The Quarry Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

The Quarry Download

17
The Quarry Download

The Quarry Download | Pełna Wersja 🥇

Dość lubiane gry wideo to często takie, które mogą dostarczyć nam dużej dawki adrenaliny, a przy tym wystraszą nas jak mało co. Przypływ takich doświadczeń bez wątpienia dostarczy nam świeża gra od studia Supermassive Games prezentując przygodówkę opartą na filmowym gameplayu. Jest to oczywiście The Quarry Download, a gra polega na walce o przetrwanie dziewięcioosobową grupą nastolatków będących na letnim obozie. Główną grupą ich zmartwień jest miejscowa ludność, będąca zdecydowanie inna, niż początkowo mogli zakładać.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.8Ghz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GTX 780 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Quarry Download

Czy wiesz, że...

Sukces jednej z gier studia, czyli Until Dawn spowodował zdecydowane odejście od poprzednich wydawanych gier i postawili oni na tworzenie wyłącznie gier opartych na horrorach z elementami survivalu. Przez to w 2018 roku deweloperzy podczas trwających targów Gamescom, ogłosili rozpoczęcie współpracy z Bandai Namco. Przez to powstała nowa seria gier oraz jeden pełnoprawny tytuł.

Sprawdź instalator poniżej

The Quarry pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

The Quarry pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Quarry download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

The Quarry pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Quarry download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Quarry pelna wersja

The Quarry download pelna wersja

The Quarry download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Quarry się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Quarry

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze The Quarry

Data premiery: 10 czerwca 2022

Producent: Supermassive Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry The Quarry

The Quarry Download

Omawiana produkcja The Quarry Download jest tą grą, która opiera się na filmowym przebiegu. Utrzymana jest w formacie horroru gier przygodowych. Ponadto produkcja ta posiada aż 200 alternatywnych zakończeń, stawiając ten tytuł w wyjątkowo dobrym świetle, dostarczając graczowi naprawdę rozbudowanej, poważnej rozgrywki.

The Quarry Pobierz

Rozgrywka odbywa się w tytułowym kamieniołomie. Tam dziewięcioosobowa grupa nastolatków postanowiła urządzić imprezę. Był to ich ostatni dzień wakacyjnej wycieczki i w taki oto sposób postanowili uczcić zakończenie swojej wyprawy. Wszystko poszło by sprawnie, gdyby nie jedno zdarzenie, którego nie spodziewał się chyba nikt. Esencja gry wideo The Quarry Download PC rozpoczyna się, gdy wynaturzeni miejscowi postanowili urządzić bardzo agresywne polowanie na grupę imprezowiczów. Ich zachowanie jest przepełnione brutalnym podejściem, a to nie świadczy o nim dobrym.

Gra w tym momencie zaczyna nabierać tempa i cała opowieść zaczyna nabierać kształtów. Supermassive Games powraca ze szczególnie mocnym tytułem, a cały kształt historii The Quarry Pełna wersja będzie w pełni zależał od dokonywanych przez nas wyborów. Zatem przebieg historii oraz jej zakończenie będzie miało wyłączny wpływ od kroków przez nas wybieranych. Nie bez wątpienia czeka ich śmiertelne niebezpieczeństwo, a tym samym muszą oni ze sobą silnie współpracować oraz spróbować się ze sobą ciągle w sposób godny komunikować.

Recenzje gier

The Quarry Pełna wersja

To, kto przeżyje w toku rozgrywki będzie miało wpływ na podejmowane przez nas decyzje i wybierane formy rozwiązania danego problemu. Produkcja The Quarry Pobierz PC pozwala nam na naprzemienne kierowanie odmiennymi od siebie postaciami. Elementy rozgrywki posiadają wszystkie klasyczne elementy, takie jak eksplorowanie nowych lokacji, przeprowadzania rozmów i zdobywania postępów w całej linii fabularnej. Dane nam będzie też uczestniczyć w przerażających wydarzeniach, ale by nie zdradzać szczegółów, warto samemu się przekonać jak interesująca może być ta gra.

O czym już wcześniej wspominaliśmy, to gracz w pełni decyduje o tym jakie będzie podejmował wybory. Są to zróżnicowane aktywności, nawet te najprostsze. Będą to takie sprawy jak otwieranie tajemniczych włazów lub zbadanie usłyszanych krzyków z głębi lasu. O wszystkich tych czynnościach decydujemy sami, więc każda z z nich może nam pomóc lub po oszacowaniu ryzyka, być ogromnym kłopotem. The Quarry w Pełnej wersji to bardzo rozbudowana produkcja trzymająca w napięciu praktycznie przez cały czas rozgrywki. Podejmować decyzje będziemy też w przypadku znacznie trudniejszych wyborów - zależeć będzie wtedy choćby życie jednego z bohatera, a to może być trudne.

Gra dostarcza nam też aktywności wymagających od nas wykorzystania refleksu oraz zręczności. Dobrze jest pozostawać cały czas czujnym, gdy będziemy w nowym, potencjalnie niebezpiecznym miejscu. Ponadto nie jesteśmy skazani na jednolity poziom skomplikowania rozgrywki. The Quarry Download Pełna wersja pozwala nam dostosować stopień trudności rozgrywki, według własnych potrzeb i możliwości. Zaimplementowano tutaj również opcjonalny, specjalny tryb filmowy. Skupia się ona na przedstawieniu konkretnej ścieżki fabularnej, a nasza rola sprowadza się do bycia obserwatorem zdarzeń.

Opisy i recenzje gier

The Quarry Download PC

The Quarry Do pobrania pozwala nam na rozgrywkę w pojedynkę. Nie musimy się do niego tylko ograniczać - możemy brać udział w sieciowych rozgrywkach przez internet z maksymalnie siedmioma graczami jednocześnie, a każda z nich może mieć swój udział w podejmowaniu decyzji. Jeśli zaś ktoś chce, to możemy wybrać tzw. kanapowy tryb współpracy. Wtedy każdy z graczy może wcielić się w wybraną przez siebie postać. Produkcja posiada też bardzo dopracowaną ścieżkę audiowizualna. Jest ona przygotowana wręcz w kinowym stylu, cechuje się wyjątkową dbałością o detale. Znajdziemy też tutaj mocną obsadę realnych postaci i aktorów.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Quarry na PC


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 359 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 359 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/the-quarry-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 359
10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś