Anthem Download

Pełne wersje gier

Pobierz Anthem w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Anthem Download

Anthem Download Pełna Wersja 🥇

Anthem Pobierz PC ⚡

Hej! Następna gra w naszej bibliotece to Anthem Pełna wersja – dla tych co nie wiedzą co to jest za gra, w tej recenzji postaramy się przedstawić wszystko co najważniejsze. Prezentowana przez nas gra jest strzelanką, w której główny nacisk jest stawiany na kooperacje. Znajdziemy tutaj też nawiązania do gier MMO oraz pewne elementy z gier RPG, a całość jest w zamknięta w klimacie oraz stylu pokroju science fiction.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Anthem Download

Tytuł Anthem Download został utworzony przez BioWare, odpowiadają oni za wiele bardzo ciekawych produkcji, o których na pewno mieliście okazję już słyszeć. Fabuła jak i cały sens gry zaczyna się na odległej od naszej ziemi planecie. Jest ona opuszczona, a dokładnie pradawni bogowie zrezygnowali z niej już na samym etapie tworzenia wszystkich tam znajdujących się rzeczy. Jednak pozostało w Anthem Pobierz wiele interesujących stworzeń, a jednymi z nich są niezbyt miłe dla ludzi bestie oraz potęga hymnu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Anthem pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Anthem pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Anthem download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Anthem pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Anthem download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Anthem pelna wersja

Anthem download pelna wersja

Anthem download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Anthem się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Anthem

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Anthem Pobierz

Jest to narzędzie, które było wykorzystywane w procesie tworzenia owej planety. Każda z postaci znajdujących się na tej planecie mają za główny cel ją zdobyć. My, jako konsumenci tej produkcji będziemy mogli rozpocząć zabawę Anthem Download PC jako wolni strzelcy. Kim oni są? Już tłumaczymy – są to bohaterowie, którzy posiadają w swoim arsenale i ekwipunku pancerz. Wspomagany on jest klasą Javelin. Jedynym ratunkiem są właśnie oni, ponieważ nie mają oni żadnych oporów, aby sprzeciw wstawić się przed agresywnym stworzeniom, które objęły całą planetę. Dodatkowo jednym z ich wrogów jest grupa, które posiadają inteligencję Anthem Pobierz PC wykorzystywaną do czynienia zła.

Nazywają się one jako Szramy. Aby była też jeszcze większa różnorodność w przeciwnikach, walczyć też będziemy z frakcjami Dominium. Oni również są przeciwko całej ludzkości. Gra jak widać może być ciekawym pomysłem na prowadzenie emocjonując walk z przeciwnikami, więc jeśli jesteś zainteresowany Anthem Pełna wersja Pobierz bez problemu zdobędziesz ten tytuł już dzisiaj. Gra Anthem Pełna wersja PC będzie idealnym pomysłem na rozpoczęcie gry właśnie w tym niesamowitym świecie science fiction. Jednym z naszych zadań będzie realizacja konkretnych zadań oraz celów, a wybór ich będzie całkiem spory.

Recenzje gier

Anthem Pełna wersja

Zlecenia te będą otrzymywane od osób zamieszkujących tereny miasta Fort Tarsis. Z czasem również będziemy musieli stawić czoła złym siłom i władzom Dominium, które mają Anthem Download PL za bezwzględny cel uzyskanie ogromnej siły z wykorzystaniem potęgi hymnu. Produkcja ta cechuje się wysokiej jakości gameplayem, który głównie będzie prezentować momenty strzelanin oraz walki, poza tym będzie tutaj też system znany wszystkim, którzy grali w gry typu MMORPG.

Na samym początku tej jakże porywającej historii będziemy musieli wybrać Anthem Pełna wersja PC jednego z pierwszych Jevelinów. W następnych krokach będziemy mogli uzyskiwać coraz to większy teren do dyspozycji w celu swobodnej eksploracji terenu, a co z tym idzie, zdobywanie kolejnych zleceń i wykonywanie wszystkich zadań. Będziemy mogli grać zarówno w pojedynkę jak i też z innymi wspólnikami, będących zawsze uzbrojeni Anthem Pobierz po zęby tak jak i my. Zadania, które będziemy mogli otrzymać, a następnie wykonać będą premiowane, a wszystkie punkty, które zdobędziemy są punktami doświadczenia. Najlepsza strona z grami prezentuje Ci Skąd pobrać Anthem w Pełnej wersji więc jeśli chciałbyś zagrać już dzisiaj, wiesz skąd należy pobrać tą grę.

Opisy i recenzje gier

Anthem Download PC

Odnośnie recenzji, to właśnie dzięki wcześniej wymienionym punktom nasza postać będzie coraz to bardziej rozwinięta, uzyskiwać będziemy coraz to wyższy poziom i rangę. Ekwipunek z czasem gry będzie coraz to bardziej rozwinięty, a broń do dyspozycji będzie o coraz Anthem Pobierz to większej sile. Wszystko co dziać się będzie w trakcie gry będziemy mogli ujrzeć z kamery umiejscowionej za plecami bohatera, czyli TPP. Sposób i mechanika walki z wrogami w tej produkcji jest mocno w zręcznościowym stylu i na myśl potrafi przypomnieć klasyczne strzelanki. Jednak zamierzenie gry jest nieco inne, bo zdolności specjalne Javelinów będą najczęściej Anthem Download wykorzystywane. Do tego jednym z kluczowych elementów będą ataki obszarowe na dane terytoria wrogów.

Jednym z elementów, który będzie dla nas bardzo przydatnych to pancerze o wspomaganych właściwościach i do nich zaliczamy Javeliny. Wybrać będziemy mogli jedną spośród trzech ochron wspomagających, a do nich zaliczyć Anthem Ściągnij za darmo możemy Kolosa, Łowcę, Śmigacza oraz Sztorm. Każda z nich cechuje się innymi parametrami, więc warto będzie sprawdzić każde z nich. Różnić się będą uzbrojeniem jak i też mobilnością podczas wykonywanych działań. Jak na gry MMORPG przystało będziemy mogli każde z tych klas dowolnie ulepszać lub modyfikować, aby jak najbardziej nam odpowiadały.

Każdy edytowany sprzęt Anthem Do pobrania Bez klucza będzie świetnym rozwiązaniem, aby móc sprawdzić jak poradzimy sobie z danym wrogiem wykorzystując inny typ uzbrojenia. Każdy z modeli posiada w sobie silniki odrzutowe – jest to niezwykle przydatne, ponieważ ułatwiać to nam będzie poruszanie się po świecie gry. Do tego umożliwia walkę z przeciwnikami w widowiskowy sposób – strzelanka Pobierz Anthem PC z wykorzystaniem silników odrzutowych stworzonych do walki w powietrzu, brzmi naprawdę zachęcająco. Jednym z elementów, o których warto wspomnieć jest to, że nie będziemy mogli cały czas tylko latać, ponieważ silniki będą mogły po pewnym czasie użytkowania zacząć się grzać. Jeśli będziemy chcieli je schłodzić, aby móc znów wyruszyć Anthem Download Free na latanie w przestworzach można umieścić je w wodzie lub opadająco lecieć.

Poradniki do gier

Jak pobrać Anthem na PC

W produkcji tej będziemy mogli nasze misje realizować w samotnym trybie, zaprosić kolegów do wspólnej eksploracji świata lub zagrać z losowymi graczami z całego świata. Jednym z elementów jakim jest baza ludzkości (czyli wcześniej wymieniony Fort Tarsis) jest miejscem, które jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla nas. Uważamy, że już wiesz Jak pobrać Anthem na PC więc jak chcesz to to zrób! W tej bazie będziemy mieli okazję zapoznać się z całą fabułą gry oraz zadecydować na jaką misję chcemy się wybrać.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Anthem płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Anthem działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Anthem już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Anthem i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.