The Crew 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz The Crew 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
The Crew 2 Download

The Crew 2 Download Pełna Wersja 🥇

The Crew 2 Pobierz PC ⚡

Witamy, kolejna gra to The Crew 2 Pełna wersja i jak za każdym razem postaramy się szczegółowo opisać działanie całej gry wraz z przedstawieniem całego procesu instalacji. Recenzja nasza jest autorska, gra została przetestowana i sprawdzona pod kątem sprawności i bezproblemowego działania. Przekonaj się już dzisiaj jak wygląda ta gra! W 2014 roku, a dokładniej pod jego koniec ukazała się pierwsza odsłona serii. Nad pierwsza częścią The Crew 2 Download sprawowała pieczę grupa deweloperska o nazwie Ivory Tower – była to dla nich nowość, bo jest to też dla nich pierwsza gra. Mimo wszystko mieli oni już jakieś doświadczenie ponieważ zajmowali się innymi różnymi ciekawymi produkcjami.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 57GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Crew 2 Download

Dzięki odnoszonym sukcesom w grze The Crew 2 Pełna wersja PC będziemy mogli uzyskać coraz to większą reputację oraz aprobatę fanów, którzy będą nam kibicować z całych sił. Dzięki temu będziemy mogli się rozwijać, a następnie awansować i zdobywać coraz to większe poziomy cechujące się sporą popularnością. Odblokować będziemy też mogli inne rajdowe dyscypliny, a ich będzie można sobie co nieco wybrać. W produkcji The Crew 2 Download PL znajdziemy takie specjalizacje jak pokazy z wykorzystaniem monster trucków, swobodne driftowanie, wyścigi o charakterze drag racing oraz rallycross.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

The Crew 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

The Crew 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Crew 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

The Crew 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Crew 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Crew 2 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

The Crew 2 download pelna wersja

The Crew 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Crew 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Crew 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry The Crew 2:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

The Crew 2 Pobierz

Poradnik z naszej strony Skąd pobrać The Crew 2 w Pełnej wersji jest kompletną instrukcją co należy wykonać, aby móc zacząć grę. Odnośnie powtarzanie wcześniej wykonywanych wyścigów to bez żadnego problemu będziemy mogli odnaleźć wybrane zawody i dyscypliny, których nam się jeszcze nie udało skończyć – należy w tym celu udać się do menu głównego. W trakcie gry będziemy mogli uzyskać kolejne ulepszenia, które z powodzeniem The Crew 2 Pobierz będziemy mogli wykorzystywać do edycji wyglądu naszego pojazdu lub polepszaniu samych osiągów.

W pierwszej odsłonie serii do naszej dyspozycji były jedynie motocykle oraz tradycyjne samochody. W tej odsłonie grać będziemy mogli ciekawszymi środkami transportu. Jeśli tego zechcemy, będziemy mogli podjąć się wyzwań, które charakteryzować się The Crew 2 Download będą wyścigami w przestworzach szybkimi samolotami oraz na łodziach w wyścigach wodnych.

Recenzje gier

The Crew 2 Pełna wersja

Sterowanie w grze konkretnymi pojazdami będzie zręcznościowe. Jeśli zależy nam na realnym podejściu do wyścigów, będziemy mogli zmodyfikować nasze pojazdy i dodać im realnego sterowania poprzez wymianę pewnych osiągów. Na trasach The Crew 2 Ściągnij za darmo znajdziemy różne przeszkody oraz skocznie, które tylko dodają pikanterii w całej rozgrywce. Jedną z podstaw w tej grze jest dobre rozeznanie się w poszczególnych torach. Zaletą w rozwiązaniu sieciowej rozgrywki w tej grze jest to, że postawiony w niej jest mocny nacisk na to co się dzieje w społeczności. Nawiązać będziemy tam mogli The Crew 2 Do pobrania Bez klucza znajomości oraz prowadzić wspólną rozgrywkę z innymi.

Główne zawody będą też się opierać na wyścigach z innymi graczami z całego świata (lub z naszymi wybranymi znajomymi). Robić też będziemy mogli widowiskowe akrobacje, które zostaną ciepło przyjęte przez szeroką rzeszę fanów. Ciekawym rozwiązaniem w tej grze jest to, że dodany został Pobierz The Crew 2 PC tutaj rozbudowany system powtórek i dzięki niemu będziemy mogli prześledzić nasze poczynania lub wykonywane skoki, aby móc sprawdzić czy wszystko co zrobiliśmy zostało wykonane poprawnie i co potem ewentualnie można zmienić, poprawić.

Opisy i recenzje gier

The Crew 2 Download PC

Nasze wyniki będziemy mogli również odnotować w wyzwaniach specjalnych, które bez najmniejszego problemu The Crew 2 Download Free będziemy mogli znaleźć na mapie gry. Jako przykład możemy podać osiągnięcie najdłuższego driftu lub uzyskanie największej prędkości na danym odcinku. Jeśli ktoś pamięta grafikę z pierwszej odsłony to tutaj będzie pozytywnie zaskoczony. Oprawa graficzna oraz jej jakość wraz z zadbaniem o detale poszła o duży krok na przód, a nawet można rzec, że aż dwa! Grafika w The Crew 2 Download PL jest udoskonalona w każdym aspekcie i wszystko prezentuje się znacznie lepiej. Sama mapa świata gry (czyli Stany Zjednoczone) została przebudowana, więc o przeniesieniu jej do drugiej odsłony cyklu mowy nie ma. Pewne miejsca, które będziemy mogli spotkać będą wyglądały zupełnie inaczej niż w pierwszej części. Poprawiono między innymi The Crew 2 Pobierz takie rzeczy jak roślinność – jest ona teraz bardziej zagęszczona, a sam zasięg rysowania obiektów został powiększony, aby móc w oddali więcej dostrzec.

Tekstury znajdujące się u podłoża zostały ulepszone i dodane zostały różne wizualne atrakcje, które będą idealnie się wpasowywały w trakcie wycieczki po świecie gry z wykorzystaniem samolotu. Dzięki właśnie The Crew 2 Pełna wersja Download wycieczek ruchem lotniczym będziemy mogli dostrzec piękny otaczający nas Stan, a w nim miasta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy mogli samolotem wylądować na dachu jednego z budynków. W produkcji tej jest dołączony cykl całodobowy, czyli grać będziemy mogli zarówno w ciągu dnia jak i też w nocy. Jest tutaj też zaawansowana funkcjonalność odpowiedzialna za zmieniające się warunki pogodowe. Napotkamy tutaj wyścigi po śniegu, podczas mgły lub deszczu.

Uważamy, że już wiesz Jak pobrać The Crew 2 na PC – przekonaj się już dzisiaj jak ciekawą produkcją jest właśnie ta gra! Ogółem rzecz biorąc to produkcja ta od samego początku nie określa nam naszych zadań z góry i do wszystkiego będziemy mogli podejść w swoim tempie tak jak tego byśmy chcieli. The Crew 2 Pełna wersja PC jest pod tym względem ciekawą odskocznią od tradycyjnych gier wyścigowych, bo znajdziemy tutaj wiele zróżnicowanych pomysłów na prowadzenie rozgrywki, ale finalnie to jak będziemy grali zależeć będzie od naszych decyzji. Jeśli postanowimy się gdzieś udać, nie znajdziemy żadnych ograniczeń i do wybranego miejsca będziemy mogli się przedostać w The Crew 2 Pobierz z wykorzystaniem podróży lotnej, wodnej lub lądowej. Teraz postanowili razem o wspólnych siłach utworzyć coś swojego Projekt pierwszej odsłony The Crew 2 Pobierz posiadał pewne wady, ale i tak gracze bardzo chętnie grali w tą część oraz czekali na kolejną odsłonę. I się doczekali, bo gra jest już dostępna od pewnego czasu. Odnośnie samej gry i stylu rozgrywki to jak się można było spodziewać, otrzymaliśmy sporych rozmiarów świat gotowy do przechadzania się naszym samochodem. Tereny te prezentują wygląd The Crew 2 Download PC jak i całe tereny Stanów Zjednoczonych.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Crew 2 na PC

Główne założenie i styl rozgrywki został zmieniony. Nie spotkamy tutaj potyczek gangsterów z policjantami z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów oraz tego typu opowieści. Na początku gry będziemy mogli zdecydować w jakim charakterze chcemy prowadzić naszą ścieżkę kariery. Możemy zdecydować się w The Crew 2 Pobierz PC na Offroad, czyli będziemy mogli skorzystać z wyścigów w terenie. Tryb Freestyle umożliwia wykonywanie zróżnicowanych akrobacji oraz trików, Street Racing z kolei pozwala nam na podjęcie się emocjonujących wyścigów ulicznych. Tryb o nazwie Pro Racing jak sama nazwa może sugerować, będzie się specjalizował w dziedzinie The Crew 2 Pełna wersja Pobierz profesjonalnych wyścigów. Głównym naszym zadaniem będzie to, aby móc zabłysnąć w Stanach Zjednoczonych.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie The Crew 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
The Crew 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. The Crew 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam The Crew 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.