The Forest Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Masz dość wysokich cen gier? Pobieraj za darmo już dziś!

17
The Forest Download

Witamy ponownie, tym razem mamy dla Was ciekawy tytuł, a jest nim The Forest Download – prawdopodobnie większość z Was już tą grę będzie znać i zbytnio nie trzeba jej przedstawiać osobom, które przyszły tu w wiadomym celu. Produkcja ta pochodzi od studia Endnight Games i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli z jakichś przyczyn nie wiesz na czym polega ta gra i chciałbyś się dowiedzieć o co tutaj chodzi, zapraszamy do sprawdzenia recenzji.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
  Pewność i satysfakcja. Wybierając nasz poradnik masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
  Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Poradnik, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Nie przepłacaj i graj już dziś 


Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

The Forest download

Instalacja gry - link do pobrania gry jest pod zdjęciami

Na obrazku niżej jest przykładowy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to np. plik setup.exe

The Forest pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Forest download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

The Forest pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Forest download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Forest pelna wersja

The Forest download pelna wersja

The Forest download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Forest

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak może wyglądać proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej


Trailer gry

Poniższy tekst jest wyłącznie recenzją gry, a dodane frazy takie jak "Download", "Pobierz" itp. są wyłącznie w celu lepszych efektów pozycjonowania. Nie mają przełożenia na Usługę, której dotyczy nasza strona jaką jest nabycie poradnika Jak można tanio zdobyć gry na komputer, co jest jasno przedstawione na stronie oraz w regulaminie Usługi i nie jest w żaden sposób ukrywane.

The Forest Download

Odnośnie samej gry, to jest to produkcja z widokiem z pierwszej osoby, zaliczyć ją można do gier z gatunku horroru, który posiada wiele elementów nawiązujących do survivalu. Twórcy tej gry mogą się pochwalić dosyć ciekawym portfolio, bo odpowiadają za wiele innych bardzo dobrych gier. Twórcy tej gry The Forest Pobierz są odpowiedzialni za wykonywanie efektów specjalnych w filmach znanych praktycznie każdemu.

The Forest Pobierz

W produkcji tej wcielić się będziemy mogli w mężczyznę, któremu udało zdołać się przeżyć po śmiertelnej dla innych katastrofy samolotu pasażerskiego. Po pewnym czasie obudzimy się znajdując się obok wraku samolotu i będziemy starali się przeżyć. Do tego The Forest Download PC wykorzystamy techniki survivalowe, a między innymi będziemy starali się odnaleźć pożywienie i zbudować dla nas schronienie. Główny bohater tej gry po pewnym czasie dowiaduje się, że na wyspie nie jest tylko on sam. Oprócz niego znajduje się też dzikie plemię mutantów, są nimi kanibale. Las znajdujący się w grze The Forest Pobierz PC jest w pewnym sensie dynamiczny.

Mamy na myśli tutaj zmieniającą się pogodę, która może wpływać na nasze odczuwanie w pewnych sytuacjach. Jest tutaj cykl dobowy, a niektóre z roślin są w stanie zwiędnąć lub na odwrót – zacząć rosnąć. Jak można łatwo zauważyć, gra ta posiada wiele ciekawych i interesujących rzeczy. Survival z nutą horroru i na odwrót. The Forest Pełna wersja Pobierz jest ciekawym pomysłem na długie wieczory. Omawiana produkcja The Forest Pełna wersja PC pozwala na wysokiej jakości zabawę na jaką aktualnie nie pozwala żadna inna gra tego typu.

Recenzje gier

The Forest Pełna wersja

Na wyspie oraz w lasach zostały utworzone systemy jaskiń, które potrafią być bardzo zaawansowane. Są też łączące je tunele. My grając w ten tytuł otrzymamy sporą swobodę w trakcie eksploracji świata. Jednym z ważniejszych elementów, które możemy spotkać to wcześniej wymieniany surival The Forest Download – będziemy musieli ścinać drzewa w celu zdobycia wystarczającej ilości drewna pozwalającego nam na rozpalenia ogniska.

Identycznie drewno nam się może przydać w celu zbudowania prowizorycznego domku, który pozwoli nam na schronienie się. Wymaganiem też jest stałe uzupełnianie swoich zapasów w postaci pożywienia, niezbędnego elementu, który sprawia że będziemy mogli przeżyć. The Forest Pełna wersja PC jest grą realistyczną, ale niektóre z elementów można uznać za delikatnie przesadzone. Choć mimo tego i tak jest to gra jak najbardziej godna uwagi.

Do tego oprócz samego polowania na zwierzęta by uzyskać pożywienie, możemy przejść na uprawę roślin i z nich czerpać jedzenie. Survival jest mocną stroną tej gry, a elementy horroru nadają The Forest Pobierz wyjątkowego stylu i charakteru. Wybór naszej strony pozwala dowiedzieć się Skąd pobrać The Forest w Pełnej wersji jeśli nie wiesz, a chcesz się dowiedzieć – bez problemu uzyskasz tą grę. Jednym z najlepszych pomysłów jakie daje gra to właśnie próba przetrwania na swój własny sposób. Dzięki temu, że jest to tytuł czysto sandboxowy, dowolność w wykonywanych działaniach jest spora.

Opisy i recenzje gier

The Forest Download PC

Wcześniej pisaliśmy o mutantach i elementach horroru i o to zmierzamy The Forest Pobierz właśnie do tego wątku. Mianowicie w ciągu dnia jak i w nocy będziemy musieli się zmagać z właśnie mutantami i starać się ich pokonywać, walczyć z nimi lub się przed nimi kryć. Produkcja ta posiada rozbudowany system rzemiosła i wytwarzania nowych przedmiotów. Pozwoli to nam na bezproblemowe tworzenie takich rzeczy na przykład pułapki The Forest Download lub elementy uzbrojenia. Dla fanów skradanek również się coś znajdzie – tytuł ten posiada kilka elementów właśnie tego typu. Jak wcześniej pisaliśmy, przed kanibalami można się ukrywać lub z nimi walczyć i właśnie pierwsza z opcji pozwala nam na przeżycie jak najdłuższego czasu. Należy unikać kontaktu z naszymi wrogami.

Do tego plemię The Forest Ściągnij za darmo owych mutantów zachowuje się całkiem współcześnie, a przynajmniej nie są to zachowania pokroju zwierząt. Każde z plemion posiada różne charakterystyczne dla nich atrybuty. A mogą to być na przykład różne tradycje, powiązania z innymi osobami występującymi w danym klanie lub mieć swoje własne przekonania lub wierzenia. The Forest Do pobrania Bez klucza jest propozycją jak najbardziej właściwą, nie wymagamy żadnych kluczy w trakcie instalacji i bez żadnych kłopotów zainstalujesz swoją grę. Dla fanów sieciowej rozgrywki, też się coś znajdzie.

Otóż tytuł ten posiada tryb multiplayer do czterech graczy jednocześnie, co pozwala na ciekawą zabawę z naszymi przyjaciółmi w świecie gry. Brzmi zachęcająco, więc sprawdź tą grę. Jeśli już wiesz Jak pobrać The Forest na PC bardzo się cieszymy, zapraszamy do sprawdzenia innych gier z naszej strony! Posiadamy szeroki wybór gier, a do tego nienaganną opinię i zawsze sprawdzone gry, testowane przez zespół naszych osób pracujących nad stroną. Właśnie dzięki tym zabiegom masz zawsze pewność, że wiesz co pobierasz. Do tego współpracujemy z najnowszym hostingiem plików i Pobierz The Forest PC na nim również jest możliwe.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Forest na PC

Pobierz grę za darmo klikając poniżej