Stardew Valley Download

Pełne wersje gier

Stardew Valley Download

17
Stardew Valley Download

Stardew Valley Download PC Pełna Wersja 🥇

Witajcie kochani! Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną recenzję, tym razem poświęconą szeroko znanej i cenionej produkcji o nazwie Stardew Valley Pełna wersja , wydanej przez przedsiębiorstwo Chucklefish. Jej premiera miała miejsce 26 lutego 2016 roku. Mamy możliwość korzystania z trybu jednego gracza, jak i trybu wieloosobowego. Wyszło wiele wersji językowych co świadczy o dużej popularności tego tytułu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 1.2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 256 MB GeForce 8400 GTS lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Stardew Valley Download

Sprawdź instalator poniżej

Stardew Valley pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Stardew Valley pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Stardew Valley download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Stardew Valley pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Stardew Valley download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Stardew Valley pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Stardew Valley download pelna wersja

Stardew Valley download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Stardew Valley się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Stardew Valley

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Stardew Valley Download

Gra dostępna jest za pośrednictwem takich platform jak Microsoft Windows, Mac OS, Linux, Xbox One, Play Station 4 czy Nintendo Switch. Przejdźmy jednak do czegoś znacznie ciekawszego, czyli do modelu rozgrywki. Zapraszamy! Za każdym razem, gdy zakładam nową farmę w Stardew Valley Download albo wracam do mojego kilkudziesięciogodzinnego zapisu na komputerze, czuję się, jakbym wracał do domu. Ten tytuł cechuje się wysokim komfortem, którego rzadko spotykałem w innych grach.

Stardew Valley Pobierz

Muzyka, która zmienia się z każdą porą roku, doskonale pasuje do łagodności 16-bitowego wiejskiego miasteczka, a wszystkie działania, które czekają, zapewniają zarówno spokój w moich codziennych zajęciach, jak i ekscytację w tajemnicach tej krainy. Niezależnie od tego, czy chcesz uprawiać farmę, łowić ryby, walczyć z potworami, tworzyć, kopać, zostać najlepszym przyjacielem każdego, czy zrobić po trochu tego wszystkiego, ta rolnicza przygoda ma naprawdę wiele do zaoferowania. Stardew Valley Pobierz pięknie łączy symulację farmy z elementami RPG, tworząc intrygujący, wciągający wiejski świat, a z każdą ogromną bezpłatną aktualizacją jest tylko lepszy. Tryb wieloosobowy, nowe przedmioty, budynki, typy farm, wydarzenia i relacje dają produkcji jeszcze lepsze podstawy i więcej powodów, aby pozostać w pobliżu upragnionego wydarzenia w grze.

Pięć nowych map farm zapewnia lepszą alternatywę dla graczy niż w momencie premiery Stardew Valley. Każdy z projektów farm zachęca do różnych rodzajów pracy w tym rolnictwa, rybołówstwa, żerowania, wydobycia i walki. Historia Stardew Valley Download PC jest prosta, ale satysfakcjonująca. Dziedziczysz farmę swojego dziadka po odejściu z pracy w Joja Corporation. Po osiedleniu się na farmie musisz zdecydować, czy wesprzeć lokalny Joja Mart, czy też odbudować podupadły ośrodek kultury. Ten konflikt jest motorem napędowym dwóch lub więcej lat, które obejmują historię Stardew Valley Pobierz PC , ale kiedy to wszystko się skończy, zaprzyjaźnianie się i uczenie się o mieszkańcach wprowadza inne zawarte w nim historie. Mieszkańcy Pelican Town i nie tylko to urocza gromadka, choć polepszenie relacji z każdym z nich jest raczej powierzchowne.

Recenzje gier

Stardew Valley Pełna wersja

Wszystko, co musisz zrobić, to dwa razy w tygodniu dawać im prezenty, które lubią, aby powoli zdobyć ich zaufanie i sympatię. Dawanie im przedmiotów, których nie lubią, może obniżyć ich poziom uczuć, więc przynajmniej zachęciło mnie to do spróbowania wymyślenia, co każda osoba lubi najbardziej i do kreatywnego wykorzystania moich upominków, gdy już na drugim roku będę miał trochę zasobów.

Pomimo prostoty systemu, wciąż opłaca się poznawać marzenia, pasje i wyzwania każdej osoby żyjącej w Stardew Valley Pełna wersja Pobierz. Jest przyjazny potwór, który po prostu chce sprzedać swoje towary miłym ludziom, artysta, który jest trochę zbyt nieśmiały, by dzielić się swoimi dziełami, zgorzkniały staruszek, który waha się, czy nawiązać znajomości, naukowiec, który bada przyrodę doliny i wielu innych interesujących ludzi. Po osiągnięciu określonego poziomu przyjaźni lub romansu, specjalna scena postaci jest odtwarzana, jeśli złapiesz ich w odpowiednim czasie i miejscu. Dwanaście romantycznych postaci ma więcej scen niż inne, a jeśli zdecydujesz się poślubić jedną, wprowadza się ona do Twojego domu i od czasu do czasu pomaga na farmie. To mile widziany punkt odniesienia w późnej fazie gry. NPC są również kluczem do nauki niektórych przepisów kulinarnych i tworzenia schematów, więc zaprzyjaźnienie się z nimi jest naprawdę cenne, poza odkrywaniem ich zainteresowań i osobistych konfliktów. Od czasu do czasu wyślą Ci nawet mały prezent.

Opisy i recenzje gier

Stardew Valley Download PC

Zmiana pór roku w Stardew Valley Cała gra to chyba jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń. Tam, gdzie lato obfituje w słoneczne dni z kilkoma pożytecznymi burzami tu i ówdzie, za pomocą odpowiednich narzędzi możesz zrobić baterie solarne! Okryta śniegiem ziemia w zimie uniemożliwia rośnięcie uprawom na zewnątrz, co sprawia, że sezonowe aktywności są nieco bardziej odczuwalne w powietrzu, jeśli jesteś przede wszystkim rolnikiem. Każdy sezon ma swoje własne przyjemne tempo, które wiąże się ze zmienną pogodą, typami upraw, harmonogramami NPC, urodzinami i zabawnymi festiwalami, które sprawiają, że wszystko jest bardzo wciągające i przyjemne.

Każdy sezon w grze Stardew Valley po polsku trwa dwadzieścia osiem dni, więc ustalenie, jak najlepiej go wykorzystać jest wielkim wyzwaniem w miarę upływu każdego roku w grze. Pod koniec drugiego roku poczułem się już raczej pewnie w codziennej rutynie i strategiach rolniczych. Rolnictwo nie jest zbyt skomplikowane, ale jego metodyczny charakter jest relaksujący. W pierwszym roku zarobienie wystarczającej ilości pieniędzy, aby uzyskać dużą liczbę najlepszych nasion, zoptymalizować swoje pola uprawne, wdrożyć system nawadniania i ustalić rutynę, jak się tym wszystkim zająć, zajmuje sporo czasu. Stardew Valley Download PL ma poziomy dla każdego głównego mechanika, czy osoby zajmującej się rolnictwem, rybołówstwem, wydobyciem, walką czy żerowaniem. Nie wiesz Skąd pobrać Stardew Valley w Pełnej wersji i szukasz strony? Świetnie trafiłeś! Dowiedzenie się, jak najlepiej wykorzystać mój dzień, było na początku wielkim wyzwaniem, kiedy jeszcze miałem niski licznik energii do wykonywania czynności, takich jak rąbanie drewna, uprawianie gleby i używanie konewki, a wszystko to bez dodatkowych premii rolniczych z mojego poziomu.

Jednak nawet gdy licznik energii gry Stardew Valley Ściągnij za darmo rósł, a ja zdobywałem specjalizacje w rolnictwie, trudnośćci i przyjemności, jakie znajdowałem w rolnictwie, wynikały z zarządzania większą ilością ziemi i zdolnością do odpowiedniego podejmowania decyzji, czy przetwarzać uprawiane towary, aby uczynić je bardziej dochodowymi towarami rzemieślniczymi, czy zrobić coś całkowicie innego. Na przykład, mógłbym sprzedać wszystkie swoje winogrona, ugotować je na własne potrzeby, aby uzyskać energię i zdrowie, lub mógłbym je zachować, aby zrobić galaretkę lub wino ze słoika i beczki na konfitury.

Poradniki do gier

Jak pobrać Stardew Valley na PC

Dodanie zwierząt hodowlanych do tej mieszanki sprawiło, że moja codzienna rolnicza rutyna była jeszcze bardziej pożądana. Kiedy nie zajmowałem się zwierzętami hodowlanymi, szukałem naturalnych dóbr sezonu co jest tak proste, jak chodzenie i zbieranie ich z ziemi, lub łowienie ryb. Stardew Valley Download Free śledzi wszystko, co masz w swojej kolekcji, więc zdecydowanie jest to zachęta do wypróbowania każdego głównego zajęcia. W przeciwieństwie do rolnictwa, gdzie trzeba kupić nasiona, aby wyhodować kolejną rzecz na liście, istnieje ścisły harmonogram, kiedy dostępne są określone ryby, a niektóre z nich są niezwykle trudne do złapania. Sama minigra wędkarska jest naprawdę świetną zabawą która dopełnia udaną i spójną całość produkcji. Tytuł ten oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na swoje istotne zalety i bardzo małą ilość wad, które cały czas są rozpracowywane za pomocą kolejnych aktualizacji. Dziękujemy serdecznie. Zobacz już teraz Jak pobrać Stardew Valley na PC korzystając z naszej strony.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl