Assassin’s Creed Odyssey Download

Pełne wersje gier

Pobierz Assassin’s Creed Odyssey w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Assassin’s Creed Odyssey Download

Assassin’s Creed Odyssey Download Pełna Wersja 🥇

Assassin’s Creed Odyssey Pobierz PC ⚡

Tym razem Ubisoft się postarał przy dziesiątej odsłonie głównych części Assassin's Creed. W porównaniu z poprzednimi częściami przygód Asasyna, tym razem tutaj jest mocny nacisk na zmierzenie w kierunku gry z kategorii RPG, coraz to bardziej przypominając jedną popularną serię gier. Jak będziemy przemierzali przepiękną i krajobrazową Grecję, będziemy mogli między innymi podejmować wybory moralne w trakcie misji, jest możliwość po zdobyciu odpowiednich rzeczy awansowania na kolejne poziomy doświadczeń i też mamy szansę odgrywać postać w interaktywnych dialogach.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.8 GHz lub lepszy
Pamięć: około 48GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Assassin’s Creed Odyssey Download

Przyjrzyjmy się dzisiaj bardzo ciekawej grze, a mianowicie Assasinowi. Przenosimy się tam w świat bardzo podobny do innych, czy nawet Dynasty Warriors. Producent, a konkretnie Ubisoft stwierdził, że zapożyczy sobie niektóre z elementów od swojego ‘’sąsiada’’. Gra robi bardzo dobre wrażenie pomimo tego, że niektóre elementy zostały zapożyczone. Przenosimy się do czasów spartańskich, gdzie Assassin's Creed Odyssey Pobierz w swoim hełmie oraz włóczni troszkę różni się od poprzednich wersji tego kultowego tytułu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Assassin’s Creed Odyssey pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Assassin’s Creed Odyssey pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Assassin’s Creed Odyssey download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Assassin’s Creed Odyssey pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Assassin’s Creed Odyssey download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Assassin’s Creed Odyssey pelna wersja

Assassin’s Creed Odyssey download pelna wersja

Assassin’s Creed Odyssey download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Assassin’s Creed Odyssey się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Assassin’s Creed Odyssey

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Assassin’s Creed Odyssey Pobierz

Fabuła gry, o której pisze jest bardzo ciekawa i wszystko jest jasne jak słońce, nie trzeba tutaj się rozmyślać o co chodzi, wystarczy skupić się i wszystko ładnie ułoży nam się w logiczną całość. Gra ma bardzo rozwinięty świat – tego faktu nie da się nie zauważyć.

Dostajemy ogromną mapę antycznej Grecji wraz ze wszystkimi wyspami, które przynależą. Dużym atutem są dialogi, które sprawiają, że gra jest znacznie ciekawa i haczy o typowe RPG akcji.

Recenzje gier

Assassin’s Creed Odyssey Pełna wersja

Da się tą grę ukończyć bez potrzeby otwartej walki. Wszelkiego rodzaju misje jak i zadania poboczne są porozrzucane po całej mapie i to sami musimy podjąć decyzję, gdzie chcemy zacząć naszą przygodę, a możliwości jest naprawdę dużo. Jest to bardzo podobne do Wiedźmina. Grając w niego też musieliśmy wybrać którą historie Assassin's Creed Odyssey Download chcemy przeżyć wraz z naszym bohaterem.

Na każdej osadzie, na którą napotkamy możemy znaleźć zadania poboczne oraz dodatkowe zlecenia, które można zebrać z tablic ogłoszeniowych. I tutaj się na chwile zatrzymajmy, bo chciałbym Wam coś ważnego powiedzieć, a mianowicie, że jest ich Assassin's Creed Odyssey Pobierz PC naprawdę sporo, żeby wszystkie przejść musisz łącznie poświęcić tak około 3 dni, także musisz się uzbroić w cierpliwość i nie nastawiać się na jak najszybsze ukończenie gry.

Opisy i recenzje gier

Assassin’s Creed Odyssey Download PC

Mi to tyle zajęło, nie wiem, ile Tobie, ale myślę, że wynik może być bardzo podobny do mojego, ponieważ dosyć szybko chciałem przejść sobie wszystkie przygody. Fajne jest to, że grając w tą grę możemy poznać kulturę tamtejszej Grecji, możemy się zapoznać i zobaczyć jak kiedyś było, ponieważ w tej grze nie chodzi tylko o zabijanie.

Są też takie rzeczy jak poszukiwanie skarbu czy wyjazd na igrzyska. Bardzo przybliżyłem sobie historię starożytnej Grecji i wiele się o niej dowiedziałem podczas przeżywania przygód razem z bohaterem. Podsumowując ten mój mam nadzieje nienudny wywód, produkcja dała mi niesamowite doznania oraz ciekawe przygody przy pomocy świetnych dialogów. System broni oraz opancerzenia możemy dostosować pod własny styl oraz aktualną potrzebę.

Otwarte bitwy o terytorium to bardzo duży ten plus. Różni się ona dosyć od poprzednich części np. Assassin's Creed Odyssey Download PC za czasów Altaira, lecz zachowuje swoją oryginalność oraz piękność.

Poradniki do gier

Jak pobrać Assassin’s Creed Odyssey na PC

I muszę przyznać, że co projekt to za każdym razem dostajemy coś świetnego i innowacyjnego, co nie pokazało się w poprzednich projektach, to się szanuje i czekamy na kolejny odzew od producentów na temat nowych projektów. Ja już nie mogę się doczekać aż dostanę informacje, że kolejna produkcja jest już dla nas wszystkich dostępna.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Assassin’s Creed Odyssey płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Assassin’s Creed Odyssey działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Assassin’s Creed Odyssey już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Assassin’s Creed Odyssey i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.