The Forest Download - Pełna wersja na PC

The Forest download

Pobierz The Forest na PC już teraz
Postaw na najwyższą jakość od DownloadGames.net.pl

17
The Forest Download

Witamy ponownie, tym razem mamy dla Was ciekawy tytuł, a jest nim The Forest Download – prawdopodobnie większość z Was już tą grę będzie znać i zbytnio nie trzeba jej przedstawiać osobom, które przyszły tu w wiadomym celu. Produkcja ta pochodzi od studia Endnight Games i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli z jakichś przyczyn nie wiesz na czym polega ta gra i chciałbyś się dowiedzieć o co tutaj chodzi, zapraszamy do sprawdzenia recenzji.


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

The Forest pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Forest download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

The Forest pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Forest download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Forest pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Forest

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz Instalator


Lub przejdź na hosting (wymagane konto)Trailer gry

The Forest Download

Odnośnie samej gry, to jest to produkcja z widokiem z pierwszej osoby, zaliczyć ją można do gier z gatunku horroru, który posiada wiele elementów nawiązujących do survivalu. Twórcy tej gry mogą się pochwalić dosyć ciekawym portfolio, bo odpowiadają za wiele innych bardzo dobrych gier. Twórcy tej gry The Forest Pobierz są odpowiedzialni za wykonywanie efektów specjalnych w filmach znanych praktycznie każdemu.

The Forest Pobierz

W produkcji tej wcielić się będziemy mogli w mężczyznę, któremu udało zdołać się przeżyć po śmiertelnej dla innych katastrofy samolotu pasażerskiego. Po pewnym czasie obudzimy się znajdując się obok wraku samolotu i będziemy starali się przeżyć. Do tego The Forest Download PC wykorzystamy techniki survivalowe, a między innymi będziemy starali się odnaleźć pożywienie i zbudować dla nas schronienie. Główny bohater tej gry po pewnym czasie dowiaduje się, że na wyspie nie jest tylko on sam. Oprócz niego znajduje się też dzikie plemię mutantów, są nimi kanibale. Las znajdujący się w grze The Forest Pobierz PC jest w pewnym sensie dynamiczny.

Mamy na myśli tutaj zmieniającą się pogodę, która może wpływać na nasze odczuwanie w pewnych sytuacjach. Jest tutaj cykl dobowy, a niektóre z roślin są w stanie zwiędnąć lub na odwrót – zacząć rosnąć. Jak można łatwo zauważyć, gra ta posiada wiele ciekawych i interesujących rzeczy. Survival z nutą horroru i na odwrót. The Forest Pełna wersja Pobierz jest ciekawym pomysłem na długie wieczory. Omawiana produkcja The Forest Pełna wersja PC pozwala na wysokiej jakości zabawę na jaką aktualnie nie pozwala żadna inna gra tego typu.

Recenzje gier

The Forest Pełna wersja

Na wyspie oraz w lasach zostały utworzone systemy jaskiń, które potrafią być bardzo zaawansowane. Są też łączące je tunele. My grając w ten tytuł otrzymamy sporą swobodę w trakcie eksploracji świata. Jednym z ważniejszych elementów, które możemy spotkać to wcześniej wymieniany surival The Forest Download – będziemy musieli ścinać drzewa w celu zdobycia wystarczającej ilości drewna pozwalającego nam na rozpalenia ogniska.

Identycznie drewno nam się może przydać w celu zbudowania prowizorycznego domku, który pozwoli nam na schronienie się. Wymaganiem też jest stałe uzupełnianie swoich zapasów w postaci pożywienia, niezbędnego elementu, który sprawia że będziemy mogli przeżyć. The Forest Pełna wersja PC jest grą realistyczną, ale niektóre z elementów można uznać za delikatnie przesadzone. Choć mimo tego i tak jest to gra jak najbardziej godna uwagi.

Do tego oprócz samego polowania na zwierzęta by uzyskać pożywienie, możemy przejść na uprawę roślin i z nich czerpać jedzenie. Survival jest mocną stroną tej gry, a elementy horroru nadają The Forest Pobierz wyjątkowego stylu i charakteru. Wybór naszej strony pozwala dowiedzieć się Skąd pobrać The Forest w Pełnej wersji jeśli nie wiesz, a chcesz się dowiedzieć – bez problemu uzyskasz tą grę. Jednym z najlepszych pomysłów jakie daje gra to właśnie próba przetrwania na swój własny sposób. Dzięki temu, że jest to tytuł czysto sandboxowy, dowolność w wykonywanych działaniach jest spora.

Opisy i recenzje gier

The Forest Download PC

Wcześniej pisaliśmy o mutantach i elementach horroru i o to zmierzamy The Forest Pobierz właśnie do tego wątku. Mianowicie w ciągu dnia jak i w nocy będziemy musieli się zmagać z właśnie mutantami i starać się ich pokonywać, walczyć z nimi lub się przed nimi kryć. Produkcja ta posiada rozbudowany system rzemiosła i wytwarzania nowych przedmiotów. Pozwoli to nam na bezproblemowe tworzenie takich rzeczy na przykład pułapki The Forest Download lub elementy uzbrojenia. Dla fanów skradanek również się coś znajdzie – tytuł ten posiada kilka elementów właśnie tego typu. Jak wcześniej pisaliśmy, przed kanibalami można się ukrywać lub z nimi walczyć i właśnie pierwsza z opcji pozwala nam na przeżycie jak najdłuższego czasu. Należy unikać kontaktu z naszymi wrogami.

Do tego plemię The Forest Ściągnij za darmo owych mutantów zachowuje się całkiem współcześnie, a przynajmniej nie są to zachowania pokroju zwierząt. Każde z plemion posiada różne charakterystyczne dla nich atrybuty. A mogą to być na przykład różne tradycje, powiązania z innymi osobami występującymi w danym klanie lub mieć swoje własne przekonania lub wierzenia. The Forest Do pobrania Bez klucza jest propozycją jak najbardziej właściwą, nie wymagamy żadnych kluczy w trakcie instalacji i bez żadnych kłopotów zainstalujesz swoją grę. Dla fanów sieciowej rozgrywki, też się coś znajdzie.

Otóż tytuł ten posiada tryb multiplayer do czterech graczy jednocześnie, co pozwala na ciekawą zabawę z naszymi przyjaciółmi w świecie gry. Brzmi zachęcająco, więc sprawdź tą grę. Jeśli już wiesz Jak pobrać The Forest na PC bardzo się cieszymy, zapraszamy do sprawdzenia innych gier z naszej strony! Posiadamy szeroki wybór gier, a do tego nienaganną opinię i zawsze sprawdzone gry, testowane przez zespół naszych osób pracujących nad stroną. Właśnie dzięki tym zabiegom masz zawsze pewność, że wiesz co pobierasz. Do tego współpracujemy z najnowszym hostingiem plików i Pobierz The Forest PC na nim również jest możliwe.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Forest na PC

Pobierz Instalator gry The Forest


Lub Pobierz z Hostingu


Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie The Forest płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
The Forest działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. The Forest już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam The Forest i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.