Control Pobierz [PC] Pełna wersja PL

Control Pobierz [PC] Pełna wersja PL

2

pobierz control w pelnej wersji

Control Download PC Pełna wersja PL
Control Pobierz Pełna wersja PC

Witamy, w kolejnej już grze na naszej stronie zaprezentujemy Wam Control Pełna wersja do pobrania od nas, w szybki sprawny i bezpieczny sposób bez klucza. Opisywany tytuł jest trzecioosobową i zaawansowaną grą akcji, która opiera się na klimatach science fiction. Produkcja ta została wykonana przez zespół osób ze studia Remedy, który może się pochwalić w swoim portfolio różnymi innymi ciekawymi pozycjami. Podczas zabawy z Control Download gracz wcieli się w protagonistkę, kobietę o imieniu Jesse Faden. Pragnie ona się uporać ze sprawami związanymi z jej przeszłością. W trakcie gry udaje się do Nowego Jorku, a dokładnie do tajnej agencji, które się nazywa Federalne Biuro Kontroli. Podczas odwiedzin siedziby, Najstarszy Dom, który jest wielkim betonowym wieżowcem stanie się celem inwazji mocy nie z naszego świata. Control Pobierz potrafi wciągnąć, w trakcie trwania ataku umiera dyrektor agencji, a sama agencja posiada dziwne rytuały rządzących całą działalnością Federalnego Biura Kontroli, więc bohaterka Jesse przejmuje te stanowisko. I właśnie w tym momencie jej zadaniem staje się zneutralizowanie agresorów. Sama gra, jak mówiliśmy wcześniej, jest zaawansowaną strzelanką gdzie akcję całej gry będziemy obserwować Control Download PC zza pleców bohaterki. Tytuł ten jednak jednak różni się od gier skierowanych na typowo TPP shooter, jest to mocno inaczej skonstruowane. Protagonistka Jesse jest uzbrojona w futurystyczny pistol i będzie on służyć nam nie tylko do strzelania, ale posiada on również telekinetyczne funkcje, które umożliwią nam na przykład na odrzucanie przeciwników na odległość bądź obiekty znajdujące się w grze. Broń w Control Pobierz PC jest w stanie zmienić kształt i zapewni nam tym samym dostęp do całkiem nowych i zróżnicowanych funkcji. Praktycznie rozgrywka tytułu będzie się w głównej mierze koncentrować na walce dynamicznej. W posiadaniu jest ekwipunek, który można modyfikować, w grze nasze otoczenie jest interaktywne, a do dyspozycji w Control Download mamy też szereg zdolności specjalnych.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika
10.0
Świetny klimat
10.0
Ray Tracing
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Tajemnicza fabuła
  • Fizyka gry
  • Ciężko o nudę
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 8GB
Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz lub lepszy
Pamięć: ponad 22GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Control

W tytule Control Pełna wersja PC świetnego kolorytu dodają lokacje, które są wyjątkowo nietypowe i niekiedy wręcz dziwaczne. Oczywiście ile ludzi tyle opinii, ale to tak naszym skromnym okiem jak to się prezentuje. Chodzi nam o inspirację architektonicznym stylem, który zwie się brutalizmem. Kształty regularnie będą ulegać zmianom i zazwyczaj dzieje się to właśnie podczas gry gdy widzimy dany obiekt w Control Download i w ten sposób właśnie zapewnia nam to mocno surrealistyczne wrażenia z rozgrywki. Oczywistym faktem jest również to, że wpływ ma to na samą rozgrywkę, ponieważ mapy poziomów na których się znajdujemy nie są stałe. Samo wnętrze wymienianego wcześniej Najstarszego Domu jest zdecydowanie większe niż można to wywnioskować z obejrzenia wymiarów z zewnętrznej strony Control Pełna wersja ściągnij. Następnie opowiemy o strukturze tego jak wygląda gra. Przypomina ona jeden typ metroidvana, a chodzi w nim o to, że grając otrzymujemy dosyć sporą swobodę eksploracji miejsc z tytułu i w związku z tym będziemy często powracać do odwiedzonych wcześniej miejsc. Jest to rzecz przydatna, dzięki temu gdy już będziemy posiadać nowe zdolności w Control Pobierz dotarcie do niedostępnych wcześniej miejsc, stanie się osiągalne.

control download pc gra

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

control jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Control na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac control w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru są dwa, opcjonalnie.

control pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

control pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 10-15 minut.

pobierz control na naszej stronie

jak pobrac control

pobierz pelna wersje control

control jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

na naszej stronie mozesz pobrac control

Link do pobrania Pełnej wersji gry Control:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Control?

Czy myślisz Control Skąd pobrać ? Mi Ci w tym pomożemy, oferując w tym czasie najnowszy i zaktualizowany instalator do pobrania pełnej wersji gry. Korzystanie z plików kompresyjnych możesz ściągnąć grę w sposób bez ingerencji w instalator, jedynie należy ściągnąć paczkę z linku, a następnie zainstalować grę w bardzo prosty sposób. Nacisk w grze został mocno położony na mimikę i realistyczny wygląd postaci Control Pobierz gra również wspiera technologię ray tracingu. Istnieje wiele stron z grami, ale wszystkie nie posiadają kompletnych plików, można też pobrać złą wersję, a my udostępniamy już teraz grę Bez klucza – co to znaczy? Że w trakcie instalacji nie będzie potrzebny żaden niepewny klucz, a gra będzie ściągana pełną prędkością Twojego łącza internetowego. Control Jak pobrać PC to stuprocentowa pełna produkcja zawierająca wszystkie cechujące ją elementy rozgrywki i zabawy przed komputerem stacjonarnym lub laptopem. Myślałeś kiedyś o tym, że pobieranie gier może być tak proste? Nie potrzebujesz niczego, jedynie internet i trochę miejsca na dysku, aby gra mogła się cała i zdrowa pobrać. Wykonanie takiego programu jest za każdym razem dla nas nowym wyzwaniem, aby Control Download był zawsze aktualne i działające.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *