Subverse Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Subverse Download

17
Subverse Download

Subverse Download | Pełna Wersja 🥇

Poszukując unikalnej gry łączącej w sobie kilka naprawdę ciekawych gatunków warto wymienić Subverse Download ze względu na połączenie strzelanki wraz ze strategią turową. Wmieszane tutaj są elementy erotyczne, gdzie znajdziemy spore podteksty seksualne. My, jako gracze będziemy przemierzać przez obcą nam galaktykę, a w miarę dokonywanych postępów, będziemy nagradzani bardzo obszernymi scenami seksu z członkiniami naszej załogi.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Subverse Download

Czy wiesz, że...

Studio FOW Interactive zajmowało się wcześniej produkcją krótkometrażowych filmów dla dorosłych CG, które miały obsadę słynnych postaci z branży interaktywnej rozgrywki, pokazując w ten sposób swego rodzaju zamiłowanie do tworzenia treści o takim charakterze.

Sprawdź instalator poniżej

Subverse pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Subverse pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Subverse download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Subverse pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Subverse download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Subverse pelna wersja

Subverse download pelna wersja

Subverse download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Subverse się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Subverse

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Subverse

Data premiery: 26 marca 2021 (wczesny dostęp)

Producent: FOW Interactive

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC

Trailer / zwiastun gry Subverse

Subverse Download

Prezentowana gra Subverse Download to coś zupełnie innego, niż możemy zwykle zobaczyć na ekranach komputerowych. Gra powstała z wpłat na Kickstarterze chętnych graczy, zobaczyć ten niecodzienny projekt. Za jego opracowaniem stoi producent FOW Interactive, które w swoim portfolio oprócz Subverse nie posiada innych gier. Jest to debiut tego studia, ale za to jak dobrze wykonany.

Subverse Pobierz

Fabuła gry Subverse Pełna wersja toczy się w naprawdę odległej przyszłości. Ludzkość do tego momentu zdołała już skolonizować rozległą część kosmosu. Nasz ludzki gatunek zdołał też nawiązać kontakt z całkiem obcymi dla nas cywilizacjami, to było też powodem poszerzenia naszych horyzontów i zmieniło to przebieg "normalności". Fabuła zaczyna się rozwijać w momencie, gdy w trakcie jednej z podróży gwiezdnych wpadliśmy w czarną dziurę. Co się wtedy może dziać, możemy sobie tylko wyobrazić.

W grze więc stało się to, że wyrzuciło nas daleko do nieodkrytej do tej pory galaktyki. Nazywa się ona Prodigium i znaleźć możemy tutaj naprawdę budzący podziw krajobraz. Światy jakie tu znajdziemy są robią wrażenie, ale bohaterów podróży zaskakują też liczne, dziwne rasy. Świat ten w Subverse Download PC jest rządzony przez purytańskie imperium, które do seksu ma niezwykłą awersję i nienawidzi wszystkiego, co jest z nim związane.

Recenzje gier Subverse

Subverse Pełna wersja

Nasza rola sprowadza się do bycia kapitanem ziemskiego statku. Jesteśmy razem z z naszą załogą i nowo poznanymi mieszkankami w trakcie eksploracja kosmosu. Pochodzą one z Prodigium. Naszym głównym celem w grze Subverse Pobierz Pełna wersja będzie zacząć nowy ruch, rewolucję wymierzoną prosto w rządzące imperium. Większość z elementów jakie tutaj są prezentowane, należy traktować z dużym przymróżeniem oka, a z elementami komedii niskich lotów trzeba się oswoić, bo jest tutaj tego po brzegi.

Z drugiej zaś strony to dość istotny element gry. Kiepskie żarty i mocne seksistowskie podejście to tutaj standard i niejedna dyskusja powoduje uśmiechy na twarzach. Warto pamiętać, że Subverse PC nie jest typową grą erotyczną, jaką możemy sobie wyobrazić. Jest to zdecydowanie coś wyróżniającego się na tle innych, podobnych gier. Mechanika gry jest naprawdę rozbudowana, dostarczając nam szereg aktywności jakimi są turowe walki, eksplorowanie kosmosu oraz będziemy prowadzić rozmowy z innymi. Zdarzy się nie raz pewno to, że będziemy uczestnikami lub zwykłym obserwatorem rozmaitych scen erotycznych.

Jeśli ktoś kojarzy jak wyglądały niegdyś klasyczne gry osadzone w kosmosie, to w tym przypadku możemy się poczuć jak przy starodawnym automacie do gier. Statek jakim operujemy porusza się wyłącznie w dwóch wymiarach, a starcia międzygwiezdne jakie będą nas spotykać są nastawione w dużym stopniu na zręcznościowe podejście do rozgrywki. Kwestia pojedynku też pozwala nam na pewien wybór, bowiem Subverse Do pobrania pozwala nam na wybranie jednej z towarzyszek, która zasiądzie w fotelu drugiego pilota.

Opisy i recenzje gier Subverse

Subverse Download PC

Wybranie odpowiednich osób do starć będą nam dawały bonusy (perki). Jedna z postaci może wyposażyć nasz myśliwiec w energetyczną tarczę. Inna bohaterka może podnieść nasze możliwości defensywne lub ofensywne. Zależnie od wybranej przez nas bohaterki, w taki sposób może wzrosnąć nasz potencjał bojowy. Subverse Pobierz na PC pozwala nam na udział w misjach na planetach. Misje te są przepełnione ogromną ilością żołnierzy i pojedynki są w systemie turowym. Mapa na jakiej się poruszamy jest podzielona na kwadraty i używamy naszych postaci do taktycznych zagrać. Jedne z bohaterek mogą przyjąć bardziej zagrażające formy, co stanowi o ich przewadze w pewnych sytuacjach, pozwalając nam na wywołanie niszczycielskich kombinacji. Misje jakie tutaj znajdziemy to nie są zawsze zadania związane tylko w jednym celu - zabiciu wszystkich. Czasem zdarzają się odwrotne zadania, takie jak obrona przed najazdem wroga lub zniszczenie wybranego elementu w galaktyce.

Żeby jeszcze tego było mało, to Subverse Download Free posiada jeszcze jednego mocnego asa w rękawie. Jest nim bardzo rozbudowany system RPG. Elementy jakie są w nim zawarte pokazują jak dużą wartość mogą one wprowadzić do rozgrywki. Oprócz rozwoju naszego wyposażenia, warto zadbać o podniesienie umiejętności podwładnych. W końcu są to bardzo ważne aspekty rozgrywki, czyli gra w drużynie. Ekwipunek możemy stale ulepszać oraz znajdować nowy w trakcie przechodzenia misji. Nasz statek również podlega modyfikacjom i możemy go ulepszać. Rozwój statku opiera się z aż siedmiu różnych sekcji. Budujemy je w miarę dokonywanych postępów w grze. Jeśli mamy takie potrzeby, to bez problemu wyhodujemy genetycznie potwora. Są to Mantics - one znacząco wspomagać nas będą w trakcie potyczek. Będą walczyły u boku innych bohaterów.

Poradniki do gier Subverse

Jak pobrać Subverse na PC

Kolejnym ważnym elementem, jaki prezentuje rozgrywka, to nie tylko elementy strzelanki, a sama gra z czego w zasadzie zasłynęła. Chodzi o romanse, jakich można się podejmować w ramach budowy relacji z bohaterkami. Są też bohaterowie - ale zdecydowanie mniej - więc tym lepiej dla nas. Rekrutacja bohaterek może przebiec w iście niezwykły sposób. Subverse po polsku Pobierz pozwala nam dobrać sobie kilkanaście różniących się od siebie bohaterek. Każda z nich może z nami współpracować, następnie wykonując konkretne zadania. Dość powiedzieć, że to będą zwykłe misje. W grze znajdziemy różne osobowości. Będą to m.in. Sovalin Maliana (wojowniczka księżniczka), Dr Lillian Margaliss (jako ekspertka od genetyki i biologii - jej tworem jest wymieniany wcześniej Mantics), Celestina (występuje jako obecna władczyni galaktycznego imperium), Fortune (niezwykła hakerka oraz najemniczka). To oczywiście nie wszystkie z postaci. Każda z nich ma inny zestaw umiejętności, a możemy w ten sposób odblokować zestawy dodatkowych zdolności.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś