Wiedźmin 3: Dziki Gon Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC PL Edycja Kompletna

Wiedźmin 3: Dziki Gon Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC PL Edycja Kompletna

7

wiedźmin 3 download

Wiedźmin 3: Dziki Gon Download PC Pełna wersja PL
Wiedźmin 3 Krew i wino + Serce z Kamienia Pobierz Pełna wersja PC
Edycja Gry Roku (GOTY) – Kompletna

Witamy! Głodni wrażeń? No to serwujemy Wam Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna wersja – ściągnij już dziś tą świetną grę i ciesz się przygodami Geralta z Rivii na swoim komputerze. W tej odsłonie gry wcielimy się znanego z poprzednich odsłon gry tytułowego wiedźmina. Sama fabuła jak i też jej główny wątek kręci się przy kilku różnych oddzielnych wątkach. Znajdziemy tutaj takie elementy rozgrywki jak próby odnalezienia utraconej miłości Wiedźmin 3 Dziki Gon Download protagonisty jak i również inwazja Nilfgaardu znajdującego się na Królestwie Północy. Podejmiemy się też zadania powstrzymania również Dzikiego Gonu – tak jak znajduje się to w tytule tej produkcji. Dziki Gon prześladuje wiedźmina właściwie od samego początku. W samych opowieściach i historiach jak i również w grach. W pierwszej oraz w małym stopniu Wiedźmin 3 Dziki Gon Pobierz w drugiej odsłonie cyklu. Sama jakość gry jak i też jej historia śmiało może być porównywana do tego, co możemy ujrzeć w filmach – widać profesjonalizm od pierwszych minut rozgrywki. Sama historia posiada też rozgałęzienia do różnych wydarzeń. Znajdziemy tutaj takie smaczki jak świetnie i z należytą starannością wyreżyserowane sekwencje Wiedźmin 3 Download PC jak i również imponujące scenki przerywnikowe – tak zwane cut-scenki. Jeśli nie chcemy wykonywać głównego wątku fabularnego, możemy podjąć się innych rzeczy (a w grze tej jest ich trochę), ale mogą nas z tego tytułu spotkać różne konsekwencje, których lepiej uniknąć. Znajdziemy tutaj też ogromną ilość misji pobocznych, które same pozwalają Wiedźmin 3 Pobierz PC na aż sto godzin gry (misji pobocznych!) i nie są to zadania do siebie bardzo zbliżone, bo jest ich pewna różnorodność. Podczas zabawy z tą produkcją będziemy mogli zwiedzać takie lokacje jak między innymi wioski pełne życia, jaskinie oraz prastare ruiny. Na potwory będziemy mogli polować w celu uzyskania specjalnych nagród lub potencjalny zysk. Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna wersja Pobierz jest produkcją jak najbardziej godną uwagi. Przekonaj się sam.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Edycja Kompletna
10.0
Mody
10.0
Oprawa graficzna
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Dodatki DLC
 • Świetna fabuła
 • Po polsku
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu
 • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz lub lepszy
Pamięć: ponad 44GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Wiedźmin 3 Dziki Gon z DLC

Wiedźmin 3 Pełna wersja PL DLC pozwoli nam na wykonywanie zadań związanymi z opieraniem się na dochodzeniach. Geralt, czyli nasz protagonista może bez większych oporów rozpocząć rozgrywkę w grę karcianą o nazwie Gwint. Jeden z naszych pracowników, jak przyznaje, więcej czasu spędził grając w tą karciankę aniżeli wykonywał główny wątek fabularny. Gwint jest bardzo rozbudowany i śmiało można go nazwać grą w grze. Jeśli ktoś miał przyjemność Wiedźmin 3 Dziki Gon Download grać w poprzednie odsłony serii z pewnością będzie wiedział, że i w tej części będziemy mieli bardzo dużą swobodę w zakresie rozwijania naszej postaci, którą gramy. Sama fabuła gry posiada wiele rozgałęzień, dlatego podejmowane decyzje przez nas samych działają na dużą korzyść tego tytułu. Świat prezentowany w The Witcher 3 Wild Hunt Pełna wersja PC jest jak najbardziej dynamiczny oraz widać, że płynie w nim jakieś życie. Znajdziemy tutaj takie elementy z pozoru błahe, ale jednak dodające na jakości dla tej produkcji. Na przykład jeśli jest pewna osada opuszczona przez wieśniaków w niej mieszkających i pozbędziemy się potworów lub bandytów atakujących osadę – mieszkańcy wioski z powrotem się do niej wprowadzą. Wiedźmin 3 na Komputer Pobierz jest grą o świecie z otwartą strukturą – dla porównania, świat gry jest aż czterdziestokrotnie razy większy niż ten z poprzedniej odsłony serii.

wiedźmin 3 dziki gon download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

wiedźmin 3 dziki gon jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac wiedźmin 3 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Modów do wybory mamy pięć, opcjonalnie. Lista dodatków DLC na końcu wpisu!

wiedźmin 3 edycja kompletna pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

wiedźmin 3 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 20-30 minut.

pobierz wiedźmin 3 z dlc na pc na naszej stronie

jak pobrac wiedźmin 3 krew i wino pc

pobierz pelna wersje wiedźmin 3 serce z kamienia

wiedźmin 3 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac wiedźmin 3 dziki gon na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Lista dodatków DLC:

 Wiedźmin 3: Serce z Kamienia
 Wiedźmin 3: Krew i wino
  Wszystkie dodatki darmowe dołączane wcześniej

Skąd pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon z Dodatkami?

Nie wiesz Skąd pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon i Dodatki w Pełnej wersji więc odwiedzasz naszą stronę? Chętnie Ci pomożemy w uzyskaniu swojego upragnionego tytułu. Silnik w tej grze jest kompletnie nowy, stworzony na potrzebę tego tytułu został bardzo pomyślnie zaprojektowany, aby dane były czas ładowane w tle. Zmianę tą można odczuć chociażby poprzez praktycznie brak ekranów wczytywania. W Wiedźmin 3 Krew i wino Pobierz ujrzymy je jedynie gdy zaczniemy podróżować do większych hubów lub gdy zdecydujemy się odwiedzić mniejsze lokacje (takie jak zamek w Wyzimie, wyspy Skellige, Kaer Morhen oraz Biały Sad). Przemieszczanie się po świecie na pewno ułatwi nam posiadany rumak lub skorzystanie z szybkiej podróży. Dla ciekawskich dodamy, że dotarcie na dobrym koniu z jednego końca mapy Wiedźmin 3 Serce z Kamienia Download na drugi, zajmie nam to średnio 15 minut. Widoczne gołym okiem zmiany zaszły w systemie walki. Sztuczna inteligencja naszych przeciwników i wrogów została kompletnie przebudowana, a sam Geralt otrzymał aż 96 animacji, które są wykorzystywane w pojedynkach (w poprzedniej odsłonie cyklu posiadał ich tylko 20). W Wiedźmin 3 Dziki Gon Pobierz PC będziemy mogli wykonywać blokady dla ciosów oraz sam atak przerwać, kiedy on będzie w trakcie. Stosować też będziemy mogli sprawne uniki w momencie nawet kiedy nie będziemy posiadać wystarczająco dużo kondycji. Jednakże należy się wtedy liczyć z faktem, że uniki nie będą dostatecznie skuteczne. W tym tytule został zastosowany kompletnie nowy system kamer, który pozwoli Wiedźmin 3 Download PC na uzyskanie czytelnej i satysfakcjonującej perspektywy, która zdecydowanie nam się przyda podczas starć z przeciwnikami. Dla fanów dużych walk znajdą się bossowie, a w nich między innymi lodowy gigant. Przebudowie i usprawnieniom został poddany również system znaków. Każdy z nich (a jest ich pięć) posiada alternatywne sposoby działania oraz główny. W grze Wiedźmin 3 Pełna wersja PL Pobierz przykładowo wybierając Ydren pułapka pozostawiona nie ziemi nie tylko pozwoli na spowolnienie wszystkich będących w niej wrogów, ale też pozwoli na zadanie im dodatkowych obrażeń na naszą korzyść. W przypadku znaku Igni drugiego typu z ręki protagonisty zacznie wybuchać ciągły ogień. Cieszymy się, że wybrałeś właśnie nas i już wiesz Jak pobrać Wiedźmina 3 na PC – zapraszamy!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • gg1

  20 czerwca 2020

  goood działą :>

  Odpowiedz
 • bart2

  5 maja 2020

  działa pobrałem i zainstalowałem 100% moge każdemu polecić

  Odpowiedz
 • Alpha_Code3

  26 marca 2020

  zgodnie z opisem thx

  Odpowiedz
 • Anonim4

  18 lutego 2020

  Po serialu popykać sobie 😀 no różni sie troche serial od gry xd ale gra lepsza pozdro!!

  Odpowiedz
 • Gralem5

  10 lutego 2020

  na modach lepiej sie gra takie coś to jest to czego szukałem : D

  Odpowiedz
 • ChillEffect6

  7 lutego 2020

  Jesli ktos nie gral nigdy w wieśka to ma teraz okazje 😛 wedlug mnie propozycja nie do odrzucenia ha ha

  Odpowiedz
 • Mordziaty7

  20 stycznia 2020

  Bez problemu ściągniete good 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim8

  11 stycznia 2020

  nie żałuję 😉 będę wracać Witcher działa

  Odpowiedz
 • Jaxonek9

  2 stycznia 2020

  Działa heh. Polecam DLC zawarte jest ok

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *