Syberia The World Before Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz Syberia The World Before w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Syberia The World Before Download

Syberia The World Before Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Syberia The World Before ⚡

Omawiana dziś produkcja to czwarta część nietuzinkowej serii gier przygodowych. Syberia The World Before Download to najnowsza odsłona od studia Microids niedługo po premierze została bardzo ciepło przyjęta przez fanów oraz nowych graczy. Protagonistką jest ponownie Kate Walker, która postanawia wybrać się na zupełnie nową przygodę. Drugą główną postacią jest pewna siedemnastoletnia pianistka, Dana Roze. Główne założenie gry pozostało niezmienione - jest to naprawdę dobra przygodówka z ogromnym terenem do eksplorowania z masą zagadek czekających na rozwiązanie.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 25GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Syberia The World Before Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Syberia The World Before pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Syberia The World Before pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Syberia The World Before download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Syberia The World Before pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Syberia The World Before download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Syberia The World Before pelna wersja

Syberia The World Before download pelna wersja

Syberia The World Before download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Syberia The World Before się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Syberia The World Before

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Syberia The World Before:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Syberia The World Before Download

Syberia The World Before Download jest czwartą częścią bardzo popularnej serii. Głównym pomysłodawcą jest belgijski artysta Benoit Sokal. Odpowiadał on za rozwinięcie wszystkich odsłon, poprzednie gry serii. Pozycja ta jest bezpośrednią kontynuacją historii znanej w poprzednich odsłonach. Plusem dla nowych osób decydujących się na rozgrywkę w czwartą część jest zdecydowanie to, że historia pozwala na jej rozpoczęcie bez znajomości wydarzeń z poprzednimi częściami.

Syberia The World Before Pobierz

Akcja odgrywa się na płaszczyźnie dwóch różnych epok i kierujemy dwiema zupełnie odmiennymi od siebie postaciami. Jest rok 2004 i znana już w poprzednich częściach Kate Walker jest w trakcie poszukiwania swojej własnej tożsamości. Znajduje się przez to w syberyjskiej tajdze kopalni soli. Niestety z nieznanych przyczyn protagonistka Syberia The World Before Download PC zostaje uwięziona w podziemnych tunelach. Jej zwykła próba rozwiązania zagadki swojej tożsamości spowodowała kolejne problemy i od teraz jej życie zupełnie się zmieniło. Jest to teraz zwyczajna walka o przetrwanie.

Druga epoka rozgrywana przez Danę Roze, odbywa się w 1937 roku. Znajdujemy się w fikcyjnym mieście Vaghen. Jest ona bardzo dobrze prosperującą pianistką i zaczynają jej się otwierać bramy do wielkiej kariery. Niestety, jej radość mija w obliczu nadciągającej II wojny światowej. Nie pomaga też rosnące niebezpieczeństwo siły faszyzmu. Syberia The World Before Pełna wersja to wyjątkowo zaprojektowana gra z ogromną ilością rzeczy do sprawdzenia i zagadek do rozwiązania. Obie bohaterki mają ogromne zadanie, jakim jest odkrycie sekretów, o których wszyscy już dawno zapomnieli - lub woleli by, żeby nikt o tym nie pamiętał.

Recenzje gier

Syberia The World Before Pełna wersja

Syberia The World Before Pobierz PC to przygodówka stworzona naprawdę z pomysłem. Czerpie ona to, co wprowadziły do standardu wszelkie klasyki gatunku. Rozgrywkę będziemy realizować w standardowy sposób. Do eksploracji będziemy mieli sporą ilość miejsc, a zabawa nie będzie ograniczać się do głównego wątku, ale znaleźć możemy zadania poboczne. Jest to pozycja poniekąd z gatunku RPG. Zabawa będzie opierała się za pomocą zbierania opinii odbiorców w czasie przemierzania terenów. Postęp będzie szedł do przodu przez zbieranie przedmiotów, znajdowanie istotnych dla nas wskazówek.

Do rozwiązania czeka na nas solidna dawka łamigłówki. Jest to jeden z najbardziej istotnych elementów. Gra jest także rozwijania w innych kwestiach, nie tylko w stronę dużej ilości logicznych zadań. Pomocne będą precyzyjne dane geolokalizacyjne gdy zaczniemy rozwiązywanie zagadki w Syberia The World Before Download Pełna wersja. Zawsze swoje preferencje możesz zmienić w ustawieniach, jak odpowiadać Ci będzie cała forma rozgrywki. Szczegółowych informacji dowiesz się wybierając interesującą Ciebie opcję.

Opisy i recenzje gier

Syberia The World Before Download PC

Dla fanów gry wieloosobowej niestety nie mamy dobrych wieści. Autorzy Syberia The World Before Pobierz nie podjęli się stworzenia kooperacyjnego lub wieloosobowego formatu. Dostępna jest wyłącznie zabawa w trybie dla jednego gracza, ale jest to w zupełności wystarczające. Nowa Syberia wprowadza nas w wyjątkowy klimat, a świat przedstawiony w trakcie fabuły wywołuje nutę nostalgii i jest inspirująca. Atmosfera przedstawiona w grze jest unikalna. Cechuje się oryginalną grafiką, a z czasem zaczniemy podejmować się coraz trudniejszych łamigłówek.

Dla całej serii charakterystyczne jest wykonanie. Unikalny klimat i przyjemna dla oka grafika pokazuje, że twórcy położyli na ten aspekt ogromny nacisk. Soundtrack jest stworzony przez słynnego kompozytora Inon Zur. W przeszłości mogliście mieć już z nim styczność. W grach fabularno-przygodowych chodzi najczęściej o ukazanie unikalnej perspektywy jaką gracze mogą spotkać tylko w jednej konkretnej grze. Syberia The World Before Download to świetny przykład kolejnej gry zaprojektowanej z myślą o stworzenie wyjątkowej opowieści. Grając będziemy odczuwali nieziemską przyjemność, a rozgrywka rozciąga się na wiele dalszych aspektów fabularnych.

Poradniki do gier

Jak pobrać Syberia The World Before na PC