Rainbow Six Siege Download

Pełne wersje gier

Pobierz Rainbow Six Siege w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Rainbow Six Siege Download

Rainbow Six Siege Download PC Pełna Wersja 🥇

Rainbow Six Siege Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Ciasne pomieszczenia, wąskie korytarze i szybkie akcje. Ten opis jest bardzo podobny do jednej z gier która była już omawiana na naszej stronie, tak chodzi nam właśnie o Call Of Duty. Lecz nie o tej grze będzie mowa. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Pełna wersja – To kolejna część z serii Tom Clancy’s strzelanka, która Tym razem opowiada o czymś zupełnie nowym! Nie no, żartujemy… Tak jak poprzednia część opowiada o wirusie. Zrekrutujecie swoich najmocniejszych operatorów i wyruszycie na misje jako ,,Team Rainbow”. Lecz przed wyruszeniem na pierwszą misję, poddacie się sprawdzianowi który będzie oczywiście treningiem. Zaczyna się grubo! Poza filmikiem oczywiście.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-560 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 33GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tom-clancys-rainbow-six-siege-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 240 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tom-clancys-rainbow-six-siege-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 240 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tom-clancys-rainbow-six-siege-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 240

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Rainbow Six Siege Download

Na samym starcie lapiej jak byście przetestowali możliwość celowania w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Download, przyznamy iż tutaj twórcy nieźle to wykonali. Chodzi dokładnie o przechylenie broni o trzydzieści stopni, zaczynając od pozycji startowej zero stopni i idąc w górę od lewa lub prawa. Celowanie podczas chodzenia, jak i celowanie samo w sobie jest przyjemne, widać że chód postaci jest ciężki. Strzelanie jak zawsze pierwsza klasa, Famas strzela tak jak powinien strzelać Famas, do tego niszczenie wyznaczonych miejsc oznaczone znakiem ,,X’’. Otoczenie jest ładnie zaprojektowane, kwiatki ptaszki, a same pomieszczenia pierwszej lokalizacji są pełne detali, zatem co jest nie tak?

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Rainbow Six Siege pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Rainbow Six Siege pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Rainbow Six Siege download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Rainbow Six Siege pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Rainbow Six Siege download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Rainbow Six Siege pelna wersja

Rainbow Six Siege download pelna wersja

Rainbow Six Siege download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Rainbow Six Siege się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Rainbow Six Siege

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Rainbow Six Siege Pobierz

Jeśli szybko wrócimy do tej otwartej przestrzeni w Rainbow Six Siege Pobierz, w pewnym momencie gra będzie od nas wymagała wyrzucenia liny do góry, aby dostać się do budynku w którym znajduje się dalsza część misji. Po efektownym wejściu, będzie trzeba oczyścić teren, oczywiście to nie będzie nic trudnego. Brudna robota dopiero się zaczyna! Dobrze abyście się zapoznali ze wszystkim przed rozpoczęciem rozgrywki, dowiemy się tam właśnie o uzbrojeniu jakie przyjdzie wam dane założyć i używać w walce. Odrzut broni w Rainbow Six Siege Download PC jest odczuwalny, rozwalanie zabarykadowanych drzwi poprzez wysadzania ładunkiem C4 to coś pięknego, fajnie gdyby system zniszczeń był zauważalny też w innych przypadkach, nie tylko gdy wysadzimy drzwi.

Nie narzekając już, gra Rainbow Six Siege Pobierz PC oferuje świetną rozgrywkę w której trzeba nieco pomyśleć przed rozpoczęciem meczu. Tak jak już wspominaliśmy wcześniej, przed meczem w grze będziecie mogli wysłać mini łazik, który pozwoli wam zlokalizować przeciwników i ustalić początkową taktykę: Gdzie się udać, od której strony wejść i z iloma osobami. Wszystkie te czynniki są bardzo ważne, dzięki nim wasza taktyka może się zakończyć z pozytywnym efektem.

Recenzje gier

Rainbow Six Siege Pełna wersja

Trybów jest tutaj dosyć sporo, podobnie jak w każdej grze typu fps, znajdziemy takie tryby jak deathmatch, podkładanie bomby i nowy tryb, ratowanie zakładników. Dodatkowo, Rainbow jest prekursorem kevlar’ów w innej grze, jeżeli dobierzemy odpowiedniego perka będziemy mogli wyrzucić na ziemie torbę z pancerzem, który zakłada się tak samo jak we wcześniej wspominanej strzelance. Lecz nie tak samo, można się zabezpieczyć… Jak wiadomo ściany można zniszczyć lub też zabić kogoś poprzez strzelanie w nie, siła kul jest na tyle duża by mogła przedziurawić ściany na wylot. Rainbow Six Siege Cała gra to też sprzęty i rozwiązania które są naprawdę fajne!

Omawiany wcześniej mini samochodzik do obeznania terenu i zlokalizowania przeciwników, lub też dostęp do kamer porozmieszczanych po całej mapie. Jeśli połączymy rozeznanie terenu z komunikacją z naszymi współgraczami to będziemy praktycznie niepokonani. Fakt, pozycje przeciwników się zmieniają i oczywiste jest to że ich tam już może nie być, lecz jeśli użyjemy trochę swoich szarych komórek, będziecie mogli zrobić naprawdę piękne akcje w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege po polsku. Pamiętacie jak wspomnieliśmy o systemie zniszczeń? Właśnie w nowej aktualizacji, twórcy postanowili zniszczyć też podłogi! Oznacza to, iż jeśli macie kogoś pod sobą i chcecie wykonać akcje w stylu doświadczonych żołnierzy, możecie to zrobić! Sprzętów jest naprawdę wiele: Metalowe tarcze na ściany, kolczatki na ziemie, bomby piechotne które działają także na ścianie i naprawdę wiele innych przedmiotów. Podoba nam się to iż postać, prócz oczywiście kucania i stania, może też usiąść na pośladkach z nogami wysuniętymi do przodu.

Opisy i recenzje gier

Rainbow Six Siege Download PC

Pewnie powiecie ,,Po co to?” A no po to aby mieć szersze pole widzenia na przykład. Mapa w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Download PL jest przyjemnie rozbudowana, nawet jeśli zdarzy wam się grać na niej trzy razy pod rząd to i tak będziecie mieli wiele możliwości na rozegranie wspaniałych i emocjonujących akcji. Na sam koniec chcielibyśmy wam przedstawić po krótka wszystkich operatorów którymi będziecie mogli zagrać, no prawie wszystkich.

Rekrut – jego podstawowa broń to MB70, posiada jedną jednostkę opancerzenia, dzięki temu jego szybkość wzrasta do trzech jednostek. Lecz oczywiste jest to iż nie jest zbyt wytrzymały. Smoke w Skąd pobrać Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w Pełnej wersji – jest z grupy S.A.S, posiada granaty toksyczne, może je postawić w jakim tylko chce miejscu, jego broń to FM-9. Natomiast jego statystyki odnośnie pancerza tak jak i prędkości są na tym samym poziomie, czyli dwóch z trzech jednostek.

Kapkan – posiada wcześniej wspomniane pułapki na zabite okna, które służą do przedostania się do budynku. Jeżeli w taką pułapkę wpadniecie, będziecie musieli zejść na sam dół i poszukać innego wejścia. Jego broń to 9x19VN a jego pancerz jak i szybkość jest na takim samym poziomie jaki miał nasz poprzednik w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Download Free, czyli dwie jednostki pancerza jak i szybkości. Frost – używa mechanicznej pułapki do rozerwania przeciwników, pułapki te są dosyć trudne do wychwycenia przez przeciwnika, jej szybkość jest na pierwszym poziomie a jej pancerz na trzecim.

Poradniki do gier

Jak pobrać Rainbow Six Siege na PC

Ela to żołnierz z jednostki grom. Jej przedmiotem w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ściągnij za darmo specjalnym są miny które możecie wbić w płaską przestrzeń, wywołuje ona oszałamiający efekt i dzięki temu utrudnia dostrzeganie bodźca słuchu. Jej broń to SCORPION EVO 3A1. VIGIL – Potrafi zeskanować zbliżające się pojazdy które go otaczają, dzięki temu łatwo jest mu je shackować je i wymazać swój obraz z nich. Jego broń to K1A a jego pancerz jest na 1 poziomie, co wskazuje na to i szybkość na 3. Jak sami widzicie, postaci jest dużo, a to nawet nie koniec, tak samo jak możliwości rozegrania meczu. Naszym, zdaniem Jak pobrać Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na PC zasługuje na duży plus!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Rainbow Six Siege płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Rainbow Six Siege działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Rainbow Six Siege już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Rainbow Six Siege i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.