Obcy Izolacja Download

Pełne wersje gier

Pobierz Obcy Izolacja w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Obcy Izolacja Download

Obcy Izolacja Download PC Pełna Wersja 🥇

Obcy Izolacja Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witamy serdecznie! Dziś omówimy sobie bardzo świeżą i zarazem interesującą produkcję, której premiera miała miejsce 7 października 2014 i która spotkała się z dużym zaciekawieniem ze strony mediów społecznościowych, które odliczały dni do momentu jej wejścia na rynek. Nie bez powodu, bo jest ona po prostu świetna. Zapraszamy na Aliens Isolation Pełna wersja .

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 38GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Obcy Izolacja Download

Gra należy do gatunku pierwszoosobowych strzelanek, oraz horrorów survivalowych i naprawdę potrafi wywołać niepokój u użytkownika. Jej producentem jest przedsiębiorstwo The Creative Assembly, zaś dystrybucją zajeło się studio 20th Century Fox. Jeśli jesteś fanem gatunku, to po prostu musisz czytać dalej, z tej recenzji dowiesz się wszystkich najważniejszych kwestii o dzisiejszym tytule. Akcja gry Aliens Isolation Download rozgrywa się piętnaście lat po oryginalnym filmie Ridleya Scotta, pod tym samym tytułem, w którym grasz jako Amanda Ripley, córka Ellen.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Obcy Izolacja pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Obcy Izolacja pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Obcy Izolacja download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Obcy Izolacja pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Obcy Izolacja download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Obcy Izolacja pelna wersja

Obcy Izolacja download pelna wersja

Obcy Izolacja download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Obcy Izolacja się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Obcy Izolacja

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Obcy Izolacja:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Obcy Izolacja Pobierz

Jest ona inżynierem Aliens Isolation Pobierz megakorporacji Weyland-Yutani i wyrusza w podróż na stację kosmiczną Sewastopol, kiedy dowiaduje się, że przetrzymywany jest tam rejestrator lotu zaginionego statku jej matki, Nostromo to potencjalna wskazówka dotycząca jej miejsca pobytu. Jednak od momentu przybycia do zrujnowanego i tajemniczo opuszczonego miasta kosmicznego jest jasne, że coś poszło nie tak. Sewastopol to istny labirynt korytarzy, otworów wentylacyjnych i tuneli. Jest w trakcie wycofywania z eksploatacji i jest w bardzo złym stanie technicznym. Migotanie świateł, awaria drzwi automatycznych, plątaniny kabli z paneli konserwacyjnych i bryzgi pary z pękniętych rur.

Czasami ciasne przestrzenie otwierają się na większe obszary, ale większość gry spędza się w klaustrofobicznych ograniczeniach skręconych, metalowych wnętrzności przestarzałych pomieszczeń. Chociaż już wcześniej badaliśmy takie środowiska w innych grach typu Obcy Izolacja Download PC , to projekt graficzny naprawdę wyróżnia produkcję Isolation. Opierając się pokusie stworzenia modnej, współczesnej wizji przyszłości, z pływającymi hologramami, błyszczącymi powierzchniami i gładkimi krzywiznami, The Creative Assembly zamiast tego szukało inspiracji w projekcie produkcji oryginalnego filmu. Zbudowali swój świat tak, jak Scott i jego zespół efektów specjalnych z 1979 roku, używając tylko i wyłącznie technologii z tamtego okresu.

Recenzje gier

Obcy Izolacja Pełna wersja

Masywne klawiatury prezentowane w grze Obcy Izolacja Pełna wersja Pobierz , słuchawki telefoniczne, zniekształcone monitory CRT i migające kolorowe światła powinny wyglądać na przestarzałe, ale daje to zupełnie odwrotny efekt. To dotykowy, praktyczny i przekonujący świat typu science-fiction, z maszynami i środowiskami, które są funkcjonalne , a nie otwarcie futurystyczne. Niemal czujesz, że możesz dotknąć tej nowej rzeczywistości. W rezultacie pod względem spójności, wizji i przemyślanego projektu jest to najbardziej uderzający wizualnie świat gry od długiego czasu i w tym względzie należą się brawa dla ekipy produkcyjnej gry Obcy Izolacja Pobierz PC . Korytarz science-fiction, bez względu na to, jak piękny jest, nie jest pozbawiony czegoś przerażającego, co wzbudzi w Tobie prawdziwy niepokój. Przyjdzie Ci się zmierzyć z kosmicznymi stworzeniami, które będą czyhać na Twoje życie. Możesz do niego strzelić, ale ten po prostu się wścieknie i rzuci na Ciebie.

Możesz go podpalić, ale to odstraszy go tylko na kilka sekund. Magia izolacji polega na tym, że musisz przechytrzyć pojedynczego obcego, zamiast go zabić. To całkowicie zmienia obraz produkcji Obcy Izolacja Cała gra względem konkurentów i obrazuje nam ekscytującą, przeciągającą się grę w kotka i myszkę z najstraszniejszym kotem, jakiego można sobie wyobrazić. To zręczne połączenie skradanki i survival horroru, które dzięki dynamicznej sztucznej inteligencji i sprytnemu, systemowemu projektowi jest czymś więcej niż tylko sumą pojedynczych części. To spójna i bardzo wydajna całość, która przyprawi Cię o dreszcze. Dowiesz się, kiedy obcy jest blisko. Pełzając przez stację, usłyszysz go nad i pod sobą, za ścianami, pod podłogą.

Opisy i recenzje gier

Obcy Izolacja Download PC

Jesteś stosunkowo bezpieczny, gdy jest tak ukryty, ale nigdy nie wiesz, z jakiego otworu wentylacyjnego, pęknięcia lub dziury w suficie nagle się wyłoni. Przychodzi z bestialskim sykiem w grze Obcy Izolacja Download PL , czyli dźwiękiem, który staje się Twoją wskazówką do ukrycia się lub ucieczki. Potem słychać dudnienie jego kroków, gdy wędruje po korytarzach, polując na swoją ofiarę. To ogromna, ciężka rzecz, która góruje nad głową naszego bohatera, a jeśli go zobaczy, rzuca się z krzykiem, zabijając natychmiast w makabrycznej, niemal filmowej sekwencji śmierci. Obcy jest dla nas prawie stałym zagrożeniem, ale na Sewastopolu są też inne niebezpieczeństwa. Niedziałające androidy zwane Working Joes wędrują po stacji, brutalnie zabijając wszystkich napotkanych ludzi. Ich gumowate, pozbawione emocji twarze i świecące oczy są naprawdę denerwujące, a przemykanie się przez ich grupy jest tak samo nerwowe i niebezpieczne jak stawienie czoła obcemu.

Podejdź zbyt blisko, a złapią Cię, wysysając zdrowie Obcy Izolacja po polsku , do momentu aż uda Ci się uwolnić, bądź zginiesz. Zobacz Skąd pobrać Obcy Izolacja w Pełnej wersji i graj! Możesz ich zabić, ale to pochłania dużo zasobów, więc skradanie się jest najlepszą opcją. Są znacznie wolniejsze od obcych, ale równie zabójcze. Są też inni, którzy przeżyli. Spotkasz ich rzadziej niż kosmitów i syntetyków i są o wiele łatwiejsi do zabicia, ale zwykle pracują w grupach. Nie będą atakować, gdy tylko ich zobaczysz i dadzą Ci kilka sekund na wycofanie się jeśli wejdziesz na ich terytorium, ale nie potrzeba wiele, aby wprowadzić ich w szał. Na szczęście, jeśli do Ciebie strzelą, hałas przyciągnie kosmitę i zabije ich wszystkich. Często jest to najlepszy sposób na ominięcie ludzkich wrogów.Podejdź zbyt blisko, a złapią Cię, wysysając zdrowie Obcy Izolacja po polsku , do momentu aż uda Ci się uwolnić, bądź zginiesz. Zobacz Skąd pobrać Obcy Izolacja w Pełnej wersji i graj! Możesz ich zabić, ale to pochłania dużo zasobów, więc skradanie się jest najlepszą opcją. Są znacznie wolniejsze od obcych, ale równie zabójcze. Są też inni, którzy przeżyli. Spotkasz ich rzadziej niż kosmitów i syntetyków i są o wiele łatwiejsi do zabicia, ale zwykle pracują w grupach. Nie będą atakować, gdy tylko ich zobaczysz i dadzą Ci kilka sekund na wycofanie się jeśli wejdziesz na ich terytorium, ale nie potrzeba wiele, aby wprowadzić ich w szał. Na szczęście, jeśli do Ciebie strzelą, hałas przyciągnie kosmitę i zabije ich wszystkich. Często jest to najlepszy sposób na ominięcie ludzkich wrogów.

Sprowokuj ich, a następnie poczekaj na rzeź. Niezależnie od przeciwnika Obcy Izolacja Download Free , z którym walczysz, skradanie się jest zawsze kluczem do przetrwania. W miarę postępów na stacji podniesiesz strzelbę, rewolwer i kilka innych broni, ale są one bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem. Po pierwsze, są naprawdę skuteczne tylko przeciwko ludziom. Potrzeba kilkunastu strzałów w głowę rewolwerem, aby zabić Joe, a obcy jest zasadniczo kuloodporny. Jednak największym problemem jest to, że w chwili, gdy wystrzelisz jakąkolwiek broń, obcy to usłyszy, przyjdzie do Ciebie i zabije. Dobra wiadomość jest taka, że w Sewastopolu nie brakuje miejsc do ukrycia się. Są szafki w których można się schować, otwory wentylacyjne, przez które można uciec, i biurka, pod którymi można kucać. Każdy hałas, od biegania po przewrócenie krzesła, zdradzi Twoją aktualną pozycję, więc większość rozgrywki spędzasz będąc cicho i metodycznie skradając się między celami. Na papierze może to zabrzmieć nudno, ale obecność obcego wobec którego jesteś praktycznie bezbronny sprawia, że prawie każda chwila jest upajająco napięta. Po przejściu przez jeden szczególnie długi, trudny odcinek, dłonie mi się pociły i musiałem się położyć. To nie jest gra Obcy Izolacja Ściągnij za darmo , w którą chcesz zagrać tuż przed snem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Obcy Izolacja na PC

Projekt audio jest tak samo dopracowany jak wizualizacje, wykorzystując wiele znanych efektów z filmu, takich jak metalowe zadrapania otwieranych pokryw wentylacyjnych i elektroniczne paplaniny komputerów. Jest to również istotna część produkcji, więc radzę grać z dobrymi słuchawkami lub odpowiednim dźwiękiem przestrzennym. W dzisiejszej recenzji to już wszystko, dziękujemy za obecność i do zobaczenia przy następnym artykule! Metoda Jak pobrać Obcy Izolacja na PC jest jedyna w swoim rodzaju, więc polecamy skorzystać!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Obcy Izolacja płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Obcy Izolacja działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Obcy Izolacja już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Obcy Izolacja i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.