Anthem Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

Anthem Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

2

anthem download

Anthem Download PC Pełna wersja PL
Anthem Pobierz Pełna wersja PC Edycja Legionu Świtu

Hej! Następna gra w naszej bibliotece to Anthem Pełna wersja – dla tych co nie wiedzą co to jest za gra, w tej recenzji postaramy się przedstawić wszystko co najważniejsze. Prezentowana przez nas gra jest strzelanką, w której główny nacisk jest stawiany na kooperacje. Znajdziemy tutaj też nawiązania do gier MMO oraz pewne elementy z gier RPG, a całość jest w zamknięta w klimacie oraz stylu pokroju science fiction. Tytuł Anthem Download został utworzony przez BioWare, odpowiadają oni za wiele bardzo ciekawych produkcji, o których na pewno mieliście okazję już słyszeć. Fabuła jak i cały sens gry zaczyna się na odległej od naszej ziemi planecie. Jest ona opuszczona, a dokładnie pradawni bogowie zrezygnowali z niej już na samym etapie tworzenia wszystkich tam znajdujących się rzeczy. Jednak pozostało w Anthem Pobierz wiele interesujących stworzeń, a jednymi z nich są niezbyt miłe dla ludzi bestie oraz potęga hymnu. Jest to narzędzie, które było wykorzystywane w procesie tworzenia owej planety. Każda z postaci znajdujących się na tej planecie mają za główny cel ją zdobyć. My, jako konsumenci tej produkcji będziemy mogli rozpocząć zabawę Anthem Download PC jako wolni strzelcy. Kim oni są? Już tłumaczymy – są to bohaterowie, którzy posiadają w swoim arsenale i ekwipunku pancerz. Wspomagany on jest klasą Javelin. Jedynym ratunkiem są właśnie oni, ponieważ nie mają oni żadnych oporów, aby sprzeciw wstawić się przed agresywnym stworzeniom, które objęły całą planetę. Dodatkowo jednym z ich wrogów jest grupa, które posiadają inteligencję Anthem Pobierz PC wykorzystywaną do czynienia zła. Nazywają się one jako Szramy. Aby była też jeszcze większa różnorodność w przeciwnikach, walczyć też będziemy z frakcjami Dominium. Oni również są przeciwko całej ludzkości. Gra jak widać może być ciekawym pomysłem na prowadzenie emocjonując walk z przeciwnikami, więc jeśli jesteś zainteresowany Anthem Pełna wersja Pobierz bez problemu zdobędziesz ten tytuł już dzisiaj.

9.5

Ocena Ekipy

Parametry gry

Fabuła
10.0
Mechanika gry
10.0
Sterowanie
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Elementy MMORPG
  • Podróż w odległy świat
  • Po polsku
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Anthem Edycja Legionu Świtu

Gra Anthem Pełna wersja PC będzie idealnym pomysłem na rozpoczęcie gry właśnie w tym niesamowitym świecie science fiction. Jednym z naszych zadań będzie realizacja konkretnych zadań oraz celów, a wybór ich będzie całkiem spory. Zlecenia te będą otrzymywane od osób zamieszkujących tereny miasta Fort Tarsis. Z czasem również będziemy musieli stawić czoła złym siłom i władzom Dominium, które mają Anthem Download PL za bezwzględny cel uzyskanie ogromnej siły z wykorzystaniem potęgi hymnu. Produkcja ta cechuje się wysokiej jakości gameplayem, który głównie będzie prezentować momenty strzelanin oraz walki, poza tym będzie tutaj też system znany wszystkim, którzy grali w gry typu MMORPG. Na samym początku tej jakże porywającej historii będziemy musieli wybrać Anthem Pełna wersja PC jednego z pierwszych Jevelinów. W następnych krokach będziemy mogli uzyskiwać coraz to większy teren do dyspozycji w celu swobodnej eksploracji terenu, a co z tym idzie, zdobywanie kolejnych zleceń i wykonywanie wszystkich zadań. Będziemy mogli grać zarówno w pojedynkę jak i też z innymi wspólnikami, będących zawsze uzbrojeni Anthem Pobierz po zęby tak jak i my. Zadania, które będziemy mogli otrzymać, a następnie wykonać będą premiowane, a wszystkie punkty, które zdobędziemy są punktami doświadczenia.

anthem download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

anthem jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Anthem na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac anthem pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru jest jedno, opcjonalnie.

anthem pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

anthem pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 20-25 minut.

pobierz anthem na pc na naszej stronie

jak pobrac anthem pc

pobierz pelna wersje anthem

anthem jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac anthem na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Anthem Edycja Legionu Świtu:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Anthem na PC?

Najlepsza strona z grami prezentuje Ci Skąd pobrać Anthem w Pełnej wersji więc jeśli chciałbyś zagrać już dzisiaj, wiesz skąd należy pobrać tą grę. Odnośnie recenzji, to właśnie dzięki wcześniej wymienionym punktom nasza postać będzie coraz to bardziej rozwinięta, uzyskiwać będziemy coraz to wyższy poziom i rangę. Ekwipunek z czasem gry będzie coraz to bardziej rozwinięty, a broń do dyspozycji będzie o coraz Anthem Pobierz to większej sile. Wszystko co dziać się będzie w trakcie gry będziemy mogli ujrzeć z kamery umiejscowionej za plecami bohatera, czyli TPP. Sposób i mechanika walki z wrogami w tej produkcji jest mocno w zręcznościowym stylu i na myśl potrafi przypomnieć klasyczne strzelanki. Jednak zamierzenie gry jest nieco inne, bo zdolności specjalne Javelinów będą najczęściej Anthem Download wykorzystywane. Do tego jednym z kluczowych elementów będą ataki obszarowe na dane terytoria wrogów. Jednym z elementów, który będzie dla nas bardzo przydatnych to pancerze o wspomaganych właściwościach i do nich zaliczamy Javeliny. Wybrać będziemy mogli jedną spośród trzech ochron wspomagających, a do nich zaliczyć Anthem Ściągnij za darmo możemy Kolosa, Łowcę, Śmigacza oraz Sztorm. Każda z nich cechuje się innymi parametrami, więc warto będzie sprawdzić każde z nich. Różnić się będą uzbrojeniem jak i też mobilnością podczas wykonywanych działań. Jak na gry MMORPG przystało będziemy mogli każde z tych klas dowolnie ulepszać lub modyfikować, aby jak najbardziej nam odpowiadały. Każdy edytowany sprzęt Anthem Do pobrania Bez klucza będzie świetnym rozwiązaniem, aby móc sprawdzić jak poradzimy sobie z danym wrogiem wykorzystując inny typ uzbrojenia. Każdy z modeli posiada w sobie silniki odrzutowe – jest to niezwykle przydatne, ponieważ ułatwiać to nam będzie poruszanie się po świecie gry. Do tego umożliwia walkę z przeciwnikami w widowiskowy sposób – strzelanka Pobierz Anthem PC z wykorzystaniem silników odrzutowych stworzonych do walki w powietrzu, brzmi naprawdę zachęcająco. Jednym z elementów, o których warto wspomnieć jest to, że nie będziemy mogli cały czas tylko latać, ponieważ silniki będą mogły po pewnym czasie użytkowania zacząć się grzać. Jeśli będziemy chcieli je schłodzić, aby móc znów wyruszyć Anthem Download Free na latanie w przestworzach można umieścić je w wodzie lub opadająco lecieć. W produkcji tej będziemy mogli nasze misje realizować w samotnym trybie, zaprosić kolegów do wspólnej eksploracji świata lub zagrać z losowymi graczami z całego świata. Jednym z elementów jakim jest baza ludzkości (czyli wcześniej wymieniony Fort Tarsis) jest miejscem, które jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla nas. Uważamy, że już wiesz Jak pobrać Anthem na PC więc jak chcesz to to zrób! W tej bazie będziemy mieli okazję zapoznać się z całą fabułą gry oraz zadecydować na jaką misję chcemy się wybrać.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *