GTA San Andreas Pobierz [PL PC] + Mody + SAMP Pełna wersja Download

GTA San Andreas Pobierz [PL PC] + Mody + SAMP Pełna wersja Download

20

gta sa pobierz

GTA San Andreas Download PC 🥇 Pełna wersja PL

Grand Theft Auto San Andreas Pobierz ⚡ Pełna wersja

GTA SA Download + Mody

Witamy, GTA SA Pełna wersja już dostępne na naszej stronie do pobrania w polskiej wersji, z modami i multiplayerem. Prezentowany tytuł jest na pewno każdemu znany, ale jeśli ktoś ma pierwszy raz styczność z tą grą postaramy się wyjaśnić wszystko o co w niej chodzi – zapraszamy do recenzji. W tej odsłonie serii będącej zarazem jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie, będących też w czołówce GTA San Andreas Download gier wzbudzających wiele kontrowersji będziemy mieli szansę zasmakować gangsterskiego życia i siać zniszczenie na ulicach miast i toczyć wojny gangów. Na początku będziemy początkującym w przestępczym świecie Carlem Johnsonem, będącym drobnym rzezimieszkiem, ale z biegiem czasu nasza postać zacznie coraz bardziej się rozkręcać w GTA SA Pobierz i będziemy musieli stanąć na czele mafii. W grze będziemy kierować wcześniej wymienionym Carlem Johnsonem (w skrócie CJ), który przyjeżdża do San Andreas, a konkretnie do Los Santos w celu znalezienia lepszego jutro, polepszenia swojego komfortu życia.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika z modami
10.0
Możliwości z modami
10.0
Multiplayer
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Polska wersja gry
 • Bardzo wciągająca rozgrywka
 • Działający darmowy Multiplayer
 • Nieskończone możliwości
 • Przygotowane opcjonalne mody
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Brutalna
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 384MB
Procesor: Pentium 1.4Ghz lub lepszy
Pamięć: około 6.3GB wolnej pamięci + mod packi
Windows: XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 – 32-64 bit
Karta graficzna: 128MB vRAM
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry GTA San Andreas po polsku

GTA San Andreas Pełna wersja PL umożliwi nam zrozumienie wszystkich dialogów poprzez wgrane spolszczenie, do tego menu gry jest w polskiej wersji jak i wszystkie komunikaty i elementy interaktywne w grze, jak na przykład restauracje lub sklepy. W grze po zwerbowaniu zadowalające nas ilości osób członków gangu możemy zaprosić ich do wspólnej przejażdżki samochodem lub udać się pieszo do określonego przez nas celu. Dzięki pomocy osób w GTA San Andreas Download będziemy mieli większe szanse na rozprawienie się z konkurencyjnym gangiem i zdobyć jego teren. Carl może prowadzić pojazd i w tym samym czasie osoby z nami podróżujące mogą prowadzić ostrzał w naszych przeciwników korzystając z broni maszynowej. Nastrój i klimat gry jest utrzymywany w klimatach obecnych w latach dziewięćdziesiątych.!

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

gta san andreas download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

gta san andreas jak pobrac

Aby móc zainstalować grę GTA San Andreas w polskiej wersji językowej na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac gta san andreas pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Modów do wyboru jest pięć, opcjonalnie.

gta sa pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

gta san andreas pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 4-6 minut.

pobierz grand theft auto san andreas na pc na naszej stronie

jak pobrac gta san andreas pc

pobierz pelna wersje gta san andreas

gta sa jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac gta san andreas na pc

Może powstać pytanie, czym jest SAMP? SAMP – Jest to sieciowy dodatek pozwalający na darmową grę multiplayer.

Link do pobrania Pełnej wersji gry GTA San Andreas:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać GTA SA na PC?

Nasz poradnik Skąd pobrać GTA San Andreas w polskiej wersji jest kompletny, a korzystając z naszego serwisu możesz również się dowiedzieć nieco więcej o samej grze czytając recenzję na stronie tego wpisu. Gra posiada wiele nowości, a nawet takie elementy urealniające rozgrywkę jak poziom głodu Carla Johnsona i jeśli nie będziemy co jakiś czas spożywać posiłków w pobliskiej restauracji, nasza postać zacznie być coraz chudsza – działa to też w odwrotną stronę, w GTA San Andreas Pobierz możemy utyć i przybrać na wadze poprzez nadmierne spożywanie posiłków oraz w trakcie zjedzenia zbyt dużej ilości jedzenia, można zwymiotować przed kasą w restauracji. W tej produkcji możemy też prowadzić aktywny i sportowy tryb życia korzystając z elementów siłowni bądź jazdy na rowerze zwykłym lub wyczynowym. Kolejną ciekawą funkcjonalnością wprowadzoną do gry jest możliwość większej interakcji z budynkami GTA SA Download Bez klucza znajdującymi się w miastach. Niestety nie odwiedzimy każdego z nich, ale pewną ich ilość możemy swobodnie eksplorować. Istotnym elementem tego tytułu jest włamywanie się i okradanie mieszkań innych ludzi. Same włamanie należy uprzednio zaplanować, a następnie w dobry sposób wykonać. W grze nie zabraknie możliwości GTA SA Pobierz PC zakupu interesujących nas lokali, które będą mogły stać się dla nas źródłem pasywnego dochodu – a zakupić możemy kasyno, w którym jeśli najdzie nas ochota, możemy zostawić trochę pieniędzy. Jeśli postanowimy korzystać z innych kasyn i się zadłużymy, możemy być ścigani przez mafię w celu uregulowania długu. Jedno miasto w grze można porównywać do całej mapy gry z poprzedniej części. W GTA San Andreas Download PC znajdziemy wiele ciekawych środków transportów, może to być poduszkowiec, samochody, motocykle, crossy, ciężarówki, autobusy i wiele innych. Transport powietrzny również jest zaimplementowany, aby móc przemierzać przestworza gry.

Jak pobrać GTA San Andreas na PC

W tej grze ciekawym urozmaiceniem jest możliwość uczenia się trików i innych wyczynowych skoków GTA San Andreas Ściągnij za darmo na przystosowanym do tego motocyklu lub rowerze. Znajdziemy też rampy, wyskocznie tak jak i skoki do wykonania z poszczególnych miejsc będącymi typowymi wydłużaczami rozgrywki. Nasza postać w grze może korzystać jednocześnie z dwóch pistoletów po zdobyciu odpowiednich umiejętności strzeleckich. Do tego Carl nie utopi się po wpadnięciu do wody. GTA SA Pełna wersja Download pozwala na zwiedzanie z przyjemnością miast jak i całego stanu San Andreas. Inteligencja mieszkańców miast również jest wysoko rozwinięta, bo potrafią oni nas odpowiednio wyzywać jeśli jesteśmy otyli poprzez nadmierne jedzenie lub mogą okazywać swoje oburzenie, gdy nie zachowujemy się właściwie. Twórcy tego tytułu bardzo się postarali, aby nam zapewnić wczucie się w klimat i styl życia odbywający się w każdym z miast w stanie San Andreas. Twórcy gry odwiedzili w rzeczywistości miejsca, na których się wzorowali i obserwowali różne zjawiska jakie tam występują, w tym mentalne bądź życiowe. Pomimo tego, że gra prowadzi nas poprzez gangsterski świat i z pozoru złą tematykę, to w GTA San Andreas po polsku Pobierz odnajdziemy wiele elementów fabularnych, które mają dużą dawkę humoru i śmiechu. Jakby nie patrzeć, tytuł ten umożliwia wiele form rozrywki i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Nie trudno jest zauważyć ile pracy i serca zostało włożone w tą produkcję, a gra cechuje się wysoką jakością wykonania i dużym profesjonalizmem. W tym momencie już wiesz Jak pobrać GTA SA na PC w polskiej wersji językowej z modami i trybem multiplayer. Gra jest poprawnie przetłumaczona i Spolszczenie GTA San Andreas działa poprawnie… Testowane osobiście. 😉 Grafika w czasie wydania tej gry była czymś czego jeszcze nie było, gra prezentowała się świetnie zarówno w wersji konsolowej jak i na komputerach, a teraz w celu ulepszenia grafiki w grze i wprowadzenia jej na całkiem inny poziom można użyć modów, które pozwolą cieszyć się tą grą na nowo na miarę aktualnych lat – wyglądać nawet niekiedy lepiej niż produkcje wysokiej klasy ostatnich lat. GTA San Andreas Pobierz bez klucza posiada realistyczne odbicia świateł na karoserii pojazdów, dobrze wykonaną mgłę oraz realistyczne cienie. Muzyka zaimplementowana w grze również jest niczego sobie, bo na pewno każdy gracz znajdzie stację radiową, która przypadnie mu do gustu. Oczywiście nowości w grze jest zdecydowanie więcej tak samo jak i znaczących różnic względem poprzednich część gry. GTA SA Pobierz jest tytułem obowiązkowym

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

WPROWADZENIE DO GRY:

GTA SA Download PC

Po pięcioletniej przerwie w byciu mieszkańcem Los Santos, Carl postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta. GTA San Andreas Download PC pozwoli nam na przejście całego wątku fabularnego w grze skupiającym się w dużej mierze na prowadzenie gangsterskiego życia pełnego narkotyków, morderstw oraz korupcji. Samo to, że krajobraz jaki zastaje Carl Johnson nie należy do tych najlepszych, to na domiar złego dzielnica, w której Carl się wychowywał jest teraz w jeszcze gorszym stanie niż byłą przed jego wyjazdem. GTA SA Pobierz PC zaprezentuje nam historię również skłóconej rodziny, która jest w trakcie opłakiwania swojej świeżo zamordowanej matki, w tym Carla Johnsona. A żeby tego było mało od razu po przyjeździe do miasta, CJ zostaje wrobiony w morderstwo przez skorumpowanych policjantów. Świat będący w grze jest stanem San Andreas, który jest łączony przez trzy miasta będące odpowiednikami do miejsc znajdujących się w realnym świecie. Są to takie lokacje jak Los Santos (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) oraz Las Venturas (odpowiednikiem jest barwne Las Vegas). Gracz pomiędzy tymi miejscami może się swobodnie przemieszczać, ale dotarcie do odpowiednich lokacji wymaga ukończenia pewnych etapów GTA San Andreas Pobierz PL – po przekroczeniu pewnych granic bez skończenia pewnych etapów w grze zacznie nas ścigać policja. Miasta jakie możemy znaleźć w grze posiadają swoje właściwości i potrafią się niekiedy znacząco od siebie różnić. Lokacje prezentowane w grze nie są tylko slumsami oraz brudnymi dzielnicami, bo metropolie GTA SA Download PC posiadają dzielnice bardziej rozbudowane, będącymi tymi bogatszymi, w których mieszkają politycy, gwiazdy filmowe czy też milionerzy. W tym tytule osób do obrabowania jest pełno, tak samo niektórzy przechodnie posiadają znaczną ilość gotówki. O łatwo dostępnych celach Carl Johnson dobrze wie i jest tego świadom, że bez gotówki za dużo nie zdziała. Po ukończeniu pewnego etapu w grze GTA San Andreas Pobierz Pełna wersja PC będziemy mogli rekrutować inne osoby z gangu, aby mogły nam pomóc w rozprawianiu się z innymi przeciwnikami.

GTA SA Pobierz

Komentarze
 • GITES1

  5 listopada 2020

  spoko gierka fajna fabuła i stornka dziala polecam 🙂

  Odpowiedz
 • Arcydzieło2

  14 sierpnia 2020

  Wszystko śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz
 • gtasakonkret3

  10 sierpnia 2020

  No ja jestem happy takie coś znaleźć z tyloma modami opcjami i w ogóle wszystkim jest Sa-mp i w ogóle cała gra więc zajebiście po prostu 😉

  Odpowiedz
 • SmsGra4

  9 sierpnia 2020

  No i to jest dobra wstawka takie cos to się rozumie warto pobrac wysłać tego SMS’a ale w zamian dostajemy taką gre tyle modów wsparcie ich na fb odpisują normalnie bo testowałem więc spoko ja jestem zadowolony na maxxa 😀

  Odpowiedz
 • Anonim5

  8 sierpnia 2020

  Polecam! Najlepszy wybór tylko tutaj!

  Odpowiedz
 • Zszokowany6

  6 sierpnia 2020

  musze przyznać, jest elegancko tak jak być powinno

  Odpowiedz
 • GraczXDDD:D7

  5 sierpnia 2020

  Wszystko git polecam 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim8

  3 sierpnia 2020

  Odpala thx 100% 😀

  Odpowiedz
 • ZadowolonyUżytkownik9

  30 lipca 2020

  Dzięki za sampa i mody przyda się, pobranie działa cały czas pozdro!

  Odpowiedz
 • xD10

  28 lipca 2020

  Działa jak trzeba xD

  Odpowiedz
 • Franeczeq11

  27 lipca 2020

  Polecam! Jest wszystko i działa!

  Odpowiedz
 • Anonim12

  21 lipca 2020

  Full na kozaku nic tylko brać 😉

  Odpowiedz
 • SecurePlayer13

  18 lipca 2020

  Jest jak ma być ze wszystkim się zgadzam bo wszystkim działa więc jest spoko hehe dla mnie warto xD

  Odpowiedz
 • Graker14

  14 lipca 2020

  Dobree jest moc działa wszystko jest git polecaaam!!!

  Odpowiedz
 • Anonim15

  13 lipca 2020

  Jest po polsku całość przetłumaczone dialogi wszystko jest szkoda ze dubbignu jeszcze nie ma ale no nie ma co, głos CJa jest niepowtarzalny polecam zagrać i pobrać pozdro 😉

  Odpowiedz
 • Anonim16

  9 lipca 2020

  Działa jak trzeba modów po prostu w pyte, jest oczywiście po polsku i SAMP – czyli granie w GTA SA na multiplayer po serwerach 🙂 świetna sprawa, naprawdę warto wysłać tego SMSa i mieć gre na zawsze! 🙂

  Odpowiedz
 • ZadowolonyHehe17

  5 lipca 2020

  Jest kozak polecaam!!! 😀

  Odpowiedz
 • MurzynCJ18

  4 lipca 2020

  Wszystko śmiga tyle opcji do zainstalowania masakra jakas

  Odpowiedz
 • Anonim19

  3 lipca 2020

  Też działa multi też jest stałe aktualizacje sampa (lepsze od mta zdecydowanie) i jest ok bardzo polecam wielkie dziękuję!:)

  Odpowiedz
 • Anonim20

  29 czerwca 2020

  Hah jest git działa 😀 jak dobrze zobaczyć CJa zpowrotem po dwóch latach prawie 😀

  Odpowiedz
 • TheVortex21

  25 czerwca 2020

  Lol myślałem, że to jakiś syf a jednak nie! U mnie załatwiło się to błyskawicznie, bardzo polecam wszystkim wymagającym graczom!..A no i o zestawie modów nawet nie wspomnę.. 😉

  Odpowiedz
 • G4mer22

  24 czerwca 2020

  Jest wszystko ok z grą odpala jest fajnie, polecam!!! 😀

  Odpowiedz
 • Ryder xd23

  22 czerwca 2020

  Moja ulubiona postać to ryder chodzi zioło pali cały czas zjarany cały czas jeździ autem i gada najlepszy bohater jak dla mnie xd

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *