Genshin Impact Download

Pełne wersje gier

Genshin Impact Download

17
Genshin Impact Download

Genshin Impact Download | Pełna Wersja 🥇

Witajcie kochani! Mamy dla Was kolejną wspaniałą propozycję gry komputerowej, która potrafi znacznie uprzyjemnić spędzanie czasu wolnego. Dziś bierzemy na warsztat produkcję o nazwie Genshin Impact Download , autorstwa przedsiębiorstwa miHoYo, której premiera miała miejsce we wrześniu 2020 roku, więc jest bardzo świeżym tematem, któremu z pewnością warto się przyjrzeć.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Genshin Impact Download

Sprawdź instalator poniżej

Genshin Impact pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Genshin Impact pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Genshin Impact download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Genshin Impact pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Genshin Impact download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Genshin Impact pelna wersja

Genshin Impact download pelna wersja

Genshin Impact download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Genshin Impact się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Genshin Impact

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Genshin Impact Download

Prawdziwie fantastyczny świat Genshin Impact oferuje nam bardzo szeroki wachlarz różnorodnych grywalnych postaci i głęboko dopracowane systemy RPG, które są na tyle wyjątkowe i niesamowite, że pozwalają produkcji stanąć na własnych nogach i dzięki temu dosłownie wszystkie godziny które spędziłem na zapoznawanie się z tytułem były absolutnym hitem. Genshin Impact Download to gra typu RPG akcji, w której wcielasz się w niejasnego i tajemniczego „podróżnika” z innego świata, który przybywa do krainy Teyvat, zanim zostanie zaatakowany przez czarodziejkę, Boga lub ... po prostu coś, co ma wobec nas złowieszcze plany.

Genshin Impact Pobierz

Po przebudzeniu się na plaży na poziomie pierwszym, bez łupów wyruszasz na poszukiwanie zagubionego rodzeństwa, do czego będziemy początkowo dążyć za pomocą zbierania owoców, tworzenia przedmiotów i walki z bóstwami, zaskakujących elementów które przygotował dla nas producent jest naprawdę mnóstwo. Historia Genshin Impact Pobierz jest niestety jednak jednym z jego słabszych punktów, wykorzystując prawie każdy trop postaci z anime i frazes fabularny który spotykamy w książkach. Historia jest co prawda bardzo barwna i treściwa, ale wije się od jednej zabawnej przygody do drugiej ze stosunkowo niewielką spójnością. Temu niekoniecznie dynamicznemu tempu z pewnością nie pomaga tak zwane bramkowanie punktów doświadczenia które ma miejsce między każdym aktem, przez co coraz trudniej jest osiągnąć rangę Poszukiwacza Przygód, aby przejść do następnego zadania.

Podczas rozgrywki spędzasz większość czasu wędrując po świecie i tworząc własne historie, przy tym awansując, co jest moim zdaniem świetną zabawą. Sam charakter produkcji bardzo mi odpowiada i nawiązuje do klasycznych chińsko/japońskich (przepraszam, jeśli znajdzie się tutaj znawca który wypunktuje Genshin Impact Download PC moją niewiedzę w tym zakresie) klimatów, które kojarzą mi się z innymi wspaniałymi produkcjami typu MMO-RPG z których miałem okazję przez długi czas mieć styczność, jak chociażby klasyk pod tytułem Metin2. Pewne elementy tych dwóch produkcji są do siebie zbliżone, co tylko dodatkowo do mnie przemawia. Poza kilkoma nielicznymi wyjątkami, obsada dziwacznych postaci z których aż dwadzieścia trzy rodzaje zostały nam oddane do użytku, to świetna zabawa w interakcji i graniu, nawet jeśli od czasu do czasu przewracałem oczami, gdy te się powtarzały i nie potrzebowałem w tym miejscu zbędnych komentarzy.

Recenzje gier

Genshin Impact Pełna wersja

Gdy zaczniesz odblokowywać nowe postacie, każdą z własnym stylem walki, umiejętnościami i podobieństwami żywiołów, świat przybiera różne kształty, gdy zdobywasz zupełnie nowe sposoby interakcji z nim. To, co kiedyś było jeziorem zbyt rozległym, abyś mógł przez nie przepłynąć, staje się łatwe do pokonania z pomocą postaci typu krio, takiej jak Kaeya, która może po prostu zamrozić wodę. Prawdziwą gwiazdą w grze Genshin Impact po polsku jest tutaj sam Teyvat, czyli świat, który jest dosłownie po brzegi wypełniony możliwościami. Każdy zakamarek jest pełen przedmiotów kolekcjonerskich, którymi możesz wzmocnić swoje postacie, skrzyń do odkrycia, łupów do zdobycia, zagadek do rozwiązania, wrogów do pokonania, wyzwań do ukończenia, lochów do eksplorowania, nieustępliwych bossów do walki i zadań do wykonania. Właściwie to prawie niepokojące, ile jest do zrobienia.

W dowolnym miejscu na ogromnej mapie świata Genshin Impact Pobierz PC zawsze wydawało się, że w moim bezpośrednim polu widzenia znajdowało się około pięciu lub więcej rzeczy, do których należało dążyć, a każda z nich miała własne wyzwania i nagrody. Czasami trudno jest po prostu pozostać przy zadaniu i ukończyć główne questy, po prostu dlatego, że podczas eksploracji świata istnieje taki zawstydzający dostęp do bogactw. Zamknięta skrzynia, która przyciąga kącik naszego oka, może prowadzić do zaimprowizowanego zadania lub wieloetapowej układanki. Podążanie za trzepoczącą niebieską wróżką może prowadzić do ogromnej walki lub nawet poważnego starcia z potężnym bossem.

Opisy i recenzje gier

Genshin Impact Download PC

To obrzydliwie uzależniająca reakcja łańcuchowa która wręcz zmusza nas do wielozadaniowości i do załatwiania spraw w najlepszy możliwy sposób. Teyvat dosłownie pęka w szwach od ilości rzeczy możliwych do zrobienia. Świat Genshin Impact Pełna wersja Pobierz jest absolutnie wspaniały, gdy patrzy się na niego i słucha go z odpowiednią dozą uwagi i wczuwania się w klimat tytułu. Oprawa muzyczna jak i głosowo-aktorska w tej charakterystycznej dla anime produkcji jest naprawdę świetnie dopracowana i pozwala nam całkowicie zatopić się w nowej, wirtualnej rzeczywistości. Mimo, że tytuł racze więcej zapożycza niż wymyśla w zakresie prezentacji, widoki i dźwięki tego świata nadal są przyjemnością, z zapierającymi dech w piersiach widokami za każdym rogiem i niezapomnianą ścieżką dźwiękową, która je wspiera. Na PS4 i urządzeniach mobilnych, gdy czasami szybko podróżujesz do jakiegoś obszaru, będziesz musiał poczekać, aż świat Cię dogoni z załadowaniem się, ale oprócz tych sporadycznych niedoskonałości, Genshin Impact Cała gra wygląda i działa wyjątkowo dobrze.

Kiedy pomyślałem, że rozumiem, jak będzie wyglądał mój czas w Teyvat, odblokowałem nową postać, przedmiot lub umiejętność, która całkowicie zmieniła sposób, w jaki grałem i ożywiła moje podekscytowanie przez kolejne kilkanaście godzin obsesyjnego ścigania łupów. Walka Genshin Impact Download PL polega na natychmiastowym przełączaniu się między drużyną złożoną z maksymalnie czterech postaci, aby strzelać, hakować i ranić naszych wrogów. Nie wiesz Skąd pobrać Genshin Impact w Pełnej wersji i szukasz strony do tego celu? Przejrzyj nasz wpis i ciesz się rozgrywką. Każda postać jest wyposażona we własny typ żywiołu i kilka umiejętności wykorzystujących ten element.

Przełączając się między postaciami i synergicznie wykorzystując ich moce, możesz wyzwolić kilka naprawdę skutecznych kombinacji. Na przykład, jeśli użyjesz zdolności wodnych Xingqui, aby zmoczyć wroga, a następnie podążasz za elektrycznym atakiem Fischla, obrażenia są zwielokrotnione i może całkowicie zniszczyć Twojego wroga w grze Genshin Impact Download Free za jednym zamachem. Natychmiastowa zmiana postaci w celu uzyskania synergii mocy może umożliwić wykonanie naprawdę świetnych manewrów bitewnych. Uzupełnianie listy grywalnych postaci, broni i przedmiotów oraz odkrywanie sposobów, w jakie wchodzą ze sobą w interakcję, staje się kluczowe dla skuteczności walki, szczególnie w przypadku niektórych wyzwań, które wymagają ukończenia spotkania przed upływem czasu. Staje się to szczególnie ważne, gdy zbliżasz się do obecnego zakończenia, a wrogowie stają się jeszcze bardziej niebezpieczni i zyskują dodatkowe paski zdrowia, to zwłaszcza tyczy się bossów.

Poradniki do gier

Jak pobrać Genshin Impact na PC

Szczyty górskie, które kiedyś były zbyt strome, aby się wspinać, stają się łatwe do zdobycia, gdy odblokujesz Ventiego i jego zdolność do tworzenia prądów wiatrowych, które są kierowane gdziekolwiek ten zechce. Niezależnie od tego, czy walczysz z olbrzymim wilkiem Genshin Impact Ściągnij za darmo , który rujnuje Twój dzień atakami lodu, które są po prostu wredne, czy też walczysz z płonącą rośliną z naprawdę obrzydliwymi zdolnościami, użycie każdego narzędzia, które masz do dyspozycji, staje się wręcz niezbędne do wygrania starcia. Zbliżając się ku konkluzji, absolutnie nie żałujemy czasu poświęconego na testowanie produkcji Genshin Impact, która naszym zdaniem jest pewnym strzałem w dziesiątkę. Tytuł całkowicie przypadł nam do gustu, mimo początkowych wątpliwości w tej kwestii. Jest to jedna z lepszych produkcji które mieliśmy możliwość sprawdzać w ostatnim czasie. Polecamy serdecznie. Nasz poradnik Jak pobrać Genshin Impact na PC jest cały czas aktualny i zachęcamy do skorzystania.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami