Vampyr Download

Pełne wersje gier

Pobierz Vampyr w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Vampyr Download

Vampyr Download PC Pełna Wersja 🥇

Vampyr Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Zapraszamy na kolejny artykuł w którym przyjrzymy się produkcji pod tytułem Vampyr Pełna wersja , autorstwa Dontnod Entertainment. Ukazała się ona na rynku w czerwcu 2018 i była naprawdę głośnym wydarzeniem z racji przynależności do wysokiej półki gier komputerowych. Tytuł został dobrze spersonalizowany i jest dostępny za pośrednictwem następujących platform : Microsoft Windows, Play Station 4, Xbox One, oraz Nintendo Switch. Do dyspozycji otrzymaliśmy wyłącznie tryb jednoosobowy, jednak w niczym to nie przeszkadza. Przejdźmy zatem do najważniejszej kwestii, jaką jest oczywiście sam model rozgrywki, oraz główne wątki fabularne. Zachęcamy do czytania.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz lub lepszy
Pamięć: około 26GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Vampyr Download

Dzięki świeżemu i autentycznemu podejściu do znanej mitologii nadprzyrodzonej, śmiałą ambicją gry RPG Vampyr Download jest skłonienie Cię do zjadania własnych zleceniodawców. Oczarowanie mieszkańców Londynu i cierpienie konsekwencji konieczności gaszenia okropnego pragnienia stwarza kilka dużych wyborów, które generalnie się opłacaj. Gra wyraźnie zaprasza nas do wyjścia ze strefy komfortu i dołączenia do moralnie ciemniejszej strefy . To, czym wyróżnia się Vampyr, to doskonałe odtworzenie Londynu z czasów pierwszej wojny światowej oraz w trakcie epidemii hiszpańskiej grypy.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Vampyr pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Vampyr pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Vampyr download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Vampyr pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Vampyr download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Vampyr pelna wersja

Vampyr download pelna wersja

Vampyr download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Vampyr się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Vampyr

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Vampyr:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Vampyr Pobierz

Vampyr Pobierz pasuje czy nie. W tym względzie po prostu nie ma się do czego przyczepić, jest niemalże idealnie. Wielkie poczucie kontrastu w całej produkcji jest jednym z głównych wątków które warto poruszyć. Zobaczysz elegancką i właściwą etykietę angielskiej arystokracji początku XX wieku zestawioną z brzydkim i obskurnym miastem. Nawet nasz bohater, lekarz i nowo przemieniony wampir, dr Jonathan Reid, sam odzwierciedla ten konflikt, gdy to współczesny człowiek nauki zderza się z mistycyzmem jego nowo odkrytego nadprzyrodzonego świata. To wszystko komplikuje doświadczenie w sposób, który uważam za odświeżający. Nie przypominam sobie aby coś takiego wcześniej zaistniało na rynku gier typu Vampyr Download PC , a w każdym razie nie w sposób znacznie naśladujący omawianą przez nas scenerię i zarys fabuły. To tym bardziej sprawia, że aż chce się korzystać z produkcji, gdyż jest czymś nowym i nie mamy poczucia ‘Déjà vu’ podczas zasiadania do tytułu.

Ten swoisty powiew świeżości jest wzmacniany przez wiele bardzo autentycznych postaci. Są ich dziesiątki rozsianych po różnych dzielnicach Londynu, z których każda ma bardzo dużo do powiedzenia, więc jeśli chcesz zbadać każdą osobę i rozwiązać wszystkie jej problemy i zadania poboczne, będziesz wędrować przez naprawdę rozległy teren, którego pokonanie zajmie Ci wiele godzin. Które dodatkowo nie mają nic wspólnego z nudną rozgrywką ! Jako człowiek nauki, dr Reid jest chodzącą kpiną swoich własnych przekonań. Produkcja Vampyr Pobierz PC naprawdę mocno pochyla się nad swoją wampirzą opowieścią, czego skądinąd podświadomie możemy wymagać. Nie kończy się jedynie na popularnej symbolice tematu takiej jak drewniane kołki i czosnek, ale zamiast tego dąży do światła księżyca, czerpiąc inspirację z przełomowych momentów historii, mitologii, znanych postaci i wielu innych, aby utkać teorię spiskową wampirów z wieloma ciekawymi wątkami całej historii. Historia Vampyr Pełna wersja Pobierz jest ogólnie wciągająca dzięki swojemu ugruntowanemu podejściu, stawiając na powolne wprowadzenie nas w temat, zanim rzuci nas na głęboką wodę. Wszystko zaczyna się od tego, gdy nasz niechętny bohater, dr Reid, zmaga się ze swoim nowym wampirzym stanem. Jako człowiek nauki jest chodzącą kpiną z własnych przekonań i tylko stopniowo zaczyna akceptować powagę swojej sytuacji.

Recenzje gier

Vampyr Pełna wersja

Wiele wczesnych etapów gry odzwierciedla tę podróż, z zadaniami opartymi na wykorzystaniu zmysłów wampirów do lokalizowania postaci i rozwiązywania problemów ludzi, takich jak niewierność, zaginiona pamiątka lub wojna gangów, przyprawiając całą produkcję brzydkim rasizmem, seksizmem, klasycyzmem i ksenofobią Vampyr Cała gra danego okresu. Jedyną wadą ze strony graficznej tych obywateli jest oczywista rozbieżność w jakości animacji między głównymi postaciami i pomniejszymi postaciami, a słaba synchronizacja ust jest najbardziej oczywistym znakiem który rzuca się w oczy. Najważniejszym elementem Vampyr jest system obywatelski, który łączy wszystkie te postacie razem.

Z racji tego, że możesz zahipnotyzować i karmić się prawie wszystkimi, których spotkasz, postacie są czymś więcej niż tylko zleceniodawcami zadań pobocznych. Rozmawiając z nimi, odkryjesz ich sekrety, a tym samym poprawisz jakość ich krwi, co da Ci znacznie więcej zdobywanego doświadczenia w grze Vampyr Download PL , kiedy w końcu zdecydujesz się zatopić w nich zęby. To znaczy, jeśli w ogóle zdecydujesz. Istnieje możliwość powstrzymania się od stałego dopływu świeżej krwi i odkryłem, że da się jej unikać, ponieważ dr Reid wydaje się naprawdę mocno przeciwstawiać pokusie, być może za sprawą jego charakteru. W cudownie chorobliwy sposób rozmawianie z ludźmi i rozwiązywanie ich problemów jest czymś w rodzaju przygotowywania posiłków. Chodzi o to, że kiedy nie jesteś wystarczająco silny i potrzebujesz szybkiego wzmocnienia, pożerasz kogoś, aby szybko zdobyć zdrową porcję doświadczenia, kosztem trwałej utraty wszelkich informacji lub zadań, których jeszcze Ci jeszcze nie zdążyli przekazać.

Opisy i recenzje gier

Vampyr Download PC

Ta decyzja ma jeszcze większe znaczenie ze względu na fakt, że system zapisywania w Vampyr po polsku nie pozwala na ponowne wczytanie poprzedniego zapisu w celu cofnięcia wyboru - co jasno pokazują wskazówki na ekranie ładowania i co jest świadomą decyzją programistów. Problem z tym w praktyce polega na tym, że nigdy walka nie była na tyle trudna, żebym chciał ponieść konsekwencje karmienia się obywatelem. Pomimo faktu, że w całym Londynie jest kilku śmieciarzy z najwyższej półki, bez których światu byłoby prawdopodobnie lepiej, karmienie się mieszkańcem obniża ocenę stabilności ich dzielnicy. Jeśli ta stabilność spadnie zbyt nisko, inni mieszkańcy zaczną cierpieć i znikną, a zdziczałe potwory zaczną wędrować po ulicach, na których wcześniej ich nie było. To samolubny dylemat, jedz dla własnej władzy lub powstrzymaj się dla dobra miasta. To jest wersja poziomu trudności Vampyr i możesz zobaczyć, w jaki sposób ma ona za zadanie zmusić Cię do podjęcia trudnej decyzji. Jednak moim zdaniem programista Dontnot nie zbalansował tego wystarczająco agresywnie, więc mogłem ukończyć moje około dwudziesto godzinne rozgrywki w zasadzie bez utraty życia, co jeśli w ogóle, to zdarzało się bardzo rzadko.

Pętla walki Vampyr Download Free sprowadza się do namierzania, unikania wroga i uderzania go w kółko kijem lub mieczem, który ulepszyłeś za pomocą bardzo prostego systemu wytwarzania. Takie możnaby powiedzieć prymitywne metody są dziwne w przypadku fantazji o mocy wampirów, ale w pewnym sensie w rzeczywistości powracają do tematu dwoistości w całym Vampyrze i są dobrym dopasowaniem do ówczesnych możliwości przeciętnego londyńskiego obywatela.

Zobacz Skąd pobrać Vampyr w Pełnej wersji już teraz! Jeszcze bardziej interesujące jest zdrowie, wytrzymałość i zasoby krwi, którymi będziesz chciał zarządzać podczas walki. Wydajesz krew, aby wzmocnić swoje wampirze zdolności i wytrzymałość, aby unikać, atakować i ogłuszać wrogów, więc staje się to interesującym tańcem uników, uderzania i używania umiejętności opartych na krwi, a następnie ogłuszania i wroga, abyś mógł go ugryźć i uzupełnić część utraconej krwi, która następnie ładuje twoje nadprzyrodzone zdolności, takie jak uzdrawianie, stawanie się niewidzialnym lub wyczarowywanie kałuż cienia. Podczas walki istnieje dobry poziom mikrozarządzania tymi zasobami, a to działa naprawdę dobrze, ponieważ wrogowie to nie tylko przeszkody, ale także apteczki. W miarę zbierania marnych ilości doświadczenia zdobywanego za zabijanie wrogów i bardziej przyzwoitej ilości zdobywanej za odkrywanie wskazówek dialogowych oraz rozwiązywanie pobocznych misji i zadań, możesz rozwijać swoje wampirze zdolności.

Poradniki do gier

Jak pobrać Vampyr na PC

Jest tu wystarczająco dużo, aby rozwinąć się w konkretnie określony rodzaj wampira, którym chcesz być, rzucając krwawe włócznie i zamrażając krew wrogów w miejscu podczas zabawy w grze Vampyr Ściągnij za darmo , rzucając się na duże odległości i atakując niszczycielskimi pazurami lub dowolną kombinacją kilkunastu umiejętności. Niestety, nawet przy tych wszystkich wyjątkowych zdolnościach, którymi obdarzone są wampiry, w tym niszczycielskich mocach ostatecznych, które potrafią zadać straszny cios, prosta pętla walki zaczyna się wyczerpywać szybciej, niż się spodziewałem. Dość wcześnie znalazłem dwuręczną maczugę i wystarczającą ilość materiałów, aby ją ulepszyć poprzez system tworzenia szkieletów. Eksperymentowałem z wszelkiego rodzaju bronią, bronią palną i umiejętnościami i chociaż jest kilka fajnych kombinacji, które możesz zastosować, unikanie i kontrataki z ciężką bronią pozostały najlepszą opcją. Całość produkcji oceniamy niezwykle pozytywnie i będziemy wracać do niej jeszcze wielokrotnie. Pozdrawiamy. Nasz poradnik Jak pobrać Vampyr na PC jest kompletny, więc skorzystaj z niego już teraz.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Vampyr płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Vampyr działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Vampyr już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Vampyr i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.