Tomb Raider The Anniversary Download

Pełne wersje gier

Pobierz Tomb Raider The Anniversary w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Tomb Raider The Anniversary Download

Tomb Raider The Anniversary Download Pełna Wersja 🥇

Tomb Raider The Anniversary Pobierz PC ⚡

Witajcie! Wielu z Was czekało na artykuł o produkcji Tomb Raider The Anniversary Download , a zatem jest to Wasz szczęśliwy dzień. Siadajcie wygodnie i czytajcie... Przez lata Lara Croft nieustannie zapuszczała się w nieznane, wykonując mroczne zakręty i często splątając się z nadprzyrodzonymi elementami, gdy seria ewoluowała wraz z rozwijającym się gatunkiem przygodowych gier akcji z perspektywy trzeciej osoby. Ta historia o pochodzeniu to wspaniała przygoda, która równoważy chwile cichej eksploracji z mnóstwem szalonej akcji, która zachwyca Cię od początku do końca.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tomb-raider-the-anniversary-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tomb-raider-the-anniversary-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/tomb-raider-the-anniversary-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Tomb Raider The Anniversary Download

Na początku Tomb Raider The Anniversary Pełna wersja , Lara jest bardziej naukowcem niż poszukiwaczem przygód. Jednak kiedy rozbiła się na wyspie pełnej starożytnych sekretów i śmiercionośnych kultystów, nie ma innego wyjścia, jak tylko nauczyć się, jak przetrwać. Lara znosi wiele kar na początku gry i choć niemała jest jej udręka fizyczna, jest to nieprzyjemny moment, w którym mężczyzna próbuje się na nią narzucić, co jest najbardziej wstrząsające.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Tomb Raider The Anniversary pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Tomb Raider The Anniversary pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Tomb Raider The Anniversary download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Tomb Raider The Anniversary pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Tomb Raider The Anniversary download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Tomb Raider The Anniversary pelna wersja

Tomb Raider The Anniversary download pelna wersja

Tomb Raider The Anniversary download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Tomb Raider The Anniversary się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Tomb Raider The Anniversary

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Tomb Raider The Anniversary Pobierz

Jednak choć jest to nieprzyjemne, oznacza to ważny punkt zwrotny w zrozumieniu Lary, jak ciężko musi walczyć, aby przetrwać. Zamiast rozpadać się pod ciężarem fizycznych i emocjonalnych zmagań, wyłania się z nich jako silniejsza osoba. Wzmacniające jest obserwowanie podróży Lary od zrozumiale przerażonej osoby, którą jest, kiedy po raz pierwszy przybyła na wyspę, do słusznie pewnej siebie ocalałej, którą się staje. Później w grze Tomb Raider The Anniversary Pobierz , kiedy udowodniła miejscowym kultystom, że nie jest łatwą osobą do zastraszenia, za którą ją brali, odwraca psychologiczne tabele na nich, wypuszczając luźne okrzyki bojowe, aby wzbudzić strach w ich sercach. Aspekty historii, które wykraczają poza charakterystykę Lary, nie są jednak tak mocne. Na przykład w późnej fazie gry pojawia się pewien zwrot akcji, który widać na przykład kilka godzin przed czasem, a główny czarny charakter oferuje niewiele niuansów.

Jednak jako wprowadzenie do legendarnej Lary Croft, opowieść Tomb Raider jest sukcesem, gdyż ona wyłania się jako silna, charyzmatyczna i ludzka postać, a Ty chcesz zobaczyć, co przyniesie jej przyszłość. Historia pochodzenia Lary zasługuje na niezwykłą oprawę, a wyspa, na której rozgrywa się akcja Tomb Raider The Anniversary Download PC , nie zawodzi. Wieki temu był domem dla królestwa zwanego Yamatai. Wiele świątyń, posągów i innych pozostałości tej historii pozostało i często po prostu zajrzeć w te miejsca, powoli przechodząc przez ciemność, chcąc odkryć, co jest tuż poza światłem Twojej pochodni. Wyspa jest pięknym miejscem, ale nie każde odkrycie na niej jest przyjemne.

Recenzje gier

Tomb Raider The Anniversary Pełna wersja

Mroczna historia Yamatai jest żywo przekazywana w stosach kości i znacznie bardziej makabrycznych rzeczach. Na komputerach osobistych piękne widoki są jeszcze bardziej wyśmienite, a te przerażające oferują nam jeszcze więcej strachu niż ma to miejsce na konsolach. Ostre tekstury w wydaniu Tomb Raider The Anniversary Pobierz PC na komputery osoibste sprawiają, że jest to ostateczny sposób na doświadczenie tej gry.

Starożytne budowle Yamatai współistnieją teraz obok bunkrów zbudowanych podczas drugiej wojny światowej, wraków samolotów zniesionych przez burze, które otaczają wyspę, a także dzielnic nędzy i prowizorycznych maszyn obecnych mieszkańców wyspy. To fascynująca mieszanka piękna i użyteczności. Budynki w Tomb Raider The Anniversary Pełna wersja Pobierz są wiarygodnie osadzone w ich surowym naturalnym otoczeniu i wydają się odpowiednio zwietrzałe, zniszczone i zardzewiałe. Wyspa naprawdę wygląda jak miejsce, w którym mieszkali ludzie i gdzie wydarzyły się wielkie i straszne rzeczy.

Opisy i recenzje gier

Tomb Raider The Anniversary Download PC

To miejsce o wielu aspektach, gdyż ma klaustrofobiczne jaskinie i zapierające dech w piersiach widoki, a zjawiska takie jak delikatne opady śniegu, wielkie ulewy i gwałtowne, wyjące wiatry sprawiają, że na przemian wydaje się to spokojne i brutalne miejsce. Od razu widać, że jedna rzecz na wyspie nie jest bezpieczna, więc dobrze, że Lara wkrótce złapie za łuk. Zapoznajesz się z używaniem go polując na zwierzęta. Tomb Raider The Anniversary Cała gra nie ma poziomów głodu, z którymi musisz sobie poradzić, ani niczego takiego, ale jelenie, króliki, kraby i inne stworzenia, które nazywają wyspę domem, sprawiają, że czuję niczym w realnym środowisku w otoczeniu natury.

Z własnych powodów kult, który obecnie okupuje wyspę, nie wita Cię z otwartymi ramionami, więc niedługo będziesz musiał obrócić ten łuk, a wkrótce i inne oręża, przeciwko nim. Walka jest zróżnicowana i pełna napięcia. Niektóre sytuacje dają Ci możliwość ukradkowego podejścia, podkradania się za wrogów w grze Tomb Raider The Anniversary Download PL , aby dokonać cichego zabójstwa lub też strzelania strzałami w ściany, aby odwrócić ich uwagę i wybijania ich z daleka celnymi strzałami, podczas gdy inni ich towarzysze nie będą w stanie zauważyć Twoich działań. Podczas jednej szczególnie zaciętej bitwy w spowitym mgłą lesie patrolujący wrogowie ścigają Cię z latarkami. Jeśli uda Ci się pozostać w grze Tomb Raider The Anniversary Download Free niewidzialnym, możesz przemienić się z ofiary w drapieżnika, używając ich stożków światła do określenia ich pozycji i eliminując je jeden po drugim. Następnie dochodzi do totalnych walk. Kiedy wyczują Twoją obecność, wrogowie są sprytni i agresywni i chcą wyrzucić Cię zza osłony granatami jak i również innymi materiałami palno-wybuchowymi, co zmusza Cię do ciągłego zmieniania swojej pozycji i odważnego działania.

Wielu wrogów atakuje z dystansu, podczas gdy inni zbliżają się, więc musisz być stale czujny, przełączając się między jedną a drugą bronią w locie i unikając wrogów, którzy atakują bronią białą. Unikanie i kontrowanie ataków Tomb Raider The Anniversary Ściągnij za darmo wręcz jest łatwe, ale dzikie animacje liczników Lary sprawiają, że eliminowanie tych wrogów, którzy popełniają błąd polegający na zbliżaniu się do Ciebie, jest konsekwentnie satysfakcjonujące. Tomb Raider The Anniversary po polsku w końcu znajduje nowe potężne narzędzia, takie jak granatnik i ogniste strzały i wykorzystuje stale zbierane zasoby, aby ulepszyć swoją broń, więc walka zapewnia większą elastyczność i staje się bardziej intensywna w miarę postępów w grze. W całym tym wszystkim świetny projekt dźwiękowy wywiera wpływ na Twoje działania.

Poradniki do gier

Jak pobrać Tomb Raider The Anniversary na PC

Sprawdź już teraz Skąd pobrać Tomb Raider The Anniversary w Pełnej wersji i graj! Choć walka jest świetna, najbardziej wpływają na nią spokojniejsze momenty w Tomb Raider. Prosty ruch, przesuwanie się po grzbietach gór i wspinanie się po skalistych ścianach, jest przyjemnością dzięki doskonałemu sterowaniu i fantastycznemu otoczeniu. Od czasu do czasu Lara wydaje się otrzymywać trochę pomocy i unosi się w powietrzu, aby pomyślnie wylądować, ale sterowanie pozwala Ci doświadczyć cudownie fizycznych i zwinnych korelacji z otaczającą Cię przyrodą. Dowiedz się Jak pobrać Tomb Raider The Anniversary na PC i ciesz się rozgrywką.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Tomb Raider The Anniversary płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Tomb Raider The Anniversary działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Tomb Raider The Anniversary już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Tomb Raider The Anniversary i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.