GTA Vice City Download [PC] ⚡️ Pełna wersja po polsku

Pełne wersje gier

GTA Vice City Download

17
GTA Vice City Download

GTA Vice City Download | Pełna Wersja PL 🥇

Gra prezentowane w tym wpisie będzie świetnym uzupełnieniem dla osób posiadających wszystkie części serii GTA, ale brakuje im właśnie Vice City. Oczywiście to jest nie tylko dla tych osób, ale i dla innych którzy z chęcią by skorzystali z GTA Vice City Download więc o to jest nasz autorski instalator pobierający tą grę. Jest ona po polsku, czyli zawiera pełne spolszczenie GTA Vice City także tutaj również o zrozumienie o czym jest gra będzie bardzo proste. Sama fabuła i rozgrywka jest latach osiemdziesiątych. Prezentowana gra jest w pewnym sensie rozwinięciem poprzedniej części, ale nie ma tutaj praktycznie żadnego powiązania. Instalator prezentowany we wpisie jest programem ściągającym na Twój komputer stacjonarny lub laptop pełną wersję gry, z której będziesz zadowolony.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium III 1.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2.8GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 32MB akcelerator 3D lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

GTA Vice City Download

Czy wiesz, że...

GTA Vice City pod względem możliwości technologicznych znacząco wyprzedzało inne gry wydawane w tym samym okresie? Wtedy odsłona Vice City od Rockstara stanowiła nowy początek rozbudowanych gier w erze 3D. Co prawda "trójka" już też była w 3D, ale wiele jej brakowało. Vice City to swego rodzaju prekursor gier z otwartym światem w następnych latach.

Sprawdź instalator poniżej

GTA Vice City pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

GTA Vice City pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA Vice City download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

GTA Vice City pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA Vice City download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA Vice City pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

GTA Vice City download pelna wersja

GTA Vice City download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA Vice City się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA Vice City

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze GTA Vice City

Data premiery: 27 października 2002

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry GTA Vice City

GTA Vice City Download

Czytając ten wpis masz przed sobą GTA Vice City Pełna wersja. Co to znaczy? Jest to całkowicie pełnoprawna gra z pełnym spolszczeniem, zawierająca wszystkie potrzebne elementy do całkowitego zanurzenia się w świecie Vice City – bardzo lubianym przez graczy GTA Vice City Download. Po samym mieście możemy się poruszać najróżniejszymi pojazdami. Jeśli lubimy sportowe auta, nie ma problemu. Jeśli zaś chcemy wyjechać na ulice miast czołgiem, taka możliwość również się znajdzie w grze.

GTA Vice City Pobierz

Nowością w grze jest dostępność motocykli, sportowych łodzi motorowych oraz helikopterów, nawet tych z możliwością ostrzału pozostałych ludzi poruszających się po uliczkach miasta. Jest to trend, który pojawił się w San Andreas i następnych odsłonach. Naszą samą rozgrywkę podczas poruszania się w pojazdach w GTA Vice City Pobierz będą umilać stacje radiowe z klimatyczną muzyką co do lokacji oraz samych lat, w których się toczy cała historia. W samym mieście znajdziemy wielkie wieżowce oraz slumsy, są bardzo zróżnicowane metropolia w grze - zatłoczone lokacje oraz ciekawe miejsca do zwiedzenia poruszając się pieszo lub naszym ulubionym pojazdem.

Spotkać można też tutaj bardzo ciekawe postacie pomijając głównych bohaterów gry, są to takie osoby jak znani politycy, gwiazdy rocka czy zwykli śmieciarze. GTA Vice City Pobierz PC jest bardzo dopracowane w szczegóły i detale, mimo starszej daty wydania gry widać, że Twórcy bardzo się przyłożyli do stworzenia tego tytułu.

Recenzje gier

GTA Vice City Pełna wersja

Był to też w pewnym stopniu przełom podczas tworzenia gier tego typu, a GTA Vice City Download pokazało nowe opcje i możliwości, które są do teraz rozwijane i udoskonalane w dalszych odsłonach cyklu. Jak w każdej grze od Rockstar Games znajdziemy różne easter egg, których na pierwszy rzut oka wcale nie widać w grze, a jednak one się znajdują podczas głębszych poszukiwań.

Pomysłów na dalszą grę nie ma końca, wybierając najlepsze udogodnienia, które daje nasz autorski instalator pobierający pełną prędkością Twojego łącza internetowego GTA Vice City Download PC. Wykorzystanie najnowszych technologii tworzenia instalatorów pobierających gry pełną prędkością łącza również się zalicza do tego tytułu, a każdy instalator tworzymy z myślą o maksymalnej satysfakcji z otrzymanej gry. Nie oczekuj plików brakujących oraz dalszych etapów weryfikacji, które są niepotrzebne.

Opisy i recenzje gier

GTA Vice City Download PC

Jeśli skorzystasz z naszego programu będziesz w posiadaniu najlepszego oprogramowania umożliwiającego automatyczne pobranie i kontynuowanie ściągania gry w dowolnym przez siebie czasie, a na dodatek możesz od razu zainstalować grę. Gdy już będziesz mieć GTA Vice City Pełna wersja nie czeka Ciebie nic innego niż wielogodzinne sesje przed swoim monitorem. Gra jak swoje poprzedniczki posiada ogromny pakiet zadań oraz misji do wykonania, również tych pobocznych.

Twórcy gry wykonali kawał solidnej roboty. Znajdziemy tutaj też elementy zwane jako znajdźki GTA Vice City Download, których też w tej odsłonie gry nie brakuje. Standardowo czekają nas liczne kradzieże, rabunki, morderstwa, pełne akcji strzelaniny oraz pościgi policyjne.

Do wyboru mamy trzydzieści rodzajów broni zaczynając od najzwyklejszej pałki, a kończąc na karabinie snajperskim, bombach czy karabinów ciężkiego kalibru w GTA Vice City Pobierz. Nie ma takiej rzeczy jakiej byśmy nie mogli zrealizować w grze, każdy nasz pomysł będzie można wprowadzić do gry, a jeśli nasza wyobraźnia przerasta możliwości gry – z pomocą przychodzą mody, Jak każdy wie, Vice City jest to miasto słoneczne więc nie mogło zabraknąć tutaj pięknych plaż i ludzi na nich. Można również z nimi na tej plaży spędzić czas albo pozabijać wszystkich po kolei.

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA Vice City na PC

Gra GTA Vice City Pełna wersja jest wyjątkowo ciekawa, sam gracz jest na dosłownie piaskownicy i również z pomocą kodów może wywołać chaos jak nigdy dotąd. W tej grze po prostu nie da się nudzić, więc nie czekaj i wybierz naszą stronę i skorzystaj już teraz z naszej strony!

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś