Star Wars Battlefront II Download

Pełne wersje gier

Star Wars Battlefront II Download

17
Star Wars Battlefront II Download

Star Wars Battlefront II Download Pełna Wersja 🥇

Witamy, Star Wars Battlefront 2 Pełna wersja jest już możliwe do pobrania. Początek serii sięga 2004 roku i już wtedy okazało się to być sporym hitem oraz sukcesem. Już wtedy było wiadome, że będzie trzeba zrobić kontynuację więc i tak też się stało już rok po pierwszej odsłonie. Trzecia odsłona cyklu niestety nigdy się nie pojawiła, a sam początkowy właściciel marki postanowił ją oddać pod władzę Electronic Arts i oni to postanowili Star Wars Battlefront 2 Download przekazać prace produkcyjne do studia DICE. I tak oto jest nowsza, odświeżona wersja tej gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz/AMD Athlon FX-6350 3.9 GHz lub lepszy
Pamięć: około 77GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Star Wars Battlefront II Download

Sprawdź instalator poniżej

Star Wars Battlefront II pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Star Wars Battlefront II pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Star Wars Battlefront II download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Star Wars Battlefront II pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Star Wars Battlefront II download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Star Wars Battlefront II pelna wersja

Star Wars Battlefront II download pelna wersja

Star Wars Battlefront II download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Star Wars Battlefront II się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Star Wars Battlefront II

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Star Wars Battlefront II Download

Do naszej dyspozycji w grze Star Wars Battlefront 2 Pełna wersja PC zostanie oddany pokaźny arsenał broni oraz model broni będzie zróżnicowany i każda z nich będzie cechować się innym działaniem. Oczywiście wszystkie z broni wykorzystywanych w tej grze są dokładnie odwzorowywane, właśnie tak jak to wygląda w serii filmowej – dokładnie takie jakie zostały wykorzystywane przez konkretnych Star Wars Battlefront II Download PL bohaterów sagi. Ciekawą nowością wprowadzoną do tego tytułu jest to, że jest pewien tryb odbywający się w przestrzeni kosmicznej i właśnie w niej będziemy dokonywali wszelkich bitew.

Star Wars Battlefront II Pobierz

Nasz sposób na to Skąd pobrać Star Wars Battlefront II w Pełnej wersji jest jedynym słusznym wyborem, jeśli chcesz zagrać w tą świetną produkcję bez wahania wybierz naszą stronę i będziesz mógł odczuć wysokiej jakości pobieranie tak i instalację. A o samej świetnie działającej grze nie wspominając, bo jest to chyba oczywiste. Zachęcamy do sprawdzenia naszego autorskiego instalatora, który będzie najlepszym wyborem Star Wars Battlefront 2 Pobierz spośród innych stron o podobnej tematyce.

Jesteśmy jedyni w swojej kategorii, więc gorąco zachęcamy do sprawdzenia możliwości naszego serwisu. Wybrać będziemy mogli kilku lub jednego z bohaterów, a wybrać będziemy mieli w kim. Grać będziemy mogli takimi personami jak Darth Maul, Rey, Yoda, Kylo Ren tak i jak i również Star Wars Battlefront II Download wcześniej wymienionym Lukiem Skywalkerem.

Recenzje gier

Star Wars Battlefront II Pełna wersja

Poruszać się będziemy mogli z wykorzystaniem zróżnicowanych pojazdów oraz stosować wszelkie gadżety będące dodatkiem do standardowej rozgrywki. Personalizacja bohaterów jak i ich rozwijanie też jest tutaj na wysokim poziomie. Starcia z innymi graczami będą się odbywać na wielu różnych mapach, a między innymi SW BF II Ściągnij za darmo wymienić z nich będziemy mogli bazę Starkiller, planetę Yavin 4 czy też kantynę Mos Eisley. Tytuł ten może nam zaoferować wysokiej jakości oprawę graficzną w trójwymiarze, a zadbanie o najmniejsze detale będzie można odczuć już po pierwszych minutach rozgrywki. Zwłaszcza z wybraniem najwyższych ustawień graficznych Star Wars Battlefront 2 Do pobrania Bez klucza na komputerze, będziemy mogli grać w produkcję naprawdę wysokiej jakości.

Każdy z aspektów jest tutaj dokładnie odwzorowywany i będziemy mogli trochę poczuć się jak w filmie podczas grania. Pod uważne oko producentów tego tytułu podeszły takie elementy jak drobne detale broni, oczywiście i modele postaci oraz otoczenie Star Wars Battlefront II Download Free jest wyjątkowo elegancko zaprojektowane. No i oczywiście nie mogło zabraknąć świetnej oprawy dźwiękowej będącej jak prosto wyjętej z oryginalnych filmów.

Opisy i recenzje gier

Star Wars Battlefront II Download PC

Jesteśmy przekonani, że prezentowana przez nas gra będzie idealnym wyborem dla osób chcących rozpocząć rozgrywkę z całą sagą właśnie z poziomu gry, choć i znajomość z filmami by była wskazana. Już wiesz Jak pobrać Star Wars Battlefront II na PC więc sprawdź naszą stronę! Produkcja ta bez wątpienia odbiła się szerokim echem wśród fanów całej serii i znakomicie potrafiła ukazać poprzednią odsłonę, ale w nieco lepszym wykonaniu. Produkcja ta wyszła spod rąk kilku grup deweloperskich i pojawiła się Star Wars Battlefront II Pobierz wielu platformach do gier.

Główny wątek fabularny rozpoczyna się po wydarzeniach mając za zadanie zniszczenie drugiej Gwiazdy Śmierci. Protagonistką tego tytułu jest niejaka Iden Versio – jeśli ktoś nie wie kim ona jest, jest to główna dowódczyni grupy Inferno Squad, są oni elitarnym oddziałem całego Imperium. Jej głównym celem i motywem przewodnim będzie Star Wars BF 2 Download PC odnalezienie oraz stawienie czoła głównemu Imperatorowi. Podczas rozgrywki znajdziemy tutaj wiele charakterystycznych dla całej sagi postaci jak i też nowych bohaterów.

Są oni znani między innymi z filmów (a w zasadzie to głównie właśnie z nich) no i oczywiście jedną z najciekawszych postaci to Luke Skywalker. Mechanika oraz styl Star Wars Battlefront 2 Pobierz PC prowadzonej gry względem różnych platform, na które została wydana ta gra nie różni się jakoś szczególnie, więc jeśli ktoś miał doświadczenia na innych platformach z innymi grami, że jest znaczna różnica na przykład w sterowaniu względem innej platformy to tutaj tego problemu nie będziemy odczuwali.

Poradniki do gier

Jak pobrać Star Wars Battlefront II na PC

Głównym założeniem całego tytułu Star Wars Battlefront II Pełna wersja Pobierz jest wypełnianie przyznawanych nam zadań oraz dokonywanie eliminacji na wrogach będących dla nas największym utrapieniem. Walczyć będziemy mogli z innymi z użyciem myśliwców oraz innych statków kosmicznych. Jeśli ktoś miał okazję zagrać w poprzednie odsłony serii SW BF II Pełna wersja PC dobrze wie, że tryby fabularne były dosyć mocno przeciętne. Tutaj sytuacja ma się o wiele inaczej, ponieważ kampania fabularna dla jednego gracza jest tutaj bardzo rozbudowana i pozwoli na maksymalne zadowolenie z rozgrywki. Znajdziemy tutaj też wiele rozrywki w trybach multiplayer’owych z innymi graczami. W grze sieciowej grać będzie mogło Star Wars BF II Pobierz maksymalnie czterdziestu graczy co jest dosyć sporym wynikiem.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej