GTA 5 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja + Mody Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz GTA 5 w Pełnej wersji!

17
GTA 5 Download

GTA 5 Download | Pełna Wersja z Online 🥇

Pobierz Najnowszą wersję GTA 5 na PC ⚡

Sprawdź nasze wydanie GTA 5 Download i graj już dzisiaj - jedna z najlepszych gier na świecie w najlepszej opcji. Sprzedana w prawie 100 milionach egzemplarzy. Jest to kolejna część gangsterskiego cyklu tworzonego przez studio Rockstar Games, które nie ma sobie równych. Czy chcesz już dzisiaj siać zniszczenie w tej nie do pobicia produkcji? Sprawdź dalszą część tego wpisu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 63GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


GTA 5 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

GTA 5 download


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 8 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

GTA 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

GTA 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA 5 pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

GTA 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze GTA V

Data premiery: 17 września 2013

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Czy wiesz, że...

Rockstar Games stało się ofiarą własnego sukcesu. Do momentu premiery "piątki" kolejne odsłony serii Grand Theft Auto pojawiały się dość regularnie i na wiele platform. Po prostu gra się sprzedawała, robiło się następną i aż do skutku... jakim się okazało GTA Online osadzone w świecie gry GTA 5. Prawde mówiąc, gdyby nie moduł sieciowy, mielibyśmy już z GTA 7/8 na spokojnie. Ale GTA Online okazało się być miażdżącym kieszenie Rockstar Games produktem, więc tak długo czekamy na następną część.


Trailer / zwiastun gry GTA V

GTA 5 Download PC

Zdecyduj się na GTA 5 Download tylko od nas, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie pobierania oraz dużej prędkości ściągania gry. Stabilność u nas to podstawa, dlatego warto wybrać akurat nasz Serwis – z modami, wbudowanym crackiem typu build-in podczas instalacji gry, optymalizacją i gwarantowanym działaniem gry na pewno korzystnie wpłynie na rozgrywkę i komfort grania. Tytuł ten to idealna okazja do pobrania tej gry na komputer PC lub laptop. Nie szukaj gdzie indziej, najlepsza gra na świecie tylko u nas! Dostępny jest też ceniony wśród graczy tryb Grand Theft Auto Online, który to spowodował, że tak długo Rockstar Games czeka z wydaniem następnej części.

GTA 5 Pobierz

Według nas, Grand Theft Auto V jest niezwykle udaną produkcją, szczególnie za sprawą GTA Online, ponieważ to właśnie ten tryb wciąga niesamowicie. W trybie fabularnym do tego dochodzi nam sterowanie aż trzema postaciami (i niekiedy psem :) ), co w dużym stopniu wydłuża naszą rozgrywkę, jeśli chcemy ją na przykład dobrze rozwinąć. Gra ma też wiele misji pobocznych poza samym głównym wątkiem fabularnym, aby zwiedzania świata San Andreas nie było widać końca. Nasze GTA V ma zastosowany aktualizator w opcji build-in, nie będzie wymagane dodatkowe kopiowanie plików lub pobieranie różnych kluczy aktywacyjnych.

Omawiana gra GTA V Download PC jest najbardziej ulubioną odsłoną odsłoną przeważnie u młodszego pokolenia. Ale i są ku temu stosowne przesłanki, ze względu na nastawienie tytułu na bardziej "rozrywkowy" styl gry. Mocną różnicę można odczuć w przypadku poprzedniej odsłony, gdzie klimat był zdecydowanie bardziej poważny, a sama rozgrywka była bliższa do realności, niż czerpania ciągłej satysfakcji z gry, niczym na starych automatach do gier. No bo czy dałoby się wyobrazić całą zawartość oraz content poprzedniej części w aktualnym trybie GTA Online? Nam się wydaje, że nie za bardzo...

Seria Grand Theft Auto po raz pierwszy jest w tak długiej przerwie od wydania kolejnej odsłony. W poprzednich odsłonach GTA albo brakowało technologicznych możliwości na stworzenie produktu tak wciąż żywego, albo trafiała ona w gustach raczej starszych odbiorców. W przysłowiowej ,,piątce" mechanika jest bardziej lekka, a strzelanie zostało mocno przeprojektowane pod większe czerpanie satysfakcji. W każdej grze, jak i też w każdej serii następują z czasem pewne zmiany i uproszczenia, aby się dostosować do rynku i potrzeb osób chcących zagrać w kolejną odsłonę serii. Deweloperzy ze studia Rockstar North chyba przeszli samych siebie, bo stworzyli grę tak kompletną, że po tylu latach nadal do pobrania GTA chętnych nie brakuje.

Grand Theft Auto V Download

GTA V Download PC jest bardzo zaawansowaną w formy zabawy produkcją, którą instalujesz od razu po pobraniu gry z naszej strony na swoim komputerze PC lub laptopie. Na dodatek w grze też możemy się nieco rozerwać poprzez przejażdżki quadem po trasach górzystych, przechodząc przez różne misje, ciągle przełączać się na wszystkich z trzech bohaterów, odwiedzić klub ze striptizem i się dobrze upić alkoholem, a potem wsiąść za kierownicę jeżdżąc po fikcyjnym mieście Los Santos. Lub obojętnie kiedy chce, zagrać sobie na Multi. Gracz może czuć pełną swobodę i dowolność, jak w mało której grze. Z naszego Serwisu produkcje przygotowane jest z najwyższą starannością, chcemy aby każdy był zadowolony i chętnie dalej pobierał od nas tylko najlepsze gry, w tym kolejne i poprzednie odsłony serii Grand Theft Auto.

W naszym Serwisie pobierasz GTA 5 oraz niezwykle popularny tryb wieloosobowy ukazując zaprezentowany w tytule świat San Andreas w trochę innym świetle. Jest to pełna wersja gry, która nie wymaga klucza aktywacyjnego, bez pobierania plików z niepewnych źródeł, bez limitów prędkości i żadnych ograniczeń podczas uzyskiwania GTA V Download na swój system operacyjny. Pobieranie z naszej strony jest też z możliwością pauzy w trakcie ściągania gry i kontynuowania nawet po kilku dniach nie tracąc postępów. Jako jedyni udowadniamy działanie naszych programów, które instalują grę faktycznie na komputerze, a nie jak to starają się zaprezentować inne strony - przez przeglądarkę lub w jakiś innych dziwnych formach. Sprawdź jak dobre są nasze usługi, bo najlepsza gra może być tylko na najlepszej stronie, prawda?

Recenzje gier

GTA 5 Pełna wersja

Ciesz się już teraz tytułem GTA V Pobierz i nie czekaj z instalacją na dysku twardym, bo nie ma na co! Oryginalna wersja to naprawdę fajna gra, ale wzbogacając ją o mody, dodając optymalizację i trainery –zapewniamy sobie dzięki temu długie godziny przed komputerem i świetną zabawę na pełnych obrotach. Dołącz już teraz do reszty graczy, którzy już są w grze i skorzystaj z najlepszej opcji tylko w tym Serwisie. Przygodę w grze rozpoczniemy w wielkim i rozległym stanie San Andreas i zabierze on nas do fikcyjnego miasta Los Santos będziemy głównie grać. W tej odsłonie serii Grand Theft Auto głównych bohaterów jest aż trzech, którzy prowadzą swoje niezbyt bezpieczne i kolorowe życie. GTA V Download otwiera przed nami coraz to nowsze możliwości i grać możemy na przemian takimi postaciami jak: Franklin, Trevor Philips oraz Michael de Santa.

Po przełączeniu się na inną postać pojawimy się w innym miejscu, do tego towarzyszyć mogą temu charakterystyczne zachowania, jak na przykład bójka, bądź agresywne wymijanie się na ulicach dróg. Grand Theft Auto 5 jest pod tym kątem stworzone jak mało która gra. Ciężko jest zliczyć ile znajdziemy tutaj aktywności. Świat San Andreas osadzony w GTA 5 Download PC jest wręcz stworzony do prowadzenia ciągłych interakcji z otoczeniem. Ciężko jest tutaj się nudzić, bo gracz ma ciągle wiele rzeczy do zrobienia, o co Rockstar Games bardzo dobrze zadbał - aby jak najwięcej czasu ludzie spędzali z grą. Głównym zajęciem w grze jest z całą pewnością wykonywanie zadań i rozmaitych misji, które będziemy otrzymywać od osób bliżej nam znanych lub tych dopiero poznanych.

Jednakże najciekawszym zajęciem są napady jak i też one odgrywają tutaj główną rolę. Zaplanowanie napadu, dobór osób do pomocy jest na pewno bardzo ciekawym przeżyciem, a co dopiero staranne jego przeprowadzenie. Przed wykonaniem napadu Grand Theft Auto 5 Pobierz PC będziemy musieli wcześniej zdobyć wymagane wyposażenie oraz wykonać kilka mniejszych misji. Następnym krokiem będzie tak jak mówiliśmy wcześniej - wynajęcie pomocników do danego zadania, wybór konkretnej metody przeprowadzenia skoku i jedyne co nam pozostanie to wyruszenie na akcję.

Każdy kto jest obeznany z całą serią Grand Theft Auto V Download PC już wie, że znajdziemy tutaj też wiele mniejszych zadań do wykonania będące traktowane jako misje poboczne, więc jeśli znudzi nam się wykonywanie misji fabularnych, bez problemu będziemy mieli wiele innych ciekawych zleceń do zrobienia. Jedna z postaci, przestępca Michael jest objęty programem ochrony świadków i jego życie toczy się jak zawsze do momentu, w którym udaje mu się nakryć swoją (jak mu się wydawało) wierną żonę GTA 5 Download na zdradzie z jej instruktorem od tenisa.

Opisy i recenzje gier

GTA V Download PC

Złość Michaela sięgnęła zenitu, więc aby się odegrać postanawia zniszczyć willę instruktora. Jednak okazała się być ona nie tą willą co trzeba i Michael doszczętnie zniszczył własność barona narkotykowego. Po tym incydencie jeden z protagonistów z braku pomysłu, powraca do swojego dawnego zawodu. W GTA V Pobierz napadnie na sklep z biżuterią, aby uzyskać wystarczającą gotówkę na pokrycie strat jakie poniósł wcześniej wymieniony baron. Napad na jubilera nie mógł obyć się bez echa i informacje o nim dotarły do dawnego partnera, niejakiego Trevora Philipsa.

Po niedługim czasie Trevor odnajduje poszukiwanego Michaela i sugeruje mu oraz nakłania go, aby znów zaczęli współpracować - GTA V Do pobrania pozwala na wiele wątków fabularnych ze względu na trzech protagonistów. Niedługo po tych zdarzeniach do obu bohaterów postanawia dołączyć się trzeci, Franklin pochodzący z getta, o dużych aspiracjach i chęciach wkroczenia w przestępcze życie w prostym celu - uzyskania bardzo dużej ilości gotówki. Podczas grania w świetną produkcję GTA 5 Pobierz PC będziemy mogli swobodnie przełączać się między trzema protagonistami, praktycznie w dowolnej chwili jeśli nie jesteśmy w trakcie misji fabularnych.

Warto też nadmienić, że misje poboczne mogą nam przydać się w celu poznania większej ilości informacji w grze GTA 5 Pobierz na temat głównych bohaterów tego tytułu. Wszystkie te rzeczy dzieją się w mieście Los Santos. Metropolia ta jest naprawdę potężna i posiada wiele elementów, które możemy zwiedzić oraz zobaczyć. Grand Theft Auto V to gra z ogromnym potencjałem na dalszy rozwój fabularny ze względu na bardzo rozległy świat, bo ciężko by tutaj było nie upchnąć dodatkowej zawartości pokazując, że gracz myślący o tym tytule pod kątem fabuły też jest ważny.

Oczekiwania na kolejną część przez Grand Theft Auto Online

Miasto te jest wzorowane na Los Angeles oraz okolic, więc do pomocy zostało wykorzystane ponad 250 tysięcy fotografii prezentujących te miasto. Twórcy GTA V do pobrania za darmo nie zaprzestali na wprowadzaniu jedynie samych drapaczy chmur, ale również dopieścili takie elementy jak okolice i jej tereny, wybrać się będziemy mogli do podmiejskich miejsc, wejść na molo bądź zanurkować w oceanie. Aby dostać się do konkretnych miejsc będziemy musieli wykorzystać.

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA 5 na PC

W GTA 5 Pełna Wersja mamy setki pojazdów dzięki podstawowej pełnej wersji gry i opcjonalnym modom do GTA V przygotowanych przez nasz Zespół, które są zawarte razem z naszym wydaniem gry, ale nie są one instalowane razem z samą grą. Najpierw instaluje się zwykła podstawka, a potem jeśli ktoś zechce dołożyć paczkę modyfikacji do gry, nie będzie z tym żadnego problemu.

Grafika w grze może być standardowa, ale jest też możliwość polepszenia efektów wizualnych w grze do nawet jakości Ultra HD (4K) pod mocniejszy sprzęt, ale znajdą się też modyfikacje, które pozwolą na optymalizację gry GTA 5 pod właśnie słabsze komputery i w tym laptopy, które pogorszą grafikę i inne efekty w grze, albo pozwolą na lepsze przystosowanie gry GTA 5 PC Pełna wersja pod sprzęt jakiego używamy, dlatego gra z naszego Serwisu będzie mogła działać na praktycznie każdym sprzęcie, który teoretycznie nie powinien pozwolić na uruchomienie się gry w grywalnej jakości - z naszym wydaniem Grand Theft Auto 5 wszystko jest możliwe!

W przypadku pobierania gry z naszej strony nie musisz zwracać uwagi na wymagania minimalne, gdyż zestaw optymalizacji jaki możesz opcjonalnie dodać w trakcie instalacji jest wystarczający, by grać na każdym sprzęcie. Warto pamiętać, że że starsze wydanie przez Rockstar Games Grand Theft Auto V na konsole działało płynnie i wyglądało równie dobrze, co teraz. Tak więc wieloletnie komputery, niezależnie jaki mają system operacyjny, będą w stanie sobie poradzić z grą, nawet gdy ich pamięć ram lub karta graficzna w teorii nie powinny uruchomić tej gry. Na Xbox gra wyszła jako na jedną z pierwszych platform, a tam pamięć ram nie powalała na kolana, prawda? Jakby nie patrzeć, optymalizacja w grach na komputery wymaga trochę większego zaangażowania ze strony twórców, więc Rockstar Games nie zawiodło w tej sprawie, ale z czasem zaczęły być potrzebne modyfikacje do Grand Theft Auto V.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie GTA 5 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
GTA 5 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. GTA 5 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z grą, więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam GTA 5 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.