Diablo 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Diablo 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Diablo 2 Download

Diablo 2 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najlepszą wersję kultowej gry Diablo 2 ⚡

Sentyment i przywiązanie do serii czasem sprawia, że mimo upływu lat, kultowość takiego tytułu jak Diablo 2 Download potrafi przyprawić o nutę podekscytowania, na myśl o nadchodzącej rozgrywce. A teraz możesz poczuć to samo, bo ten niepowtarzalny klimat rozgrywki stoi przed Tobą otworem. Przechodząc grę wielokrotnie się zaskoczysz, a my chcemy Ci w tym pomóc. Jesteś zaintrygowany? Zapraszamy do dalszej części tej strony. Znajdziesz tutaj możliwość zainstalowania gry oryginalnej lub odświeżonej wersji Diablo II Resurrected wraz z DLC.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 33GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Diablo 2 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Diablo 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Diablo 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Diablo 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Diablo 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Diablo 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Diablo 2 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Diablo 2 download pelna wersja

Diablo 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Diablo 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Diablo 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Diablo 2:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Diablo II Download

Gracze musieli się trochę naczekać, aby móc znów zacząć grę w kolejną odsłonę. Gra prezentuje zupełnie inną scenerię, jaką możemy znać z wielu innych gier. Zwłaszcza, gdy pomyślimy o dodatku do gry Diablo II Download Lord of Destruction, który to jest bardzo wciągający i pokazuje, jak dobrze można zrobić grę. Cztery lata minęły od wydania poprzedniej odsłony, aby gracze mogli cieszyć się pełnoprawnym sequelem prosto od Blizzard Entertainment. Akcja gry jest umiejscowiona w fantastycznym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Lokalizacja gry jest nazwana jako Świat Sanktuarium, a zwycięstwo jakie mogliśmy uzyskać w poprzedniej odsłonie gry, było tylko iluzją.

Diablo 2 Pobierz

Patrząc na bardziej prawdziwą stronę tego, co się wydarzyło, Diablo pokonał swojego wcześniejszego pogromcę, Aidana i odzyskał siły. A są one bardzo potężne, gdyż zawierają w sobie kolejne potężne demony, jakimi jest Baala oraz Mefisto. Zależy im na zawładnięciu nad ludzkością, by byli oni im podlegli i nie mogli się w żaden sposób przeciwstawić.

Producenci Diablo 2 Download PC stanęli na wysokości zadania, aby dostarczyć bardzo wielu ciekawych rozwiązań, wprowadzając szereg istotnych dla gry zmian i dodając bardziej cieszące oko efekty animacji. Operować w większości będziemy z drzewkami umiejętności, aby ulepszać ekwipunek i wzmacniać doznania wylewające się na rozgrywkę. Tytuł ten jest w języku polskim od razu po pobraniu gry, więc nie będzie potrzebne w tym przypadku instalowanie dodatkowych plików.

Recenzje gier

Diablo 2 Pełna wersja

Nasza aplikacja Diablo 2 Pobierz jest grą na długie godziny. Po zainstalowaniu tytułu na dysku twardym, masz pewność, że rozgrywka Twoja będzie trwała i trwała. Na początku napotykać będziemy niewielką ilość potworów, abyśmy mogli wkręcić się w grę i na spokojnie podejść do rozwijania naszego ekwipunku, by na statystykach podstawowych mieć jakieś szanse. W grze sterujemy postacią, gdzie do wyboru jest bardzo wiele zróżnicowanych klas. Możemy grać między innymi paladynem, amazonką, barbarzyńcą, czarodziejką czy nekromantą. Każda z wymienionych klas w Diablo 2 prezentuje inny typ rozgrywki oraz sposób, by mieć do walki ekwipunek przystosowany do danej klasy.

Na początku każdego aktu znajduje się kilka przydatnych dla nas elementów oraz wskazówek, by założony na siebie oręż był stosowny do nadciągającej walki. Graczy bardzo wciąga rozwijanie swoich postaci, co jest standardem w kategorii gier RPG, stając się jednocześnie najlepszym sposobem na prowadzenie długich sesji, czekając w końcu na finałową walkę. Ciekawym elementem jest to, że atrybuty z czasem są bardziej rozbudowane, dając nam przedmioty adekwatne do bohaterów. Grafikę obserwującą w grze, możemy ujrzeć z lotu ptaka, a fabuła jest niezwykle dobra, co jest jedną z najważniejszych rzeczy w grze Diablo 2 Pełna wersja.

Opisy i recenzje gier

Diablo 2 Download PC

Produkcja nie jest przystosowana tylko dla jednego gracza, ponieważ możliwość gry online jest jest bardzo ciekawą implementacją, jak na tytuł tak wiekowy. Więc, niezależnie jaki mamy system operacyjny, możemy obserwować mroczne, ale zielone łąki, czerpiąc przyjemność na obserwowaną rozgrywkę. Grę tą cechuje też to, że w postaciach o innych statystykach podstawowych szanse są w miarę wyrównane i od samego początku uruchomienia gry będziemy mogli intuicyjnie wszystko badać. Diablo 2 Download właśnie dlatego jak tak popularną grą, bo nie wymagała od graczy ciągłego sprawdzania, co trzeba zrobić, jak w innych podobnych grach.

Twórcy z Blizzard Entertainment stanęli na wysokości zadania, szykując dla graczy cztery rozległe krainy, gdzie każdy z bohaterów będzie odgrywać swoją rolę. Mapy te za każdym razem będą wyglądać nieco inaczej, ponieważ urządzenie instalujące gry ma w sobie pewien generator map, ukazując te same miejsca za każdym razem w trochę inny sposób. Jest to bardzo ciekawy zabieg, jak na rok wydania takich gier. W Diablo II ciężko o nudę. Zwiedzając mapę odnajdziemy dosłownie dziesiątki postaci niezależnych, ale i po drodze walczyć będzie można niewielką ilością potworów lub ich pokonując całą armię. Treści w tej grze są przygotowane z najwyższą starannością, a Ty już teraz masz możliwość odkryć tą historię z pomocą naszego serwisu. Diablo II to tytuł, w którym gracz zawsze znajdzie coś do roboty, widząc, że jest to też polska wersja.

Całkiem niedawno, pojawiło się też Diablo II Resurrected Download, które jest w odświeżonej wersji ze wszystkimi dodatkami. Też z pomocą dodatku Lord of Destruction, gra ta to odświeżony klasyk to pełna wersja, w którymi rozgrywka z motywami walki się ciągle rozwija, a gracz się oderwać od komputera po prostu nie może. Przedmioty, jakie napotkamy podczas gry mogą nam wyjątkowo dobrze pomóc, dając nam informację prosto od tajemniczego wędrowca. Umiejętności, jakie możemy rozwijać w trakcie gry, przydadzą nam się w trakcie rozwijania głównego wątku jakim jest fabuła.

Poradniki do gier

Jak pobrać Diablo 2 na PC

Jeśli Twoja karta graficzna nie jest najlepsza, Diablo 2 Download pozwoli na rozkoszowaniu się tą produkcją, pokazując fabułę, a potem na samym końcu znów zechcemy przejść na komputerze ten tytuł. Gra wprowadziła też automatyczne podnoszenie złota, abyśmy nie musieli ciągle tego robić. W grze Diablo II Resurrected znajdziemy wcześniej wspomnianą inspirującą fabułę, pokazując remaster z bardzo dobrej strony. Pozwala to na grę jednym ciągiem w niezwykle dobry tytuł.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Diablo 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Diablo 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Diablo 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Diablo 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.