Bully: Scholarship Edition PL Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

Bully: Scholarship Edition PL Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

0

bully scholarship edition download

Bully: Scholarship Edition Download PC
Bully Scholarship Edition Pobierz Pełna wersja PC

Hej! Prezentujemy Bully: Scholarship Edition Pełna wersja i zapraszamy do pobrania. Dziś wrzucimy na ruszt typowego klona popularnej serii gier, którą zna każdy. A o jakiej grze dziś będzie mowa? Oczywiście, że chodzi o grę, której się już domyślacie jaka to jest i kto ją zrobił. Podobnie jak w innej serii tego producenta, dostajemy tutaj do wykonania zadania, które bardzo związane są z fabułą gry Bully: Scholarship Edition Download jak i rozwijają ją. Możemy tutaj doznać ciekawe rzeczy np. robienie zdjęć bardzo erotycznych z ukrycia, ochraniać twierdzę kujonów czy nawet pomagać Świętemu Mikołajowi z przeciwnościami losu. Duży rozmach ze strony producentów, ale to wszystko wpływa na ciekawość gry – nigdy nie wiemy co nas spotka w danej Bully: Scholarship Edition Pobierz chwili, bardzo mi się podobało w tej grze, że jest tutaj bardzo duża różnorodność zadań, na które nie oszukujmy się nie wpadłbym w życiu! Nie ma tutaj takiej możliwości, żeby zadania się powtarzały. Czasami zdarza się, że założeniem zadania jest coś podobnego, z czym się już spotkaliśmy, ale w efekcie finalnym chodzi o coś Bully Scholarship Edition Download PC zupełnie innego. Krąży w świecie internautów takie stwierdzenie, że gra Bully jest to popularna seria gangsterskich gier, tylko umieszczone w szkole. Bohaterem rozgrywki jest nastolatek Jimmy, którego zadaniem jest przetrwać przez rok w akademii Bullworth. Jeśli chodzi o trudności w przejściu gry, to wydaje mi się, że każdy sobie Bully Scholarship Edition Pobierz PC poradzi z tym co mamy do wykonania. Jak to zwykle bywa w tego typu grach im bliżej do finału, końca gry, tym jest trudniej. Jest to logiczne, przecież nikt nie chciałby w chwilę moment przejść całej gry z totalną łatwością – to całkowicie bez sensu. Oczywiście możemy opuścić zajęcia, ale bardzo surowo jest to Bully Scholarship Edition Pełna wersja Pobierz ścigane i chroniony.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
9.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • GTA w Szkole
  • Rozbudowane zadania
  • Zawiera modyfikacje
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna i wulgarna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Quad Core i7 2.8 GHz lub lepszy
Pamięć: około 37GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 480 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Bully: Scholarship Edition z Modami

Zapraszamy do pobrania Bully Scholarship Edition Pełna wersja PC i rozpoczęcia tej niesamowitej rozgrywki. W grze występuje tak zwany szkolny patrol, który chroni by wszystko w szkole było w porządku. Istnieje jednak takie coś jak godzina policyjna. Jeśli ją złamiemy możemy być surowo ukarani wysoką karą. Jeśli chodzi zaś o życie w mieście, nad miastem trzyma pieczę policja, która współpracuje Bully Scholarship Edition Download PL z akademią Bullworth, z którą mamy do czynienia podczas rozgrywki. Nie jest to łatwe, ponieważ policja patrolująca miasto ma na nas baczne oko i wszelkie podejrzenia od razu analizuje. Na szczęście uda się uciec gliniarzom, jeśli tylko postaramy się by nasz bohater pozyskał jakiś środek transportu Bully: Scholarship Edition Pełna wersja PC np. Rower. Dodatkowo, jeśli braliśmy udział w zajęciach technicznych, to jesteśmy w stanie udoskonalać swój rower co pozwoli na szybszą i sprawniejszą ucieczkę przed policją. Można też zrobić tatuaż swojej postaci, wpływa to w późniejszym czasie na jego charakter. Oprócz zajęć technicznych nasz główny bohater może uczestniczyć Bully: Scholarship Edition Pobierz także w innych zajęciach jak np. Chemia, plastyka czy nawet wychowanie fizyczne.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

bully scholarship edition download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

bully scholarship edition jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Bully: Scholarship Edition na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac bully scholarship edition pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mody do wyboru są cztery, opcjonalnie.

bully scholarship edition pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

bully scholarship edition pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5 minut.

pobierz bully scholarship edition na pc na naszej stronie

jak pobrac bully scholarship edition pc

pobierz pelna wersje bully scholarship edition

bully scholarship edition jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac bully scholarship edition na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Bully: Scholarship Edition:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Bully: Scholarship Edition na PC?

Zobacz Skąd pobrać Bully: Scholarship Edition w Pełnej wersji i miej możliwość rozpoczęcia zabawy właśnie w ten tytuł! Dzięki dużej obecności na wychowaniu fizycznym nasz bohater potrafi sprawnie uciekać i stosować wszelkiego rodzaju, skoki i patenty, które owocują przy ucieczce. Wszystkie te przedmioty sprawiają, że nasz bohater rozwija umiejętności, które są nam bardzo pomocne Bully Pobierz podczas samej już rozgrywki. Gracz ma do dyspozycji w cudzysłowie ‘’bronie’’, ponieważ nie są to typowe karabiny czy miotacze ognia, gracz uczy się i rozwija sztuki walki co owocuje w późniejszej grze. Jest to swego rodzaju innowacja, ciekawa fabuła. Graficznie gra jest bardzo ciekawa łudząco podobna do popularnej serii gier. Technicznie powiem Bully Download Wam, że gra nie jest aż tak wymagająca, przeciętny komputer powinien sobie z nią poradzić bez najmniejszego problemu. Czasem zdarzyło mi się, że program ciut przylagował, ale mogło to być możliwe, gdyż grając korzystałem z komputera brata, który nie owijając w bawełnę nie jest najwyższych lotów. Trzeba też Bully Scholarship Edition Ściągnij za darmo powiedzieć, że podczas całej tej mojej buntowniczej przygody udało mi się znaleźć i wyłapać kilka dosyć istotnych bugów graficznych, różnego rodzaju białe kreski i dziwne elementy, które pojawiały się przed moimi oczami. Karta graficzna jest dobrej jakości i nie ma z nią problemów, ten problem pochodzi typowo Bully Scholarship Edition Do pobrania Bez klucza od producenta i tutaj apeluje do niego o naprawienie tego błędu. Jestem przekonany, że żaden z producentów gry nawet tego nie czyta, ale głęboko liczę na to, że zorientuje się, że coś jest nie tak i niezwłocznie weźmie się za poprawienie wszystkich tych bugów, które mają miejsce. Jest ich trochę, ale może Pobierz Bully Scholarship Edition PC uda się je wszystkie wyłapać – na to liczę. Przyznam, że kilka krytycznych zdań na temat tej gry padło w tym krótkim wpisie, ale nie przejmujcie się tym i nie bierzcie sobie tego do serca. Chciałem po prostu zwrócić uwagę na negatywne aspekty tej produkcji, ale nadal pomimo tych wad, o których napisałem grę bym polecił Bully Scholarship Edition Download Free każdemu. Ciekawa rozgrywka, pozytywne zadania do wykonania. Bardzo dużą zaletą gry jest muzyka, która towarzyszy nam przez cały okres rozgrywki. A mianowicie jest ona idealnie dopasowana do klimatu, jaki panuje w grze i ona też sama w sobie pozytywnie wpływa na ten klimat. Jak tak liczyłem, to około trzydziestu godzin zajęło mi przejście gry ze wszystkimi maksymalnymi statystykami. Producent zakładał, że grę uda się przejść razem ze wszystkimi zadaniami pobocznymi w 20 godzin, mi się to nie udało. Nie wszystkie statystyki były wymaksowane, musiałem się nieco poprawiać by osiągnąć całkowity koniec gry. Chyba już wiesz Jak pobrać Bully Scholarship Edition na PC więc zapraszamy do pobrania gry!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *