GTA 5 Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Masz dość wysokich cen gier? Pobieraj za darmo już dziś!

17
GTA 5 Download

Sprawdź nasz poradnik GTA 5 Download - jedna z najlepszych gier na świecie w najlepszej opcji. Sprzedana w prawie 100 milionach egzemplarzy. Jest to kolejna część gangsterskiego cyklu tworzonego przez studio Rockstar Games, które nie ma sobie równych. Czy chcesz już dzisiaj siać zniszczenie w tej nie do pobicia produkcji? Sprawdź dalszą część tego wpisu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 63GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
  Pewność i satysfakcja. Wybierając nasz poradnik masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
  Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Poradnik, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Nie przepłacaj i graj już dziś 


Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

GTA 5 download

Instalacja gry - link do pobrania gry jest pod zdjęciami

Na obrazku niżej jest przykładowy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to np. plik setup.exe

GTA 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

GTA 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA 5 pelna wersja

GTA 5 download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak może wyglądać proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowe informacje o grze GTA V

Data premiery: 17 września 2013

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Czy wiesz, że...

Rockstar Games stało się ofiarą własnego sukcesu. Do momentu premiery "piątki" kolejne odsłony serii Grand Theft Auto pojawiały się dość regularnie i na wiele platform. Po prostu gra się sprzedawała, robiło się następną i aż do skutku... jakim się okazało GTA Online osadzone w świecie gry GTA 5. Prawde mówiąc, gdyby nie moduł sieciowy, mielibyśmy już z GTA 7/8 na spokojnie. Ale GTA Online okazało się być miażdżącym kieszenie Rockstar Games produktem, więc tak długo czekamy na następną część.


Trailer / zwiastun gry GTA V

Poniższy tekst jest wyłącznie recenzją gry, a dodane frazy takie jak "Download", "Pobierz" itp. są wyłącznie w celu lepszych efektów pozycjonowania. Nie mają przełożenia na Usługę, której dotyczy nasza strona jaką jest nabycie poradnika Jak można tanio zdobyć gry na komputer, co jest jasno przedstawione na stronie oraz w regulaminie Usługi i nie jest w żaden sposób ukrywane.

GTA 5 Download

Według nas, Grand Theft Auto V jest niezwykle udaną produkcją, szczególnie za sprawą GTA Online, ponieważ to właśnie ten tryb wciąga niesamowicie. W trybie fabularnym do tego dochodzi nam sterowanie aż trzema postaciami (i niekiedy psem :) ), co w dużym stopniu wydłuża naszą rozgrywkę, jeśli chcemy ją na przykład dobrze rozwinąć. Gra ma też wiele misji pobocznych poza samym głównym wątkiem fabularnym, aby zwiedzania świata San Andreas nie było widać końca.

Omawiana gra GTA V Download PC jest najbardziej ulubioną odsłoną odsłoną przeważnie u młodszego pokolenia. Ale i są ku temu stosowne przesłanki, ze względu na nastawienie tytułu na bardziej "rozrywkowy" styl gry. Mocną różnicę można odczuć w przypadku poprzedniej odsłony, gdzie klimat był zdecydowanie bardziej poważny, a sama rozgrywka była bliższa do realności, niż czerpania ciągłej satysfakcji z gry, niczym na starych automatach do gier. No bo czy dałoby się wyobrazić całą zawartość oraz content poprzedniej części w aktualnym trybie GTA Online? Nam się wydaje, że nie za bardzo...

Seria Grand Theft Auto po raz pierwszy jest w tak długiej przerwie od wydania kolejnej odsłony. W poprzednich odsłonach GTA albo brakowało technologicznych możliwości na stworzenie produktu tak wciąż żywego, albo trafiała ona w gustach raczej starszych odbiorców. W przysłowiowej ,,piątce" mechanika jest bardziej lekka, a strzelanie zostało mocno przeprojektowane pod większe czerpanie satysfakcji. W każdej grze, jak i też w każdej serii następują z czasem pewne zmiany i uproszczenia, aby się dostosować do rynku i potrzeb osób chcących zagrać w kolejną odsłonę serii. Deweloperzy ze studia Rockstar North chyba przeszli samych siebie, bo stworzyli grę tak kompletną, że po tylu latach nadal do pobrania GTA chętnych nie brakuje.

Grand Theft Auto V Download

GTA V Download PC jest bardzo zaawansowaną w formy zabawy produkcją, którą instalujesz od razu po pobraniu gry z naszej strony na swoim komputerze PC lub laptopie. Na dodatek w grze też możemy się nieco rozerwać poprzez przejażdżki quadem po trasach górzystych, przechodząc przez różne misje, ciągle przełączać się na wszystkich z trzech bohaterów, odwiedzić klub ze striptizem i się dobrze upić alkoholem, a potem wsiąść za kierownicę jeżdżąc po fikcyjnym mieście Los Santos. Lub obojętnie kiedy chce, zagrać sobie na Multi. Gracz może czuć pełną swobodę i dowolność, jak w mało której grze. Z naszego Serwisu produkcje przygotowane jest z najwyższą starannością, chcemy aby każdy był zadowolony i chętnie dalej pobierał od nas tylko najlepsze gry, w tym kolejne i poprzednie odsłony serii Grand Theft Auto.

Recenzje gier

GTA 5 Pełna wersja

Przygodę w grze rozpoczniemy w wielkim i rozległym stanie San Andreas i zabierze on nas do fikcyjnego miasta Los Santos będziemy głównie grać. W tej odsłonie serii Grand Theft Auto głównych bohaterów jest aż trzech, którzy prowadzą swoje niezbyt bezpieczne i kolorowe życie. GTA V Download otwiera przed nami coraz to nowsze możliwości i grać możemy na przemian takimi postaciami jak: Franklin, Trevor Philips oraz Michael de Santa.

Po przełączeniu się na inną postać pojawimy się w innym miejscu, do tego towarzyszyć mogą temu charakterystyczne zachowania, jak na przykład bójka, bądź agresywne wymijanie się na ulicach dróg. Grand Theft Auto 5 jest pod tym kątem stworzone jak mało która gra. Ciężko jest zliczyć ile znajdziemy tutaj aktywności. Świat San Andreas osadzony w GTA 5 Download PC jest wręcz stworzony do prowadzenia ciągłych interakcji z otoczeniem. Ciężko jest tutaj się nudzić, bo gracz ma ciągle wiele rzeczy do zrobienia, o co Rockstar Games bardzo dobrze zadbał - aby jak najwięcej czasu ludzie spędzali z grą. Głównym zajęciem w grze jest z całą pewnością wykonywanie zadań i rozmaitych misji, które będziemy otrzymywać od osób bliżej nam znanych lub tych dopiero poznanych.

Jednakże najciekawszym zajęciem są napady jak i też one odgrywają tutaj główną rolę. Zaplanowanie napadu, dobór osób do pomocy jest na pewno bardzo ciekawym przeżyciem, a co dopiero staranne jego przeprowadzenie. Przed wykonaniem napadu Grand Theft Auto 5 Pobierz PC będziemy musieli wcześniej zdobyć wymagane wyposażenie oraz wykonać kilka mniejszych misji. Następnym krokiem będzie tak jak mówiliśmy wcześniej - wynajęcie pomocników do danego zadania, wybór konkretnej metody przeprowadzenia skoku i jedyne co nam pozostanie to wyruszenie na akcję.

Każdy kto jest obeznany z całą serią Grand Theft Auto V Download PC już wie, że znajdziemy tutaj też wiele mniejszych zadań do wykonania będące traktowane jako misje poboczne, więc jeśli znudzi nam się wykonywanie misji fabularnych, bez problemu będziemy mieli wiele innych ciekawych zleceń do zrobienia. Jedna z postaci, przestępca Michael jest objęty programem ochrony świadków i jego życie toczy się jak zawsze do momentu, w którym udaje mu się nakryć swoją (jak mu się wydawało) wierną żonę GTA 5 Download na zdradzie z jej instruktorem od tenisa.

Opisy i recenzje gier

GTA V Download PC

Złość Michaela sięgnęła zenitu, więc aby się odegrać postanawia zniszczyć willę instruktora. Jednak okazała się być ona nie tą willą co trzeba i Michael doszczętnie zniszczył własność barona narkotykowego. Po tym incydencie jeden z protagonistów z braku pomysłu, powraca do swojego dawnego zawodu. W GTA V Pobierz napadnie na sklep z biżuterią, aby uzyskać wystarczającą gotówkę na pokrycie strat jakie poniósł wcześniej wymieniony baron. Napad na jubilera nie mógł obyć się bez echa i informacje o nim dotarły do dawnego partnera, niejakiego Trevora Philipsa.

Po niedługim czasie Trevor odnajduje poszukiwanego Michaela i sugeruje mu oraz nakłania go, aby znów zaczęli współpracować - GTA V Do pobrania pozwala na wiele wątków fabularnych ze względu na trzech protagonistów. Niedługo po tych zdarzeniach do obu bohaterów postanawia dołączyć się trzeci, Franklin pochodzący z getta, o dużych aspiracjach i chęciach wkroczenia w przestępcze życie w prostym celu - uzyskania bardzo dużej ilości gotówki. Podczas grania w świetną produkcję GTA 5 Pobierz PC będziemy mogli swobodnie przełączać się między trzema protagonistami, praktycznie w dowolnej chwili jeśli nie jesteśmy w trakcie misji fabularnych.

Warto też nadmienić, że misje poboczne mogą nam przydać się w celu poznania większej ilości informacji w grze GTA 5 Pobierz na temat głównych bohaterów tego tytułu. Wszystkie te rzeczy dzieją się w mieście Los Santos. Metropolia ta jest naprawdę potężna i posiada wiele elementów, które możemy zwiedzić oraz zobaczyć. Grand Theft Auto V to gra z ogromnym potencjałem na dalszy rozwój fabularny ze względu na bardzo rozległy świat, bo ciężko by tutaj było nie upchnąć dodatkowej zawartości pokazując, że gracz myślący o tym tytule pod kątem fabuły też jest ważny.

Oczekiwania na kolejną część przez Grand Theft Auto Online

Miasto te jest wzorowane na Los Angeles oraz okolic, więc do pomocy zostało wykorzystane ponad 250 tysięcy fotografii prezentujących te miasto. Twórcy GTA V do pobrania za darmo nie zaprzestali na wprowadzaniu jedynie samych drapaczy chmur, ale również dopieścili takie elementy jak okolice i jej tereny, wybrać się będziemy mogli do podmiejskich miejsc, wejść na molo bądź zanurkować w oceanie. Aby dostać się do konkretnych miejsc będziemy musieli wykorzystać.

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA 5 na PC

W GTA 5 Pełna Wersja mamy setki pojazdów dzięki podstawowej pełnej wersji gry i opcjonalnym modom do GTA V przygotowanych przez nasz Zespół, które są zawarte razem z naszym wydaniem gry, ale nie są one instalowane razem z samą grą. Najpierw instaluje się zwykła podstawka, a potem jeśli ktoś zechce dołożyć paczkę modyfikacji do gry, nie będzie z tym żadnego problemu.

Grafika w grze może być standardowa, ale jest też możliwość polepszenia efektów wizualnych w grze do nawet jakości Ultra HD (4K) pod mocniejszy sprzęt, ale znajdą się też modyfikacje, które pozwolą na optymalizację gry GTA 5 pod właśnie słabsze komputery i w tym laptopy, które pogorszą grafikę i inne efekty w grze, albo pozwolą na lepsze przystosowanie gry GTA 5 PC Pełna wersja pod sprzęt jakiego używamy, dlatego gra z naszego Serwisu będzie mogła działać na praktycznie każdym sprzęcie, który teoretycznie nie powinien pozwolić na uruchomienie się gry w grywalnej jakości - z naszym wydaniem Grand Theft Auto 5 wszystko jest możliwe!

Warto pamiętać, że że starsze wydanie przez Rockstar Games Grand Theft Auto V na konsole działało płynnie i wyglądało równie dobrze, co teraz. Tak więc wieloletnie komputery, niezależnie jaki mają system operacyjny, będą w stanie sobie poradzić z grą, nawet gdy ich pamięć ram lub karta graficzna w teorii nie powinny uruchomić tej gry. Na Xbox gra wyszła jako na jedną z pierwszych platform, a tam pamięć ram nie powalała na kolana, prawda? Jakby nie patrzeć, optymalizacja w grach na komputery wymaga trochę większego zaangażowania ze strony twórców, więc Rockstar Games nie zawiodło w tej sprawie, ale z czasem zaczęły być potrzebne modyfikacje do Grand Theft Auto V.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej