My Summer Car Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

My Summer Car Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

8

my summer car do pobrania

My Summer Car Download PC Pełna wersja
My Summer Car Pobierz Pełna wersja PC

Cześć! My Summer Car Pełna wersja to kolejna gra jaką macie okazję pobrać z naszej strony. Gra jest już pewien czas na rynku, ale oferujemy Wam pobrać ją już teraz w pełnej wersji Bez klucza w bardzo szybki i bezpieczny sposób. Nowością jaką oferujemy jest świetnie skonstruowany instalator pobierający grę na Twój komputer w bezpieczny i anonimowy sposób. Zalecamy sprawdzić i przekonać się, że My Summer Car Download jest grą bardzo dobrą i posiadającą silny potencjał. Zapraszamy do recenzji i zapoznania się z właśnie tą grą! Tytuł ten jest niecodzienną grą, mocno nietypową niezależną produkcją, a jej fenomen skupia się na budowie własnego pojazdu (samochodu), którym będziemy mogli się poruszać. Gra posiada również elementy survivalowe, dlatego My Summer Car Pobierz wyróżnia się w ten sposób na tle innych gier z tego gatunku. Co ciekawe, gra ta została stworzona jedynie przez jedną osobę, a posiada tak szerokie grono fanów. Twórca gry posiada pseudonim Amistech i się właśnie pod nim ukrywa. Gra jest dostępna na komputery stacjonarne oraz laptopy osobiste, posiadające trochę wolnej przestrzeni dyskowej i oczywiście łącze z internetem, aby móc pobrać My Summer Car Download PC Bez klucza w Pełnej wersji. Przedstawiana produkcja przedstawia gatunek gier z kategorii symulacji i w dużym stopniu nacisk tutaj został położony na realizm, a świat jest odwzorowywany, aby przypominał ten prawdziwy. Gra mimo swojej powagi posiada elementy humorystyczne oraz lekki klimat, dlatego tytuł ten jest bardzo przyjemny. W grze My Summer Car Pobierz PC mamy okazję wcielić się w miłośnika motoryzacji, który jest w trakcie modernizacji swojego sportowego, ale starego auta. Dla osób ciekawych otwartego świata w grze, to tak, jest on otwarty i mamy tutaj pełną swobodę podejmowanych decyzji i możemy z łatwością zobaczyć co się dzieje w świecie gry, dlatego element ten potrafi ucieszyć. My Summer Car Pobierz Bez Klucza jak mówiliśmy wcześniej posiada otwarty świat, a gracz może decydować co będzie wykonywać w danym momencie. Wyznacznikiem naszych postępów w grze jest zmiana naszego samochodu, który posiadamy. W grze możemy pracować jako mechanik, lub jak kto woli, wybrać się na przejażdżkę przez las naszym samochodem za jego kierownicą. Pamiętać też trzeba, że My Summer Car Download jest grą dosyć trudną, a niebezpieczna jazda pokroju gier wyścigowych może dla nas nie skończyć się najlepiej, a w przypadku śmierci konieczne jest rozpoczęcie gry od samego początku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Mocny symulator
10.0
Elementy survivalowe
10.0
Modyfikowanie auta
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Możliwości gry
 • Rozbudowany świat
 • Ciężko o nudę
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: 3.0 GHz Dual Core lub lepszy
Pamięć: około 76GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: Nvidia GTX 960/AMD lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry My Summer Car

My Summer Car Pełna wersja PC jak widać gołym okiem stara się odwzorować prawdziwy świat w bardzo dużym stopniu, dlatego produkcja ta jest bardzo lubiana. Aspekty prezentowane w grze są co niekiedy interesujące, a potrafią być niekulturalne – możliwość pokazania innym NPC w grze środkowego palca nie zdarza się w grach zbyt często. Przytaczając kolejne zachowanie niegodne pochwały w My Summer Car Download jest to, że możemy wypić piwo, wsiąść do naszego auta i przejechać się tylko po to, aby otworzyć następne piwo, i następne. Widać jak pomysłowy był autor tej produkcji i jak zaangażowany był w stworzenie praktycznie realnego świata w tak prostym z pozoru tytule. Może się wydawać, że gra jest zwykłym symulatorem, ale elementy jakie posiada wymagają więcej niż typowy symulator plus do tego My Summer Car Pełna wersja zawiera elementy survivalowe wydłużające nasz czas ogólny rozgrywki. Tytuł ten został opracowany i stworzony z użyciem silnika graficznego o nazwie Unity 5 – nie możemy wymagać, aby jedna osoba korzystała z zaawansowanych programów o dużym stopniu skomplikowania, ale silnik ten w zupełności wystarcza, aby powstała gra My Summer Car Pobierz Bez Klucza na Komputer – co prawda gra posiada prostą grafikę, ale wystarczająco czytelną i trójwymiarową oprawę, posiadająca widok z kamery FPP. W grze został również zastosowany realistyczny silnik fizyczny dodający przyjemnego efektu prowadzonego pojazdu, dodaje to znacznie realizmu i lepszego odbioru tej gry. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Instalatora My Summer Car Download który posłuży do szybkiego i bezpiecznego ściągnięcia tejże gry.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

pobierz my summer car w pelnej wersji

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

my summer car jak pobrac

Aby móc zainstalować grę My Summer Car na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac my summer car w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mody do wyboru są cztery, opcjonalnie.

my summer car pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

my summer car pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać kilku minut.

pobierz my summer car na naszej stronie

jak pobrac my summer car

pobierz pelna wersje my summer car

my summer car jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac my summer car na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry My Summer Car:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać My Summer Car?

My Summer Car Skąd pobrać na PC jest proste, a my Tobie w tym pomożemy. Pobranie instalatora ściągającego grę nie jest skomplikowane, a korzystanie z niego jest banalne. Zapraszamy do dalszej części recenzji. Chwilę po tym jak rozpoczniemy grę pojawimy się na fińskim odludziu. Będzie tam nasz samochód, dom oraz gracz. W głównej mierze będziemy musieli się skupić na samochodzie, bo w całej grze on jest kluczowym elementem. My Summer Car Jak pobrać PC oferuje nam vana, który bardzo nam się przyda podczas podróży po świecie, będziemy z niego korzystać do momentu gdy nasz samochód nie będzie gotowy do pracy. Van nam również posłuży na przewożenie picia oraz jedzenie, w skrócie zakupów, ponieważ jak wspominaliśmy wcześniej, produkcja ta posiada elementy survivalowe i w My Summer Car Download PC niezbędne są właśnie te elementy, aby móc przeżyć następne kolejne dni. Części służące do tuningowania naszego pojazdu będzie można odnaleźć w katalogu, a następnie zamówić je pocztą. Wartym odnotowania jest fakt, że za darmo tych części otrzymać nie możemy, więc trzeba zarobić pieniądze. Można tego dokonać wykonując proste prace, zlecone przez okolicznych mieszkańców gry My Summer Car Pobierz PC – element ciekawy, który potrafi przyciągnąć na dłuższy czas do monitora. Szczegółowość konstruowania pojazdu w tej grze jest praktycznie autystyczna. Podając przykład pierwszy lepszy z brzegu, aby odkręcić daną śrubkę z silnika, należy użyć w tym celu klucz, który będzie do niej odpowiedni. Mało tego, śrubka w My Summer Car Pobierz musi również posiadać też odpowiedni gwint. To był jedynie przykład, bo gra posiada zdecydowanie więcej smaczków związanych z customizacją naszego samochodu, należy zadbać o wszystkie elementy auta. Zawieszenie, koła, felgi, wyposażenie kabiny od wewnątrz, wraz z głośnikami, radiem i deską rozdzielczą. Elementy te jak widać potrafią wciągnąć na długo, a My Summer Car Download jest grą strasznie uzależniającą i ciekawą.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • BurakXD1

  14 sierpnia 2020

  P0L3C4M ! : D

  Odpowiedz
 • VaskiX2

  10 sierpnia 2020

  Kozak z tej strony straszny 😀 Debeściak najlepszy z możliwych, kłaniam się nisko dzięki wielkie za My summer cara :DD

  Odpowiedz
 • Anonim3

  9 sierpnia 2020

  spoko fajnie udało sie od razu pobrane zainstalowane i można pykać polecam!! !

  Odpowiedz
 • abc4

  8 sierpnia 2020

  Dobra gra na długie godziny pozdro:D

  Odpowiedz
 • ABC-Car5

  6 sierpnia 2020

  odpala ładnie gra działa mody są polecam 😉

  Odpowiedz
 • Karpiński6

  5 sierpnia 2020

  Dzieki 😀

  Odpowiedz
 • Anonim7

  3 sierpnia 2020

  pobrałem w kilka minut instalacja równie szybka!

  Odpowiedz
 • Anonim8

  30 lipca 2020

  Zajebista stronka :3

  Odpowiedz
 • George.10

  26 lipca 2020

  Mody są wszystko jest mogę polecić z czystym sumieniem :p

  Odpowiedz
 • CiupekPL11

  25 lipca 2020

  Genialna gra jedna z lepszych jaka mialem okazje grac 🙂

  Odpowiedz
 • Spider1912

  21 lipca 2020

  ta strona to klasa sama w sobie. chwila moment i pobrane 😀 😀

  Odpowiedz
 • Eryczek13

  19 lipca 2020

  Cudeńko 🙂 Działa dziękuje

  Odpowiedz
 • Arcydzieło14

  15 lipca 2020

  Wszystko śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz
 • Anonim15

  14 lipca 2020

  zadziałało, daje skromne 10/10 🙂 polecam każdemu!

  Odpowiedz
 • Anonim16

  9 lipca 2020

  Grubo 😛 działa polecam

  Odpowiedz
 • WooDoo17

  25 czerwca 2020

  Hahaha co to jest za stronka wgl 😀 Mi hula az miło 😀

  Odpowiedz
 • Anonim18

  24 czerwca 2020

  jest pięknie.

  Odpowiedz
 • Kamil11119

  22 czerwca 2020

  Spoko instalacja i proces pobierania. Bez komplikacji, polecam 😀

  Odpowiedz
 • Anonim20

  21 czerwca 2020

  szukalem po necie i znalazlem dopiero tutaj tą gre, będe tu wracać 😉 a gra działa jakby co 😛

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *