sztuczna inteligencja w grze jest imponująca, zarówno w walce, jak i poza nią. Podczas walki wrogowie są sprytni, gdy mają wystarczająco dużo miejsca do poruszania się. Ludzcy wrogowie polują na Ciebie inteligentnie, wykorzystując osłonę i teren na swoją korzyść. W międzyczasie stworzenia, takie jak stada zmutowanych psów, zachowują się tak, jak można by oczekiwać od dzikich zwierząt. Atakują, kiedy czują, że mają przewagę, ale uciekają, jeśli otrzymają bolesną lekcję. To właśnie takie zachowanie sprawia, że strefa żyje, a różne frakcje i zwierzęta próbują wykonywać swoje codzienne zadania. Jednak gdy sztuczna inteligencja STALKER Cień Czarnobyla Ściągnij za darmo trafia w ciasne wnętrza, brak opcji manewrowania sprawia, że staje się nieco przewidywalna, ale prawdopodobnie docenisz ten fakt na początku gry, ukrywając się w budynku. Niekiedy to jedyny sposób na przetrwanie niektórych wczesnych bitew. W grze występuje wiele rodzajów ludzkich postaci, od samotnych prześladowców aż po różne frakcje, z którymi możesz sprzymierzyć się lub walczyć.

Są też mutanty, od dziwnych zwierząt zamieszkujących strefę, aż po rodzaj zmutowanych humanoidów, takich jak mały facet, który potrafi w pewien sposób łączyć się z Twoim umysłem, do przerażających pełzających kolesi STALKER Cień Czarnobyla Download Free , którzy rzucają się na Ciebie dosłownie nie wiadomo skąd. Wrzuć do gry jeszcze zombie, a otrzymasz więcej niż interesujący wachlarz potencjalnych przyjaciół i wrogów. Jest kilka bitew na dużą skalę, w których walczysz u boku kolegów z drużyny, a potem będziesz obserwować, jak sojusznicy w postaci sztucznej inteligencji zbliżają się do wijących się na ziemi rannych, mówią coś paskudnego w obcym języku, a następnie strzelają im w głowę. Główna fabuła STALKER Cień Czarnobyla po polsku zajmie Wam około dziesięciu godzin, jeśli tylko ją wykonasz, ale jest też wiele pobocznych zadań, które mogą pochłaniać godziny, a do tego należy doliczyć także godziny spędzone na eksploracji strefy.

Poradniki do gier

Jak pobrać STALKER Cień Czarnobyla na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać STALKER Cień Czarnobyla w Pełnej wersji i graj! Zadania poboczne są jednak bardzo opcjonalne, ponieważ zwykle kończą się nagrodą pieniężną, a gotówka to jedyna rzecz, której Wam nie zabraknie. Po prostu nie ma nic wartego kupienia od sprzedawców w strefie, czego już nie możesz dostać za darmo po niewielkiej eksploracji pobliskich terenów. Podsumowując, nasz zespół jest zgodnie zachwycony tym, co zastaliśmy w produkcji S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla. Gra została wykonana na bardzo wysokim poziomie i z pewnością zasługuje na bliższe zapoznanie. Sprawdź nasz poradnik Jak pobrać STALKER Cień Czarnobyla na PC i ciesz się rozgrywką.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie STALKER Cień Czarnobyla płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
STALKER Cień Czarnobyla działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. STALKER Cień Czarnobyla już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam STALKER Cień Czarnobyla i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.