Dragon Age 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Dragon Age 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Dragon Age 2 Download

Dragon Age 2 Download Pełna Wersja 🥇

Dragon Age 2 Pobierz PC ⚡

Witajcie. W dzisiejszej recenzji poruszymy temat produkcji pod tytułem Dragon Age 2 Download . Zapraszamy. W ciągu dwóch poprzednich gier, rozszerzenia i licznych komiksów i powieści, BioWare stworzyło bogatą i szeroką historię, z której wiele kształtuje wydarzenia w tej ogromnej trzeciej grze RPG.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Dragon Age 2 Download

Początkowo jest to przytłaczające, ponieważ imiona ludzi, miejsc i wydarzeń są wrzucane do narracji. Inkwizycja zabiera Cię w długą i satysfakcjonującą podróż z dużą ilością czasu na ustalenie, co jest czym i kto jest kim. Teraz po kilkudziesięciu godzinach grania w Dragon Age 2 Pełna wersja , które spędziłem na ukończeniu głównej kampanii, czuję się bardziej zorientowany w zawiłościach świata niż kiedykolwiek.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Dragon Age 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Dragon Age 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Dragon Age 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Dragon Age 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Dragon Age 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Dragon Age 2 pelna wersja

Dragon Age 2 download pelna wersja

Dragon Age 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Dragon Age 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Dragon Age 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dragon Age 2 Pobierz

Co więcej, czuję, że wywarłem na tym większy wpływ niż w którejkolwiek z poprzednich gier. Poruszałem się po grzecznych intrygach polityki, rekrutowałem potężnych i niebezpiecznych sojuszników oraz podniosłem Inkwizycję z bandy skrajnych heretyków do jednego z najbardziej przerażających i podziwianych zakonów w całym Thedas. Poza tym walczyłem z jednym lub dwoma smokami. Gra Dragon Age 2 Pobierz otwiera się w wiosce Haven. Dziesięć lat po wydarzeniach z Dragon Age. Szef Zakonu, czyli głównej organizacji religijnej na świecie, próbował negocjować pokój między walczącymi templariuszami i magami. Tam, gdzie kiedyś stała świątynia, teraz jest tylko niebezpieczny i narastający wir, który grozi pochłonięciem świata. Jesteś jedynym, który przeżył. To, kim jesteś i dlaczego uczestniczyłeś w rozmowach pokojowych, zależy od postaci, którą stworzysz.

Do wyboru są cztery rasy, czyli człowiek, krasnolud, elf lub potężny szary qunari. Ten wybór zapewni wiele specjalnych opcji dialogowych opartych na kulturze i historii Twojej postaci, ale nie wpłynie to na konfigurację. Wychodzisz z wyłomu bez pamięci o tym, co się stało, i z mocą zamykania szczelin w rzeczywistości, z których demony mogą przedostać się na świat. Niezależnie od wyboru, jesteś ciekawie humanizowanym Inkwizytorem. Podobnie, Inkwizytorzy qunari są opisywani jako odrzucający Qun, czyli surową filozofię. Świat gry Dragon Age 2 Download PCstara się reagować na Twoją rasę, a różnice dodają pożądanego smaku. Jednak jeśli chodzi o zakres Twoich dialogów i działań, może to wydawać się wyborem głównie estetycznym. Przełom jest pomostem, który łączy polityczną postawę światowych frakcji na wysokim szczeblu z Twoją własną potrzebą wyruszenia w drogę i zabijania.

Recenzje gier

Dragon Age 2 Pełna wersja

Zamknięcie go wymaga mocy, a to początkowo oznacza zapewnienie wsparcia magom rebeliantów lub autonomicznych templariuszy. Aby podejść do Dragon Age 2 Pobierz PC któregoś z nich, musisz najpierw zwiększyć wsparcie Inkwizycji, wykonując zadania. Pomyślnie zaznacz coś ze swojej listy rzeczy do zrobienia, a otrzymasz moc i wpływy. Moc pozwala odblokować nowe obszary i rozwijać fabułę, a wpływy odblokowują bonusy, od nowych opcji konwersacji po ulepszone otwieranie zamków dla członków Twojej drużyny. Będziesz mieć mnóstwo okazji, aby zarobić na obu, ponieważ świat jest ogromny i pełen rzeczy do zrobienia.

Pierwszym głównym obszarem, który odblokujesz, są Ostępy. To ogromna przestrzeń, pełna wzgórz i klifów, pełna zakamarków i miejsc skrywających sekrety, zadań pobocznych i bujnych, zielonych scenerii. Około dwudziestu godzin po rozpoczęciu gry Dragon Age 2 Pełna wersja Pobierz wróciłem, aby zaznaczyć kolejne z mojej długiej listy zadań. Przeszukałem chyba cały obszar, stopniowo odsłaniając granice mapy. Tym razem spotkałem smoka, najpierw leciał nad głową, a potem lądował w misie zwęglonych drzew i spalonych skał.

Opisy i recenzje gier

Dragon Age 2 Download PC

To była dopiero sekunda, a jej obecność nie była związana z zadaniem. Po prostu tam czekał, żeby prędzej czy później odkryć jego istnienie i zwyczajnie na niego trafić. Nie wszystkie obszary są tak duże. Przeważnie jednak będziesz tworzyć mapy Dragon Age 2 Cała gra ogromnych, otwartych przestrzeni, z których każda oferuje odrębne środowisko i ekosystem. Niektóre, jak lasy Szmaragdowych Grobów, są absolutnie piękne, wypełnione dziką i żywą roślinnością w wielu podstawowych kolorach.

Pod względem rozmiaru i zakresu środowisk, Dragon Age 2 Download PL jest całkowitym przeciwieństwem drugiej części tej produkcji. W większości to mile widziane, ale brakuje mi prawdziwego, tętniącego życiem miasta. Inkwizycja to gra o oswajaniu wrogich ziem, co oznacza, że nigdzie nie ma tak gęstego zaludnienia jak w Kirkwall. Zamiast tego najbardziej zaludnionym obszarem w grze jest siedziba Inkwizycji. Wrócisz tu między misjami, aby porozmawiać z towarzyszami, przydzielić zadania doradcom i opcjonalnie ściąć głowę dziwnemu przestępcy lub dwóm. Doradcy są miłym dodatkiem. Podobnie jak Twoi towarzysze, oferują osobiste zadania i rozmawiają między misjami. W przeciwieństwie do swoich towarzyszy w grze Dragon Age 2 Download Free nie możesz ich zabrać w teren. Zamiast tego mogą zostać wezwani do Rady Wojennej, aby otrzymać zadania poprzez widok mapy Fereldenu.

Każde zadanie w grze Dragon Age 2 Ściągnij za darmo można wykonać za pomocą dyplomacji, intrygi lub siły militarnej, z różnymi wynikami i czasem wykonania w zależności od używanego doradcy. Po przypisaniu działanie rozpoczyna czasomierz, po czym możesz odebrać nagrodę. Czas na ukończenie może wahać się od dziesięciu minut do większej części dnia, ale odlicza nawet wtedy, gdy nie jesteś w grze Dragon Age 2 po polsku . To świetny akcent. Po pierwsze, oznacza to, że za każdym razem, gdy wznowisz grę, będziesz mieć nagrodę. Co ważniejsze, daje poczucie rosnącej siły politycznej. To właśnie te pośrednie zadania, tak samo jak moje własne działania w ramach historii i poszukiwań, sprzedały sens wzrostu zakonu w prawomocności i sławie. Na świecie jest mnóstwo pracy, aby rozdzielić każdą strefę. Zadania poboczne Inkwizycji są zróżnicowane. Tutaj ważny jest kontekst.

Poradniki do gier

Jak pobrać Dragon Age 2 na PC

Zobacz Skąd pobrać Dragon Age 2 w Pełnej wersji i graj! Na przykład na początku Ostępów jesteś proszony o zebranie mięsa z dziesięciu baranów, aby nakarmić obóz uchodźców. To ma sens, gdyż to początek historii, a Inkwizycja jest nadal słaba. Takie działania charytatywne w naturalny sposób poprawią pozycję zakonu. W porządku. W innym miejscu w tej strefie możesz podjąć zadanie zabicia trzech dużych niedźwiedzi. Uruchamia się, gdy znajdziesz notatkę zaadresowaną do kogoś innego. Inkwizytor nie ma żadnego powodu, aby to robić, poza tym, że jest to kiepska wymówka, aby odwiedzić tę część mapy. Całokształt produkcji prezentuje się bardzo interesująco i zachęca do spędzenia przy niej wielu godzin rozgrywki. Dziękujemy. Dowiedz się Jak pobrać Dragon Age 2 na PC i ciesz się rozgrywką.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Dragon Age 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Dragon Age 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Dragon Age 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Dragon Age 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.