Bully Scholarship Edition Download

Pełne wersje gier

Pobierz Bully Scholarship Edition w Pełnej wersji już dziś i graj!

37
17
Bully Scholarship Edition Download

Bully Scholarship Edition Download Pełna Wersja 🥇

Bully Scholarship Edition Pobierz PC ⚡

Hej! Prezentujemy Bully: Scholarship Edition Pełna wersja i zapraszamy do pobrania. Dziś wrzucimy na ruszt typowego klona popularnej serii gier, którą zna każdy. A o jakiej grze dziś będzie mowa? Oczywiście, że chodzi o grę, której się już domyślacie jaka to jest i kto ją zrobił. Podobnie jak w innej serii tego producenta, dostajemy tutaj do wykonania zadania, które bardzo związane są z fabułą gry Bully: Scholarship Edition Download jak i rozwijają ją. Możemy tutaj doznać ciekawe rzeczy np. robienie zdjęć bardzo erotycznych z ukrycia, ochraniać twierdzę kujonów czy nawet pomagać Świętemu Mikołajowi z przeciwnościami losu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Quad Core i7 2.8 GHz lub lepszy
Pamięć: około 37GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 480 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/bully-scholarship-edition-pl-pobierz-pc-pelna-wersja-mody-download-pl.php on line 242 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/bully-scholarship-edition-pl-pobierz-pc-pelna-wersja-mody-download-pl.php on line 242 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/bully-scholarship-edition-pl-pobierz-pc-pelna-wersja-mody-download-pl.php on line 242

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Bully Scholarship Edition Download

Duży rozmach ze strony producentów, ale to wszystko wpływa na ciekawość gry – nigdy nie wiemy co nas spotka w danej Bully: Scholarship Edition Pobierz chwili, bardzo mi się podobało w tej grze, że jest tutaj bardzo duża różnorodność zadań, na które nie oszukujmy się nie wpadłbym w życiu! Nie ma tutaj takiej możliwości, żeby zadania się powtarzały. Czasami zdarza się, że założeniem zadania jest coś podobnego, z czym się już spotkaliśmy, ale w efekcie finalnym chodzi o coś Bully Scholarship Edition Download PC zupełnie innego.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Bully Scholarship Edition pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Bully Scholarship Edition pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Bully Scholarship Edition download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Bully Scholarship Edition pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Bully Scholarship Edition download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Bully Scholarship Edition pelna wersja

Bully Scholarship Edition download pelna wersja

Bully Scholarship Edition download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Bully Scholarship Edition się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Bully Scholarship Edition

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Bully Scholarship Edition Pobierz

Krąży w świecie internautów takie stwierdzenie, że gra Bully jest to popularna seria gangsterskich gier, tylko umieszczone w szkole. Bohaterem rozgrywki jest nastolatek Jimmy, którego zadaniem jest przetrwać przez rok w akademii Bullworth. Jeśli chodzi o trudności w przejściu gry, to wydaje mi się, że każdy sobie Bully Scholarship Edition Pobierz PC poradzi z tym co mamy do wykonania. Jak to zwykle bywa w tego typu grach im bliżej do finału, końca gry, tym jest trudniej. Jest to logiczne, przecież nikt nie chciałby w chwilę moment przejść całej gry z totalną łatwością - to całkowicie bez sensu. Oczywiście możemy opuścić zajęcia, ale bardzo surowo jest to Bully Scholarship Edition Pełna wersja Pobierz ścigane i chroniony.

Zapraszamy do pobrania Bully Scholarship Edition Pełna wersja PC i rozpoczęcia tej niesamowitej rozgrywki. W grze występuje tak zwany szkolny patrol, który chroni by wszystko w szkole było w porządku. Istnieje jednak takie coś jak godzina policyjna. Jeśli ją złamiemy możemy być surowo ukarani wysoką karą. Jeśli chodzi zaś o życie w mieście, nad miastem trzyma pieczę policja, która współpracuje Bully Scholarship Edition Download PL z akademią Bullworth, z którą mamy do czynienia podczas rozgrywki. Nie jest to łatwe, ponieważ policja patrolująca miasto ma na nas baczne oko i wszelkie podejrzenia od razu analizuje.

Recenzje gier

Bully Scholarship Edition Pełna wersja

Na szczęście uda się uciec gliniarzom, jeśli tylko postaramy się by nasz bohater pozyskał jakiś środek transportu Bully: Scholarship Edition Pełna wersja PC np. Rower. Dodatkowo, jeśli braliśmy udział w zajęciach technicznych, to jesteśmy w stanie udoskonalać swój rower co pozwoli na szybszą i sprawniejszą ucieczkę przed policją. Można też zrobić tatuaż swojej postaci, wpływa to w późniejszym czasie na jego charakter.

Oprócz zajęć technicznych nasz główny bohater może uczestniczyć Bully: Scholarship Edition Pobierz także w innych zajęciach jak np. Chemia, plastyka czy nawet wychowanie fizyczne. Zobacz Skąd pobrać Bully: Scholarship Edition w Pełnej wersji i miej możliwość rozpoczęcia zabawy właśnie w ten tytuł! Dzięki dużej obecności na wychowaniu fizycznym nasz bohater potrafi sprawnie uciekać i stosować wszelkiego rodzaju, skoki i patenty, które owocują przy ucieczce. Wszystkie te przedmioty sprawiają, że nasz bohater rozwija umiejętności, które są nam bardzo pomocne Bully Pobierz podczas samej już rozgrywki. Gracz ma do dyspozycji w cudzysłowie ‘’bronie’’, ponieważ nie są to typowe karabiny czy miotacze ognia, gracz uczy się i rozwija sztuki walki co owocuje w późniejszej grze. Jest to swego rodzaju innowacja, ciekawa fabuła.

Opisy i recenzje gier

Bully Scholarship Edition Download PC

Graficznie gra jest bardzo ciekawa łudząco podobna do popularnej serii gier. Technicznie powiem Bully Download Wam, że gra nie jest aż tak wymagająca, przeciętny komputer powinien sobie z nią poradzić bez najmniejszego problemu. Czasem zdarzyło mi się, że program ciut przylagował, ale mogło to być możliwe, gdyż grając korzystałem z komputera brata, który nie owijając w bawełnę nie jest najwyższych lotów. Trzeba też Bully Scholarship Edition Ściągnij za darmo powiedzieć, że podczas całej tej mojej buntowniczej przygody udało mi się znaleźć i wyłapać kilka dosyć istotnych bugów graficznych, różnego rodzaju białe kreski i dziwne elementy, które pojawiały się przed moimi oczami.

Karta graficzna jest dobrej jakości i nie ma z nią problemów, ten problem pochodzi typowo Bully Scholarship Edition Do pobrania Bez klucza od producenta i tutaj apeluje do niego o naprawienie tego błędu. Jestem przekonany, że żaden z producentów gry nawet tego nie czyta, ale głęboko liczę na to, że zorientuje się, że coś jest nie tak i niezwłocznie weźmie się za poprawienie wszystkich tych bugów, które mają miejsce. Jest ich trochę, ale może Pobierz Bully Scholarship Edition PC uda się je wszystkie wyłapać - na to liczę. Przyznam, że kilka krytycznych zdań na temat tej gry padło w tym krótkim wpisie, ale nie przejmujcie się tym i nie bierzcie sobie tego do serca.

Chciałem po prostu zwrócić uwagę na negatywne aspekty tej produkcji, ale nadal pomimo tych wad, o których napisałem grę bym polecił Bully Scholarship Edition Download Free każdemu. Ciekawa rozgrywka, pozytywne zadania do wykonania. Bardzo dużą zaletą gry jest muzyka, która towarzyszy nam przez cały okres rozgrywki.

Poradniki do gier

Jak pobrać Bully Scholarship Edition na PC

A mianowicie jest ona idealnie dopasowana do klimatu, jaki panuje w grze i ona też sama w sobie pozytywnie wpływa na ten klimat. Jak tak liczyłem, to około trzydziestu godzin zajęło mi przejście gry ze wszystkimi maksymalnymi statystykami. Producent zakładał, że grę uda się przejść razem ze wszystkimi zadaniami pobocznymi w 20 godzin, mi się to nie udało. Nie wszystkie statystyki były wymaksowane, musiałem się nieco poprawiać by osiągnąć całkowity koniec gry. Chyba już wiesz Jak pobrać Bully Scholarship Edition na PC więc zapraszamy do pobrania gry!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Bully Scholarship Edition płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Bully Scholarship Edition działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Bully Scholarship Edition już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Bully Scholarship Edition i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.