Watch Dogs 2 Download

Pełne wersje gier

Watch Dogs 2 Download

17
Watch Dogs 2 Download

Watch Dogs 2 Download Pełna Wersja 🥇

Watch Dogs 2 Download to kontynuacja hakerskich przygód prowadzoną przez grupę DedSec. W tej części spotka nas jeszcze więcej możliwości jakie potrafią ci wariaci hakerzy, wiele nowych kolorów i usprawnień robią, że chce się w to grać na okrągło, dlatego zalecamy rozwagę przed rozpoczęciem gry... ;) Gra może przypominać jedną popularną serię, ale zamiast wykonywać misje jako gangster - hakujemy wszystko co jest elektroniczne (nawet sygnalizację świetlną!) i gra się naprawdę świetnie. Z padem od Xboxa gra staje się jeszcze lepsza. Do tego w paczce są dodatkowe DLC.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5 2400S 2.5 GHz/AMD FX 6120 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Watch Dogs 2 Download

Sprawdź instalator poniżej

Watch Dogs 2 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Watch Dogs 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Watch Dogs 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Watch Dogs 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Watch Dogs 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Watch Dogs 2 pelna wersja

Watch Dogs 2 download pelna wersja

Watch Dogs 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Watch Dogs 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Watch Dogs 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Watch Dogs 2 Download

Po znakomitym zwiastunie E3 moje oczekiwania były bardzo duże. Niedługo po premierze okazało się ze tytuł Ubisoftu to jedno z przeciętnych osiągnięć. Zagrania marketingowe spotkały się z ogromną krytyką francuskich korporacji – ta wersja nie była w stanie dosięgnąć wizualnej randze tej wersji jaką zaprezentowano na targach w Los Angeles kilka lat wcześniej. Dodatkowo sama gra była pełna graficznych niedociągnięć.

Watch Dogs 2 Pobierz

Aiden Pearce choć jest głównym bohaterem Watch Dogs 2 Pobierz jest okropnie nudną postacią, poza tym mało barwna fabuła pełna dziur i niedociągnięć. Wiele obiecywano przed samą premierą, że będziemy mieli możliwość przybrać rolę prawdziwego hakera, jak się okazało to tylko puste obietnice, które okazały się zwykłą strzelanką z wątkiem hakerskim.

Po wcześniejszych nie do końca dobrych osiągnięciach Ubisoftu, nie miałem dobrego nastawienia do ich kolejnego pomysłu.

Recenzje gier

Watch Dogs 2 Pełna wersja

W związku z tym również do gry nie miałem odpowiedniego nastawienia. Ubisoft zapewniał jednak, że ich zadaniem jest zadowolenie swoich graczy i będą poprawiać poprzednie błędy. Miejsce akcji zupełnie nie przypominało swojej pierwotnej wersji. Pierwsza część swoje miejsce akcji miało osadzone w Chicago, w drugiej części przenosimy się nad ocean do słonecznej Kalifornii, tam zobaczymy Oakland, Dolinę Krzemową Watch Dogs 2 Download no i również San Francisco.

Bohaterowie także zostaną poddani transformacji - rolę białego smutasa przejmie teraz Marcus Halloway ciemnoskóry 24-latek z wyraźnie zarysowaną osobowością. Jedyne co łączy Aidena i Marcusa są zatargi z korporacją Blume, która stworzyła CtOS, który to umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi procesami w mieście, w tym kamerami ulicznymi czy nawet ruchem samochodów po działania policji.

Opisy i recenzje gier

Watch Dogs 2 Download PC

Marcus Watch Dogs 2 Pobierz PC został przez nich przypisany do kategorii potencjalnych przestępców, chcąc temu przeciwdziałać dołączył do DecSec, organizacji hakerskiej, która również ma na pieńku z Blume.

Urozmaicenie misji i niesamowite zwroty akcji zapewniają jakże niezwykłe gadżety hakerskie jak i nowe zdolności pozwalające na przejęcie kontroli nad samochodem przeciwnika lub nasłanie na przeciwnika policji. Dzięki takim możliwościom możemy się poczuć jak reżyserzy własnego filmu, to my rozdajemy karty. Cudowne uczucie, którego zdecydowanie brakowało w jej pierwszej wersji.

Nie tylko gadżety i broń pozwalają Marcusowi na obronę. Dzięki niesamowitym mięśniom opanował la parkour - może nie jest w tym tak doskonały jak asasyn, ale wystarczające umiejętności posiada, aby zadowolić miłośników szybkiego biegania i skakania po dachach. Niestety zdarza się, że mechanika nie działa poprawnie, a Marcus odmawia przeskakiwania przez murki i płoty. Na szczęście nie przeszkadza to w przeprowadzeniu powierzonej misji.

Poradniki do gier

Jak pobrać Watch Dogs 2 na PC

Dodatkowo tryb multiplayer trochę szwankuje więc polecam jednak grać samemu, ponieważ światy nie przenikają Watch Dogs 2 Download PC się tak płynnie jak zapewnia producent. Po kompletnie nieudanej jedynce otrzymaliśmy część druga, która jest zdecydowanie lepsza od wersji pierwotnej w każdym aspekcie.

Link do pobrania: