The Sims 1 Pobierz [PC] Pełna wersja + 7 DLC Complete Collection Download PL

The Sims 1 Pobierz [PC] Pełna wersja + 7 DLC Complete Collection Download PL

4

the sims 1 download

The Sims 1 Download PC Pełna wersja
The Sims 1 Complete Collection Pobierz
The Sims Pierwsza część ze Wszystkimi DLC

Cześć! Dzisiaj coś naprawdę wyjątkowego, a dokładniej The Sims 1 Complete Collection Pełna wersja – bardzo się cieszymy, że staliśmy się w posiadaniu tej odsłony gry, która tak naprawdę zapoczątkowała całą niesamowicie popularną serię. Nasze wydanie gry posiada wszystkie dostępne DLC (jest ich siedem) oraz język polski. Dodatkowo znaleźliśmy kilka interesujących modów. Jesteś ciekawy jak prezentuje się ta gra? Skorzystaj z instalatora The Sims 1 Download i przetestuj tą interesującą pozycję na swoim sprzęcie. Ta odsłona gry umożliwia nam rozpoczęcie przygody w nieco starszym stylu, ale wiele elementów jest ze sobą bardzo podobnych. Oczywiście schemat jest nadal niezmiennie ten sam i tutaj również będziemy mieli totalną kontrolę nad utworzoną przez nas wcześniej rodziną. Będziemy mogli decydować The Sims 1 Pobierz o tym co będą robili oraz jak będą żyli. Po wykreowaniu naszych postaci będziemy mogli rozpocząć wybranie konkretnego miejsca, w którym nasi bohaterowie zamieszkają, a następnie wybierzemy dla nich dogodne wyposażenie. Oczywiście kolejnym z kroków będzie rozejrzenie się za jakąś pracą (jeśli nie chcemy korzystać z kodów 😉 ), aby móc zacząć zarabiać The Sims Download PC nasze pierwsze simoleony. Po wyborze właściwej dla nas pracy będziemy musieli się w tej dziedzinie rozwijać, no chyba, że nie czujemy się w tej pracy wyjątkowo spełnieni to warto rozejrzeć się za czymś innym. Dzięki naszym decyzjom będziemy mogli utworzyć pewien scenariusz, czy życie naszej rodziny będzie swobodne i usłane różami, czy jednak będzie nieco The Sims Pobierz PC mroczniej, a zarazem ciekawiej. Świat, który jest wykreowany w tej grze może łudząco nam przypominać faktyczne życiowe problemy, z jakimi muszą się mierzyć miliony osób na naszym świecie. Simy, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową przez pierwsze miesiące będą zarabiały tyle, aby móc przeżyć, a po powrocie z pracy The Sims 1 Pełna wersja Pobierz do domu po ciężkim dniu, jedyne czego się pragnie, to leniwie pooglądać telewizję.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Mechanika
10.0
Niepowtarzalny klimat
10.0
Sterowanie
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Klasyczne Simsy 1
  • Możliwości
  • Zawiera dodatki DLC
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 32MB
Procesor: Pentium 233MHz lub lepszy
Pamięć: około 3GB z zapisami
Windows: XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2MB akcelerator 3D lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry The Sims 1 z Dodatkami

Myślisz o rozpoczęciu swojej przygody z serią The Sims 1 Pełna wersja PC ? Polecamy Ci sprawdzenie naszej strony, a dzięki naszym usługom już dzisiaj możesz stać się posiadaczem tej jakże unikatowej produkcji. Również możemy spróbować odwiedzić pobliskie parcele, w których to zamieszkują nasi sąsiedzi. Również możemy pomyśleć o zbudowaniu związku poprzez flirtowanie z innymi simami, a następnie poszerzeniu The Sims 1 Download PL naszej rodziny poprzez postaranie się o dziecko z naszym partnerem. Jakby nie patrzeć, gra ta nie ma końca i możemy grać w to na okrągło. Możemy ustalać konkretne scenariusze oraz patrzeć, jak toczy się nasza rozgrywka. Jeśli tego zapragniemy, możemy oczywiście pozabijać naszych simów na różnorakie sposoby, ale niestety to zakończy The Sims Pierwsza część Pełna wersja PC naszą rozgrywką ta konkretną rodziną. Będziemy mogli również tworzyć wiele charakterystycznych dla siebie rodzin, lub spróbować odwzorować identyczne postacie, z jakimi mamy styczność na co dzień. Produkcja ta daje wiele możliwości zabawy, a tym samym praktycznie nigdy się nie nudzi. Jeśli chodzi o wybór kariery jakie są, to między innymi The Sims Pierwsza część Pobierz możemy spróbować zostać astronautą, szpiegiem, burmistrzem lub specjalizować się jako przestępca.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o metodach pobierania jakie stosujemy! Najwyższa jakość tylko u nas.

the sims 1 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

the sims 1 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę The Sims 1 Complete Collection na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac the sims 1 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mody do wyboru są trzy, opcjonalnie.

the sims 1 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

the sims 1 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 2-3 minut.

pobierz the sims 1 na pc na naszej stronie

jak pobrac the sims 1 pc

pobierz pelna wersje the sims 1

the sims 1 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac the sims 1 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry The Sims 1 Complete Collection:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Pierwszą część The Sims na PC?

Czy wiesz Skąd pobrać Pierwszą część The Sims w Pełnej wersji ? Będąc na tej stronie, zgadujemy, że jesteś tego świadom. Właśnie tylko u nas jest możliwe pobranie tej gry z dodatkami. Żadna inna ze stron nie pozwoli Ci na tyle możliwości, jakie znajdziesz tylko u nas. Każdą z naszych postaci możemy dowolnie kształcić co daje wiele godzin satysfakcjonującej zabawy. Tak samo relacje z naszymi simami możemy w bardzo różny sposób The Sims 1 Pobierz pokierować. Możemy nagle zmienić tor rozmowy i z miłego flirtu nagle możemy stać się agresywni i nieprzyjemni dla rozmówcy. Narzędzia, jakie są dostarczone razem z grą pozwalają nam na budowę ciekawych domów i miejsc, w których aż miło się przebywa. Możliwości budowania może i nie są tak bardzo szeroko zakrojone jak w następnych The Sims 1 Download odsłonach, ale należy brać na poprawkę to, że jest to pierwsza odsłona serii, a i tak pozwala na bardzo dużo. Również nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybudować willę, w której to będziemy mieli nasz basen, postawić w salonie zestaw stołów do bilarda nie jest żadnym problemem lub zamontowanie wysokiej jakości ogromnego kina domowego. Sama podstawowa wersja gry TS1 Ściągnij za darmo ma do zaoferowania ponad sto pięćdziesiąt przeróżnych przedmiotów, które możemy dowolnie dodawać do naszych pomieszczeń, a z dodatkami znacząco one się będą mnożyć. Pragniemy też Wam opowiedzieć trochę o siódmym dodatku, a zarazem ostatnim, jaki pojawił się w pierwszej serii. Jest to The Sims 1 Abrakadabra Pobierz PC i to właśnie w tym dodatku zaczyna się bardzo ciekawa zabawa. Po włączeniu gry i aktywowaniu dodatku z właściwymi opcjami, nasz sim zacznie władać magią. Będziemy mogli zacząć rzucać różne zaklęcia na innych simów. Będą mogły one między innymi wzmocnić nasze uczucia z innym simem oraz robić pewne psikusy. Możemy spróbować zamienić wrednego sąsiada w żabę, ale i też można sobie ułatwiać Pobierz The Sims 1 PC na różne sposoby. Gotowanie obiadu? Kto to widział! Magia wszystkim się zajmie, a to właśnie tylko w tym dodatku w tej serii. Z czasem jak będziemy się zagłębiać w sam dodatek to będziemy mogli uczyć się kolejnych zaklęć, a to pozwoli nam na jeszcze ciekawszą zabawę. Aby uczyć się danych zaklęć, należy wykonywać konkretne zadania, a one są przydzielane TS1 Download Free przez konkretne postacie o nazwie Questing NPC. Możemy też pomieszać różne zaklęcia, aby sprawdzić ich inny efekt, a co z tym idzie, pojawią się nowe. Jak można łatwo zauważyć, produkcja ta posiada wiele interesujących zagadnień. Przekonaj się samemu już dzisiaj jak kiedyś się grało w simsy! Jeśli dobrnąłeś do końca tego wpisu, z całą pewnością już wiesz Jak pobrać The Sims 1 na PC więc nie czekaj i graj!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *