Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Vampire The Masquerade Bloodlines 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download PC Pełna Wersja 🥇

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Pobierz PC ⚡

Cześć! Mamy dla Was świetną propozycję będzie to Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Pełna wersja, która właśnie odbywa swoją premierę na świecie. Wiele osób zainteresowała ta produkcja po tym, jak zostały udostępnione informacje na temat tej gry. Tytuł ten został stworzony przez studio Hardsuit Labs, a pomagało jej przy tym studio Blacklight Retribution. Ostatecznie gra została wydana przez Paradox Interactive. Jest to świetna gra fabularna, gra się w nią w pojedynkę. Ci, którzy grali w poprzednie wersje tego wspaniałego tytułu, doskonale wiedzą o co chodzi, jednak pragniemy dla nowych graczy wrócić troszkę do początku do korzeni, by każdy wiedział o co chodzi. Wcielamy się w postać człowieka-wampira.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download

>Rozgrywka nastawiona jest tutaj na wykorzystanie własnych umiejętności, a całość akcji widzimy pierwszoosobowo. Co ważne ta wersja produkcji jest kontynuacją poprzedniej. Akcja dzieje się kilka lat po wydarzeniach właśnie z poprzedniej części. W Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download występują klany wampirów, które nie chcą ujawniać swojego odmiennego stanu osobom postronnym. Nie wszystkim niestety to się udaje, natomiast niektórych koordynuje Książę Seattle. Problem jest tego tytułu, że pojawiają się całkiem nowe wampiry, a przecież poszczególne klany nie zgodziły się na ich tworzenie i tutaj rodzi się prawdziwy problem.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 pelna wersja

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 download pelna wersja

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Vampire The Masquerade Bloodlines 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Pobierz

Bohater, którym gramy przez całą rozgrywkę w Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download PC jest przedstawicielem najsłabszego klanu, przez co zostaje wplątany w wojnę klanów, co w efekcie przyniesie bardzo dużo problemów. Ciekawe jest to, że w grze historia jest budowana na bieżąco na podstawie naszych decyzji. Na całość historii wpłynie bardzo duża liczba czynników przykładowo rozwój postaci, zależeć może także od tego, jaki klan wybierzemy. Ważne jest także nasze zachowanie. Im więcej osób zabije nasz bohater, tym bardziej będzie zbliżał się do prawdziwej bestii.

Przejście całej historii w Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Pobierz PC zajęło nam około trzydziestu godzin i jest to bardzo podobna liczba do tego, co deklarował producent - także sprawdziliśmy to dla Was i faktycznie jest tak jak producent nas poinformował jeszcze przed premierą. Interesującym faktem jest to, że ten świetny tytuł możecie pobrać z naszej strony w bardzo prosty oraz intuicyjny sposób. Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie naszego portalu. Pamiętajcie o tym, że zawsze, jeśli macie jakiś problem, możecie do nas napisać, a my postaramy się odpisać Wam jak najszybciej to możliwe i rozwiązać Wasz problem, lub odpowiedzieć na nurtujące Was pytanie apropo gry Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Pełna wersja Pobierz i nie tylko!

Recenzje gier

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Pełna wersja

Jeśli chodzi zaś o grafikę w grze Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Cała gra, to zrobiła ona na nas naprawdę duże wrażenie - poważnie, nie spodziewaliśmy się, że zrobi ona na nas takie wrażenie, świat, w którym otaczamy się wygląda rewelacyjnie, mnóstwo elementów i detali, które sprawiają, że aż miło chodzić wraz z naszym bohaterem po tym świecie. Muzyka ciekawa, trzyma w napięciu, gdzie trzeba, to dołoży nam zastrzyk adrenaliny, efekty dźwiękowe również są na wysokim poziomie, za co trzeba pochwalić autorów tej kultowej serii. Warto jeszcze powiedzieć, że w tej wersji gry został zwiększony potencjał postaci. Nasz bohater zyskał przeróżne bonusy czasowe, co znacznie usprawnia całą rozgrywkę. Już po zwiastunie było widać, że produkcja będzie na bardzo wysokim poziomie, lecz tak jak pisaliśmy po wyżej, nie spodziewaliśmy się, że produkcja Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 po polsku będzie tak dobra.

W Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download PC możemy nawiązać relacje z mieszkańcami miasta, będziemy wspólnie przeżywać przygody, które przygotowali dla nas twórcy, wybieramy jeden z kilku klanów, musimy wybrać dobrze, ponieważ ten aspekt ma bardzo ważny wpływ na dalszy rozwój wydarzeń. Nasza postać powinna ukrywać się w wyznaczonych obszarach, by nie narobić sobie problemów. Wróćmy jeszcze do samego początku, gdyż początek jest bardzo ważny. Do naszej dyspozycji producent daje trzy rodzaje zdolności i to my musiy podjąć decyzję, z których zdolności chcemy skorzystać.

Opisy i recenzje gier

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download PC

Czy będzie to Thinblood (czyli lewitacja), Mentalism (czyli telekinzene) oraz Nebulation (czyli zamglenie). Gdy podejmiemy już tą decyzję, to na samym początku znajdziemy dwie moce. Będzie to Bat Swarm lub Glide. Pewnie Wam nic to nie mówi prawda? Spokojnie, wytłumaczymy Wam. Bat Swarm to moc, która pozwala naszemu bohaterowi na przyzwanie grupy nietoperzy. Mogą one ranić naszych przeciwników, jeśli je o to poprosimy.

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli chodzi zaś o Glide w Skąd pobrać Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 w Pełnej wersji, to jest to moc, która umożliwia naszemu bohaterowi lewitację, również bardzo fajny patent, jednak nam bardziej przypadł do gustu Bat Swarm, ale to kwestia gustu i nie ma tutaj o czym dyskutować. Po prostu w naszej ocenie silniejszą mocą jest właśnie to przywołanie nietoperzy, które zrobią robotę za nas tak naprawdę, a my możemy zająć się czymś innym, co jest ważniejsze w tym momencie. Być może podzielicie nasze zdanie, przekonajcie się.

Podsumowując, produkcję tą w naszej opinii zaliczamy do udanych, bardzo przyjemnie testowało się ją dla Was, wiele ciekawych emocji, zastrzyk adrenaliny w wielu miejscach - to jest coś, co bardzo lubimy. Oprócz tego dostajemy od producenta gry Jak pobrać Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na PC bardzo ciekawą grafikę, aż miło jest zwiedzać calutki ten świat, elementy otoczenia są bardzo ciekawie odwzorowane, wyglądają niemalże jak prawdziwe, za co duże gratulacje i podziękowania dla twórców. Dużą zaletą jest fakt, że nie trzeba mieć dobrego komputera, by cieszyć się rozrywką.

Poradniki do gier

Jak pobrać Vampire The Masquerade Bloodlines 2 na PC

Gra została sprawdzona na komputerach średniej jak i wysokiej klasy i na żadnym z tych komputerów nie było żadnych problemów z odpaleniem tej gry, więc nie trzeba inwestować w wysokiej klasy sprzęt by cieszyć się z tej wspaniałej gry jaką jest Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Download Free. Jest to fajna propozycja nie tylko dla starych bywalców, którzy bardzo aktywnie brali udział w poprzedniej wersji, dla nowych graczy znajdzie się wiele fajnych aspektów, każdy kto lubi tego typu klimaty będzie zadowolony. Pobierajcie z naszej strony grę Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Ściągnij za darmo, instalujcie i cieszcie się rozrywką na fajnym poziomie. My osobiście nie możemy się doczekać informacji o następnej premierze, jesteśmy bardzo ciekawi czym zaskoczy nas producent w następnej swojej produkcji.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Vampire The Masquerade Bloodlines 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Vampire The Masquerade Bloodlines 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Vampire The Masquerade Bloodlines 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.