Uncharted 4 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Uncharted 4 Download

17
Uncharted 4 Download

Uncharted 4 Download | Pełna Wersja 🥇

Czasy, gdy jakaś gra była dostępna wyłącznie na konsolach zaczynają powoli odchodzić do lamusa i po i tak wielu już "nowych" wydaniach gier na PC, pierwotnie na konsole, do tego grona zalicza się teraz Uncharted 4 Kres Złodzieja Download w wersji na komputery stacjonarne.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 8GB
Procesor: Intel i5-4330 / AMD Ryzen 3 1200 lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia GTX 960 (4 GB) / AMD R9 290X (4 GB) lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Uncharted 4 Download

Czy wiesz, że...

Uncharted 4 Kres Złodzieja jest mimo wszystko grą należącą do tej serii, która twardo się trzymała swojej ekskluzywności i mimo lat, w końcu i ona zaczyna przełamywać się na platformę PC.

Sprawdź instalator poniżej

Uncharted 4 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Uncharted 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Uncharted 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Uncharted 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Uncharted 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Uncharted 4 pelna wersja

Uncharted 4 download pelna wersja

Uncharted 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Uncharted 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Uncharted 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 278 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 278 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 278

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

blockquote>

Dodatkowe informacje o grze Uncharted 4

Data premiery: 10 maja 2016

Producent: Naughty Dog

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation

Trailer / zwiastun gry Uncharted 4

Uncharted 4 Download

Protagonistą gry Uncharted 4 Kres Złodzieja Download jest na pierwszy rzut oka sympatyczny awanturnik i tak jest przez cały okres gry, ale gdy mielibyśmy stanąć mu twarzą w twarz w pojedynku. raczej wolelibyśmy tego nie doświadczyć. Bohaterem jest bowiem Nathan Drake - starając się to w miarę ogólnie wyjaśnić - męski odpowiednik legendarnej już Lary Croft, czy też spadkobierca Indiany Jonesa. Tak to można przedstawić.

Uncharted 4 Download PC

Jeśli szukasz niebanalnej rozgrywki, to z pewnością Uncharted 4 Download się do tego zalicza, gdyż jest to produkcja takiej kategorii, jakiej normalny PC'towy gracz może rzadko doświadczyć. W końcu seria Uncharted nie bez powodu była tyle lat trzymana na konsolach PlayStation. Część czwarta, zatytułowana jako Kres Złodzieja jest czwartą, główną odsłoną serii (mimo kilku innych pobocznych odsłon m.in. na konsole PlayStation Vita). Tym samym stała się ona pierwszą odsłoną wydaną na konsole PS4 oraz... komputery osobiste.

Tak jak i w znanych poprzednich części serii Uncharted, decydując się na "czwórkę" Kres Złodzieja, nie będziemy rozczarowani. Wcielamy się w awanturnika Nathana Drake'a, poszukiwacza skarbów z tendencją do pakowania się w kłopoty. Znajduje się on w coraz to bardziej egzotycznych częściach naszego globu, i w Uncharted 4 Download PC będziemy doświadczeniem w grze znowu zachwyceni.

Po licznych przygodach znanych z poprzednich odsłon, sam protagonista postanowił nieco odpocząć. Nie kręci Nathana już zawadiacki styl życia. Raczej upatruje się on w spokojny w odbiorze styl bycia i tym się kieruje na codzień. Życie swe wiedzie wraz z Eleną. To wszystko wydawać by się mogło wspaniałe, zostało w końcu przerwane i to przez brata Nathana. Jest nim kolejny bohater Sam, który to Nathan uznawał za zmarłego. I tak się o to zaczyna historia Uncharted 4 PC Download.

Recenzje gier

Uncharted 4 Pełna wersja

Tym razem, wcielając się w protagonistę, naszym głównym zadaniem w Uncharted 4 Pełna wersja PC zaczyna być odnalezienie skarbu należącego do pirata Henry'ego Avery'ego. Dzieje się tak, gdyż od właśnie znalezienia tego skarbu zależy życie Sama. I co warto zauważyć, Nathan dopiero się dowiedział, że jego brat jednak żyje i teraz musi zabrać się za uratowanie go z poważnych problemów. Nie zabraknie tutaj różnych rozważań natury psychicznej, ale Nathan nie zważając na nic, po prostu bierze się za rozwiązanie problemu i na zastanowienie się najwyżej dopiero później przyjdzie czas.

W trakcie rozgrywki natrafimy na starych znajomych (m.in Sully'ego) oraz innych poszukiwaczy skarbów aktywnie działających bez przerwy. Jest to bardzo wyjątkowa para, czyli Rafe jako kompletne przeciwieństwo protagonisty oraz Nadine - należy do niej prywatna organizacja wojskowa w Afryce Południowej. Zaś jeśli chodzi o samą lokacje w Uncharted 4 Pobierz PC to tutaj odwiedzimy znacząco różne od siebie tereny globu. A co istotne, tutaj odwiedzimy też Libertalii - a jest to piracka kolonia na Madagaskarze.

Poprzednie odsłony serii Uncharted były na innym silniku gry

Ciągle bierzemy udział w rozgrywce jako Nathan, któremu raz po raz towarzyszy inny bohater. Najczęściej naszym powiernikiem będzie nie kto inny, jak Sam - brat Nathana. Ich obecność nie jest obojętna rozgrywkę, bowiem pomagać nam będą aktywnie w walce, a przy tym mogą nam przytrzymać przeciwnika, by wykończyć go jednym uderzeniem.

Esencja rozgrywki w Uncharted 4 Download PC nie odbiega znacząco od tego, czego nauczyły nas poprzednie części. Jest tutaj bardzo równoważenie dozowana eksploracja, logiczne zadania oraz elementy walki. Całości idealnie dopełnia humor oraz zabarwienie fabularne, z czego słynie też seria Uncharted.

Opisy i recenzje gier

Uncharted 4 Download

Uncharted 4 PC pełna wersja nie różni się od poprzedniczek tym, w ile osób będziemy mogli zagrać. Wciąż fabułę ukończymy samemu lub z kompanem w modelu multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa przypomina nadal to, co już zdążyliśmy poznać.

Walka odbywa się w różnych trybach, lokacje są na tyle różne, że pozwalają nam na chowane się za osłonami, a wspominanie się po ścianach odbywa się klasycznie z użyciem link z hakiem. Obecne są też tutaj magiczne moce znane z poprzednich odsłon serii Uncharted.

Poradniki do gier

Jak pobrać Uncharted 4

Po tym co ma do zaoferowania Uncharted 4 Kres Złodzieja trzeba przyznać, szczęki będziecie regularnie szukali po podłogach. Tak to można streścić. W końcu zależy seria ta do najlepszych gier, jakie kiedykolwiek wyszły. Stąd też taka, a nie inna forma, recenzja gry Uncharted 4 Kres Złodzieja. I tym samym mamy szczere nadzieje zaspokoić tych najbardziej wymagających graczy, oczekujących recenzji na najwyższym poziomie.

Recenzja gry Uncharted 4 Kres Złodzieja

Tak naprawdę, to przygoda jaka jest w Uncharted 4 Download PC jest bardzo łatwa do porównania z huśtawką nastrojów. Bowiem w jednej chwili zwiedzamy nieznaną dżunglę, a w innej eksplorujemy zapomniane grobowce w poszukiwaniu przedmiotów mistycznych. Taki właśnie jest Uncharted w całej okazałości. Musimy już samemu po prostu odkryć sami najbardziej to, czego byśmy chcieli.

Gra w wersji komputer, w zależności od naszych możliwości sprzętowych dostarcza nam najwyższej jakości rozgrywki zarówno w HD, FHD jak i 4K. Doświadczymy tutaj tego, co przygotował w drodze kunszt grafików prosto ze studia Naughty Dog. Gra przygotowała dla nas wiele okazji do wyśmienitej rozgrywki. Niektóre lokacje musicie samemu zwiedzić, by odczuć to, co mamy na myśli. Górskie szczyty skąpane we mgle i śniegu to wprost wspaniały widok, a ten jest tutaj dostępny w wysokiej jakości, absolutnie bez kompromisów.

Opowiadana historia w Uncharted 4 Download jest czymś wyjątkowym. Efekt niedowierzania gwarantowana jest przez opcję rozgrywki w 4K, a gdy jesteśmy przy tym z kimś innym w doborowym towarzystwie, to zatwardziały pecetowiec robiący swoją konfigurację, po jej zakończeniu będzie wręcz zdumiony tym, co ma przyjemność ogrywać.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 356 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 356 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/uncharted-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 356
10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś