Phasmophobia Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Phasmophobia Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

4

Phasmophobia download

Phasmophobia 🥇 Download PC

Phasmophobia Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnym artkule poświęconym wspaniałym produkcjom komputerowym. Na dziś przygotowaliśmy ciekawą propozycję, która z racji przynależności do tematyki horrorów, bez problemu wywoła u użytkowników gęsią skórkę. Długo czekaliśmy na jej premierę która miała miejsce 18 września 2020 roku, gdyż różne donośne głosy ze środowisk znawców komputerowych tytułów wskazywały na wysoko postawioną poprzeczkę, którą Phasmophobia Pełna wersja ustawi dla ewentualnych przyszłych rywali.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Poziom strachu
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Horror z możliwością gry VR
  • Mroczny klimat gry
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Przerażająco straszna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 15GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Phasmophobia

Te zdania okazały się bardzo trafne, o czym przekonaliśmy się podczas niezwykle satysfakcjonującej przygody z produkcją. Jeśli lubicie się bać i przemawia do Was tematyka zjawisk paranormalnych typu gry Phasmophobia Download , to możecie być pewni, że dzisiejszy tytuł będzie dla Was strzałem w dziesiątkę. Wobec tego zachęcamy do dalszego czytania. Muszę przyznać, że uwielbiam wszelkie produkcje związane z tematyką horrorów.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Phasmophobia download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Phasmophobia jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Phasmophobia na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Phasmophobia na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.Phasmophobia pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Phasmophobia pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5 minut.

pobierz Phasmophobia na pc na naszej stronie

jak pobrac Phasmophobia pc

pobierz pelna wersje Spore

Phasmophobia download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Phasmophobia na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Phasmophobia:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Phasmophobia na PC?

Niezależnie czy są to stare czy nowe przedsięwzięcia, oglądam je bardzo chętnie i z dużym zainteresowaniem. Dlatego, gdy wpadłem na trop gry o nazwie Phasmophobia Pobierz po prostu wiedziałem, że musi ona zagościć w naszym artykule. Wraz z zespołem testowaliśmy ją przez kilkadziesiąt godzin i doszliśmy do wielu ciekawych wniosków, które zamierzamy Wam tutaj przedstawić. Jeśli chodzi o gry z gatunku horrorów Phasmophobia Pobierz PC w które miałem do tej pory okazję grać, muszę przyznać, że próbowałem wdrażać się w ich świat, ale nigdy się do nich nie wciągnąłem na tak długo jakbym chciał. Powodów tego było wiele, od niedostatecznie dopracowanej linii fabularnej, przez którą towarzyszyło mi wrażenie produkcji dziurawej jak ser szwajcarski, po nie do końca udane wrażenia wizualne wynikające z nieodpowiednich efektów graficznych. Kiedy jednak zobaczyłem Phasmophobia, wiedziałem, że muszę tego spróbować. Początkowo wiedziałem bardzo niewiele i miałem absolutną obsesję na punkcie tej gry Phasmophobia Download PC . Przez tydzień uzyskałem wynik ponad trzydziestu godzin w grze. W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie ważne informacje, abyś miał ogólne pojęcie o tym, w co się pakujesz. Zanim jednak przejdziemy do meritum, przywołajmy sobie niezwykle istotną kwestię wymagań sprzętowych, które należy spełnić, aby cieszyć się rozgrywką.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Phasmophobia na PC

Standardowo wymagania gry Phasmophobia Download PL dzielą się one na minimalne (które pozwalają na włączenie gry), oraz na rekomendowane przez producenta (dzięki którym będziemy mogli wycisnąć z produkcji o wiele więcej niż w przypadku tych pierwszych). Wyglądają one następująco : Minimalne wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 10 (64-bit), Procesor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290, Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe, Miejsce na dysku: 13 GB dostępnej przestrzeni. Zaś rekomendowane wymagania sprzętowe są takie: System operacyjny: Windows 10 (64-bit), Procesor: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X lub lepszy, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 lub lepsza, Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe. Jak sami widzimy nie są one szczególnie trudne do spełnienia przy obecnie dynamicznie rozwijającej się technologii procesorów, ale dość wydajnym komputerem trzeba jednak dysponować. Phasmophobia Pełna wersja Pobierz to gra z której można korzystać za pomocą VR i PC, opracowana przez przedsiębiorstwo o nazwie Kinetic Games, które ponownie wykonało wspaniałą robotę. Grę obecnie cieszy się zdumiewającym współczynnikiem akceptacji wynoszącym aż dziewięćdziesiąt siedem procent przy dziesięciu tysiącach recenzji. Możesz grać w pojedynkę, ale prawdziwe doświadczenie to tryb kooperacji, w którym można grać do czterech osób. Możesz wysyłać swoim znajomym kody do prywatnej gry lub dołączyć do publicznego lobby. Wcielasz się w nadprzyrodzonych badaczy, których zadaniem jest ustalenie rodzaju nadprzyrodzonej istoty na podstawie dowodów i dostarczenie innych istotnych informacji w różnych misjach. Gra Phasmophobia Cała gra zawiera wiele nadprzyrodzonych bytów które będziemy musieli rozpoznawać w trakcie rozgrywki, mamy dostęp do siedmiu jak na chwilę obecną lokalizacji, od wiejskiego domu, liceum i azylu oraz naprawdę różne elementy wyposażenia, takie jak świeca, spirytus i tym podobne.

Phasmophobia Download

Ciesz się naszym poradnikiem Skąd pobrać Phasmophobia w Pełnej wersji by móc grać bez limitów! Wybierasz jeden z dostępnych kontraktów w swoim garażu, decydujesz, jaki sprzęt przywieźć, a następnie udajesz się do miejsca w furgonetce. W furgonetce Phasmophobia po polsku masz komputer i kilka ekranów, na których możesz śledzić takie rzeczy, jak stan zdrowia psychicznego i ogólną aktywność duchów. Możesz również zobaczyć układ domu, a za pośrednictwem komputera możesz przejrzeć wszystkie kamery wideo, które przyniosłeś, chciażby ta zamontowana w domu, czy kamera na głowę. Każdy typ jednostki ma trzy typy manifestowanych dowodów. Na przykład duch będzie rozmawiał z Spirit Box, zostawi odciski palców i zostawi po sobie ślad w notatnikach, które przygotujesz. W międzyczasie Banshee pozostawi odciski palców, pokaże odczyt poziomu piątego na czytniku EMF i wygeneruje temperaturę zamarzania. Korzystając ze swojego sprzętu, zaczniesz rozglądać się po domu w poszukiwaniu dowodów. Najważniejszą częścią jest znalezienie miejsca w grze Phasmophobia Download Free , które istota nawiedza, ponieważ jest to obszar, w którym będzie on przebywał i gdzie znajdziesz potrzebny Ci dowód. Istota zareaguje na Twoje działania, może być zła, jeśli wejdziesz do jej pokoju lub jeśli za dużo będziesz się krzątać, a zwłaszcza jeśli wypowiesz jej imię. Będzie wywoływać migotanie świateł i przesuwać przedmioty. Czasami pojawia się na krótko lub syczy na Ciebie, okazując swoją złość i próbując Cię zastraszyć. Włączenie świateł wprawi ducha w złość, ale zgaszenie ich pozbawi Cię zdrowego rozsądku, doświadczysz urazu na swoim zdrowiu psychicznym, a wtedy duch będzie mógł rozpocząć polowanie. Jeśli duch zacznie na Ciebie polować, jedyne, co możesz zrobić, to się schować, bo w przeciwnym razie podąży za Tobą i Cię zabije! Gra Phasmophobia Ściągnij za darmo wyśmienicie wykorzystuje proste efekty dźwiękowe. Ciągłe skrzypienie, dobrze wyczuwalny syk za Twoimi plecami, słowa ze Spirit Box i oczywiście bicie serca, gdy duch jest agresywny i znajduje się w pobliżu… Atmosfera którą przygotował nam producent po prostu zapiera dech w piersiach. W przypadku graczy niewzruszonych horrorem wartość gry zostanie znacznie zmniejszona, ale wciąż pozostaje nam kwestia znalezienia dowodów i sposobów na wykonanie misji. Czasami najlepszym sposobem na skłonienie istoty do zrobienia czegoś jest pozostanie samemu, ryzykując przypuszczenie na nas ataku. Innym razem pozostanie w ciemności. Jeśli jednak nie jesteś wystarczająco wydajny co może być trudne, gdy jesteś na dużej mapie i na wyższym poziomie trudności, Twoje zdrowie psychiczne spadnie tak bardzo, że duch nie opuści Cię ani na minutę. Ogółem jeśli jesteś fanem tematyki horrorów i zjawisk paranormalnych, produkcja z pewnością Ci się spodoba. Dziękujemy serdecznie. Zobacz Jak pobrać Phasmophobia na PC już teraz!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *