The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Pełna wersja [PC] Pobierz

The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Pełna wersja [PC] Pobierz

4

the sims 4 uniwersytet do pobrania

The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Download PC Pełna wersja PL
The Sims 4 Uniwersytet DLC Pobierz Pełna wersja PC

Witajcie! Dodatek The Sims 4 Uniwersytet Pełna wersja Pobierz jest już dostępny na naszej stronie – cieszymy się, że możemy Wam go zaprezentować jako jedni z pierwszych. Jak sama nazwa dodatku może już nam zasugerować – DLC te wprowadzi do naszej rozgrywki możliwość studiowania, zdobywania większego wykształcenia, jednocześnie pozwalając na wydłużenie naszej gry o kolejne rozszerzenie. Dodatek zaprezentuje nam nie tylko edukację w The Sims 4 Uniwersytet Pobierz PC ale również inne aspekty z nimi związane, czyli będą to formy rozrywki jakie możemy spotkać podczas studiów oraz to jak będziemy spędzać nasz czas wolny w grze. W jednej z części serii było można spotkać ten bardzo dobry dodatek, więc myślimy, że w tej odsłonie cyklu, również zostanie bardzo ciepło przyjęty i chętnie grany przez szersze grono odbiorców. Autorzy The Sims 4 Discover University Pobierz PC podczas przygotowania dodatku postarali się, lecz nie jest to żadne rewolucyjne rozszerzenie do gry, a jedynie możliwość poznania większej ilości aspektów w grze oraz zwiększenia naszego czasu przy tym tytule. Zawartość w grze będzie rozbudowana, ale nie całkowicie odmieniona. Nasze simy w grze będą mogły rozpocząć swoją drogę edukacji na Uniwersytecie o nazwie Britechester The Sims 4 Uniwersytet Download który już ma swoje lata lub zacząć swoją edukację na nowoczesnej uczelni, która jest jednocześnie Instytutem Foxbury. Będziemy mogli zacząć naszą ścieżkę edukacyjną jako biolog, pedagog lub pomyśleć o innych kierunkach jak zostanie studentem prawa, informatyki bądź inżynierii. Jako ciekawostkę podamy, że pojawią się też kursy dla łotrów. Brzmi zachęcająco? Też tak sądzimy, więc sprawdź The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Pobierz już teraz i ciesz się tym rozszerzeniem tyle ile tylko będziesz potrzebować.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Możliwość kształcenia się
10.0
Dwa uniwersytety
10.0
Miasteczko Britechester
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena dodatku
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja dodatku
  • Studia w grze
  • Nowe przedmioty
  • Ciężko o nudę
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub lepszy
Pamięć: około 15GB po instalacji
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 64 Bit
Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Instalacja odbywa się poprzez przeniesienie plików z dodatkiem do folderu z grą.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja Dodatku The Sims 4 Uniwersytet

Prezentowane rozszerzenie do gry The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Download PC pozwoli nam na bardziej grzeczne podejście do tematu nauki, ale również tak zwane wagarowanie będzie dozwolone i uczęszczanie na lekcje nie będzie obowiązkowe, ale należy się liczyć z tym, że będzie to wpływać na nasze osiągnięcia zdobywane podczas procesu edukacyjnego. Poza lekcjami znajdziemy też inne zajęcia, które możemy wykonywać pomiędzy The Sims 4 Uniwersytet Pełna wersja naszymi wykładami. Nasz czas będziemy mogli spędzić w bibliotece, udając się do kwater znajdujących się w kampusie, wybrać się na wycieczkę rowerową, aby pozwiedzać wcześniej wspomniane miasteczko w grze Britechester. Nasze napięcie spowodowane lekcjami rozładować będziemy mogli wybierając się do różnych pomieszczeń rekreacyjnych.

Jeśli potrzebujesz całej gry The Sims 4 ze wszystkimi dodatkami odwiedź ten wpis: Kliknij w ten napis by pobrać Pełną wersję gry The Sims 4 i wszystkie dodatki!

pobierz the sims 4 uniwersytet w pelnej wersji

Link do pobrania Pełnej wersji Dodatku The Sims 4 Uniwersytet:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać The Sims 4 Discover University?

Prezentujemy najlepszy sposób Jak pobrać The Sims 4 Uniwersytet na PC – wybierając wstawkę od nas masz pewność na dobrą i świetną zabawę z tym dodatkiem do gry. Jeśli zechcemy, w trakcie gry będziemy mogli rozpocząć kibicowanie wybranej przez nas drużynie, jeśli takową lubimy i jesteśmy za nią. Drużyny te będą brały udział w zawodach sportowych, a my samy jeśli zachcemy, możemy się uczyć na sesjach z innymi studentami na uczelni The Sims 4 Discover University Download – pomysłów jest całkiem sporo, a tylko od nas zależy ile z nich wykorzystamy. Wolny czas w grze możemy spędzać na różnorakie sposoby, a są to między innymi imprezy z udziałem innych studentów, grając w ping-ponga lub możemy postanowić, aby dołączyć do jednego z klubu uniwersyteckiego. W dodatku The Sims 4 Uniwersytet Pełna wersja PC oczywiście możemy zagospodarować nasze lokum tak jak będziemy chcieli, a z pomocą przyjdzie nam solidny zestaw nowych przedmiotów oraz charakterystycznych ubrań gotowych do założenia. Dodatek ten można pobrać z naszej strony wykorzystując popularny instalator do pobrania gry oraz z użyciem skompresowanej wersji, do sprawdzenia The Sims 4 Uniwersytet Download Pełna wersja której też Was chętnie zapraszamy.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER DODATKU:

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *