Marvel's Spider-Man Download [PC] ⚡️ Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Marvel's Spider-Man Download

17
Marvel's Spider-Man Download

Marvel's Spider-Man Download | Pełna Wersja 🥇

Marvel's Spider Man Download to gra pierwotnie ukazana gra na konsoli PS4, spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem przez graczy na całym świecie. W końcu przyszedł czas na przeniesienie gry na komputery stacjonarne, aby produkcja trafiła do szerszego grona odbiorców.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 76GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Marvel's Spider-Man Download

Czy wiesz, że...

Gra w wersji komputerowej jest znacząco lepiej przygotowana niż możemy zagrać w nią chociażby na konsoli PS5.

Sprawdź instalator poniżej

Marvel's Spider-Man pobierz


Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Marvel's Spider-Man pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Marvel's Spider-Man download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Marvel's Spider-Man pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Marvel's Spider-Man download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Marvel's Spider-Man pelna wersja

Marvel's Spider-Man download pelna wersja

Marvel's Spider-Man download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Marvel's Spider-Man się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Marvel's Spider-Man

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 315 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 315 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 315

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

blockquote>

Dodatkowe informacje o grze Marvel's Spider-Man

Data premiery: 7 września 2018

Producent: Insomniac Games

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC / PlayStation

Trailer / zwiastun gry Marvel's Spider-Man

Marvel's Spider-Man Download

Marvel's Spider Man Download gdyby od samego początku pojawiło się też na komputerach, prawdopodobnie tytuł zebrał by więcej zainteresowania od samego początku. Jednak prawdopodobnie współpraca z Sony i początkowe wydanie produkcji wyłącznie na konsole PS4, miały w tym pewien udział. Jest to unowocześniona przygodowa gra akcji, dostarczając nam wysokiej jakości otwarty świat, a w roli głównej bierze udział tytułowy przedstawiciel Człowieka Pająka. Naszym zdaniem jest powstrzymywanie złoczyńców, którzy wzbudzają postrach na ulicach Nowego Jorku.

Marvel's Spider-Man Pobierz

Deweloperzy odpowiedzialni za stworzenie gry Marvel's Spider Man Download PC mają bardzo bogate doświadczenie w rozmaitych tytułach. Są w stanie doskonale poprowadzić platformówki w stylu Ratchet & Clank, kierować bardzo pokręconymi grami jak Sunset Overdrive i przygotować wysokiej jakości strzelanki, znane z serii Resistance. Doświadczenia nie brakuje deweloperom, a więc nic dziwnego, ze Marvel's Spider Man od samego początku na konsoli PS4 było bardzo wyjątkową grą, a w wersji na PC jest jeszcze lepszą odsłoną, naprawdę, w którą warto zagrać. Gry o Spider-Manie od zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nie wszystkie wyszły tak, jak by sobie tego życzyli fani, ale tym razem twórcy nie zawiedli.

Każdy dobrze wie, że zazwyczaj wyglądają adaptacje filmowe w formie gier. Idealnym przykładem jest chociażby seria Harry'ego Pottera, która dopiero coś na rynku gier pokazała, gdy został stworzony tytuł w uniwersum Hogwartu, ale bez udziału ścieżki fabularnej. Dlatego krok, jaki został postawiony przy tworzeniu Marvel's Spider Man Pobierz PC świetnie wpłynął na całość produkcji. Przygody Spider-Mana mogły by wyglądać o wiele gorzej, ale ze względu na inny główny wątek fabularny, twórcy mieli wolną rękę przy tym aspekcie i mogli swobodnie dostosować każdy aspekt. Nie chcemy zbytnio Wam psuć zabawy związanej z odkrywaniem całej linii fabularnej, dlatego pozostawimy to dla Was.

Recenzje gier

Marvel's Spider-Man Pełna wersja

Marvel's Spider Man Download Pełna wersja od Insomniac Games nie jest konkretną adaptacją danych historii Człowieka-Pająka znanych z komiksów bądź filmów fabularnych. Jest to luźne wykorzystanie stworzonego już uniwersum, prezentując własną fabułę, ale z dochowaniem klasycznych dla serii elementów. Jednym z nich jest podwójne życie, jakie prowadzi protagonista Peter Parker. Znajdziemy oczywiście znane postacie i klasyczną dla serii formę rozgrywki. Tytuł oferuje nam bardzo efektowny, świetny system walki, ukazany z perspektywy trzeciej osoby. Jednocześnie pojedynki są niezwykle satysfakcjonujące i stanowią główną atrakcję, już na samym początku gry o naszym superbohaterze.

Protagonista w Marvel's Spider Man Pobierz PC do starć wykorzystuje pięści, nogi, swoją specjalną zdolność jaką jest używanie pajęczyny, a tym samym do walki używać możemy elementów znajdujących się w otoczeniu. W celu szybszej neutralizacji wroga, wystarczy użyć pajęczyny, chwycić znajdujący się w pobliżu np. worek z piaskiem i cisnąć nim prosto we wroga. Za pomocą naszych nadzwyczajnych zdolności jesteśmy również w stanie chwycić samego wroga i wyrzucić go w powietrze. Ponadto mamy jeszcze kilka innych wariantów, co zrobić z przeciwnikiem, gdy chwycimy go pajęczyną. Bez problemu przykleimy go też do ściany, unieruchamiając go i utrudniając jego dalszy atak. Mamy dostęp też do broni palnej oraz zestaw różnorodnych pułapek. Przydatne są one szczególnie w trakcie mniejszych sekwencji skradankowych, skupiających się na dyskrecji i załatwiania wrogów po cichu, bez powodowania bezpośredniej walki.

W toku tego typu zadań, przemieszczamy się po rozmaitych lokacjach, a naszym głównym celem jest eliminacja wrogów. Aby pozostać niezauważonym, możemy korzystać z naszych zdolności i poruszać się po ścianach. Ze względu na duży, otwarty świat gry Marvel's Spider Man Download PL znajdujący się w Nowym Jorku, nie zabraknie nam potencjalnych miejsc do odkrycia i zadań do wykonania. W celu sprawniejszej formy poruszania się, używana lina z pajęczyny, jest świetnym narzędziem do kołysania się i pokonywania większych odległości w krótszym czasie. Protagonista bez problemu może chodzić oraz biegać po pionowych ścianach, nie zważając na problemy znane typowo ludziom. Nowy Jork jest bardzo ogromną aglomeracją, a wykorzystanie do tego widowiskowego stylu tej gry, sprawia jej świetną jakość. Najlepszym przykładem jest pod-seria Batman Arkham, w której akcja jest na każdym kroku i nie brakuje genialnych efektów wizualnych.

Opisy i recenzje gier

Marvel's Spider-Man Download PC

Oprawa graficzna jest pierwszoligowa. Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że wersja na PC jest znacząco lepsza niż ta dostępna na konsoli PS5. Elementy rozgrywki bardzo wzbogacają widowiskowe starcia ze względu na akrobatyczne zdolności bohatera, ale i przez krótkie sekwencje QTE w toku walki. Opierają się one w Marvel's Spider Man Do pobrania PC na wyreżyserowanych scenkach, gdzie możemy obejrzeć najbardziej efektowne akcje mając na nie bezpośredni wpływ poprzez wybranie konkretnego klawisza w najważniejszym momencie. Jest to oczywiście kolejny dodatek wzbogacający rozgrywkę. Znajdziemy tutaj też liczne misje poboczne, gdzie gracz może pomóc napotkanym osobom. W trakcie misji pobocznych możemy zdobyć dodatkowe informacje oraz zyskać nowe kontakty. Jest to bez wątpienia najlepsza gra w uniwersum Spider-Mana jaka wyszła, a sama gra cieszyła się jeszcze przed premierą (zarówno na konsolach jak i PC) ogromnym zainteresowaniem i dużymi oczekiwaniami. Okazał się to kolejny hit i stanowi ważną grę dla wielu fanów Człowieka-Pająka.

Tytuł Marvel's Spider Man Download już na konsolach PS4 robił duże wrażenie. Jeszcze więcej można było odczuć na wzmocnionej wersji PS4 Pro. Gdy wyszły konsole nowej generacji, tytuł ten również się pojawił i na PS5, gdzie znów gra zaczęła robić wokół siebie zainteresowanie. Animacje oraz parkour na ulicach Nowego Jorku oraz ukazani przeciwnicy bardzo zachęcają do dalszej zabawy, aby rozgrywka była jeszcze bardziej wciągająca. Historia naszego bohatera jest możliwa wyłącznie w pojedynkę. Bardzo szkoda, że nie zaimplementowano tutaj multiplayera. Dostępne są też żetony przydatne do odblokowania nowych kostiumów. Gra początkowo dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation, gdzie zdawało się będzie grała główne skrzypce, trafiła i na komputery. Każdy grając w Spider-Mana będzie zachwycony jakością, jaką prezentuje.

Poradniki do gier

Jak pobrać Marvel's Spider-Man na PC

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 363 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 363 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/marvels-spider-man-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 363
10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś