Heavy Rain Download

Pełne wersje gier

Pobierz Heavy Rain w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Heavy Rain Download

Heavy Rain Download Pełna Wersja 🥇

Heavy Rain Pobierz PC ⚡

Heavy Rain Pełna wersja to gra przygodowa z elementami zręcznościowymi, ale posiadająca trochę wątków akcji i symulacji prowadzenia interaktywnego filmu w grze. Cała fabuła kręci się wokół sprawy seryjnego mordercy, dlatego też Heavy Rain Download zaliczana jest do gier z kategorii kryminał i thriller. Sam seryjny morderca jest nazywany jako Zabójca z origami, stąd też w wielu elementach prezentujących tą grę widać origami Heavy Rain Pobierz.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 35GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/heavy-rain-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/heavy-rain-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/heavy-rain-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Heavy Rain Download

Sam widok gry jest ukazany z perspektywy trzecioosobowej, jednym to będzie odpowiadać, a drugim ten tryb gry będzie całkowicie przeszkadzał. Oczywiście i tak warto pomyśleć nad tym, czy sama różnica w widoku jest dla nas taka znacząca. Sama gra Heavy Rain Download PC jest grą wartą uwagi, choć posiada swój szary i dosyć specyficzny klimat – gra ta podbije serca niejednego gracza.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Heavy Rain pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Heavy Rain pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Heavy Rain download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Heavy Rain pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Heavy Rain download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Heavy Rain pelna wersja

Heavy Rain download pelna wersja

Heavy Rain download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Heavy Rain się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Heavy Rain

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Heavy Rain Pobierz

Osoby kochające realizm w grach, zwłaszcza który jest dopracowany pod względem detali, odbiór mimiki twarzy naszych bohaterów w Heavy Rain Pobierz PC będzie wiernie ją przedstawiał zależnie od sytuacji w jakiej się znajdujemy i co w danej chwili robimy. W całej historii gry jest kładziony duży nacisk na moralność i etykę.

Dużo w tej grze zależy od naszych własnych wyborów, dlatego jeśli w Heavy Rain Pełna wersja dokonany wybór będzie niezbyt trafiony, odbije się to na naszej dalszej rozgrywce. Pobieranie z naszej strony Heavy Rain Pełna wersja będzie doskonałym wyborem.

Recenzje gier

Heavy Rain Pełna wersja

Korzystając z naszego profesjonalnego oprogramowania pobierającego grę masz pełną swobodę korzystania i ściągania. Heavy Rain Download to zaktualizowana gra, posiada wszystkie opcje, nic nie zostało wycięte z oryginalnego wydania i cała zawartość jest gotowa do pobrania.

Prostota w obsłudze i jednocześnie funkcjonalność to dla nas priorytet, dlatego oddajemy w Twoje ręce Heavy Rain Pełna wersja PC, abyś mógł się cieszyć tą świetną grą na swoim komputerze PC lub laptopie tak długo, jak tylko będziesz chciał.

Opisy i recenzje gier

Heavy Rain Download PC

Gra stawia mocny nacisk na realizm, dlatego uznaliśmy, że ta kategoria symulatorów będzie dobra dla Heavy Rain Pobierz. Zalecamy skorzystać z naszego instalatora i nie szukać bez potrzeby dalszych stron. Dajemy tyle ile tylko można, więc warto skorzystać z pobierania od nas – z naszymi grami będziesz bardzo zadowolony. Heavy Rain Pełna wersja to bardzo dobry pomysł na świetną zabawę.

Ciekawym faktem w Heavy Rain Download jest to, że nawet śmierć jednego z bohaterów nie kończy naszej rozgrywki (gracz kieruje na zmianę czterema postaciami), a wpływa na jej finalne zakończenie, które będziemy mogli zobaczyć. Wracając do tych czterech postaci, protagonistami w Heavy Rain Pobierz jest dziennikarka Madison Paige, agent FBI Norman Jayden, Ethan Mars próbujący ocalić swojego porwanego syna oraz detektyw Scott Shelby.

Taka różnorodność osób, którymi będziemy mogli grać w Heavy Rain Download PC genialnie wpływa na dalszą rozgrywkę, ponieważ każda z tych osób ma całkowicie odmienną motywację i swoją historię.

Poradniki do gier

Jak pobrać Heavy Rain na PC

Wracając jeszcze do wcześniej opisywanego realizmu postaci, a mianowicie mimiki twarzy w Heavy Rain Pobierz PC, jak na czas powstawania produkcji technologia ta dobrze obrazowała uczucia naszych bohaterów. Skąpane w deszczu i ponure lokacje potrafią budować poczucie przygnębienia. Dlatego gra Heavy Rain Download jest wyjątkowo mocno postawiona pod względem realizmu.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Heavy Rain płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Heavy Rain działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Heavy Rain już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Heavy Rain i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.