Heavy Rain Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC

Heavy Rain Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC

5

heavy rain na komputer pobierz pc

Heavy Rain Download PC Pełna wersja PL
Heavy Rain Pobierz Pełna wersja PC

Heavy Rain Pełna wersja to gra przygodowa z elementami zręcznościowymi, ale posiadająca trochę wątków akcji i symulacji prowadzenia interaktywnego filmu w grze. Cała fabuła kręci się wokół sprawy seryjnego mordercy, dlatego też Heavy Rain Download zaliczana jest do gier z kategorii kryminał i thriller. Sam seryjny morderca jest nazywany jako Zabójca z origami, stąd też w wielu elementach prezentujących tą grę widać origami Heavy Rain Pobierz. Sam widok gry jest ukazany z perspektywy trzecioosobowej, jednym to będzie odpowiadać, a drugim ten tryb gry będzie całkowicie przeszkadzał. Oczywiście i tak warto pomyśleć nad tym, czy sama różnica w widoku jest dla nas taka znacząca. Sama gra Heavy Rain Download PC jest grą wartą uwagi, choć posiada swój szary i dosyć specyficzny klimat – gra ta podbije serca niejednego gracza. Osoby kochające realizm w grach, zwłaszcza który jest dopracowany pod względem detali, odbiór mimiki twarzy naszych bohaterów w Heavy Rain Pobierz PC będzie wiernie ją przedstawiał zależnie od sytuacji w jakiej się znajdujemy i co w danej chwili robimy. W całej historii gry jest kładziony duży nacisk na moralność i etykę. Dużo w tej grze zależy od naszych własnych wyborów, dlatego jeśli w Heavy Rain Pełna wersja dokonany wybór będzie niezbyt trafiony, odbije się to na naszej dalszej rozgrywce.

9.5

Ocena Ekipy

Parametry gry

Gra kryminał
10.0
Sterowanie
9.0
Fabuła
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Interesujący gameplay
 • Bliskie interaktywnego filmu
 • Rozbudowana gra
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 35GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Heavy Rain

Pobieranie z naszej strony Heavy Rain Pełna wersja będzie doskonałym wyborem. Korzystając z naszego profesjonalnego oprogramowania pobierającego grę masz pełną swobodę korzystania i ściągania. Heavy Rain Download to zaktualizowana gra, posiada wszystkie opcje, nic nie zostało wycięte z oryginalnego wydania i cała zawartość jest gotowa do pobrania. Prostota w obsłudze i jednocześnie funkcjonalność to dla nas priorytet, dlatego oddajemy w Twoje ręce Heavy Rain Pełna wersja PC, abyś mógł się cieszyć tą świetną grą na swoim komputerze PC lub laptopie tak długo, jak tylko będziesz chciał. Gra stawia mocny nacisk na realizm, dlatego uznaliśmy, że ta kategoria symulatorów będzie dobra dla Heavy Rain Pobierz. Zalecamy skorzystać z naszego instalatora i nie szukać bez potrzeby dalszych stron. Dajemy tyle ile tylko można, więc warto skorzystać z pobierania od nas – z naszymi grami będziesz bardzo zadowolony. Heavy Rain Pełna wersja to bardzo dobry pomysł na świetną zabawę.

heavy rain pc pobierz za darmo

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

heavy rain jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Heavy Rain na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac heavy rain pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru jest jedno, opcjonalnie.

heavy rain pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

heavy rain pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 15-20 minut.

pobierz heavy rain na pc na naszej stronie

jak pobrac heavy rain pc

pobierz pelna wersje heavy rain

heavy rain jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac heavy rain na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Heavy Rain:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Heavy Rain?

Ciekawym faktem w Heavy Rain Download jest to, że nawet śmierć jednego z bohaterów nie kończy naszej rozgrywki (gracz kieruje na zmianę czterema postaciami), a wpływa na jej finalne zakończenie, które będziemy mogli zobaczyć. Wracając do tych czterech postaci, protagonistami w Heavy Rain Pobierz jest dziennikarka Madison Paige, agent FBI Norman Jayden, Ethan Mars próbujący ocalić swojego porwanego syna oraz detektyw Scott Shelby. Taka różnorodność osób, którymi będziemy mogli grać w Heavy Rain Download PC genialnie wpływa na dalszą rozgrywkę, ponieważ każda z tych osób ma całkowicie odmienną motywację i swoją historię. Wracając jeszcze do wcześniej opisywanego realizmu postaci, a mianowicie mimiki twarzy w Heavy Rain Pobierz PC, jak na czas powstawania produkcji technologia ta dobrze obrazowała uczucia naszych bohaterów. Skąpane w deszczu i ponure lokacje potrafią budować poczucie przygnębienia. Dlatego gra Heavy Rain Download jest wyjątkowo mocno postawiona pod względem realizmu.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • Arcydzieło1

  14 października 2019

  Wszystko śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *