Obcy: Izolacja Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Obcy: Izolacja Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

2

Obcy Izolacja download

Obcy: Izolacja🥇 Download PC

Obcy Izolacja Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witamy serdecznie! Dziś omówimy sobie bardzo świeżą i zarazem interesującą produkcję, której premiera miała miejsce 7 października 2014 i która spotkała się z dużym zaciekawieniem ze strony mediów społecznościowych, które odliczały dni do momentu jej wejścia na rynek. Nie bez powodu, bo jest ona po prostu świetna. Zapraszamy na Aliens Isolation Pełna wersja .

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Poziom strachu
8.5
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Walka z kosmitami
  • Świetny survival
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Core 2 Quad 3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 38GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Obcy Izolacja

Gra należy do gatunku pierwszoosobowych strzelanek, oraz horrorów survivalowych i naprawdę potrafi wywołać niepokój u użytkownika. Jej producentem jest przedsiębiorstwo The Creative Assembly, zaś dystrybucją zajeło się studio 20th Century Fox. Jeśli jesteś fanem gatunku, to po prostu musisz czytać dalej, z tej recenzji dowiesz się wszystkich najważniejszych kwestii o dzisiejszym tytule. Akcja gry Aliens Isolation Download rozgrywa się piętnaście lat po oryginalnym filmie Ridleya Scotta, pod tym samym tytułem, w którym grasz jako Amanda Ripley, córka Ellen.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Obcy Izolacja download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Obcy Izolacja jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Obcy Izolacja na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Obcy Izolacja na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Obcy Izolacja pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Obcy Izolacja pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Obcy Izolacja na pc na naszej stronie

jak pobrac Obcy Izolacja pc

pobierz pelna wersje Obcy Izolacja

Obcy Izolacja download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Obcy Izolacja na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Obcy Izolacja:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Obcy Izolacja na PC?

Jest ona inżynierem Aliens Isolation Pobierz megakorporacji Weyland-Yutani i wyrusza w podróż na stację kosmiczną Sewastopol, kiedy dowiaduje się, że przetrzymywany jest tam rejestrator lotu zaginionego statku jej matki, Nostromo to potencjalna wskazówka dotycząca jej miejsca pobytu. Jednak od momentu przybycia do zrujnowanego i tajemniczo opuszczonego miasta kosmicznego jest jasne, że coś poszło nie tak. Sewastopol to istny labirynt korytarzy, otworów wentylacyjnych i tuneli. Jest w trakcie wycofywania z eksploatacji i jest w bardzo złym stanie technicznym. Migotanie świateł, awaria drzwi automatycznych, plątaniny kabli z paneli konserwacyjnych i bryzgi pary z pękniętych rur. Czasami ciasne przestrzenie otwierają się na większe obszary, ale większość gry spędza się w klaustrofobicznych ograniczeniach skręconych, metalowych wnętrzności przestarzałych pomieszczeń. Chociaż już wcześniej badaliśmy takie środowiska w innych grach typu Obcy Izolacja Download PC , to projekt graficzny naprawdę wyróżnia produkcję Isolation. Opierając się pokusie stworzenia modnej, współczesnej wizji przyszłości, z pływającymi hologramami, błyszczącymi powierzchniami i gładkimi krzywiznami, The Creative Assembly zamiast tego szukało inspiracji w projekcie produkcji oryginalnego filmu. Zbudowali swój świat tak, jak Scott i jego zespół efektów specjalnych z 1979 roku, używając tylko i wyłącznie technologii z tamtego okresu. Masywne klawiatury prezentowane w grze Obcy Izolacja Pełna wersja Pobierz , słuchawki telefoniczne, zniekształcone monitory CRT i migające kolorowe światła powinny wyglądać na przestarzałe, ale daje to zupełnie odwrotny efekt. To dotykowy, praktyczny i przekonujący świat typu science-fiction, z maszynami i środowiskami, które są funkcjonalne , a nie otwarcie futurystyczne. Niemal czujesz, że możesz dotknąć tej nowej rzeczywistości. W rezultacie pod względem spójności, wizji i przemyślanego projektu jest to najbardziej uderzający wizualnie świat gry od długiego czasu i w tym względzie należą się brawa dla ekipy produkcyjnej gry Obcy Izolacja Pobierz PC . Korytarz science-fiction, bez względu na to, jak piękny jest, nie jest pozbawiony czegoś przerażającego, co wzbudzi w Tobie prawdziwy niepokój.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Obcy Izolacja na PC

Przyjdzie Ci się zmierzyć z kosmicznymi stworzeniami, które będą czyhać na Twoje życie. Możesz do niego strzelić, ale ten po prostu się wścieknie i rzuci na Ciebie. Możesz go podpalić, ale to odstraszy go tylko na kilka sekund. Magia izolacji polega na tym, że musisz przechytrzyć pojedynczego obcego, zamiast go zabić. To całkowicie zmienia obraz produkcji Obcy Izolacja Cała gra względem konkurentów i obrazuje nam ekscytującą, przeciągającą się grę w kotka i myszkę z najstraszniejszym kotem, jakiego można sobie wyobrazić. To zręczne połączenie skradanki i survival horroru, które dzięki dynamicznej sztucznej inteligencji i sprytnemu, systemowemu projektowi jest czymś więcej niż tylko sumą pojedynczych części. To spójna i bardzo wydajna całość, która przyprawi Cię o dreszcze. Dowiesz się, kiedy obcy jest blisko. Pełzając przez stację, usłyszysz go nad i pod sobą, za ścianami, pod podłogą. Jesteś stosunkowo bezpieczny, gdy jest tak ukryty, ale nigdy nie wiesz, z jakiego otworu wentylacyjnego, pęknięcia lub dziury w suficie nagle się wyłoni. Przychodzi z bestialskim sykiem w grze Obcy Izolacja Download PL , czyli dźwiękiem, który staje się Twoją wskazówką do ukrycia się lub ucieczki. Potem słychać dudnienie jego kroków, gdy wędruje po korytarzach, polując na swoją ofiarę. To ogromna, ciężka rzecz, która góruje nad głową naszego bohatera, a jeśli go zobaczy, rzuca się z krzykiem, zabijając natychmiast w makabrycznej, niemal filmowej sekwencji śmierci. Obcy jest dla nas prawie stałym zagrożeniem, ale na Sewastopolu są też inne niebezpieczeństwa. Niedziałające androidy zwane Working Joes wędrują po stacji, brutalnie zabijając wszystkich napotkanych ludzi. Ich gumowate, pozbawione emocji twarze i świecące oczy są naprawdę denerwujące, a przemykanie się przez ich grupy jest tak samo nerwowe i niebezpieczne jak stawienie czoła obcemu. Podejdź zbyt blisko, a złapią Cię, wysysając zdrowie Obcy Izolacja po polsku , do momentu aż uda Ci się uwolnić, bądź zginiesz.

Obcy Izolacja Download

Zobacz Skąd pobrać Obcy Izolacja w Pełnej wersji i graj! Możesz ich zabić, ale to pochłania dużo zasobów, więc skradanie się jest najlepszą opcją. Są znacznie wolniejsze od obcych, ale równie zabójcze. Są też inni, którzy przeżyli. Spotkasz ich rzadziej niż kosmitów i syntetyków i są o wiele łatwiejsi do zabicia, ale zwykle pracują w grupach. Nie będą atakować, gdy tylko ich zobaczysz i dadzą Ci kilka sekund na wycofanie się jeśli wejdziesz na ich terytorium, ale nie potrzeba wiele, aby wprowadzić ich w szał. Na szczęście, jeśli do Ciebie strzelą, hałas przyciągnie kosmitę i zabije ich wszystkich. Często jest to najlepszy sposób na ominięcie ludzkich wrogów. Sprowokuj ich, a następnie poczekaj na rzeź. Niezależnie od przeciwnika Obcy Izolacja Download Free , z którym walczysz, skradanie się jest zawsze kluczem do przetrwania. W miarę postępów na stacji podniesiesz strzelbę, rewolwer i kilka innych broni, ale są one bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem. Po pierwsze, są naprawdę skuteczne tylko przeciwko ludziom. Potrzeba kilkunastu strzałów w głowę rewolwerem, aby zabić Joe, a obcy jest zasadniczo kuloodporny. Jednak największym problemem jest to, że w chwili, gdy wystrzelisz jakąkolwiek broń, obcy to usłyszy, przyjdzie do Ciebie i zabije. Dobra wiadomość jest taka, że w Sewastopolu nie brakuje miejsc do ukrycia się. Są szafki w których można się schować, otwory wentylacyjne, przez które można uciec, i biurka, pod którymi można kucać. Każdy hałas, od biegania po przewrócenie krzesła, zdradzi Twoją aktualną pozycję, więc większość rozgrywki spędzasz będąc cicho i metodycznie skradając się między celami. Na papierze może to zabrzmieć nudno, ale obecność obcego wobec którego jesteś praktycznie bezbronny sprawia, że prawie każda chwila jest upajająco napięta. Po przejściu przez jeden szczególnie długi, trudny odcinek, dłonie mi się pociły i musiałem się położyć. To nie jest gra Obcy Izolacja Ściągnij za darmo , w którą chcesz zagrać tuż przed snem. Projekt audio jest tak samo dopracowany jak wizualizacje, wykorzystując wiele znanych efektów z filmu, takich jak metalowe zadrapania otwieranych pokryw wentylacyjnych i elektroniczne paplaniny komputerów. Jest to również istotna część produkcji, więc radzę grać z dobrymi słuchawkami lub odpowiednim dźwiękiem przestrzennym. W dzisiejszej recenzji to już wszystko, dziękujemy za obecność i do zobaczenia przy następnym artykule! Metoda Jak pobrać Obcy Izolacja na PC jest jedyna w swoim rodzaju, więc polecamy skorzystać!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *