The Medium Download

Pełne wersje gier

Pobierz The Medium w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
The Medium Download

The Medium Download Pełna Wersja 🥇

The Medium Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani, zapraszamy Was serdecznie na omawianie kolejnej produkcji komputerowej z gatunku horrorów. Dzisiejszy tytuł to The Medium Download . Wielokrotnie już prosiliście nas w wiadomościach o poruszenie tego tematu, więc wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Produkcja The Medium to jeden z najlepszych horrorów z perspektywy trzeciej osoby, w jakie kiedykolwiek grałem.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 57GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Medium Download

Producent całkowicie prześcignął te mniej ambitne gry fantastycznie napisaną, emocjonalnie ugruntowaną historią Marianne, młodej kobiety, która widzi i komunikuje się z duchami. To, czego brakuje w technicznym szlifie, rekompensuje chłodnymi scenami i przemyślanym rozwojem fabuły. The Medium Pełna wersja wprowadza nas w swój specyficzny, ale niezwykle ciekawy świat. Poruszasz się Marianne po rozpadających się, opuszczonych hotelach i klaustrofobicznych zimnowojennych bunkrach ze stałych ujęć kamery, co może być uciążliwe, ale jest to skuteczny wybór projektowy.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

The Medium pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

The Medium pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Medium download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

The Medium pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Medium download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Medium pelna wersja

The Medium download pelna wersja

The Medium download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Medium się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Medium

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry The Medium:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

The Medium Pobierz

Podobnie jak gry, które go zainspirowały, The Medium Pobierz doskonale sprawuje, że czujesz się, jakbyś zawsze był obserwowany, a to niebezpieczeństwo może czaić się po prostu poza zasięgiem wzroku w dowolnym momencie rozgrywki. To, co musisz robić, jest dość proste. Większość sekcji obejmuje znajdowanie ukrytych przedmiotów, rozwiązywanie zagadek lub przemykanie się obok upiornych wrogów, przeciwko którym jesteś w większości bezsilny. Dodatkową sztuczką jest to, że Marianne może czasami zajrzeć do świata duchów, co jest obsługiwane przez podzielenie ekranu na pół.

Wszystkie dane wejściowe mają identyczny wpływ na rzeczywistą i duchową wersję Marianne, ale sprawy komplikują niewielkie różnice terenu lub wrogów, którzy istnieją tylko w jednym świecie. Bloober zdecydowanie nie doprowadził tego pomysłu do granic możliwości. Większość łamigłówek jest dość prosta i The Medium Download PC nasz zespół raczej nie miał z nimi większych problemów. Brak blokad sprawia, że tempo jest dość szybkie, co dobrze sprawdza się w przypadku opowiadanych historii. Ta historia jest niewątpliwie gwiazdą.

Recenzje gier

The Medium Pełna wersja

The Medium odznacza się wyśmienitym tempem i fabułą, z wielowymiarowymi postaciami i złożoną, ale nie zawiłą, nadprzyrodzoną tajemnicą do odkrycia. Miałem kilka ciągłych teorii na temat tego, co się dzieje w nawiedzonym kurorcie Niwa, które miały sens, ale prawdziwa odpowiedź okazała się jeszcze bardziej elegancka i przejmująca niż przypuszczałem, a jednak nie było to w żaden sposób oczywiste. W swoim czasie The Medium Pobierz PC pyta, co sprawia, że człowiek jest zły i jaka jest różnica między sadystami z natury a tymi, którzy są przemieniani w potwory przez cykle doświadczanej przemocy. Rozplątując te tematy, bada przemoc w rodzinie, a nawet ludobójstwo, ale te koncepcje nie są wyświetlane bezinteresownie dla zwykłego szoku. To jeden z najostrzejszych tekstów, jakie widziałem w grze wideo od dłuższego czasu. Całość wspiera spektakularna obsada głosowa.

Od nieustraszonej, ale niespokojnej Marianne, aż po enigmatycznego mściciela Thomasa. Każda postać jest realizowana z wyjątkową emocjonalną głębią i autentycznością. W szczególności główna walka, przed którą stoi Thomas, to rozdzierająca serce historia człowieka w niemożliwej sytuacji, a wszystkie jej wzloty i upadki uderzyły mnie prosto w serce. Łatwo jest znaleźć wspólny język z postaciami, które starają się postępować właściwie w świecie, w którym nie ma właściwych odpowiedzi. Obecna w produkcji The Medium Pełna wersja Pobierz muzyka (mogę śmiało powiedzieć, że jest tą którą od razu zauważysz i docenisz). I każdy zniszczony korytarz i straszny polski las wydaje się żywy dzięki jednemu z najlepszych pozycyjnych dźwięków i wielowarstwowej atmosfery, jakie kiedykolwiek słyszałem w grze The Medium Ściągnij za darmo . Realistyczne echa odbijają się od betonowego tunelu, a wędrówki stworzenia polującego na Ciebie chodzą tam i z powrotem między lewym a prawym kanałem audio. To naprawdę świetne uczucie.

Opisy i recenzje gier

The Medium Download PC

Wygląda też oszałamiająco, z zarośniętymi, poradzieckimi ruinami w prawdziwym świecie i makabrycznym, żółtym światem duchów The Medium Download Free jako surrealistycznym lustrem. Tekstury, balans kolorów i oświetlenie wywołują szereg nastrojów, z których każdy ma związek z prawdziwym i udanym horrorem. Obszar Niwa jest pokryty drobnymi detalami od dachu po kostkę brukową, w tym pomarszczone staropolskie czasopisma z lat dziewięćdziesiątych. Kiedy Marianne The Medium Cała gra jest podzielona między światy, ściany z ludzkiego ciała i widmowe ćmy zestawione są z przyziemnością opuszczonej klasy po drugiej stronie ekranu. Daje to poczucie, że nigdy nie jesteś naprawdę bezpieczny , bo kiedy efekt podzielonego ekranu znika i po prostu patrzysz na klasę, skąd wiesz, co się dzieje po drugiej stronie?

Modele postaci to jedyny obszar, w którym brakuje szczegółów, szczególnie w przeciwieństwie do tego, jak fantastycznie wszystko inne wygląda. Wyróżniają się nieco lalkowym wyglądem i sztywnymi animacjami. Nie zawsze łączą się z obiektami, z którymi wchodzą w interakcje. Po obu stronach przepaści The Medium Download PL środowiska są wyjątkowo dobrze zrealizowane, ale to świat duchów jest szczególnie niesamowity do zwiedzania, z nieziemskimi wąsami wyrastającymi z podłóg, wyciągniętymi rękami drapiącymi się w ciebie jak stalaktyty z sufitu, a Twoje ogólne otoczenie przypomina koszmarny krajobraz, jakiego normalnie nie widać poza okładką albumu heavy metalowego.

Wyświetlanie obu rzeczywistości w tym samym czasie to nie tylko stylowy efekt. Jest też obecny praktyczny cel. W tym czasie Marianne jest w stanie wywołać doświadczenie poza ciałem, zrzekając się kontroli nad swoim ziemskim ja na krótki okres czasu, aby wysłać swoją duchową formę do obszarów w inny sposób nieosiągalnych w świecie śmiertelników. W rzeczywistości bezpłatne korzystanie ze śmiertelnych i duchowych zdolności ma kluczowe znaczenie dla rozwiązania większości zagadek The Medium po polsku , które choć nigdy nie wbijały mnie na tyle, by powstrzymać gwałtowny rozwój historii, nadal wymagały znacznej ilości bocznych myśli.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Medium na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać The Medium w Pełnej wersji i graj. Medium wykorzystuje unikalną zdolność zmiany rzeczywistości, aby nadać nowy wymiar wypróbowanym i przetestowanym mechanikom rozwiązywania zagadek gatunku. Przedstawia intrygującą tajemnicę do rozwikłania i dodaje namacalnego poczucia pilności do Twoich dochodzeń, umieszczając nam na ogonie naprawdę niezapomnianego złoczyńcę. Trzeba przyznać, że cała produkcja jest genialnie dynamiczna i wyraźnie napięta. To wszystko stanowi o wyróżniającej się opinii tej produkcji, która zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii. Dziękujemy. Sprawdź poradnik Jak pobrać The Medium na PC i ciesz się grą!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie The Medium płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
The Medium działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. The Medium już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam The Medium i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.