Twierdza Władca wojny Download

Pełne wersje gier

Pobierz Twierdza Władca wojny w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Twierdza Władca wojny Download

Twierdza Władca wojny Download Pełna Wersja 🥇

Twierdza Władca wojny Pobierz PC ⚡

Witamy serdecznie w kolejnym artykule podnoszącym temat produkcji komputerowych. Dziś przyjrzymy się tytułowi należącemu do gatunku gier strategicznych, który już od pierwszych części serii (które ukazały się już wiele lat temu), zaskarbił sobie zamiłowanie i szerokie grono miłośników. Dziś przedstawimy Wam bliżej tytuł Twierdza Władca wojny Download . Zawsze byłem fanem serii gier Twierdza, właściwie takim na dobre i na złe.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Twierdza Władca wojny Download

Jednak zawsze najbardziej lubiłem oryginał. Może to nostalgia, może naprawdę jest po prostu najlepsza, ale w każdym razie zawsze podobało mi się to bardziej niż innym. Kiedy usłyszałem, że jest szansa na sprawdzenie Twierdza Władca wojny Pełna wersja , najnowszego wpisu z serii skupiającej się na Azji, postanowiłem skorzystać z takiej możliwości w zasadzie bez wahania. Po obejrzeniu i przetestowaniu tej produkcji naprawdę się cieszę, że to zrobiłem.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Twierdza Władca wojny pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Twierdza Władca wojny pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Twierdza Władca wojny download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Twierdza Władca wojny pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Twierdza Władca wojny download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Twierdza Władca wojny pelna wersja

Twierdza Władca wojny download pelna wersja

Twierdza Władca wojny download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Twierdza Władca wojny się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Twierdza Władca wojny

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Twierdza Władca wojny:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Twierdza Władca wojny Pobierz

Twórcy przeprowadzili mnie przez prostą mapę potyczek. Miałem do dyspozycji w większości ukończony zamek i szybko zaczęto pokazywać mi, jak działa infrastruktura. Jeśli grałeś w oryginalną Twierdza Władca wojny Pobierz nie powinno to wyglądać inaczej. Będziesz musiał wysłać chłopów do pracy na polu, ścinania bambusów, kopania żelaza i nie tylko. Gospodarka działa prawie tak samo, a materiały takie jak drewno, żelazo i kamień wracają. Ponadto pojawił się nowy materiał w postaci prochu strzelniczego, który jest potrzebny do niektórych nowych jednostek w grze. Jest kilka zaskakująco skomplikowanych animacji i pewna radość sprawia oglądanie, jak drwal ściąga łodygi bambusa, kroi je na mniejsze kawałki, pakuje i dostarcza do magazynu.

W trakcie prac nie mogłem nie zauważyć, jak niesamowicie kolorowa jest Twierdza Władca wojny Download PC . Twórcy wspomnieli, że podstawowa gra toczy się w Europie, oraz na Bliskim Wschodzie, co utrudnia zrobienie zróżnicowanej palety kolorów. Jednak w przypadku Warlords rozgrywających się w Azji, dostali szansę na użycie bardziej jaskrawych zieleni, błękitów i różów. Ponadto powiedzieli, że wszystkie budynki i jednostki zostały oparte na historycznych szkicach, które znaleźli z tamtego okresu, aby pomóc im nadać jeszcze więcej autentyczności. Wykorzystali ten czas również do zbudowania niektórych murów, aby zakończyć swój zamek.

Recenzje gier

Twierdza Władca wojny Pełna wersja

Powiedziano mi, że budynek ściany był bliższy temu z oryginalnej gry, używając prostego systemu krat. Cena ścian została dostosowana tak, aby każdy kawałek ściany był dokładnie jednym kamieniem, dzięki czemu łatwiej jest określić, ile będziesz musiał być winien. Ponadto ściany można teraz budować w górę iw dół wzgórz, co oznacza, że nie będziesz mieć dziwnych luk ani wybrzuszeń, aby ich uniknąć. Mury Twierdza Władca wojny Pobierz PC są teraz również silniejsze, co oznacza, że Twoja obrona powinna znacznie lepiej wytrzymać przeciwko armiom wroga.

Po ukończeniu murów twórcy wysłali łuczników na górę i próbowali powstrzymać siły inwazyjne. Formacja odegrała tutaj ważną rolę, a mając z przodu jednostki tarczowe, nasi łucznicy mieli trudniej trafić słabe jednostki w tył. Wrogowie z drabinami podbiegli Twierdza Władca wojny Pełna wersja Pobierz , aby położyć je na ścianach, ale my odpowiedzieliśmy atakiem oddziałów posiadających miotaczy ognia, którzy spalili ich podczas wspinaczki na nasze mury. Mimo naszych najlepszych starań mury runęły, wrogowie najechali, a ostatecznie udało im się zabić naszego Pana, co spowodowało, że potyczka zakończyła się klęską.

Opisy i recenzje gier

Twierdza Władca wojny Download PC

Jednak w grze jest nowa funkcja, dzięki której nasza druga próba poszła znacznie lepiej. Na każdej mapie znajduje się kilka neutralnych zamków, z których każdy jest prowadzony przez różne frakcje. Możesz zdobyć punkty dyplomacji, aby spróbować zrekrutować te zamki, a następnie handlować z nimi na zaopatrzenie. Możesz Twierdza Władca wojny Cała gra także wydać te punkty dyplomacji na przysługi. Na przykład tym razem poprosiliśmy pobliskiego watażkę o pomoc podczas ataku. I rzeczywiście, grupa włóczników i żołnierzy wybiegła, uderzając siły wroga w bok i odwracając ich uwagę w środku walki. Mieliśmy też własne nowe narzędzie. Rzucając bomby prochowe na woły i podpalając ich ogony, te z kolei momentalnie rzucały się na siły wroga, eksplodując i w konsekwencji niszcząc całe połacie żołnierzy. Tym razem w grze Twierdza Władca wojny Ściągnij za darmo wygraliśmy walkę.

Dowódca, którego spotkałem, był przywódcą tygrysów, co oznaczało, że miał silniejsze wojska. Powiedziano mi, że będzie ośmiu różnych rodzajów watażków, z których każdy będzie miał inne mocne i słabe strony. Gdy handlujesz i robisz różne rzeczy Twierdza Władca wojny Download PL z tymi watażkami, te awansują i stają się bardziej przydatni niż wcześniej. Dowiedziałem się również, że powróci system dobrego i złego pana, pozwalając Ci być dobrym przywódcą dla silniejszych żołnierzy w zamian za wolniejszą produkcję lub złym panem, który to odwróci te współczynniki. Powróciły Twierdza Władca wojny Download Free również drobne szczegóły, takie jak budynki, które taktycznie opierają się o mury zamku. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że gra będzie miała kampanię z dwudziestoma czterema misjami. Będzie to następować po czterech różnych historycznych sceneriach, zaczynając od Wietnamu, przenosząc się do Chin, następnie do Japonii, a na końcu grając Czyngis-Chanem. Kampania będzie luźno oparta na wydarzeniach historycznych.

Oprócz tego będzie multiplayer jak i inne tryby, chociaż nie zostało to jeszcze dokładnie ustalone. Dowiedziałem się również, że Firefly pracuje nad grą od nieco ponad roku. Po poznaniu pełnej wersji gry Twierdza Władca wojny po polsku , jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem. Chociaż być może nie miałem wystarczającej ilości czasu aby poznać dokładnie każdy szczegół produkcji, to wydaje się, że jest to dokładnie strzał w dziesiątkę w stosunku do tego, czego potrzebowała seria. Ta najnowsza część jest bliżej klasycznych gier, niż mogłem się spodziewać, ale mimo to z własnym, unikalnym rozbłyskiem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Twierdza Władca wojny na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Twierdza Władca wojny w Pełnej wersji i ciesz się grą! Władcy Wojny są naprawdę wszystkim, na co mogłem mieć nadzieję i absolutnie się nie zawiodłem. Dzięki różnorodnym broniom oblężniczym i wielu postaciom z ponad tysiąca pięciuset lat historii, Twierdza : Władcy Wojny z pewnością wygląda na doświadczenie, w które warto się zagłębić. Nowa odsłona zapewnia odpowiednie, bliższe spojrzenie na każdy z nowych dostępnych typów jednostek. Obok tego wszystkiego nie da się przejść obojętnie, ani też wystawić negatywnej opinii. Sprawdź nasz poradnik Jak pobrać Twierdza Władca wojny na PCi graj.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Twierdza Władca wojny płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Twierdza Władca wojny działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Twierdza Władca wojny już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Twierdza Władca wojny i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.