Car Mechanic Simulator 2018 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Car Mechanic Simulator 2018 Download

Car Mechanic Simulator 2018 Download 🥇

Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 na PC ⚡

Cześć, po wielu prośbach od osób przedstawiamy Wam Car Mechanic Simulator 2018 Download - jest to wersja jak najbardziej poprawna i działająca, a do tego przygotowaliśmy specjalne modyfikacje, które mamy nadzieję umilą rozgrywkę w ten tytuł. Produkcja ta jest już trzecią odsłoną cyklu, którego początki sięgają do roku 2014. Gra ta jest wydawana przez polską firmą i w tym tytule będziemy mieli okazję wcielić się Car Mechanic Simulator 2018 Pełna wersja w, jak już pewnie każdy się domyśla, mechanika samochodowego. Jego priorytetem jest dbanie o swój warsztat oraz promocja całego warsztatu, w celu zwiększenia swojego dochodu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 21GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Car Mechanic Simulator 2018 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Car Mechanic Simulator 2018 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Car Mechanic Simulator 2018 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Car Mechanic Simulator 2018 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Car Mechanic Simulator 2018 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Car Mechanic Simulator 2018 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Car Mechanic Simulator 2018 pelna wersja

Car Mechanic Simulator 2018 download pelna wersja

Car Mechanic Simulator 2018 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Car Mechanic Simulator 2018 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Car Mechanic Simulator 2018

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Lista dodatków DLC:

  Garage Customization DLC
 Bentley Remastered DLC
Tuning DLC
 Lotus DLC
Pagani DLC
Ford DLC
Porsche DLC
Dodge Modern DLC
Dodge
Mazda
Jeep DLC
Plymouth

Car Mechanic Simulator 2018 Download

Rozgrywka i styl gry Car Mechanic Simulator 2018 Pełna wersja PL jest charakterystyczny już dla tej serii, a ona sama przebiega w kilku etapach. Na samym początku gry otrzymujemy pierwsze zlecenie oczywiście na naprawę. Po otrzymaniu zlecenia, w następnym kroku musimy podejść do pojazdu, który już znajduje się w warsztacie i należy wykryć z czym jest problem. Jeśli nasze podejrzenia padają na silnik, będziemy musieli otworzyć Car Mechanic Simulator 2018 Download maskę samochodu, zajrzeć tam oraz zacząć rozkręcanie motoru w celu odnalezienia usterki, problemu trapiącego ten samochód. Jeśli odnajdziemy dany wadliwy element, będziemy mogli skorzystać z przeróżnych narzędzi do tego przeznaczonych.

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz

Wybierając nasz pomysł na to Skąd pobrać Car Mechanic Simulator 2018 w Pełnej wersji jesteś bardzo blisko swojego celu, jedyne co potrzebujesz to ściągnąć grę w pełnej wersji z naszego serwisu. Wracając do rozgrywki, opowiemy też że aby naprawić daną usterkę będziemy musieli wykorzystać do tego odpowiedni element, który uprzednio należy znaleźć. Jest on na pewno gdzieś w naszym warsztacie lub magazynie.

Jedną z rzeczy Car Mechanic Simulator 2018 Mody Pobierz naprawdę ciekawych w tej grze jest fakt, że bez problemu na naprawianym aucie dokonamy delikatnego tuningu, a następnie będziemy mogli naprawiony samochód przetestować na torze wyścigowym. Brzmi ciekawie oraz zachęcająco, prawda?

Recenzje gier

Car Mechanic Simulator 2018 Pełna wersja

Aby się rozwijać z tym tytułem, deweloperzy tej produkcji w porównaniu Car Mechanic Simulator 2018 Download Za darmo do poprzedniej odsłony gry, wpadli na kilka nowych pomysłów, które warto było wykorzystać w tej grze. W tej odsłonie serii będziemy mieli okazję na między innymi takie rzeczy jak dokonanie remontu silnika z wykorzystaniem specjalnego podnośnika, oddzielenie opon od felg, wymienić praktycznie każdy element wyposażenia samochodu od wewnątrz Car Mechanic Simulator 2018 Ściągnij PC Bez klucza lub skorzystać z najnowszej trasy rajdowej.

Jak wiadomo gra ta należy do produkcji z gatunku symulatorów, jednakże nie trzeba mieć praktycznie żadnej wiedzy na temat naprawianiu samochodów, aby móc się cieszyć rozgrywką jaką daje ta gra. Elementy samochodów jakie mogą nas zainteresować na ekranie CMS 2018 Download PC są otaczane i wyróżniane kolorową obwódką. Na naszym monitorze również będziemy widzieli instrukcję, co w danej sytuacji można zrobić. Tytuł ten nie jest zrobiony przez duże studio, a mimo to prezentuje się naprawdę okazale. Modele samochodów są dokładnie odwzorowane co powinno ucieszyć osoby bardziej w temacie naprawiania aut i właśnie ten element potrafi przykuć Car Mechanic Simulator 2018 Do pobrania wzrok do tej gry.

Opisy i recenzje gier

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC

Otoczenie jakie znajdziemy w tej grze do pełnych barw na pewno się nie zalicza z prostego względu - jest to zwykły warsztat. Ale należy też przyznać, że wszystko w tej grze zostało porządnie wykonane. Całość elementów w grze potrafi momentami przynieść na myśl fotorealizm. Uważamy, że to co tutaj przedstawiliśmy jest godne uwagi i już wiesz Jak pobrać Car Mechanic Simulator 2018 na PC - sprawdź już dziś. Jednakże nie do wszystkich będziemy mieli dostęp od samego początku rozgrywki. Pewne elementy Car Mechanic Simulator 2018 Pełna wersja PC naszego wyposażenia będziemy stopniowo zdobywać w momencie kiedy to nasz warsztat osiągnie wyższy poziom.

Jest to świetny tytuł pozwalający na relaks oraz odprężenie, na przykład po ciężkim dniu. Gra ta pozwala na wiele ciekawych aspektów rozgrywki, dlatego ciężko może być się od niej oderwać. Car Mechanic Simulator 2018 na Komputer Pobierz jest z pewnością najlepszym wyborem jakiego możesz dziś dokonać. Ciekawostką jest z pewnością fakt, że gra ta po raz pierwszy w całej serii została wydana nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również pojawiła się na konsolach innych firm. Ale skoro CMS 2018 Pobierz tutaj jesteś, chciałbyś pobrać tą grę na komputer.

Odnośnie całego zarysu gry, to założenia serii nie zmieniły się w jakimś szczególnym stopniu więc fani serii powinni być bardzo zadowoleni. Będziemy naprawiać przeróżne pojazdy i w tej odsłonie cyklu mamy ich ponad czterdzieści. Ze względu na taką różnorodność, będziemy musieli się w tym wszystkim odnaleźć oraz Car Mechanic Simulator 2018 Download PC nauczyć. Wymieniać będziemy najróżniejsze części w samochodzie oraz będziemy musieli też sprawdzać, z których elementów są zbudowane wybrane samochody. Wszystkie te kroki będziemy podejmować w jednym prostym celu - zdobycia większego rozgłosu o naszym warsztacie oraz co z tym idzie, stopniowe pozyskiwanie Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz PC coraz większej ilości klientów posiadających zepsute auto, gotowe do naprawienia w naszym warsztacie.

Poradniki do gier

Jak pobrać Car Mechanic Simulator 2018 na PC

Wybierając nasz serwis z grami dajesz sobie dużą szansę na przetestowanie możliwości tej fenomenalnej gry, ma ona wielkie grono fanów i jesteśmy praktycznie pewni, że Ty czytając ten wpis również do nich należysz. Jeśli chcesz sprawdzić Car Mechanic Simulator 2018 Pełna wersja Pobierz - nie zapomnij o zostawieniu opinii o grze.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Car Mechanic Simulator 2018 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Car Mechanic Simulator 2018 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Car Mechanic Simulator 2018 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Car Mechanic Simulator 2018 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.