Assassin's Creed 4 Black Flag Download

Pełne wersje gier

Pobierz Assassin's Creed 4 Black Flag w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Assassin's Creed 4 Black Flag Download

Assassin's Creed 4 Black Flag Download Pełna Wersja 🥇

Assassin's Creed 4 Black Flag Pobierz PC ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej retrospekcji poświęconej ciekawym produkcjom komputerowym. Dziś przyjrzymy się bardzo znanej i cenionej grze pod tytułem Assassin's Creed 4 Black Flag Download . Wybraliśmy akurat ten tytuł, ponieważ kierowaliście do nas o to wiele próśb. Zatem zapraszamy do dalszego czytania...Assassin's Creed Black Flag to pierwsza odsłona głównej serii z innym nowoczesnym bohaterem.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 33GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Assassin's Creed 4 Black Flag Download

Zaczynasz jako nowy pracownik, którego oficjalną misją jest przejrzenie materiału genetycznego Desmonda Milesa i znalezienie ciekawych wydarzeń z życia Edwarda Kenwaya do nowej gry o piratach. To nieuchronnie prowadzi go do kontaktu z Assassin's Creed 4 Black Flag Pełna wersja i Templariuszami, a on odkrywa, że szukają Obserwatorium, świątyni Pierwszej Cywilizacji, w której znajduje się niesamowita moc, o którą walczyliśmy już kilka razy. Jednak zamiast dołączyć do którejkolwiek z frakcji, chce ją ukraść dla siebie, wyobrażając sobie, jak może ją sprzedać z ogromnym zyskiem i spełnić swoje marzenie o powrocie do Anglii będąc bogatym i na emeryturze.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Assassin's Creed 4 Black Flag pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Assassin's Creed 4 Black Flag pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Assassin's Creed 4 Black Flag download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Assassin's Creed 4 Black Flag pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Assassin's Creed 4 Black Flag download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Assassin's Creed 4 Black Flag pelna wersja

Assassin's Creed 4 Black Flag download pelna wersja

Assassin's Creed 4 Black Flag download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Assassin's Creed 4 Black Flag się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Assassin's Creed 4 Black Flag

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Assassin's Creed 4 Black Flag Pobierz

Okazuje się, że samolubne motywy i obojętność Edwarda na pojedynki serialu działają na korzyść gry, dając mu w posiadanie zwinny statek, oraz załogę, z którą może przepłynąć ocean, realizując wspólny cel bycia piratem. W Black Flag wciąż są duże miasta podobne do tych z poprzednich części - zwłaszcza Kingston i Havana, z których oba mają własną słoneczną architekturę z epoki, lokalne postacie i tradycyjne misje poboczne, ale podczas gdy trylogia Assassin's Creed 2 wydałaby połowę swojej grając w przewodnika, Assassin's Creed 4 Black Flag Pobierz wieje nad historią tych miejsc, być może dlatego, że jest mniej kultowa. Generalnie współczesna fabuła nie jest zbyt rozbudowana i służy raczej jako wprowadzenie do tego, co zostanie pokazane w kolejnej odsłonie serii. Kiedy w końcu dostaniesz szansę połączenia się z Animusem, zobaczysz piękno Karaibów.

Edward Kenway Assassin's Creed 4 Black Flag Ściągnij za darmo rozpoczyna swoją przygodę jako ktoś, kto może całkowicie poświęcić się dla bogactwa materialnego. Fabuła toczy się na drugim planie, a po wykonaniu ostatniej misji można niemal zapomnieć o wojnie między templariuszami a asasynami, a po prostu zająć się plądrowaniem, piciem i zbieraniem łupów. W ciągu tych dwudziestu godzin głównego wątku spotkasz elitę pirackiego świata, z Czarnobrodym na czele. Po prostu Karaiby Assassin's Creed 4 Black Flag Download PC oferują tak wiele, że historia, która jest sednem całej tej przygody, straciła tytuł głównej atrakcji.

Recenzje gier

Assassin's Creed 4 Black Flag Pełna wersja

Bez wątpienia najbardziej błyszczącym elementem rozgrywki są bitwy morskie, które zostały znacznie urozmaicone i co najważniejsze wyważone. Na tej ogromnej mapie pełnej niezliczonych wysp i zmieniających się warunków pogodowych każde spotkanie zapewnia nieco inne wrażenia. I nie myśl, że każdy statek na horyzoncie będzie łatwą zdobyczą. Aby mieć szansę z Assassin's Creed 4 Black Flag Pobierz PC większymi jednostkami lub całymi konwojami, musisz zainwestować w ulepszenia, wykorzystując wcześniej zdobyte surowce i pieniądze.

Po zwycięskiej bitwie morskiej możesz wejść na statek wroga lub go zatopić. W zależności od wielkości statku, na który masz zamiar wejść, musisz spełnić kilka warunków, takich jak wysadzenie zbrojowni czy wyeliminowanie kapitana statku Assassin's Creed 4 Black Flag Download Free . Możesz ostrzelać wroga za pomocą obrotowych dział, huśtać się na linie na pokładzie drugiego statku lub po prostu użyć masztów, aby znaleźć się nad celem. Przechwycone statki można dodać do Floty Kenwaya, którą można kontrolować za pomocą strategiczno ekonomicznej mini gry. Na lądzie gra Assassin's Creed 4 Black Flag Pełna wersja Pobierz jest dużo bardziej podobna do poprzednich części serii, jednak lokacje są nieco inaczej zaprojektowane. Miasta są mniejsze i otoczone plantacjami lub gęstą dżunglą. Najbardziej podobała mi się zmiana w projekcie misji. System skradania się został ulepszony i w niektórych momentach jedynym sposobem na wykonanie zadania jest pozostanie niewykrytym. Jeśli jednak nie ma wytycznych, ciche podejście jest jednym z wielu możliwych sposobów.

Opisy i recenzje gier

Assassin's Creed 4 Black Flag Download PC

Poprawiono również system walki. Jest bardziej wymagający, a wrogowie nauczyli się atakować, nie czekając na swoją kolej. Jednak po pewnym czasie można zobaczyć schemat ich zachowania. Arsenał broni białej został ograniczony do różnych mieczy, rapierów, sejmitarów i kordelasów, ale jeśli znajdziesz wroga z bardziej wymyślną zabawką, zawsze możesz ją przejąć. Jeśli chodzi o broń palną w grze Assassin's Creed 4 Black Flag Cała gra , ostatecznie zaimplementowano system swobodnego celowania i Edward może nosić do czterech pistoletów naraz.

Oczywiście nie będziesz tak uzbrojony aż do ostatniej części głównego wątku fabularnego. Różnice między wersjami na na konsolę PS4 jak i na komputery osobiste w zakresie jakości grafiki i optymalizacji są prawie niewidoczne, więc brawa dla producenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów mgły i dymu Assassin's Creed 4 Black Flag Download PL podczas bitew morskich, to po prostu coś wspaniałego. Jeśli chodzi o wersję na starsze konsole, jest ona uboższa w szczegóły i generalnie brzydsza, ale nadal wygląda całkiem dobrze. Tryb wieloosobowy po raz kolejny ceni cierpliwość i spryt. Przywrócono kompas z innej części serii.

Laboratorium to nowa funkcja, która zawiera dziesiątki przełączników i suwaków, które określają zasady na własnych mapach i modyfikują tryby gry. I w końcu nawet dobieranie graczy działa tak, jak powinno i nie zmusza graczy do czekania dłużej niż minutę lub dwie na dołączenie do meczu. Obecność mikrotransakcji to znak czasu. Każdy przedmiot i umiejętność możesz kupić Assassin's Creed 4 Black Flag po polsku , wydając punkty zebrane w trakcie gry lub używając specjalnej waluty, którą można kupić za prawdziwe pieniądze.

Poradniki do gier

Jak pobrać Assassin's Creed 4 Black Flag na PC

Sprawdź już teraz Skąd pobrać Assassin's Creed 4 Black Flag w Pełnej wersji i graj! Assassin's Creed Black Flag to naprawdę bardzo dobra i dopracowana produkcja. To bez wątpienia najlepsza gra Assassin's Creed od czasu drugiej części i najlepsza gra piracka w ogóle. Będąc na morzu można poczuć tę niesamowitą wolność . Można udać się wszędzie i być pewnym, że za tym półwyspem można znaleźć coś ciekawego, a za drugim coś niebezpiecznego. Coraz bardziej pociąga mnie wizja tworzenia nowej gry co roku w innej epoce historycznej i to jest chyba esencja serii Assassin's Creed. Rezultatem jest zaskakujący powiew świeżego morskiego powietrza. Dziękujemy serdecznie! Wybierz poradnik Jak pobrać Assassin's Creed 4 Black Flag na PC już teraz.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Assassin's Creed 4 Black Flag płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Assassin's Creed 4 Black Flag działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Assassin's Creed 4 Black Flag już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Assassin's Creed 4 Black Flag i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.