The Guild 3 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

The Guild 3 Download

17
The Guild 3 Download

The Guild 3 Download | Pełna Wersja 🥇

Prezentowana gra The Guild 3 Download jest trzecią odsłoną serii, której początki sięgały roku 2002. Za opracowaniem gry stoi producent Purple Lamp Studios i postanowili kontynuować swoją serię wydając grę osadzoną w realiach strategicznej symulacji życia historycznego. Gracze z pewnością będą zadowoleni ze względu na liczne elementy Sandboxowe oraz RPG.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Guild 3 Download

Czy wiesz, że...

Gra The Guild 3 to w zasadzie gra stworzona dla preferencji polskich graczy? Połączenie strategii ekonomicznej, symulatora i gatunku RPG w jednej grze to coś, co my jako naród uwielbiamy w osobnych grach. A tutaj mamy wszystko w jednym - więc czy czegoś jeszcze nam tutaj trzeba?

Sprawdź instalator poniżej

The Guild 3 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

The Guild 3 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Guild 3 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

The Guild 3 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Guild 3 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Guild 3 pelna wersja

The Guild 3 download pelna wersja

The Guild 3 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Guild 3 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Guild 3

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

Dodatkowe informacje o grze The Guild 3

Data premiery: 14 czerwca 2022

Producent: Purple Lamp Studios

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC

Trailer / zwiastun gry The Guild 3

The Guild 3 Download

Linia fabularna The Guild 3 Download rozpoczyna się w 1400 roku. Jest to epoka późnego średniowiecza. Kończy się wtedy charakterystyczny na tamte czasy okres rozwoju naszej cywilizacji. Wtedy zaczyna się pojawiać zupełnie nowe podejście do sposobu na przetrwanie i zmienia się globalne myślenie ludzi wtedy żyjących. Naszą rolę przyjmujemy jako średniowieczny mieszczanin. Naszym głównym zajęciem wówczas jest polityka oraz handel.

The Guild 3 Pobierz

Nasze ambicje oraz plany są jednak o wiele poziomów wyżej. W The Guild 3 Download PC dążymy do stworzenia silnej dynastii, która zdoła przetrwać wieki oraz zmiany, jakie zaczynają się pojawiać w Europie. Co warte zaznaczenia, w odróżnieniu od poprzednich odsłon nie znajdziemy tutaj typowej kampanii fabularnej, tylko raczej gra uderza w wymiar sandboksowy i w głównej mierze to wyłącznie od nas będzie zależeć, jak się potoczą losy historyczne, dając nam wolną rękę.

Podejście te jest o tyle szczególne, że nie będziemy zajmowali się podtrzymaniem klasycznej opowieści, tylko dobierać będziemy sobie w luźny sposób powiązane scenariusze oraz zadania, wedle naszych preferencji i tym samym ze względu na wybierane aktywności, taki odniesiemy skutek. The Guild 3 Pobierz Pełna wersja stawia na rozwój we własny sposób, podejmując wyłącznie własne decyzje. Rozgrywka skupia się nie tylko na głównym celu, jakim jest stworzenie dynastię rodzinną, ale znajdziemy szereg pobocznych aktywności.

Recenzje gier

The Guild 3 Pełna wersja

To, co powinno zaciekawić graczy najbardziej, to fakt podtrzymania w podobny sposób mechaniki rozgrywki The Guild 3 Pobierz PC względem poprzednich odsłon. Przez to łączy gra elementy ekonomicznej gry strategicznej symulacji życia w czasie rzeczywistym. Brzmi dość skomplikowanie, ale w The Guild 3 możemy chwytać się ogromnej ilości aktywności. Świat gry, jak i ten prawdziwy w tych czasach, potrzebował innowacji i wolnego umysłu. Między innymi taki właśnie mamy my, jako bohater, i zaczynamy od rozwinięcia własnego biznesu. Z czegoś musimy żyć, więc zaczynamy od wyboru profesji, jaką chcemy opanować. Dostępne są różne profesje, a jak każdy wie, nawet w prawdziwym życiu, najlepiej jest być mistrzem w jednej dziedzinie, niż w kilku po trochu, jeśli chodzi o życie zawodowe.

Dlatego z czasem po opanowaniu konkretnej profesji, będziemy mogli przejść do wytwarzania przedmiotów. Posłużą one nam do handlu. Takiej produkcji gry RPG nie można przegapić z tego względu, że skupia się ona też na wchodzeniu w interakcje z innymi, czyli postacie niezależne. Uczestniczenie w życiu zarówno towarzyskim jak i politycznym ma spore znaczenie przy dalszym rozwoju. W czasach późnego średniowiecza mieliśmy już przejawy zachowań społecznych, które przetrwały po dziś dzień, a rok 1400 brzmi dość "egzotycznie". The Guild 3 Do pobrania dostarcza nam też funkcję gildii. To właśnie w nich, będąc członkiem danej gildii lub stowarzyszenia (prawdziwe lub fikcyjne), nabywać będziemy w ten sposób liczne umiejętności przydatne w dalszej rozgrywce.

Dzięki tym zdolnościom będziemy mieli znaczący wpływ na losy świata i jego rozwoju. Zajmuj stanowiska najwyższe w różnych stowarzyszeniach, np. zostań alchemikiem i wtedy w grze będziesz miał naprawdę duże predyspozycje do wprowadzania dużych zmian w przebiegu ewolucji. Posiadanie dodatkowych umiejętności na pewno dobrze wpłynie na ilość spotkań towarzyskich z NPC. The Guild 3 Download Free to gra zdecydowanie wyjątkowa.

Opisy i recenzje gier

The Guild 3 Download PC

Jednym z najważniejszych elementów tej odsłony serii jest duży nacisk na sandboksową formułę. Jest to w pewien sposób coś, co pozwala odczuwać dużą swobodę przy toczonej rozgrywce. Nie musimy być w pełni skoncentrowani na przebiegu linii fabularnej, a możemy bardziej oddać się swoim potrzebom oraz innym aktywnościom. Gra The Guild 3 PC przygotowała dla nas zamiast kampanii fabularnej 12 scenariuszy różniących się od siebie w znaczącym stopniu. Scenariusze te rozgrywają się na terenie kilku miast oraz okolicach. W związku z tym, że jest to symulacyjna gra sandboksowa, nie można było podejść do sprawy postaci niezależnych w sposób obojętny. Specjalnie dla tej produkcji został opracowany zaawansowany system operujący odpowiednimi zachowaniami NPC w zależności od sytuacji, w jakiej się znajdują. Analizują oni rzeczywistość i reagują stosownie do tego, co aktualnie się dzieje.

Każda z postaci niezależnych będzie przedstawiała sześć przeciwstawnych wartości. Chodzi tutaj o poglądy, charaktery i zachowania osób przynależnych do konkretnych grup. W związku z różnościami napotykanych osób, od każdej napotkanej osoby możemy spodziewać się odmiennego reagowania na sytuacje. Postacie te mogą też prezentować kilka z głównych wartości kierujących postacią. Ponadto, nasze działania w The Guild 3 Download PL będą miały wpływ na kształtowanie się zachowań NPC, oraz ich rodzin, a nawet całych gild czy miast. To, jakimi wzorcami będą dysponować może się znacząco później różnić ze względu na nasze podejście do rozgrywki. Wpływ na to będą też mieć światowe wydarzenia. Nasze podejście do postaci lub całych grup społecznych będzie mieć duży wpływ na sam przebieg dalszej gry.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Guild 3 na PC

Omawiana dzisiaj produkcja The Guild 3 Pełna wersja Download pozwala na grę w pojedynkę, bez potrzeby rozgrywki sieciowej. Dla fanów gier multiplayerowych jest też dobra wiadomość, gdyż możliwa jest wspólna zabawa do 16 osób jednocześnie w trakcie jednej sesji. Gracze wtedy ze sobą mogą współpracować, konkurować lub żyć obojętnie. Odnosić się to będzie dla całego uniwersum, w którym gracze będą się bawić. Znajdziemy też coś, co pozwala na jeszcze większe rozbudowanie gry, a jest to specjalny i dopracowany edytor, w którym możemy przygotować na nasze potrzeby konkretny scenariusz. Znajdziemy tutaj udźwiękowienie, jakim będzie nastrojową grą aktorów głosowych. Ścieżką dźwiękową tylko uzupełniamy unikalność tej produkcji. Warte odnotowania jest to, że wierność realiom historycznym jest tutaj na najwyższym poziomie, zresztą nie tylko w tej odsłonie, ale i w całej serii. Same miasta i lokacje zostały odwzorowane i stworzone na bazie prawdziwych lokacji. Uwzględnione zostały też style architektoniczne oraz zagospodarowania przestrzeni, typowe dla epoki w jakiej odbywa się rozgrywka.

Link do pobrania:

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś