The Sims 1 Download

Pełne wersje gier

The Sims 1 Download

17
The Sims 1 Download

The Sims 1 Download Pełna Wersja 🥇

Cześć! Dzisiaj coś naprawdę wyjątkowego, a dokładniej The Sims 1 Complete Collection Pełna wersja – bardzo się cieszymy, że staliśmy się w posiadaniu tej odsłony gry, która tak naprawdę zapoczątkowała całą niesamowicie popularną serię. Nasze wydanie gry posiada wszystkie dostępne DLC (jest ich siedem) oraz język polski. Dodatkowo znaleźliśmy kilka interesujących modów. Jesteś ciekawy jak prezentuje się ta gra? Skorzystaj z instalatora The Sims 1 Download i przetestuj tą interesującą pozycję na swoim sprzęcie.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium 233MHz lub lepszy
Pamięć: około 3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2MB akcelerator 3D lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

The Sims 1 Download

Sprawdź instalator poniżej

The Sims 1 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

The Sims 1 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

The Sims 1 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

The Sims 1 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

The Sims 1 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

The Sims 1 pelna wersja

The Sims 1 download pelna wersja

The Sims 1 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry The Sims 1 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac The Sims 1

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

The Sims 1 Download

Ta odsłona gry umożliwia nam rozpoczęcie przygody w nieco starszym stylu, ale wiele elementów jest ze sobą bardzo podobnych. Oczywiście schemat jest nadal niezmiennie ten sam i tutaj również będziemy mieli totalną kontrolę nad utworzoną przez nas wcześniej rodziną. Będziemy mogli decydować The Sims 1 Pobierz o tym co będą robili oraz jak będą żyli. Po wykreowaniu naszych postaci będziemy mogli rozpocząć wybranie konkretnego miejsca, w którym nasi bohaterowie zamieszkają, a następnie wybierzemy dla nich dogodne wyposażenie.

The Sims 1 Pobierz

Oczywiście kolejnym z kroków będzie rozejrzenie się za jakąś pracą (jeśli nie chcemy korzystać z kodów ;) ), aby móc zacząć zarabiać The Sims Download PC nasze pierwsze simoleony. Po wyborze właściwej dla nas pracy będziemy musieli się w tej dziedzinie rozwijać, no chyba, że nie czujemy się w tej pracy wyjątkowo spełnieni to warto rozejrzeć się za czymś innym. Dzięki naszym decyzjom będziemy mogli utworzyć pewien scenariusz, czy życie naszej rodziny będzie swobodne i usłane różami, czy jednak będzie nieco The Sims Pobierz PC mroczniej, a zarazem ciekawiej. Świat, który jest wykreowany w tej grze może łudząco nam przypominać faktyczne życiowe problemy, z jakimi muszą się mierzyć miliony osób na naszym świecie.

Simy, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową przez pierwsze miesiące będą zarabiały tyle, aby móc przeżyć, a po powrocie z pracy The Sims 1 Pełna wersja Pobierz do domu po ciężkim dniu, jedyne czego się pragnie, to leniwie pooglądać telewizję. Myślisz o rozpoczęciu swojej przygody z serią The Sims 1 Pełna wersja PC ? Polecamy Ci sprawdzenie naszej strony, a dzięki naszym usługom już dzisiaj możesz stać się posiadaczem tej jakże unikatowej produkcji. Również możemy spróbować odwiedzić pobliskie parcele, w których to zamieszkują nasi sąsiedzi. Również możemy pomyśleć o zbudowaniu związku poprzez flirtowanie z innymi simami, a następnie poszerzeniu The Sims 1 Download PL naszej rodziny poprzez postaranie się o dziecko z naszym partnerem. Jakby nie patrzeć, gra ta nie ma końca i możemy grać w to na okrągło.

Recenzje gier

The Sims 1 Pełna wersja

Możemy ustalać konkretne scenariusze oraz patrzeć, jak toczy się nasza rozgrywka. Jeśli tego zapragniemy, możemy oczywiście pozabijać naszych simów na różnorakie sposoby, ale niestety to zakończy The Sims Pierwsza część Pełna wersja PC naszą rozgrywką ta konkretną rodziną. Będziemy mogli również tworzyć wiele charakterystycznych dla siebie rodzin, lub spróbować odwzorować identyczne postacie, z jakimi mamy styczność na co dzień.

Produkcja ta daje wiele możliwości zabawy, a tym samym praktycznie nigdy się nie nudzi. Jeśli chodzi o wybór kariery jakie są, to między innymi The Sims Pierwsza część Pobierz możemy spróbować zostać astronautą, szpiegiem, burmistrzem lub specjalizować się jako przestępca. Czy wiesz Skąd pobrać Pierwszą część The Sims w Pełnej wersji ? Będąc na tej stronie, zgadujemy, że jesteś tego świadom. Właśnie tylko u nas jest możliwe pobranie tej gry z dodatkami. Żadna inna ze stron nie pozwoli Ci na tyle możliwości, jakie znajdziesz tylko u nas. Każdą z naszych postaci możemy dowolnie kształcić co daje wiele godzin satysfakcjonującej zabawy.

Opisy i recenzje gier

The Sims 1 Download PC

Tak samo relacje z naszymi simami możemy w bardzo różny sposób The Sims 1 Pobierz pokierować. Możemy nagle zmienić tor rozmowy i z miłego flirtu nagle możemy stać się agresywni i nieprzyjemni dla rozmówcy. Najnowsza odsłona w kwestii relacji ma o wiele bardziej "prawdziwe" podejście, ale co się dziwić, jak to odsłona o wiele nowsza. Narzędzia, jakie są dostarczone razem z grą pozwalają nam na budowę ciekawych domów i miejsc, w których aż miło się przebywa. Możliwości budowania może i nie są tak bardzo szeroko zakrojone jak w następnych The Sims 1 Download odsłonach, ale należy brać na poprawkę to, że jest to pierwsza odsłona serii, a i tak pozwala na bardzo dużo.

Również nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybudować willę, w której to będziemy mieli nasz basen, postawić w salonie zestaw stołów do bilarda nie jest żadnym problemem lub zamontowanie wysokiej jakości ogromnego kina domowego. Sama podstawowa wersja gry TS1 Ściągnij za darmo ma do zaoferowania ponad sto pięćdziesiąt przeróżnych przedmiotów, które możemy dowolnie dodawać do naszych pomieszczeń, a z dodatkami znacząco one się będą mnożyć. Pragniemy też Wam opowiedzieć trochę o siódmym dodatku, a zarazem ostatnim, jaki pojawił się w pierwszej serii.

Jest to The Sims 1 Abrakadabra Pobierz PC i to właśnie w tym dodatku zaczyna się bardzo ciekawa zabawa. Po włączeniu gry i aktywowaniu dodatku z właściwymi opcjami, nasz sim zacznie władać magią. Będziemy mogli zacząć rzucać różne zaklęcia na innych simów. Będą mogły one między innymi wzmocnić nasze uczucia z innym simem oraz robić pewne psikusy. Możemy spróbować zamienić wrednego sąsiada w żabę, ale i też można sobie ułatwiać Pobierz The Sims 1 PC na różne sposoby. Gotowanie obiadu? Kto to widział! Magia wszystkim się zajmie, a to właśnie tylko w tym dodatku w tej serii. Z czasem jak będziemy się zagłębiać w sam dodatek to będziemy mogli uczyć się kolejnych zaklęć, a to pozwoli nam na jeszcze ciekawszą zabawę.

Poradniki do gier

Jak pobrać The Sims 1 na PC

Aby uczyć się danych zaklęć, należy wykonywać konkretne zadania, a one są przydzielane TS1 Download Free przez konkretne postacie o nazwie Questing NPC. Możemy też pomieszać różne zaklęcia, aby sprawdzić ich inny efekt, a co z tym idzie, pojawią się nowe. Jak można łatwo zauważyć, produkcja ta posiada wiele interesujących zagadnień. Przekonaj się samemu już dzisiaj jak kiedyś się grało w simsy! Jeśli dobrnąłeś do końca tego wpisu, z całą pewnością już wiesz Jak pobrać The Sims 1 na PC więc nie czekaj i graj!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej