My Summer Car Download

Pełne wersje gier

Pobierz My Summer Car w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
My Summer Car Download

My Summer Car Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję My Summer Car PC ⚡

Cześć! My Summer Car Download to kolejna gra jaką macie okazję pobrać z naszej strony. Gra jest już pewien czas na rynku, ale oferujemy Wam pobrać ją już teraz w pełnej wersji Bez klucza w bardzo szybki i bezpieczny sposób. Nowością jaką oferujemy jest świetnie skonstruowany instalator pobierający grę na Twój komputer w bezpieczny i anonimowy sposób. Zalecamy sprawdzić i przekonać się, że My Summer Car Pełna wersja jest grą bardzo dobrą i posiadającą silny potencjał. Zapraszamy do recenzji i zapoznania się z właśnie tą grą! Tytuł ten jest niecodzienną grą, mocno nietypową niezależną produkcją, a jej fenomen skupia się na budowie własnego pojazdu (samochodu), którym będziemy mogli się poruszać.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 3.0 GHz Dual Core lub lepszy
Pamięć: około 2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia GTX 960/AMD lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

My Summer Car Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

My Summer Car download

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

My Summer Car pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

My Summer Car download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

My Summer Car pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

My Summer Car download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

My Summer Car pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

My Summer Car download pelna wersja

My Summer Car download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry My Summer Car się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac My Summer Car

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry My Summer Car:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

My Summer Car Download

Gra posiada również elementy survivalowe, dlatego My Summer Car Pobierz wyróżnia się w ten sposób na tle innych gier z tego gatunku. Co ciekawe, gra ta została stworzona jedynie przez jedną osobę, a posiada tak szerokie grono fanów. Twórca gry posiada pseudonim Amistech i się właśnie pod nim ukrywa. Gra jest dostępna na komputery stacjonarne oraz laptopy osobiste, posiadające trochę wolnej przestrzeni dyskowej i oczywiście łącze z internetem, aby móc pobrać My Summer Car Download PC Bez klucza w Pełnej wersji.

My Summer Car Pobierz

Przedstawiana produkcja przedstawia gatunek gier z kategorii symulacji i w dużym stopniu nacisk tutaj został położony na realizm, a świat jest odwzorowywany, aby przypominał ten prawdziwy. Gra mimo swojej powagi posiada elementy humorystyczne oraz lekki klimat, dlatego tytuł ten jest bardzo przyjemny. W grze My Summer Car Pobierz PC mamy okazję wcielić się w miłośnika motoryzacji, który jest w trakcie modernizacji swojego sportowego, ale starego auta.

Dla osób ciekawych otwartego świata w grze, to tak, jest on otwarty i mamy tutaj pełną swobodę podejmowanych decyzji i możemy z łatwością zobaczyć co się dzieje w świecie gry, dlatego element ten potrafi ucieszyć. My Summer Car Pobierz Bez Klucza jak mówiliśmy wcześniej posiada otwarty świat, a gracz może decydować co będzie wykonywać w danym momencie. Wyznacznikiem naszych postępów w grze jest zmiana naszego samochodu, który posiadamy. W grze możemy pracować jako mechanik, lub jak kto woli, wybrać się na przejażdżkę przez las naszym samochodem za jego kierownicą.

Recenzje gier

My Summer Car Pełna wersja

Pamiętać też trzeba, że My Summer Car Download jest grą dosyć trudną, a niebezpieczna jazda pokroju gier wyścigowych może dla nas nie skończyć się najlepiej, a w przypadku śmierci konieczne jest rozpoczęcie gry od samego początku. My Summer Car Pełna wersja PC jak widać gołym okiem stara się odwzorować prawdziwy świat w bardzo dużym stopniu, dlatego produkcja ta jest bardzo lubiana. Aspekty prezentowane w grze są co niekiedy interesujące, a potrafią być niekulturalne – możliwość pokazania innym NPC w grze środkowego palca nie zdarza się w grach zbyt często.

Przytaczając kolejne zachowanie niegodne pochwały w My Summer Car Download jest to, że możemy wypić piwo, wsiąść do naszego auta i przejechać się tylko po to, aby otworzyć następne piwo, i następne. Widać jak pomysłowy był autor tej produkcji i jak zaangażowany był w stworzenie praktycznie realnego świata w tak prostym z pozoru tytule. Może się wydawać, że gra jest zwykłym symulatorem, ale elementy jakie posiada wymagają więcej niż typowy symulator plus do tego My Summer Car Pełna wersja zawiera elementy survivalowe wydłużające nasz czas ogólny rozgrywki.

Tytuł ten został opracowany i stworzony z użyciem silnika graficznego o nazwie Unity 5 – nie możemy wymagać, aby jedna osoba korzystała z zaawansowanych programów o dużym stopniu skomplikowania, ale silnik ten w zupełności wystarcza, aby powstała gra My Summer Car Pobierz Bez Klucza na Komputer – co prawda gra posiada prostą grafikę, ale wystarczająco czytelną i trójwymiarową oprawę, posiadająca widok z kamery FPP.

Opisy i recenzje gier

My Summer Car Download PC

W grze został również zastosowany realistyczny silnik fizyczny dodający przyjemnego efektu prowadzonego pojazdu, dodaje to znacznie realizmu i lepszego odbioru tej gry. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Instalatora My Summer Car Download który posłuży do szybkiego i bezpiecznego ściągnięcia tejże gry. My Summer Car Skąd pobrać na PC jest proste, a my Tobie w tym pomożemy. Pobranie instalatora ściągającego grę nie jest skomplikowane, a korzystanie z niego jest banalne.

Zapraszamy do dalszej części recenzji. Chwilę po tym jak rozpoczniemy grę pojawimy się na fińskim odludziu. Będzie tam nasz samochód, dom oraz gracz. W głównej mierze będziemy musieli się skupić na samochodzie, bo w całej grze on jest kluczowym elementem. My Summer Car Jak pobrać PC oferuje nam vana, który bardzo nam się przyda podczas podróży po świecie, będziemy z niego korzystać do momentu gdy nasz samochód nie będzie gotowy do pracy.

Van nam również posłuży na przewożenie picia oraz jedzenie, w skrócie zakupów, ponieważ jak wspominaliśmy wcześniej, produkcja ta posiada elementy survivalowe i w My Summer Car Download PC niezbędne są właśnie te elementy, aby móc przeżyć następne kolejne dni. Części służące do tuningowania naszego pojazdu będzie można odnaleźć w katalogu, a następnie zamówić je pocztą. Wartym odnotowania jest fakt, że za darmo tych części otrzymać nie możemy, więc trzeba zarobić pieniądze.

Można tego dokonać wykonując proste prace, zlecone przez okolicznych mieszkańców gry My Summer Car Pobierz PC – element ciekawy, który potrafi przyciągnąć na dłuższy czas do monitora. Szczegółowość konstruowania pojazdu w tej grze jest praktycznie autystyczna. Podając przykład pierwszy lepszy z brzegu, aby odkręcić daną śrubkę z silnika, należy użyć w tym celu klucz, który będzie do niej odpowiedni. Mało tego, śrubka w My Summer Car Pobierz musi również posiadać też odpowiedni gwint.

Poradniki do gier

Jak pobrać My Summer Car na PC

To był jedynie przykład, bo gra posiada zdecydowanie więcej smaczków związanych z customizacją naszego samochodu, należy zadbać o wszystkie elementy auta. Zawieszenie, koła, felgi, wyposażenie kabiny od wewnątrz, wraz z głośnikami, radiem i deską rozdzielczą. Elementy te jak widać potrafią wciągnąć na długo, a My Summer Car Download jest grą strasznie uzależniającą i ciekawą.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie My Summer Car płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
My Summer Car działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. My Summer Car już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam My Summer Car i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.