Thief Simulator Download

Pełne wersje gier

Pobierz Thief Simulator w Pełnej wersji już dziś i graj!

37
17
Thief Simulator Download

Thief Simulator Download Pełna Wersja 🥇

Thief Simulator Pobierz PC ⚡

Witamy! Już dzisiaj na naszej stronie do pobrania jest Thief Simulator Pełna wersja i zachęcamy do jej testów. Tytuł ten został wyprodukowana przez polskiego producenta o nazwie Noble Muffins. W grze tej jak sama nazwa nas informuje stajemy się złodziejami. Zabieramy sobie przedmioty, które wcale nie są naszą własnością. Rozpoczynamy rozgrywkę wcielając się w złodziejaszka, który był Thief Simulator Download już kiedyś skazany i nawet odbył swoją karę w więzieniu, lecz znalazła się dobra duszyczka, która zapłaciła kaucję za wyjście z więzienia.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy
Pamięć: około 6GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Thief Simulator Download

Oczywiście jak już pewnie wiecie w życiu nie ma nic za darmo i owej osobie, która wykazała się swoim dobrym sercem musimy się odwdzięczyć. Jak to robimy? Wykonując zadania, które zostaną Thief Simulator Pobierz nam zlecone przez nią. Nasz zleceniodawca wie, że jesteśmy niedoświadczeni w kwestii kradzieży, dlatego telefonicznie informuje nas co w jakiej kolejności musimy wykonać by ‘’zlecenie’’ się powiodło. Naszym pierwszym zadaniem jest wejść do mieszkania i pozabierać z niego wszystko to, co najcenniejsze.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Thief Simulator pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Thief Simulator pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Thief Simulator download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Thief Simulator pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Thief Simulator download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Thief Simulator pelna wersja

Thief Simulator download pelna wersja

Thief Simulator download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Thief Simulator się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Thief Simulator

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Thief Simulator Pobierz

Mieszkanie Symulator Złodzieja Download PC to jest puste, dlatego spokojnie bez stresu możemy przeszukać każdy jego zakamarek, oczywiście musimy uważać na bacznie obserwujących sąsiadów, którzy w każdej chwili mogę zawiadomić policje o możliwości popełnienia przestępstwa przez Waszą osobę. Fajne jest to, że przedmioty w domu cały czas się generują, więc Thief Simulator Pobierz PC można w teorii cały czas wynosić, sprzedawać te rzeczy handlarzowi, który bardzo chętnie wszystkie skradzione przedmioty przyjmie od nas. W ten sposób przedając wszystkie nasze okradzione przedmioty w dość krótkim czasie możemy dorobić się zastrzyku gotówki. Jeśli chodzi o fabułę gry, to głównie chodzi o to, by jak najwięcej Thief Simulator Pełna wersja Pobierz zleceń wykonywać w jak najszybszym czasie. Zobacz grę Thief Simulator Pełna wersja PC i rozpocznij zabawę.

Oprócz głównych zleceń, możemy także brać poboczne ze strony internetowej. Podczas całej rozgrywki dostajemy informacje czego powinniśmy się jeszcze nauczyć. Tłumaczy nam to niejaki Vinny, który można powiedzieć, że prowadzi nas za rękę przez cały okres naszego grania. Praktycznie każdy dom możemy okraść, który Thief Simulator Download PL tylko mamy ochotę, jednak należy pamiętać, że im lepsze, większe i bogatsze domy tym lepszy jest system ochrony i alarmowania.

Recenzje gier

Thief Simulator Pełna wersja

Jako, że poświęciłem już sporo czasu na tą grę, powiem Wam z mojego własnego doświadczenia, że warto słuchać podpowiedzi, które oferuje nam gra, nie warto robić po swojemu, bo i tak na dobre Thief Simulator Pełna wersja PC nam to nie wyjdzie, będziemy musieli cofnąć się i tak do poprzednich zleceń, także wydaje mi się, że nie warto.

A z resztą przekonacie się sami. Im więcej gramy tym więcej tricków, patentów na okradanie nieruchomości poznajemy i jest najzwyczajniej w świecie ciekawiej. Możemy nauczyć się sztuki operowania wytrychem czy nawet Symulator Złodzieja Pobierz otwierać kodowane sejfy. Sprawdź Skąd pobrać Thief Simulator w Pełnej wersji i zacznij grać już dzisiaj. Przyswoimy sobie także takie umiejętności jak wspinaczka czy demontaż biżuterii. Jak widzicie gra bogata jest w szereg możliwości i rozgrywka jest naprawdę bardzo ciekawa i przyjemna.

Opisy i recenzje gier

Thief Simulator Download PC

Pamiętajcie także, że jeśli chcemy by nasz rabunek pozytywnie się odbył musimy też obserwować pozostałych mieszkańców Thief Simulator Pobierz danego osiedla czy miejsca, ponieważ możemy w bardzo prosty sposób wzbudzić u kogoś podejrzenie i wtedy ta osoba zaalarmuje tak bardzo niepotrzebne służby. Jeśli by się tak nie daj Boże stało, nie łamcie się tylko zwyczajnie uciekajcie, możecie się także ukryć w kontenerze na śmieci albo w samym domu w jakimś mało rzucającym Thief Simulator Download się w oczy miejscu – musicie wykazać się tutaj kreatywnością i umiejętnością spokojnego pomyślunku w stresowej sytuacji.

Przykładowo, gdy wróci właściciel, możemy przenocować w samochodzie lub w innym miejscu, do póki znów nie opuści miejsca swojego zamieszkania. Po wyjściu lokatora będziemy mieli możliwość nadal obrabować Thief Simulator Ściągnij za darmo dobytek danego lokatora. Gra daje nam bardzo dużo adrenaliny, miłe przyjemne dreszczyki sprawiają, że fajnie się gra. Słowem zakończenia powiem tak, że studio, które odpowiedzialne jest za wydanie tego tworu, wytworzyło również wiele innych symulatorów. I gdy tak się przyjrzeć, to bardzo dużo podobnych elementów Thief Simulator Do pobrania Bez klucza możemy dostrzec, ale oczywiście wiadomo, nie aż tyle żeby zarzucić stwierdzeniem, że wszystkie gry studia PlayWay są robione na jedno kopyto, bo wcale tak nie jest.

Jeżeli chodzi zaś o kwestię oprawy graficznej, którą dostrzeżemy podczas rozgrywki, jest w porządku, ale bez szału, grałem już w dużo lepiej wykonane Pobierz Thief Simulator PC produkcje graficzne. Muzyka jest również w porządku. Tak jak w przypadku grafiki nie powala na kolana, ale trzeba przyznać, że umila czas spędzony na rabunkach mieszkań. Znajdziecie fajne i energiczne piosenki, które dodadzą klimatu i emocji. Kończąc już ten mój tekst, muszę Wam przyznać, że był to przemiły czas, bardzo dobrze Thief Simulator Download Free bawiłem się podczas rozgrywki.

Poradniki do gier

Jak pobrać Thief Simulator na PC

Na bardzo duży plus zasługuje fakt, że im dalej w głąb gry tym zadania były bardziej ciekawe i ekscytujące. Gra sprawiła, że byłem totalnie w nią wciągnięty jak i moje zaangażowanie sięgało 200% moich możliwości. Dla wszystkich, którzy potrzebują pozytywnych emocji oraz adrenaliny zachęcam do pobrania z naszej strony tego tytułu, przyznacie mi racje i zobaczycie, że ten projekt naprawdę potrafi zainteresować oraz wywołać pozytywne emocje. Sprawdź już dziś Jak pobrać Thief Simulator na PC i przetestuj swoje zdolności.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Thief Simulator płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Thief Simulator działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Thief Simulator już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Thief Simulator i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.