The Surge 2 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

The Surge 2 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

1

the surge 2 download

The Surge 2 Download PC Pełna wersja PL
The Surge 2 Pobierz Pełna wersja PC z DLC

Recenzja The Surge 2 Pełna wersja jest opisem całej gry wraz z możliwym linkiem do jej pobrania. Jesteś ciekawy co to za gra? Zapraszamy do sprawdzenia, z pewnością powinieneś być zadowolony. Tytuł ten jest swoistym RPGiem z elementami akcji, bardziej zmierzającego w stronę soulslike. Świat jak i klimat w grze nawiązuje myśl o science fiction. W grze tej będziemy mieli za zadanie kierowanie postacią, która została wyposażona The Surge 2 Download w egzoszkielet, który jest bardzo ciężki i sporych rozmiarów. Egzoszkielet ten jest jednym z głównych elementów, które spotkamy w trakcie grania w tą produkcję. Dla ciekawskich podpowiemy, że jest to kontynuacja pierwszej części, która zadebiutowała w 2017 roku – pieczę nad tym projektem sprawuje studio Deck13. Na samym początku wątku fabularnego The Surge 2 Pobierz będziemy mieli okazję wybrać się do ciekawego w swojej postaci uniwersum jak i świata science fiction. Powrócą pewne elementy znane nam już z pierwszej odsłony cyklu. Głównie chodzi o to, że maszyny postanowiły sprzeciwić się i są teraz przeciwko całej ludzkości. Protagonistę tej gry poznamy w momencie, kiedy podczas jego podróży samolotem The Surge 2 Download PC został on zaatakowany przez nanoburzę. Samolot ten zostaje strącony nad samymi przedmieściami miasta Jerycho, co jest też jednym z ciekawych elementów. Kilka tygodni później od tego zdarzenia, główny bohater odnajduje się w więzieniu, które jest w stanie zniszczonym. Po otrząśnięciu się w więzieniu, po wyjściu na ulice miast The Surge 2 Pobierz PC od razu zauważył, że metropolie, które jeszcze jakiś czas temu wyglądały naprawdę dobrze, teraz stały się pełne zła i chaosu. Na ulicach miast będziemy mogli spotkać złowrogie zbuntowane roboty, a wojsko dbające o porządek na świecie postanowiło ogłosić sytuację kryzysową i od tamtego momentu panuje stan wojenny. Zwykli bohaterowie tej gry od tego czasu są zdani tylko na siebie, a kłopotów w The Surge 2 Pełna wersja Pobierz to dopiero początek. Jednym z nich jest nadciągająca nawałnica, która będzie się odbywać nad Jerychem.

9.5

Ocena Ekipy

Parametry gry

Fabuła
9.0
Mechanika gry
10.0
Oprawa graficzna
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy Science-Fiction
  • Model walki
  • Dodatki DLC
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHzz lub lepszy
Pamięć: około 22GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry The Surge 2 z Dodatkami DLC

Produkcja The Surge 2 Pełna wersja PC oferuje szeroki zakres ciekawej rozgrywki. Akcja jaką będziemy mogli dostrzec w tej grze jest w perspektywy trzeciej osoby. Główny naszym zajęciem będzie oczywiście walka z przeciwnikami, a ona potrafi być ciekawa i dynamiczna. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, protagonista jest w posiadaniu egzoszkieletu – korzysta on przeważnie do starć z broni białej, ale do naszej dyspozycji w The Surge 2 Download PL został oddany też ciekawy element jakim jest dron bojowy. Jeśli nauczymy się z niego poprawnie korzystać i poznamy jego najlepsze właściwości, z jego pomocą będziemy mogli odmienić nasze starcie poprzez wygraną. Decydując się na pobranie gry to oczywiste będą też pewne wymagania. My staramy się sprostać każdemu wyzwaniu i uważamy, że The Surge 2 Pełna wersja PC pobierane z naszej strony jest wyborem jednym z najwłaściwszych. Jeśli chcesz, skorzystaj z świetnie działającego instalatora lub pobierz grę w wersji skompresowanej – wybór należy do Ciebie. Gra posiada wszystkie potrzebne aktualizacje i łatki co umożliwia natychmiastową rozgrywkę na wiele długich godzin. The Surge 2 Pobierz z naszej strony jeśli chcesz być pewny, że otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz.

the surge 2 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

the surge 2 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę The Surge 2 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac the surge 2 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC jest w jednym pakiecie – dokładna lista na końcu wpisu, możemy też wybrać Przepustkę Sezonową, opcjonalnie.

the surge 2 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

the surge 2 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 10-15 minut.

pobierz the surge 2 na pc na naszej stronie

jak pobrac the surge 2 pc

pobierz pelna wersje the surge 2

the surge 2 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac the surge 2 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry The Surge 2:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Lista dodatków DLC, które otrzymasz pobierając The Surge 2 z naszej strony:

 The Kraken
  URBN Gear Pack
  Public Enemy Weapon Pack
  Future Shock Weapon Pack
  JCPD Gear Pack
  Jericho’s Legacy Gear Pack
  Season Pass

Skąd pobrać The Surge 2 na PC?

Prezentując nasz sposób na to Skąd pobrać The Surge 2 w Pełnej wersji chcemy udowodnić, że do tematu podchodzimy jak najbardziej rzetelnie i prawidłowo. Jak dotąd nie spotykaliśmy się z negatywnymi opiniami, a produkcje oferowane są zawsze uprzednio testowane przez naszych dwóch testerów gier. Odnośnie samej produkcji, to starcia jakich będziemy mogli się podejmować w grze będą pełne akcji, pozwolą na nasycenie wzroku The Surge 2 Pobierz wieloma elementami graficznymi oraz wizualnymi. Dynamika w tej grze jest na wysokim poziomie, a podczas samych pojedynków warto zachować pewne strategie i taktyczne podejście do gry. Podczas walki należy uważnie obserwować ruch adwersarzy, ponieważ pozwoli nam to na jak najszybsze odnalezienie słabych punktów w ich aspektach obrony i jednocześnie The Surge 2 Download umożliwi nam to na dokonanie na nich ataku – oczywiście punktując na plus dla nas. Będziemy mogli też się skutecznie bronić poprzez odparcie ataku, ale w tym celu należy wskazać dokładny kierunek ataku w naszą stronę. Kontra też jest wykonalna, ale tak jak mówiliśmy należy wskazać właściwy kierunek ciosu. Jeśli ktoś miał okazję grać w pierwszą odsłonę serii The Surge 2 Ściągnij za darmo funkcjonalność ta będzie dla niego znajoma. Podczas walki będziemy musieli celować w konkretne części ciała naszych wrogów, aby precyzyjnie wyprowadzić cios w przeciwnika. Jeśli zdecydujemy się na atak kończyny, która posiada na sobie pancerz – bez problemu będziemy mogli ją odciąć i w dogodny dla nas sposób wyeliminować The Surge 2 Do pobrania Bez klucza wroga. Po tym akcie, broń będziemy mogli przejąć i odnieść zwycięstwo. Warto zawsze zwracać uwagę na słabsze punkty i luki w ciele naszych wrogów, umożliwi nam to precyzyjniejsze zabójstwo w szybkim i pewnym stylu. W grze jest też funkcjonalność, która się nazywa Punkty Modułowe. Bowiem pozwolą nam one na zwiększenie naszej żywotności Pobierz The Surge 2 PC wraz z dodatkowymi punktami energii oraz staminy. Energia w tej produkcji jest potrzebna w celu wykorzystania zdolności specjalnych i dzięki niej będziemy mieli większą możliwość korzystania z pancerza. Naszą postać będziemy mogli też rozwijać, a do tego posłużą nam implanty o specjalnym działaniu. Zapewnią nam one większe umiejętności The Surge 2 Download Free a wcześniej wymieniany dron bojowy będziemy mogli ulepszać i modyfikować wedle uznania. Będzie on dla nas niezwykle przydatny, a gra potem bez niego może się okazać być gorsza. Jak widać po recenzji, gra prezentuję się naprawdę okazale i jeśli chcesz zagrać, wykorzystaj nasz autorski sposób na to Jak pobrać The Surge 2 na PC – zagraj już teraz i ciesz się tą świetną produkcją!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *