Battlefield 1 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Battlefield 1 w Pełnej wersji już dziś i graj!

37
17
Battlefield 1 Download

Battlefield 1 Download Pełna Wersja 🥇

Battlefield 1 Pobierz PC ⚡

Witajcie! Przedstawiamy Wam Battlefield 1 + Rewolucja Pełna wersja i zachęcamy do przetestowania tej gry u siebie na swoim sprzęcie.Kiedy usłyszycie nazwę Electronic Arts to co pierwsze przychodzi Wam do głowy? Mi Battlefield, a szczególnie w wersji pierwszej, a dlaczego? Ponieważ gra ta bardzo zaskoczyła mnie. Mimo, że jest to już dziesiąta wersja tej gry, mimo to cały czas mnie Battlefield 1 Download zaskakuje i przypomina mi moje stare czasy, gdy byłem nastolatkiem. Na początku była to rozgrywka dla pojedynczej osoby, jednak z duchem czasu tryby gry dynamicznie się rozwinęły.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz lub lepszy
Pamięć: około 76GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Battlefield 1 Download

Kampanie jakie oferują nam i jakie mamy do dyspozycji są dosyć nie równe, można je podzielić na takie dwa podstawowe gatunki fajne i słabe. Historyjki, które opowiadane Battlefield 1 Pobierz są podczas gry są trzeba przyznać ciekawe i nawet wciągają - myślę, że takie jest ich założenie, żeby wciągały gracza w ten strategiczny świat. Jeśli chodzi jeszcze o tryb single, to jest on stosunkowo nudny, lepiej i to o wiele grało mi się na trybie multiplayer, ponieważ jest on bardzo nowy i świeży - najprościej mówiąc przyjemnie się BF1 Download PC na nim gra.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Battlefield 1 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Battlefield 1 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Battlefield 1 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Battlefield 1 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Battlefield 1 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Battlefield 1 pelna wersja

Battlefield 1 download pelna wersja

Battlefield 1 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Battlefield 1 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Battlefield 1

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Battlefield 1:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Battlefield 1 Pobierz

Bohaterowie nie chodzą już z klasycznymi broniami, tylko najczęściej są to bronie automatyczne lub półautomatyczne. Rozgrywki z innymi graczami są bardzo emocjonujące i ekscytują. Każda mapa, a trzeba tutaj powiedzieć, że map jest naprawdę dużo została oddzielona na kilka części obronnych, które muszą być zdobyte BF 1 Pobierz PC przez naszą drużynę z sukcesem. Ja osobiście odradzam wam grania na serwerach, na których może być 64 osoby, ponieważ gra staje się być bardzo przewidywalna, a mapy małe i robi się po prostu gęsto - przyznam, że wtedy nie fajnie mi się grało, a nawet kiepsko dlatego nie polecam Wam.

Fajne jest to, że gra świetnie odwzorowuje BF1 Pełna wersja Pobierz klimat I wojny światowej, wszystkie elementy są wykonane ze starannością co sprawia, że po wejściu na mapę aż chce się przyglądać na ten piękny wojenny klimat. Zapraszamy do skorzystania z gry Battlefield 1 Pełna wersja PC i rozpocznij zabawę już teraz. Niestety podczas rozgrywki nie ma na to czasu, trzeba walczyć i bronić się by nie puścić się z torbami. Wszelkie elementy, czołgi pancerne, skrzynie są odwzorowane jak by ktoś na tej wojnie po prostu był i zaprojektował wszystko ze swojej głowy, czy życiowych doświadczeń. Ważne jest to, żeby znać Battlefield 1 Download PL otoczenie i mapy, na których aktualnie się znajdujemy, ponieważ pozwoli nam to długo przetrwać i najzwyczajniej w świecie nie ginąć od razu czy po jakimś czasie.

Recenzje gier

Battlefield 1 Pełna wersja

Spokojnie im dłużej będziecie grać na mapkach tym bardziej ją poznacie. Odkryjecie ciekawe kryjówki, patenty a nawet gotowe konkretne schematy jak na jakiej mapie Battlefield 1 Pełna wersja PC należy grać by przeciwnik szybko się poddał lub zginął. W kwestii obligacji wojennych mogę powiedzieć, że spokojnie można wykupić nową broń i inne wszelkiego rodzaju wyposażenie. Do wyboru mamy cztery klasy postaci: czołgiści, piloci, żołnierze elitarni oraz żołnierze pancerni. Znajdziemy w grze także operatorów Battlefield 1 Pobierz pojazdów, którzy są upoważnieni do naprawy naszego czołgu podczas gry ulegnie uszkodzeniu. Zobacz Skąd pobrać BF'a 1 w Pełnej wersji i miej możliwość satysfakcjonującej rozgrywki już dzisiaj.

Powracając do recenzji, powiemy jeszcze troszkę o plusach tej gry, ponieważ uważamy, że warto. Gra ta bowiem oferuje nam naprawdę wiele, sami przekonacie się, gdy w nią zagracie. Pierwszą zaletą produkcji tej jest to, że grafika jest świetna. A mówiąc o grafice od razu zahaczę o muzykę oraz efekty Battlefield 1 Rewolucja Pobierz dźwiękowe - są fenomenalne. Wszelkiego rodzaju strzały, jazda czołgiem, krzyki, bieg naprawdę potrafią wkręcić nas całkowicie w świat gry i mówi Wam to osoba, która z reguły rozprasza się podczas gdy za dużo efektów dźwiękowych wraz z muzyką nakładają się na siebie.

Opisy i recenzje gier

Battlefield 1 Download PC

W tym przypadku tak nie jest, wręcz przeciwnie Battlefield 1 Rewolucja Download aż chce mi się grać ze względu na tak fajnie wszystko dopasowane i połączone. Warto powiedzieć, że ta wersji gry została tak zaprojektowana przez producentów, że praktycznie wszystko możemy zniszczyć, zestrzelić, nie tak jak to było w poprzednich wersjach, gdzie mieliśmy wskazane konkretne rzeczy i przedmioty, które ulegały Battlefield 1 Ściągnij za darmo uszkodzeniom.

Teraz na szczęście się to zmienił i już tak nie jest. Cała infrastruktura jest do naszej dyspozycji i możemy się bawić w małego zamachowca z ciekawymi efektami w postaci rozwalających się elementów mapy. Może dla wielu z Was jest to po prostu drobiazg, jednak dla mnie ten element czyni tą część gry Battlefield 1 Do pobrania Bez klucza jedną z najlepszych w jaką miałem przyjemność grać w swoim krótkim życiu. Żeby nie było, że ta gra to gra ideał, to napiszę, że brakuje mi trybo hardcore.

Niby można ustawić go sobie w ustawieniach serwera jednak jest to troszkę pracochłonne i czekam z niecierpliwością na wprowadzenie tego trybu, gdzie za pomocą Pobierz BF1 PC jednego kliknięcia wszystkie charakterystyczne cechy dla tego trybu gry będą dostępne dla nas. Grając aż łezka kręciła mi się w oku, pamiętam jak za starych czasów grałem w poprzednie wersje – momentalnie wszystkie wspomnienia wróciły i ciekawym przeżyciem było stać się znów fanem tej gry. Przy produkcji działał bardzo mądry Battlefield 1 Download Free zespół, który sprawił, że wszystko układa się w logiczną całość, wszystko do siebie pasuje. Żałuje tylko, że nie będzie wsparcia dla modyfikacji, bo nie ukrywam jeszcze ciekawiej by się grało, ale nie można mieć wszystkiego.

Poradniki do gier

Jak pobrać Battlefield 1 na PC

I tak wspaniale wspominam powrót do starych, szkolnych czasów, gdy w wolne popołudnia grało się do późnych godzin wieczornych. Każdemu polecam taki powrót do wspomnień. Myślimy, że już wiesz Jak pobrać Battlefield 1 na PC i zacznij grę już dzisiaj na swoim komputerze lub laptopie.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Battlefield 1 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Battlefield 1 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Battlefield 1 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Battlefield 1 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.