GreedFall Download

Pełne wersje gier

Pobierz GreedFall w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
GreedFall Download

GreedFall Download Pełna Wersja 🥇

GreedFall Pobierz PC ⚡

GreedFall Pełna wersja jest tytułem z gatunku RPG, która posiada wyraźne elementy łącze ją z grą akcji. Opisywana przez nas gra jest opracowana i stworzona przez studio Spiders, które może się pochwalić kilkoma innymi ciekawymi grami w swoim portfolio. Przygodę w grze rozpoczniemy w fantastycznym świecie, które jest stylizowane na uniwersum XVII wieku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805 lub lepszy
Pamięć: około 23GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

GreedFall Download

Stary Świat w GreedFall Download będący miejscem gry jest przeludniony oraz zanieczyszczony, do tego jest dziesiątkowany przez plagę, o której nie wiemy za wiele, ale nazywa się Malichor. Mieszkańcy tego miejsca starają się upatrzyć szansę na swój ratunek na wyspie Teer Fradee, czyli inaczej Nowym Świecie. Podobno posiada ona wiele sekretów i jest pełna skarbów, a jej mieszkańcy są w wielkiej zgodzie z naturą.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

GreedFall pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

GreedFall pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GreedFall download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

GreedFall pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GreedFall download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GreedFall pelna wersja

GreedFall download pelna wersja

GreedFall download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GreedFall się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GreedFall

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry GreedFall:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

GreedFall Pobierz

GreedFall Pobierz posiada elementy w grze związane z kolonizacją, tempo jej rozwoju się rozwija, a kontakty innych mieszkańców stają być coraz bardziej nieprzyjemne. Po rozpoczęciu gry będziemy mieli okazję się wcielić w legata, który jest młodym członkiem Kongregacji Kupieckiej i pojawia się na wyspie, aby móc zająć się stosunkami dyplomatycznymi, które mają powiązania z innymi nacjami. Ale główny bohater GreedFall Download PC ma inny cel obrany jako główny – motywem przewodnim jest odnalezienie lekarstwa na chorobę, które wyniszcza całkowicie Stary Świat. Gdy będziemy grali w ten tytuł należy się przyłożyć do innych elementów, a jest to na przykład nie narażanie się osobom, które są przedstawicielami innych frakcji pochodzących z tego kontynentu oraz nie być zbyt ufny co do ludności GreedFall Pobierz PC która sama w sobie jest chroniona przez Strażników, są nimi potwory oraz różne istoty posiadające zdolności nadprzyrodzone.

Decyzje dokonywane w grze będą wpływać nie tylko na to jaką możliwość będziemy mieli podczas wykonywania wielu innych zdań, ale również wpłynie to na rozkład sił na wyspie. GreedFall Pełna wersja Pobierz oferuje bardzo dobrą grafikę, płynność działania i satysfakcję. Początek gry z GreedFall Pełna wersja PC zaczynamy od stworzenia naszej postaci, którą będziemy grać. Stworzenie naszego bohatera będzie obejmować wybór kilku elementów będących podstawą do stworzenia postaci oraz płci.

Recenzje gier

GreedFall Pełna wersja

Twórcy tego tytułu podjęli tym razem na utworzenie systemu, który będzie obejmować rozwój naszej postaci w podziale na klasy. Do odblokowania będziemy mieć aż sto umiejętności podzielone na trzy kategorie, które są rozbudowane. GreedFall Download pozwala również na dostosowywanie naszego protagonisty do indywidualnego stylu zabawy z grą.

Samym silnikiem napędowym tego tytułu są zadania główne, które możemy wykonać na kilka różnych, wybranych przez nas sposobów. W grze można każdy konflikt czy problem rozwiązać za pomocą zdania się na nasze zdolności GreedFall Pełna wersja dyplomatyczne, można również dojść do porozumienia z użyciem siły lub z zastosowaniem oszustwa.

Opisy i recenzje gier

GreedFall Download PC

Także jak widać pomysłów na rozgrywkę jest trochę, a dodatkowe elementy właśnie jak wolność wyboru podczas wykonywaniu zadań daje trochę szersze pole do popisu, a i też możliwość do wykonania danego zadania ponownie ze względu na wybranie innego charakteru jego możliwości. GreedFall Pobierz to polecany i rekomendowany przez nas tytuł, zapraszamy do pobrania. Ścieżka rozgrywki jaką podejmiemy w Skąd pobrać GreedFall wpływać będzie na naszą reputację w grze oraz element popierania danego stronnictwa oraz bycie w lokalnej sytuacji geopolitycznej. Ponadto wybory jakich będziemy dokonywać w grze będzie miało to wpływ gdy wybrany towarzysz zabawy w grze podejmie decyzję na dołączenie. Będzie to też miało wpływ na nastawienie do naszego bohatera przez innych.

W GreedFall Pobierz możemy doprowadzić do konfliktu bez skrupułów z danym sojusznikiem lub podjąć się romansu. Gra ta posiada długą kampanię fabularną zawierającą sporą ilość ludzi będących nieodłącznym elementem tej gry, oraz są w grze potwory gotowe do unicestwienia, jak i też pałętające się po mapie miejscowe zwierzęta. Podczas walki GreedFall Download będziemy mieli możliwość z korzystania z broni palnej oraz białej, a w trakcie rozgrywki będziemy mogli ją dowolnie ulepszać wedle naszych upodobań, do tego robiąc z tego użytek z pomocą rozbudowanego systemu rzemiosła.

Ulepszanie sprzętu również dotyczy pancerza. W grze tej znajdziemy również elementy związane z magią co powinno zadowolić kilka osób z tego trybu rozgrywki. Jak pobrać GreedFall na PC bez klucza z naszą stroną jest bardzo proste, umożliwiamy to na wiele sposobów i cieszymy się, że możemy w tak prosty sposób dostarczać ludziom treści jakich potrzebują. Gra posiada zaawansowaną grafikę 3D, ciekawą ścieżkę dźwiękową oraz ładnie dobrane efekty specjalne powiązane z tymi dźwiękowymi.

Poradniki do gier

Jak pobrać GreedFall na PC

Tytuł ten pozwala na odpoczynek po ciężkim dniu, lub czerpanie samej satysfakcji z GreedFall Pobierz PC jest dobrym pomysłem. Sposobów na rozgrywkę jest wiele, gra daje wiele wolnych wyborów i to właśnie cechuje ten tytuł w stopniu pozytywnym. Umożliwiamy Wam wybór pomiędzy instalatorem a pobranie gry skompresowanej, przez przeglądarkę. Każdy z tych sposobów jest dobry i skuteczny, cechuje się wysoką prędkością pobierania i brak limitów transferu. Polecamy zainteresować się GreedFall Download PC bo jest to gra wyjątkowo dobra, dlatego zależy nam na zadowoleniu.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie GreedFall płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
GreedFall działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. GreedFall już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam GreedFall i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.