Subnautica Download

Pełne wersje gier

Subnautica Download

17
Subnautica Download

Subnautica Download Pełna Wersja 🥇

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie. Dziś poruszymy temat ciekawej produkcji pod nazwą Subnautica Download , która za sprawą swoich licznych atutów, przyciągnęła do siebie naprawdę liczną grupę fanów. Podczas gdy wiele nowoczesnych tytułów dogodnie mieści się w kategoriach wysokobudżetowych lub niezależnych, Subnautica wybiera to, co najlepsze z tych obu światów. Łączy w sobie piękną, bardzo szczegółową estetykę i imponujący świat, a także urok i mechanikę gry niezależnej. Gracze korzystający z wersji na komputery osobiste przedstawiają bardzo liczne, dobre opinie na temat omawianego przez nas tytułu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 37GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: Intel HD 4600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Subnautica Download

Sprawdź instalator poniżej

Subnautica pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Subnautica pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Subnautica download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Subnautica pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Subnautica download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Subnautica pelna wersja

Subnautica download pelna wersja

Subnautica download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Subnautica się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Subnautica

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Subnautica Download

Przyjrzyjmy się temu pięknu. Przede wszystkim Subnautica jest wspaniała wizualnie, szczególnie jeśli chodzi o wodę, a jest jej oczywiście bardzo dużo. Środowiska składają się głównie z rozległego oceanu i wielu małych wysp. Zasadniczo Subnautica Pełna wersja jest grą przygodową i survivalową z perspektywy pierwszej osoby, ale zawiera wszystkie niezbędne elementy horroru. Choć często bywa pięknie i słonecznie, nurkowanie w nieznanych wodach i nagłe usłyszenie ryku wydobywającego się z głębin jest przerażające. Podobnie, odkrywanie starożytnych ruin obcych ma w sobie pewną ilość ponurej tajemnicy.

Subnautica Pobierz

Rozgrywka jest w większości cicha, co jeszcze bardziej podkreśla tę samotność i izolację, ale kiedy gra muzyka, jest ona pięknie nastrojowa i relaksująca. Subnautica Pobierz posiada również dynamiczny cykl dnia i nocy. W ciągu dnia dno oceanu jest jasno oświetlone. W nocy nawet górne warstwy są zbyt ciemne, aby zajrzeć do środka bez latarki. Z tego powodu eksploracja staje się ograniczona i może być przyczyną znacznie krótszego cyklu nocnego, trwającego tylko około pięciu minut czasu rzeczywistego. Do wyboru są cztery tryby, czyli Przetrwanie, Wolność, Hardkorowy, oraz Kreatywny.

Tutaj skupimy się na trybie przetrwania, ponieważ inne tryby są po prostu jego odmianami. Subnautica Download PC zaczyna się od rozbicia się ogromnego statku kosmicznego na planetę 4546B, gdzie przejmujesz kontrolę nad jednym z ocalałych członków załogi. Mała kapsuła ratunkowa, wyposażona w kilka przydatnych narzędzi , w tym jednostkę medyczną, skrzynię do przechowywania, fabrykator do tworzenia nowych przedmiotów i radio, to w zasadzie jedyne schronienie na planecie w większości pokrytej wodą.

Recenzje gier

Subnautica Pełna wersja

Stamtąd, wspomagany przez kobiecą sztuczną inteligencję, możesz swobodnie pływać, gdziekolwiek chcesz. Twoim głównym celem w Subnautica Ściągnij za darmo jest znalezienie źródeł pożywienia i czystej wody, aby przeżyć, a także poszukiwanie potencjalnej drogi poza planetę. W międzyczasie możesz też zbierać zasoby do ulepszania wyposażenia. Fabrykator służy nie tylko do produkcji materiałów, ale także do tworzenia między innymi zbiorników tlenu, narzędzi naprawczych i skanerów. Płytkie wody Subnautica Pobierz PC otaczające strąk są głównie domem dla spokojnych roślinożerców i niektórych roślin. Oprócz nich możesz odnajdywać zepsute fragmenty statku , którego pozostałości widać w oddali, oraz inne wraki, a także eksplorować małe tunele w okolicy.

Większość obiektów w środowisku, takich jak lokalna flora i fauna oraz części nieorganiczne, można zeskanować, aby ujawnić szczegółowe informacje o nich, a nawet odblokować plany tworzenia nowego wyposażenia. Informacje te są następnie przechowywane w banku danych w celu późniejszego łatwego dostępu. Sama sztuczna inteligencja w Subnautica Pełna wersja Pobierz często skanuje obszar, aby wskazać punkty zamówienia dla określonych zasobów.

Opisy i recenzje gier

Subnautica Download PC

Po dotarciu do głębszych miejsc zaczynają pojawiać się mniejsze drapieżniki i, co zrozumiałe, pole widzenia staje się ograniczone. W tym miejscu można również odkryć mniej powszechne zasoby i przedmioty. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz Subnautica Cała gra się udać, pływanie jest absolutnie niesamowite. Woda ma przyjemny opór i po prostu zadziwia w ciągu dnia, kiedy przez jej powierzchnię przebijają się promienie słońca. Jest też kilka wysp i byłem zaskoczony, odkrywając w nich skomplikowane konstrukcje obcych. Niestety, odkrywanie lądu nie jest tak wciągające.

Nadal jest zabawne, ale brakuje mu tajemnicy podwodnych głębin. Walka jest obecna w obu przypadkach i można wytworzyć określone bronie, ale jest to bardzo uproszczone i nie ma decydującego znaczenia w kontekście eksploracji. Można zbadać dwa kilometry kwadratowe wokół kapsuły, zarówno pod względem szerokości, jak i głębokości, poza którymi znajduje się tak zwana Krawędź Krateru. Działa jako sztuczna granica w Subnautica Download PL i poza niektórymi zastraszającymi drapieżnikami, wydaje się dość opuszczona. Bardzo chciałem zbadać to miejsce, ale ze względu na liczne, ogromne i groźne potwory morskie szybko zmieniłem zdanie.

Nawet przy tych ograniczeniach jest więcej niż wystarczająco do zobaczenia i odkrycia, a treści na pewno nie brakuje. Od czasu do czasu będziesz otrzymywać sygnały alarmowe z innych kapsuł. Sygnały te działają jak małe zadania, aby zapewnić więcej kontekstu dla historii. Czasami podadzą konkretne współrzędne w Subnautica po polsku swojego miejsca pobytu, ale często tylko kilka wskazówek geograficznych będzie dostępnych, aby określić przybliżone położenie. Kapsuły ratunkowe często znajdują się w głębinach i zawierają przydatne wyposażenie i informacje, chociaż nie spotkałem żadnych ocalałych, co byłoby ciekawym dodatkiem do i tak bardzo wciągającej fabuły. Głębsze części oceanu są zbyt ciemne, aby przemierzać je bez latarki lub podobnego sprzętu i są domem dla naprawdę ogromnych drapieżników.

Poradniki do gier

Jak pobrać Subnautica na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Subnautica w Pełnej wersji by cieszyć się grą. Jakby tego było mało, wydajność tlenu spada na większych głębokościach, co stanowi dodatkową warstwę wyzwań dla eksploracji, zatem mamy wrażenie wysokiej zgodności rzeczywistych procesów biologicznych zachodzących w produkcji Subnautica Download Free , a to kolejny bardzo duży plus. Po pewnym czasie żeńska sztuczna inteligencja poinformowała mnie, że pływanie jest moją ulubioną aktywnością fizyczną. Gdyby około dziewięćdziesięciu pięciu procent mojego otoczenia nie stanowiła woda, to prawdopodobnie miałbym możliwość konkurować z tą czynnością. Oczywiście miało to być zabawnym zabiegiem ze strony producenta gry, a w świecie, w którym społeczna interaktywność jest rzadkością, ten element pasuje całkiem dobrze. Dziękujemy serdecznie. Sprawdź poradnik Jak pobrać Subnautica na PC aby uzyskać swoją ulubioną grę.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami