The Sims 4 Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

The Sims 4 Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

21

The Sims 4 Download PC Pełna wersja 🥇

The Sims 4 Deluxe Edition + Mody pobierz teraz ⚡

Galeria Online The Sims 4 również działa!

Witaj! Wchodząc tutaj masz zamiar uzyskać The Sims 4 Pełna wersja i nasza strona Ci w tym pomoże. Bardzo się cieszymy, że nas odwiedziłeś, na naszej stronie znajdziesz tą grę i wiele innych bardzo ciekawych produkcji. Pamiętaj, że nasze instalatory są stworzone z największą starannością i użycie ich jest banalnie proste. Zaufało nam bardzo szerokie grono osób, więc również zachęcamy Ciebie do skorzystania z naszej strony i program, który Ci prezentujemy. The Sims 4 Pobierz już teraz i nie czekaj, bo takiej możliwości ściągnięcia nie znajdziesz na żadnej innej stronie oraz żadna inna strona nie zaoferuje Tobie tak wielu opcji, które my Ci dajemy. Poza stałymi aktualizacjami do najnowszej wersji gry oraz zestawem modów, The Sims 4 Download PC da Ci bardzo szybką prędkość ściągania gry. Gwarantujemy nielimitowany transfer ściągania, bezpieczeństwo i pewność ściąganej gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Rozgrywka z dodatkami
10.0
Możliwości z modami
10.0
Nieskończone pomysły
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Polska wersja gry
 • Wszystkie dodatki i akcesoria
 • Gra uruchamia się na praktycznie każdym sprzęcie
 • Bardzo mocno wciąga
 • Zdjęta cenzura (można ją włączyć)
 • Przygotowane opcjonalne mody
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Zawartość świadcząca o “Deluxe Edition” :

Zawartość główna Deluxe Edition (Dodatki):
The Sims 4: Star Wars – Wyprawa na Batuu
The Sims 4: Śnieżna eskapada
The Sims 4: Kraina Magii
The Sims 4: Uniwersytet
The Sims 4: Życie Eko
The Sims 4: Zestaw Świąteczny
The Sims 4: Ucieczka w Plener
The Sims 4: Witaj w pracy
The Sims 4: Dzień w Spa
The Sims 4: Spotkajmy się
The Sims 4: Zjedzmy na mieście
The Sims 4: Mieście życie
The Sims 4: Wampiry
The Sims 4: Być rodzicem
The Sims 4: Psy i koty
The Sims 4: Przygoda w dżungli
The Sims 4: Cztery pory roku
The Sims 4: Zostań gwiazdą
The Sims 4: StrangerVille
The Sims 4: Wyspiarskie życie

Zawartość dodatkowa (Akcesoria):
The Sims 4: Wytworne Przyjęcie
The Sims 4: Perfekcyjne Patio
The Sims 4: Kuchnia na Wypasie
The Sims 4: Upiorności
The Sims 4: Kino Domowe
The Sims 4: Romantyczny ogród
The Sims 4: Pokój dzieciaków
The Sims 4: Zabawa na podwórku
The Sims 4: Styl dawnych lat
The Sims 4: Wieczór na kręgielni
The Sims 4: Fitness
The Sims 4: Małe dzieci
The Sims 4: Wielkie pranie
The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak
The Sims 4: Moschino Stuff
The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza

Jest Deluxe? Jest! 😉

(W grze jest możliwość wyłączenia cenzury w opcjach)

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: 2.3Ghz lub lepszy
Pamięć bez dodatków: około 15GB po instalacji
Pamięć z dodatkami: około 35GB po instalacji
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 64 bit
Karta graficzna: 1028MB VRAM lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Skąd pobrać The Sims 4 Deluxe Editon?

The Sims 4 Deluxe Edition Pełna wersja otwiera jeszcze więcej rzeczy niż sama podstawowa wersja gry oferowana przez inne strony. Znajdziemy tutaj absolutnie wszystkie dodatki, wydane kiedyś jak i całkiem niedawno. Gdy wyjdzie nowy dodatek, warto sprawdzić naszą stronę czy nie jest już dostępny. The Sims 4 Deluxe Edition Download również umożliwia dostęp do kolejnych dodatków jak i aktualizacji dla osób, które już tą grę od nas pobrały. Wystarczy tylko się z nami skontaktować, a wszystko zostanie wysłane. Należy również pamiętać, że ściągając od nas The Sims 4 Pełna wersja PC otrzymujesz dokładnie to, czego oczekujesz. Wybierając nasz gotowy instalator ściągający grę wyróżniający się na tle innych stron będziesz w stu procentach zadowolony. Dla innych, przygotowany jest również sposób przez przeglądarkę. Można tego dokonać w sposób instalatora jak i również poprzez ściągnięcie przez naszą przeglądarkę. Prędkość pobierania jest również zadowalająca, a gwarancja działania gry taka sama! Dokonanie pobrania jest proste i efektywne.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Jest 9 zdjęć, aby potwierdzić całą zawartość. Na samym końcu jest link do pobrania oraz zdjęcia prosto z komputera, które pokazują menu gry i liczbę dodatków oraz najnowszą wersję. Zapraszamy!

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę. Jak można zauważyć, jest podane 8,9 MB, po wybraniu dodatków z następnego kroku waga się zwiększy. Musimy wybrać miejsce instalacji gry – wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Dalej.

W następnym kroku przechodzimy od razu do konkretów – wybieramy, które dodatki oraz akcesoria chcemy, a które nie. Po wybraniu dodatku waga się zwiększy, oczywiście wszystkie są od razu zaznaczone, ale jeśli jakiś nie chcemy możemy je odznaczyć i nie będzie ich w grze. Wybieramy i akceptujemy przyciskiem Dalej.

Poniżej przedstawiamy kolejne dodatki, zaprezentowanie ich wszystkich by wymagało dużej ilości screenów. I tak jest ich dosyć sporo 🙂

W tym momencie program jest gotowy do rozpoczęcia instalacji. Możemy przejrzeć, czy wszystko się zgadza, a następnie kliknąć Instaluj.

I trwa instalacja gry The Sims 4. Zależnie od tego ile dodatków i akcesoriów wybraliśmy, tyle czasu będzie trwać instalowanie. Zależy to też od tego jaki sprzęt się posiada, ale optymalny czas instalacji to około 20-25 minut.

Jak można zauważyć zależnie od dodatku lub akcesoria jakie się instalują zmienia się ikonka w trakcie instalacji – bardzo fajny element 🙂

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Aby móc zacząć grać, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ. Zdjęcia prezentujące grę są niżej.

Link do pobrania Pełnej wersji gry The Sims 4 Deluxe Edition:

Ostatnia aktualizacja: 4 luty 2020 (tylko u nas najnowsza wersja z okazji dwudziestolecia The Sims + nowy dodatek Uniwersytet, akcesoria Kompaktowe Wnętrza, Życie EKO i wszystkie inne poprzednie DLC również są!)

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Nowość! Do każdej pobranej gry dołączamy ModMenu
autorstwa naszych programistów. Instalacja modów jest prosta!

The Sims 4 Pobierz w Pełnej wersji już teraz

Może teraz jeszcze opowiemy o samej grze The Sims 4 Download. Jest to nasza piaskownica gdzie decydujemy o losach naszych, nazwijmy podopiecznych. Można podjąć karierę i wspinać się na jej szczyt do uzyskania odpowiedniej ilości gotówki, lub używać przeróżnych kodów do gry – na przykład legendarnego motherlode, który doda nam sporą ilość gotówki do wydania na dowolnie wybrany przez nas cel. Skorzystanie z modów też jest dobrym wyborem dla osób chętnych na wprowadzanie elementów stworzonych przez inne osoby. Produkcja ta to gra dla wszystkich, nie ma ustalonej grupy odbiorców – każdy tutaj będzie zadowolony i odnajdzie się w tym świecie. Pomysłów jest dużo, oprawa graficzna jest przyjazna dla oka i ma swój styl, więc jest to kolejny spory atut i widać, że Twórcy naprawdę się do tego przyłożyli. Do tego niepowtarzalna ścieżka dźwiękowa, która charakteryzuje właśnie ten tytuł. Muzyka w menu gry oraz w trybie budowania lub wydobywająca się z głośników The Sims 4 Download jest przeróżna, ale wpadająca w ucho i nie powinno być problemu, aby się do niej przyzwyczaić, a z czasem na pewno zacznie się ona nam prawdopodobnie podobać. Te kilka cech sprawia, że omawiana tutaj gra jest jedyna w swoim rodzaju, a nasza możliwość pobrania poprzez instalator The Sims 4 Deluxe Edition Pobierz jest czymś, czego nikt inny nie jest w stanie zaoferować. Serdecznie zapraszamy do skorzystania! Zapewne osoby odwiedzające tą stronę i czytające o tej grze wiedzą co zaraz będą ściągać. The Sims 4 Pobierz PC bez klucza to godny uwagi symulator życia w wysokimi możliwościami. Możemy tutaj zostać kim tylko chcemy, tworzyć świetne budynki w tym mieszkania lub na ile pozwolą możliwości gry – tworzyć ciekawe biurowce lub wysokie budowle. Gra zainteresuje nie tylko graczy, którzy chcą prowadzić długie rozgrywki na kierowaniu życia naszych Simów. Można również pograć dosyć krótki czas i wracać co jakiś czas, aby utworzyć dobrze wyglądające postacie lub mieszkania. W grze pomysły się nie kończą, a nawet można powiedzieć, że w The Sims 4 Download pomysły są w stanie się tworzyć w trakcie dalszej rozgrywki. Jest to bardzo duży plus tej gry, dla której warto ją pobrać i mieć w swojej bibliotece gier na swoim laptopie bądź też komputerze stacjonarnym. Oddając w Wasze ręce The Sims 4 Pobierz jesteśmy dumni z tego, że możemy rozwijać tą tematykę i umożliwiać innym osobom granie w ten świetny tytuł.

A teraz kilka zdjęć na potwierdzenie, że ta gra jest i faktycznie działa:

Menu główne po uruchomieniu gry oraz lista wszystkich dodatków oraz akcesoriów:

Teraz screeny tworzenia Sima:

Wybór pory roku po zaakceptowaniu rodziny:

Więcej zdjęć jak wybudujemy dom 😀

Zawartość Deluxe Edition posiada opcjonalnie ponad 200 modów (o wadze lekko ponad 1,2GB) i ponad 1000 stworzonych elementów bardzo proste w instalacji z dodatkowymi instrukcjami gdzie się udać i co zrobić, aby te mody wgrać. Jeśli ktoś będzie miał problem z instalacją lub pobraniem, prosimy o kontakt na adres email: [email protected] lub pisać do nas bezpośrednio na Facebooku przez Messengera 😀

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach lub szukać odpowiedzi w internecie 😀
I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

Skąd pobrać The Sims 4 ze wszystkimi dodatkami

The Sims 4 Pełna wersja pozwoli nam na rozpoczęcie rozgrywki od utworzenia sima, który może odzwierciedlać nas, naszego kota lub rodzinę. Oczywiście można też pokusić się o stworzenie różnych postaci, na przykład fantastycznych, kosmitów lub w grze utworzyć postać zbliżoną do ulubionego przez aktora. Możliwości jest całkiem sporo, a samych modyfikatorów względem poprzedniej odsłony serii mamy jeszcze więcej. Teraz edytować wedle naszego uznania będziemy mogli znacznie więcej elementów naszego ciała w grze i edytor wizualny bez problemu nam pozwoli na dokładne ustawienie tego jak ma wyglądać nasza postać. Do tego, jak to zawsze w serii tej jest, będziemy mogli wybrać cechy charakteru, które będą nam odpowiadać w naszej postaci. Możemy być bardzo kreatywni w The Sims 4 Pobierz za darmo i energiczni, ale też nic nie stoi na przeszkodzie aby wykreować postać leniwą oraz niezbyt inteligentną. Zmieniać w grze możemy takie elementy jak sylwetkę naszego sima, kształt twarzy, wagę, wzrost, czy ustawienie proporcjonalności danych elementów naszego ciała w stosunku co do innych. Wcześniej wymieniliśmy o cechach charakteru The Sims 4 Ściągnij bez klucza PL i tutaj właśnie one mają dosyć duże znaczenie. Wybrać będziemy mogli ich kilka z całkiem pokaźnej ilości do wyboru. Możliwość wyboru cech osobowości na pewno będzie zadowalająca i również będziemy mogli wybrać sprzyjający nam długoterminowy życiowy cel do wykonania. Wcześniej ustalone elementy będą miały znaczący wpływ The Sims 4 Do pobrania na Komputer na to jak nasz bohater będzie się zachowywać w trakcie gry. Do tego nasze zachowanie jest też poprawione poprzez coraz to lepiej działająca sztuczna inteligencja w tego typu grach.

Jak pobrać The Sims 4 na PC

Nasze simy właśnie przez to mogą się zachowywać bardziej naturalnie i sytuacji, kiedy przykładowo po skończonym posiłku, sim pierwsze co robi w sposób Gdzie pobrać The Sims 4 na PC jak najbardziej naturalny, to kładzie talerz na podłodze obok stołu, zdaje się być coraz mniej. Do tego jest też sporo elementów, które sprawiają, że nasz sim może być zainteresowany rzeczami dziejącymi się wokół i występujące sytuacje mogą mieć bezpośredni wpływ na jego zachowanie lub samopoczucie. Będziemy też mieli pasek potrzeb The Sims 4 Pełna wersja Download i będzie trzeba je zaspokajać. Mogą to być takie interakcje jak wypady ze znajomymi lub inne społeczne interakcje. Możemy mieć też ochotę na skorzystanie z danego sprzętu elektronicznego lub ubrać inny styl ubrań, czasem niekoniecznie pasujący do danej sytuacji. Jeśli będziemy w trakcie przeżywania na przykład złości, w trakcie rozmowy z innymi simami będziemy mieli The Sims 4 Dodatki Pobierz odblokowane dialogi związane na przykład związane ze złością. Z każdą częścią cyklu zostaje coraz to bardziej rozwijany i rozbudowywany edytor związany z edycją oraz budową domów czy też rezydencji. W podstawowej wersji gry do wyboru będziemy mieli dwie okolice (ale od czego są dodatki!) i w jednej z nich będziemy musieli się osiedlić. Będziemy mogli Download The Sims 4 PC wybudować na danej parceli nasz dom lub zamieszkać już w istniejącym. Sam interfejs i panel w trakcie trybu budowania jest jeszcze lepszy oraz udoskonalony względem poprzednich odsłon. Korzystanie z niego jest o wiele prostsze niż dotychczas. Jeśli zachcemy się podzielić w społeczności tym co udało nam się wybudować, bez problemu będziemy mogli to udostępnić i otrzymać oceny, komentarze i inne informacje związane z publikacją. Jednym z ciekawych aspektów wprowadzonych do tej odsłony serii jest to, że będziemy mieli wiele osiągnięć i misji do wykonania, a jeśli uda nam się dany cel wykonać – zostaniemy odpowiednio nagrodzeni, na przykład strojem lub meblem. Jeśli spodziewaliście się The Sims 4 Chomikuj Download rewolucyjnych zmian porównując grafikę do poprzednich części, to niestety tutaj tak wiele się nie zmieniło. Co prawda można odczuć lepszą jakość i wykonanie, ale nie jest to grafika na miarę gier, które są aktualnie wypuszczane. Najwidoczniej fanom serii to nie przeszkadza, bo gra cieszy się ogromną popularnością i graczy nie brakuje. The Sims 4 Pełna wersja PL jest grą jedyną w swoim rodzaju, na rynku praktycznie bezkonkurencyjną. Sprawdź już dziś i graj!

Komentarze
 • kascila1

  30 grudnia 2020

  jest to super gra bardzo polecam.

  Odpowiedz
 • Dziekiii2

  14 sierpnia 2020

  a ja z youtuba jestem okazało sie lepiej niż szukać po googlach czy gdzieś! fajna sprawa polecam

  Odpowiedz
 • Anonim3

  10 sierpnia 2020

  Fajnie dzięki też działa lol

  Odpowiedz
 • SimkaXZ4

  9 sierpnia 2020

  Widzę jest deluxe no to od razu ściągam i instaluję i normalnie wszystko jest jak w opisie i po polsku 🙂 super! 😀 takie coś to ja lubię 😉 !! 😀

  Odpowiedz
 • Anonim5

  8 sierpnia 2020

  uniwersytet najnowszy fajny dlc kompaktowe wnętrza też zwalają z nóg

  Odpowiedz
 • Arcydzieło6

  6 sierpnia 2020

  śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz
 • Fajne8

  5 sierpnia 2020

  Wszystko super dobry ten sms warty tego posłania go w zamian taka zaje… sprawa do pobrania the simsy 4 najlepsze!

  Odpowiedz
 • Graczka9

  3 sierpnia 2020

  <3 No faktycznie jPest tak jak na stronie tutaj pokazane :o Identycznie wszystko ja jestem zadowolona dzięki! :D

  Odpowiedz
 • SimplyTestGame10

  30 lipca 2020

  Mi równiez wszystko działa nic tylko brać! : )

  Odpowiedz
 • AnonimEK xd11

  26 lipca 2020

  Jak wy to robicie że to wszytko jest takie extra? 😀 Ja nie wiem tyle dodatków za jednego smsa szok po prostu 🙂 ja dziękuję bardzo wszystko działa i ekran się NIE pikselizuje tak jak u innych. Pozdro 😀

  Odpowiedz
 • 4SIMS412

  21 lipca 2020

  polecam ściągać będzie działać na 100% każdemu działa to i Ty też się dołącz! 😉

  Odpowiedz
 • Krasnal13

  19 lipca 2020

  Dobra sprawa ten instalator wszystko tak jak na stronie wielkie dzięki pozdro też;))

  Odpowiedz
 • Anonim14

  15 lipca 2020

  Co można więcej powiedzieć mi działa każdemu poniżej też liczba pobrań mówi sama za siebie… dla mnie wybór jest tylko jeden! 🙂 Genialna sprawa

  Odpowiedz
 • Anonim15

  14 lipca 2020

  Też wszystko działa jak trzeba :3

  Odpowiedz
 • SummerPL16

  9 lipca 2020

  Hah jak to możliwe tyle rzeczy do pobrania z neta xddd szok ja już mam zainstalowane za co BAARDZO dziękuję :>>> Gra działa dlc jest PZDR

  Odpowiedz
 • Klauś17

  5 lipca 2020

  Śmiga, w sumie nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯ tak wyglądajaca strona musi cechować sie profesjonalizmem i jakością

  Odpowiedz
 • Anonim18

  4 lipca 2020

  To jest świetnie dokładnie tego szukałem jestem pozytywnie zaskoczony i każdy będzie zadowolony po pobraniu z tej strony, dobra jakość szybkie pobieranie to się rozumie 😀

  Odpowiedz
 • Zbyszek2319

  3 lipca 2020

  Fajnie ja też to lubię sms wysłałem i jest git!!! 😀 Działa jak trzeba gorąco polecam wszystkie dodatki i akcesoria tylko tutaj!:)

  Odpowiedz
 • ah20

  29 czerwca 2020

  Hah też jestem zadowolony, wszystko na kozaku się dzieje najlepsza strona!!

  Odpowiedz
 • Hejej21

  25 czerwca 2020

  tak mi też się udało zainstalować bardzo proste nie trzeba było nawet poradników szukać nie żałuje 🙂

  Odpowiedz
 • Margot22

  25 czerwca 2020

  Bardzo dobra sprawa dziękuję bardzo za tyle dodatków to to w ogóle dla mnie super opcja <3

  Odpowiedz
 • Coller23

  24 czerwca 2020

  pozdro all jest git 🙂

  Odpowiedz
 • Alkatrazz24

  22 czerwca 2020

  Loool Wszystko działa! Z początku inaczej myślałem o tej str. ale pozytywnie sie zaskoczylem jest super oby tak dalej dzięki!

  Odpowiedz
 • Hejjj25

  21 czerwca 2020

  Ludzie Podczas Gry Już w Simsy Pobrane pojawiają się znaki wodne na cały Ekran czy nie? bo nie wiem czy podczas gry sa te zanki wodne

  Odpowiedz
  • administrator26

   22 czerwca 2020

   Nie ma znaków wodnych, to jest zabezpieczenie przed nieuczciwą konkurencją, ponieważ zdarza się, że są kradzione nasze pomysły i rozwiązania – także można śmiało pobierać, żadnych znaków wodnych w grze jak i w programie do instalacji nie będzie.

   Odpowiedz
 • okazja02227

  20 czerwca 2020

  Hhaah odpala normalnie troche szok ale zaraz sobie pobiore drugą grę bo to działa :PP

  Odpowiedz
 • Koree28

  19 czerwca 2020

  Udało sie hihi. dziękii jest sprawne super jest jak powyżej setup i instalator identyczny update wbudowane w gre jak cos!

  Odpowiedz
 • SimkaPL29

  17 czerwca 2020

  No mi się bardzo spodobała ta strona ^.^ prosta wszystko dobrze powiedziane itp. opcja spoko, polecam właśnie zabieram się za grę ;3

  Odpowiedz
 • WooDoo30

  16 czerwca 2020

  Hahaha co to jest za stronka wgl 😀 Mi hula az miło 😀

  Odpowiedz
 • Marun31

  15 czerwca 2020

  Paniee jakie to zaje****e jest! 🙂 Całość pobrało mi się w godzinkę i dwadzieścia pare minut i normalnie sobie gram już dosyć długo

  Odpowiedz
 • Heja32

  12 czerwca 2020

  Fajniee dobry ten SMS wysłany i jest pięknie polecam! 😀

  Odpowiedz
 • Anonim33

  11 czerwca 2020

  Też sie ciesze , że się pobiera normalnie i instaluje zajebista sprawa xD

  Odpowiedz
 • H3ktor34

  9 czerwca 2020

  Mi też działa all polecam

  Odpowiedz
 • SzkatułkaPL35

  8 czerwca 2020

  Mi działa, wysłałem smsa i odpala normalnie mi się podoba dzięki wielkie

  Odpowiedz
 • Miśka;*36

  7 czerwca 2020

  świetna wstawka lubię to ! <3

  Odpowiedz
 • ProLuxe37

  6 czerwca 2020

  Dziekuje za ten wpis ja po wyslaniu smsa moglam se normalnie sama juz pobrac wszystko ok dzieki!

  Odpowiedz
 • Anonim39

  2 czerwca 2020

  Śmigejszyn gierka odpalejszyn polecam 😀 😀

  Odpowiedz
 • Anonim40

  1 czerwca 2020

  mi też wszystko gra thx

  Odpowiedz
 • Chomik41

  31 maja 2020

  Dzięki mi też działa z chomikuja przyszedłem i było warto pozdroooxDD

  Odpowiedz
 • tulipann42

  30 maja 2020

  Śmigaa nie ma co gadać:)

  Odpowiedz
 • now00743

  28 maja 2020

  Zajebista strona, wszystko działa i szybko instaluje!

  Odpowiedz
 • uno44

  25 maja 2020

  Deluxe DLC Wszystkie są 😀 Piękna sprawa stąd pobierać

  Odpowiedz
 • Anonim45

  24 maja 2020

  spoko giera, możliwości nieskończone hehe

  Odpowiedz
 • Asior46

  23 maja 2020

  Jest gites 😀 polecam każdemu

  Odpowiedz
 • Anonim47

  22 maja 2020

  Dla mnie też wszystko full działające dzięki 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim48

  19 maja 2020

  działa polecam i tyle xd

  Odpowiedz
 • Git49

  18 maja 2020

  Wszystko ok

  Odpowiedz
 • #tag50

  15 maja 2020

  Mi też działa gorąco polecam wszystkoo 😛

  Odpowiedz
 • Anonim51

  13 maja 2020

  Jestem przerażony ilością dodatków i akcesoriów jakie otrzymujemy tzn jakie ja już mam na dysku XD masakra jakaś

  Odpowiedz
 • reto52

  12 maja 2020

  Mi też wszystko działa dziękuje bardzo jest git pozdro

  Odpowiedz
 • JAM BYĆ KRÓL53

  11 maja 2020

  zadowolona:)działa

  Odpowiedz
 • skajlajns54

  10 maja 2020

  Śmiga jak trzeba dobra ta strona mega opcja 😀

  Odpowiedz
 • LoveDG55

  8 maja 2020

  Serducho wielkie <3 Polecam każdemu!

  Odpowiedz
 • Michalinka56

  5 maja 2020

  U mnie działa 🙂 dziękuję!

  Odpowiedz
  • karina57

   6 maja 2020

   witam widze ze napisalas to wczoraj wiec mam pytanie czy gra dziala i czy jest w pelni bezpieczna bez wirusow itp?

   Odpowiedz
   • Michalinka58

    6 maja 2020

    Tak jest to w pełni działające wirusów też nie ma. Korzystam z Kasperskiego antywirusa i nic nie wykrył jeśli chodzi o ten instalator co się pobiera jak i w pobranej grze nie wykryło wirusów 🙂

    Odpowiedz
 • Ul59

  5 maja 2020

  Bardzo dobre, polecam

  Odpowiedz
 • Liia60

  4 maja 2020

  Dobra gra na długie godziny pozdro:D

  Odpowiedz
 • Dionysusie61

  1 maja 2020

  Mody działają terz jak ktoś jest ciekawy 🙂

  Odpowiedz
 • Meli62

  29 kwietnia 2020

  Wszystko ładnie i proste. Nikt nie powinien mieć problemu z instalacją czy pobraniem 😛

  Odpowiedz
 • Dinay63

  26 kwietnia 2020

  No to jest najlepsze bo uniwersytet dodano! Najlepszy dodatek od dawna 😀

  Odpowiedz
 • Aluja64

  25 kwietnia 2020

  U mnie gra działa polecam każdemu 😀

  Odpowiedz
 • KkM65

  21 kwietnia 2020

  Idealnie szybko i bezpiecznie 😀

  Odpowiedz
 • Anonim66

  17 kwietnia 2020

  śmiga z najnowszym updatem !

  Odpowiedz
 • Benm67

  16 kwietnia 2020

  Kompletny brak zastrzeżeń all działa!!!

  Odpowiedz
 • JuliaPL68

  13 kwietnia 2020

  poszło szybko i bezpiecznie dziękuję! :*

  Odpowiedz
 • Julka1469

  10 kwietnia 2020

  superancko

  Odpowiedz
 • Kozak70

  9 kwietnia 2020

  Kozak TS4 Delux oczywiście na propsie śmiga, all dlc są więc każdy bedzie zadowolony : D

  Odpowiedz
 • Maja71

  5 kwietnia 2020

  Działa :*

  Odpowiedz
 • Mikuśka72

  3 kwietnia 2020

  wszystko działa, wiec będzie trzeba pobrać the sims 3 jeszcze dla urozmaicenia 😀

  Odpowiedz
 • Nikola73

  31 marca 2020

  Dziękuję, wszystko bez zastrzeżeń to jest to czego szukałam!

  Odpowiedz
 • Millka74

  30 marca 2020

  Po włączeniu gry zostaniemy wciągnięci na długie godziny rozgrywki w ts4 😀

  Odpowiedz
 • Nati75

  27 marca 2020

  Wykonałam wszystko co trzeba było zrobić i działa, dzięki!

  Odpowiedz
 • mATI76

  26 marca 2020

  Pobieralem wczoraj, dzisiaj sobie zainstalowałem na spokojnie i nie mam nic do zarzucenia. Zgodnie z opisem, dziękkii

  Odpowiedz
 • Ok77

  24 marca 2020

  Ok jest

  Odpowiedz
 • Pykacz78

  23 marca 2020

  Sims 4 deluxe oczywiście musi być kozackie 🙂 najlepsza strona działa!

  Odpowiedz
 • Wiktoria172179

  22 marca 2020

  pobrało od razu, wszystko bezpieczne i bez wirusów polecam!

  Odpowiedz
 • Anonim80

  21 marca 2020

  Pobieram tylko stąd najlepsza odsłona polecam! 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim81

  12 marca 2020

  dzięki dlc mody wszystko jest polecam!

  Odpowiedz
 • Anonim82

  11 marca 2020

  wszystko ok działa okay

  Odpowiedz
 • areeew83

  10 marca 2020

  Bardzo szybko pobrało dziękii 😘

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *