The Outer Worlds Download

Pełne wersje gier

Pobierz The Outer Worlds w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
The Outer Worlds Download

The Outer Worlds Download Pełna Wersja 🥇

The Outer Worlds Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani, pragniemy zachęcić Was do poznania kolejnego tytułu, który w naszej opinii jest jak najbardziej warty bliższego zapoznania. Gotowi? The Outer Worlds Pełna wersja, czyli temat dzisiejszego artykułu odnosi inspirujący sukces pomimo swoich szorstkich krawędzi. Ma techniczne i wizualne dziwactwa i może niebezpiecznie odbiegać od poczucia głównego wątku tytułu, ale to nie są cechy detronizujące grę.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 41GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-outer-worlds-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-outer-worlds-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-outer-worlds-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Outer Worlds Download

Zamiast tego The Outer Worlds Download wyróżnia się rozpadającą się kosmiczną kolonią kontrolowaną przez karykaturalnie złe interesy korporacyjne, a następnie pozwala Tobie i Twojej drużynie swobodnie odkrywać, pomagać i podburzać. Może wiązać się to ze strzelaniną i niewinnymi ofiarami, a może zamiast tego uda Ci się całkowicie obgadać wyjście z konfliktu. The Outer Worlds znajduje wspaniałe i zabawne sposoby na połączenie charakterystycznych aspektów znanych serii, takich jak chociażby Fallout i robi to zaskakująco dobrze. Jest to kosmiczna przygoda z sympatyczną obsadą i lekceważącą, ale niebezpieczną granicą, a zabawna rozgrywka wypełnia ewentualne luki które dzięki temu zabiegowi zdają się być naprawdę niewielkie.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

The Outer Worlds pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

The Outer Worlds pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Outer Worlds download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

The Outer Worlds pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Outer Worlds download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Outer Worlds pelna wersja

The Outer Worlds download pelna wersja

The Outer Worlds download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Outer Worlds się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Outer Worlds

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

The Outer Worlds Pobierz

Zdecydowanie najlepszą częścią jest swoboda, jaką masz w podejściu do różnych problemów nękających Halcyon. Korporacje The Outer Worlds Pełna wersja Pobierz wykonały okropną robotę dbając o swoich pracowników i obywateli, więc musisz przekierować władzę, odzyskać zasoby i pogodzić wojujące frakcje na różnych planetach i stacjach kosmicznych. Gdy spróbujesz rozwiązać te problemy, The Outer Worlds Pobierz zręcznie przedstawia opcje wykraczające poza proste scenariusze ukrycia lub walki wręcz, w zależności od tego, jak zbudujesz swoją postać i jakie zadania wykonujesz.

Dzięki temu możesz skorzystać z wielu dostępnych opcji z satysfakcjonującymi wynikami. W jednym przypadku potrzebowałem dostępu do obszaru o wysokim poziomie bezpieczeństwa w budynku rządowym. Znalazłem kobietę, która mogłaby mnie przemycić, gdybym ją przekonał, że jestem zainteresowany romantycznym spotkaniem w The Outer Worlds Download PC, lub mógłbym zbadać konflikt obiadowy między nią a współpracownikiem, aby ją przekonać. Inną opcją była po prostu kradzież przebrania, która również wymagała odpowiedniego podejścia do danej sytuacji, aby odwrócić podejrzenia, jeśli zostałbym wykryty.

Recenzje gier

The Outer Worlds Pełna wersja

Oczywiście mogłem też otworzyć ogień i przebić się, ale byłem tak biegły w kłamaniu i przekonywaniu, że zwykle uważałem przemoc za ostateczną ostateczność. Ten rodzaj elastyczności sprawia, że The Outer Worlds Pobierz PC jest szczególnie satysfakcjonujący, ponieważ bez względu na specjalizację, zespół Obsidian zapewnia coś sprytnego do zrobienia poza decydowaniem o tym, jak zabijać ludzi. Chociaż często szukałem nieagresywnych rozwiązań, dobrze się bawiłem walką, kiedy była taka możliwość. Ponownie, smak starć zmienia się w zależności od tego, jak przydzieliłeś punkty umiejętności. Moja pierwsza postać w The Outer Worlds Cała gra była nastawiona na walkę w zwarciu, z dużą ilością punktów zainwestowanych we wzmacnianie moich towarzyszy. W końcu, poradziliby sobie beze mnie w większości walk. Na potrzeby mojej drugiej rozgrywki stałem się bardziej aktywnym bohaterem, specjalizującym się w pistoletach i karabinach z dodatkami przeznaczonymi na poprawę taktycznej mocy spowalniającej czas.

Niezależnie od tego, na czym się skupiasz, elementy sterujące w The Outer Worlds Download PL działają szybko i świetnie. Szczególnie podobało mi się odpalanie filmowych ataków moich towarzyszy. Na różne sposoby wszyscy walczą o znalezienie odpowiedniego miejsca w Halcyon, a ja z przyjemnością poznawałem ich stopniowo poprzez mieszankę rozmów, pogawędek i osobistych zadań. Jednak te interakcje są zbyt rzadkie. Jest jednak pewien elementw The Outer Worlds po polsku który uznałbym za wręcz doskonały, mianowicie ich dialogi i historie są dobrze zrobione i podoba mi się to, że większość z nich nie pasuje do ustalonych archetypów. Jednak mogą też wydawać się dziwnie peryferyjne, biorąc pod uwagę czas, jaki spędzasz z nimi przy sobie.

Opisy i recenzje gier

The Outer Worlds Download PC

Strukturalnie gra Skąd pobrać The Outer Worlds w Pełnej wersji podąża za schematem ustanowionym przez klasyki gatunku, jednak nie jest to absolutnie złym rozwiązaniem. Producent po prostu uznał, że nie ma sensu zmieniać zwycięskiego składu i podążył tą drogą. I bardzo trafnie, trzeba przyznać. Udajesz się na planetę lub osadę, wykonujesz kilka zadań i ostatecznie podejmujesz większą decyzję, która przesądza o losie okolicy. Podczas moich dwóch rozgrywek, jednej dokładnej, drugiej szybkiej, widziałem jak te scenariusze rozgrywają się na różne sposoby i byłem nieco rozczarowany tym, jak czarno białe są opcje. Większość sprowadza się do stania po stronie bezdusznej korporacji lub grupy kochających wolność, chociaż wykonywanie pobocznych zadań zwykle ujawnia optymalną trzecią opcję, na przykład zjednoczenie zwaśnionych grup.

Ta przewidywalność zmniejsza skalę pozornie znaczących wyborów, a w połączeniu ze statycznymi ekranami wyjaśniającymi, które otrzymujesz podczas zakończenia, jest to obszar, w którym The Outer Worlds Download Free wydaje się przestarzały. Nie dyskredytuje to jednak starań producenta, aby dzieło wychodzące spod jego ręki było jak najlepsze. Dużą ilość pracy i czasu jaka została włożona podczas powstawania produkcji jest widoczna na każdym kroku i napawa użytkownika stałym wrażeniem, że ma do czynienia z dopracowaną i przemyślaną grą.

Moim zdaniem The Outer Worlds Ściągnij za darmo świeci ciągłym strumieniem małych, jasnych chwil. Zabawna interakcja z nieświadomym strażnikiem, brutalny atak z ukrycia, dodatkowe opcje wyjścia z sytuacji. Zespół wyróżnia się zachęcaniem do kreatywnych eksperymentów w ramach absurdalnego otoczenia, zapewniając, że każda wizyta w Halcyon jest pełna wspaniałych niespodzianek.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Outer Worlds na PC

The Outer Worlds była jedną z naszych ulubionych gier dwa tysiące dziewiętnastego roku, a gracze, którzy jej nie kupili, mogą teraz kupić ją ze wszystkimi poprawkami dzięki pakietowi zatwierdzonemu przez producenta. Ponieważ podobno kontynuacja jest w przygotowaniu, teraz wydaje się, że to świetny czas, aby zanurzyć się w jednej z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Trudno jest rozczarować się produkcją Jak pobrać The Outer Worlds na PC, która posiada naprawdę złotą ilość zalet, chociaż nie można zaprzeczyć, że ten tytuł ma także wady. Nie jest ich jednak na tyle dużo, by mogły zepsuć ogólne pozytywne wrażenie jakie wynieśliśmy po spotkaniu z produkcją The Outer Worlds. Dziękujemy serdecznie.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie The Outer Worlds płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
The Outer Worlds działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. The Outer Worlds już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam The Outer Worlds i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.